Johnnny - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 14 z 478 [ Vyhľadávanie našlo 14330 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Diskusia   Téma: Coronavirus COVID-19


Odpovede: 2191
Zobrazenia: 54249


V podstate je genialny. Ja uz rok hovorim, ze prerazil dno a v podstate vzdy ma rychlo vyvedie z omylu ...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Akoze mam znameho mechanika a myslim, ze je celkom skuseny, akurat teda jeho sa pytat na auto znamena 3 hodiny vysvetlovania preco nechcem "embecku". Ale pokial ide o auta v okoli, tak to nie je problem. Ale tahat ho do BA uz moc nechcem, preto som riesil aj nejake tie sluzbicky :)

Som n...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Tym padom su s dovezenymi autami spojene nejake vyznamnejsie rizika ktora sa netykaju aut kupenych v SR ? Pretoze tie krajsie kusky co vidim na nete su zvycajne z dovozu.

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Mate nejake skusenosti so sluzbami na preverenie jazdeneho auta ? Pozeral som autoporadcu, ale ta zakladna obhliadka mi pride celkom draha.

A dalsia vec ... ako je to s autami z dovozu ? Myslim tym s falsovanim historie a podobne. Pri Fordoch je to udajne problem a tie km pred zapisom u nas su dost...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Tak fake to je urcite, akurat je to proste prilis okate. Chapem stocene km atd, ale toto mi tam pride zavesene akoby pre srandu, kedze to auto za tu cenu samozrejme nikto nepreda.

Takych inzeratov tam byva vela. Donedavna tam bola V40 D3 s udajne nalietanymi 42000 za 4600 eur a podobne perly.

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Co je cielom takychto inzeratov ?
https://auto.bazos.sk/inzerat/126536606/seat-leon-14-tsi-style-92kw.php
https://auto.bazos.sk/inzerat/125858004/predam-peugeot-206-14hdi.php

 Fórum: Novinky   Téma: canon startuje novy trend?


Odpovede: 5
Zobrazenia: 924


Na FF za 800e od Canonu som teda fakt zvedavy. Uz RP bolo paradne osekane a toto bude uplne novy level :)

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Presne. Ja som bol jednu dobu namotany na C5, pekne a komfortne auto, ale ten interier ... no ne.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: MacBook na úpravu fotiek a tvorbu videa


Odpovede: 7
Zobrazenia: 584


Adzik píše:
Môžem sa opýtať či tam bude veľký rozdiel medzi tým? Potrebovala by som to práveže na august :/


Ten Mac je solidna masina uz teraz. Za tie peniaze je to imho fakt zazrak. Ak Ti nevadi na tom trochu prerobit, kludne to kup teraz. Velmi na tom v pripade vymeny asi neprerobis :)

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Mne sa pacila na fotke a renderoch, ale nazivo ma naopak nedostala. Posobilo to hrozne lacno, aspon v cervenej. Z francuzov sa mi ale aktualne pacia nove Peugeoty (3008, pripadne aj ta 308 ktora sa tusim este nepredava), alebo Renaulty (Megane/Talisman). Aj ked teda tam hapruje interier.

A DS4, co...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Clovek musi byt fakt Peugeot fanatik aby do takeho prditka so srackovym motorom nasypal tolko vybavy.
Leon vs. Golf - Seat za rovnaku cenu ponukne casto lepsi motor a ovela viac vybavy a je sportovejsie ladeny. Golf je auto pre kazdeho zamerane skor na komfort a urcitu prestiz - v ramci koncernu sn...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Tak tych veci je tam viac. Ono aj Leon za rovnake prachy, ak ma podstatne menej nalietane, alebo podstatne vyssiu vybavu nie je uplne blbost, ale inak suhlasim.

Celkom sa mi paci aj toto: https://www.autobazar.eu/volkswagen-golf-16-tdi-bluemotion-technology-comfortline-id19288846.html , ale zase to...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Akoze na image by som sa fakt vyprdol. Jasne, je fajn mat znackove auto, ale to nie je ani Peugeot. Ale to, ze by boli tiche som zatial nezachytil a za cenu noveho, trochu vybaveneho Sandera by sa uz podla mna dala zohnat solidna jazdenka :)

Co toto: https://auto.bazos.sk/inzerat/126894261/volkswag...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Tiez som sa na to pozeral podobne a ani nechcem sam seba presviedcat, ze je to nejaky klenot, ale s jazdenkami je to proste zlozite. Srat sa moze cokolvek, ale prave na cene sa ta znacka prejavi dost. A podla recenzii je to proste dobre auto a citelne inde nez starsie Peugeoty. Takze Golf/Octavia su...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


To fakt v dnešnej dobe má zmysel si kúpiť Daciu Sandero a o 4 roky ju predať za 70% pôvodnej ceny :D Lebo ceny týmto autám klesajú strašne pomaly

Oplatilo, ale jazdit by som v tom popravde nechcel. Akoze ta sucasna generacia uz su v podstate fajn auta, ale stale mi pride, ze ten komfort tam nebud...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


No len vravim, skus vyhladat 308cky na bazosi napriklad a neviem, ci najdes vyhodnejsiu ponuku. Resp zalezi v com. Ale tu kombinaciu vybavy a km ... tazko. Ale zase mozno neboli tuknute, alebo su novsie.

A VII Golf, tie najdes tak dva a ako som pisal, +100 000 km navyse. Ako pisal MTK, slo to troc...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Tiez si to vsimam. Este tak pol roka dozadu boli niektore modely rozhodne nizsie. Udajne je to aj kvoli elektromobilom a horsej dostupnosti novych aut. Ale zase ci je rozumne cakat ...

V kazdom pripade to vyzera, ze by to mohlo stat aspon za pozretie. Nove stalo 25000 a je sice starsie nez som poci...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Akoze ja by som so sebou zobral mechanika, samozrejme, ze necakam, ze mi tu niekto povie, ze to mam zobrat a ja pobezim :)

Skor ta uvaha o cene. Najskor mi to prislo vela vzhladom k tej 2013, ale zase je tam ta vybava a 140 000 je skor menej. Tu su zdokumentovane a chalan s tym sice buchol, resp s...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Tak mne dal k dispozicii kompletny zoznam tych incidentov a sedia aj s tym co je overitelne podla VIN. Plus teda cele to bolo odservisovane v Peugeote, takze neviem presne co tym myslis ...
Vek odradza aj mna, ale zaroven je to aktualna generacia (nova sa tusim este nepredava), akurat su to proste ...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Hosi, otazka.
Dostal som ponuku na 308 1.6 HDI 84kW hatchback, Allure s nejakymi priplatkami (panorama, cuvacia kamera, masaz). Problem je, ze to auto je 2013, cize v podstate uplne prvy rok vyroby. Okrem toho ma na konte par poistnych udalosti. V podstate vsetko su to mensie tuknutia, nemalo by to...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Sa mi zda, ze Ghia a Titanium boli nejak rovnocenne a rozdiel bol prave v tomto "Bentley" interieri, ale tiez sa mozem mylit.

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Ja som v tom nesedel, ale napohlad mi ten poFL interier pride fakt dost dostojny. Ten predFL nevyzeral moc dobre ani bez toho dekoru, aj ked je to asi aj odstupom casu. Mam pocit, ze kedysi mi to nevadilo, ale to ani interier Fofa II a dnes mi to pride dost priserne :-D

Inak teda snad sa nikoho ne...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Jo, akoze je to naozaj pekne auto a zatial co na predFL interier sa neda pozerat, ten poFL vyzera podla mna dost vkusne. Pritom zasadnou zmenou su naozaj len tie materialy a farby.

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


V tom videu sa ale spomina, ze 2.0 diesel pred FL mal problemy s DPF. Uz si nepamatam podrobnosti, ale toto prave riesil facelift. Akurat neviem, ci u nas vobec DPF mali.

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Bt sluchatka 20e [vyriešené]


Odpovede: 13
Zobrazenia: 1221


To je imho spravny pristup. Ak v posilke niekto stiha vnimat ako to hra, tak robi nieco zle :)

Tam je fakt dolezitejsie ako to sedi, pripadne ci to ma nejaku odolnost. Ja chcem teraz kupit dokonca nejake na plavanie :)

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


https://www.youtube.com/watch?v=M3gpYl95bN8

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Kombik by som nechcel (zalezi od modelu, ale Mondeo iba v liftbacku), ale ak je toto pravda, mozno nad tou kupou zauvazujem este skor. Ale napriklad do OII nevojde. Inak teda tiez mam 29", ale toto je asi jediny case kde by som vyuzil vacsie auto, resp jeho priestor.

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Tak ja osobne by som Mondeo nekupoval kvoli priestoru v aute. Mna skor bavi ten komfort a kvalita zvezenia v strednej triede. Priestor na zadnych sedackach je pre mna aktualne uplne nezaujimavy a kufor lepsieho hatchbacku by stacil. Do vacsieho by som sa hrnul len v pripade, ze by tam pohodlne vosie...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Pri pipke v X6 od otca to chapem, ale osobne sa na to uplne takto divat neviem. Jasne, ak uz mam stare a opliskane auto, tak na to kaslem, ale pri novom by ma to teda sralo dost.

To ma nejak riesene Fofo, ze pri otovreni dveri sa vysunu take plastove "narazniky" :lol:

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o automobiloch


Odpovede: 9594
Zobrazenia: 313492


Ako zaparkovat asi zaparkujes, ale ked obcas vidim tie Mondea, tak je to uz pomaly na dva pruhy ked z toho chces vyjst. A niektori tak aj parkuju :-D
Stránka: 14 z 478 [ Vyhľadávanie našlo 14330 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF