Obsah fóra
zvuk mi ide keď nadstavím zvuk na 4 repráky aj to nie vždy napr. na internete mi ide iba ked dám expres ked neake videa tak nie...
v Zvuk
jopofo
1
801
05.12.2008 21:42
Jeffo
cawte...mam problem s integrovanou zvukovou kartou....prawe som preinstalowal Windows a ked teraz chcem naistalowat zvuk tak mi...
blazen449
3
594
22.11.2008 21:15
OmeGa