Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2013 17:50

Inac preco zrovnavame iphone 5 so samsungom s4? s4 je parametrovo na tom lepsie ako iphone 5, 5 je predsa o maly kusok lepsia od s4 mini ktora stoji 390€ takze ano, je to predrazeny smejd :) a do tej s4 si za 40€ kupim 64gb kartu a mam za 430€ 72gb s4 mini s vecsim displejom ako iphone 5, takze ano je to predrazeny smejd, kludne to mozeme porovnat len s iphonom 5c, ktory je az o celu 100 lacnejsi od 5s, ten s4 mini sa stale viac oplati a stale budem mat 72gb priestoru s dokonca lepsimi parametrami a este mi zostane aj na pivo...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.12.2013 18:03

Tak neviem ako ty, ale ja si kupujem hotovy produkt. Moja Lumia ma oproti GS IV HW, ale je rozhodne rychlejsia hlavne po dlhodobom pouzivani. Ale ak sa ti bude lepsie spat: http://www.phonearena.com/news/Apple-iP ... ks_id47739 . iP 5 mi vobec tak pomaly nepride a na uroven GS IV mini by som ho teda skutocne neznizoval. Odhliadnuc od toho, ze je to hlinik, ma spickovy displej, spickovu podporu, spickovy fotak a spickovy DAC prevodnik. Skvely v podstate v kazdom smere. Ale ano, storage ma mensi.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2013 18:36

Samsungu môže byť silný HW prd platný, pokiaľ bude bežať na Androide.
Kórejci tam môžu dať aj 32 jadrový procesor a 128GB ram, aj tak to bude stále lagovať viac ako iPhone s 1 jadrovým cpu.







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2013 19:37

JanoF píše:
Rozdiel medzi iphonom 5 a s4 je asi 70euro, to este ako tak prehliadnem, ja tu hovorim o tom cenovom rozdiele medzi 16gb verziou a 64gb, o tom hovorim ze je to zdieracstvo, nech mi nikto nehovori, ze tam je skutocne taky cenovy rozdiel, to tipujem tak na centy...

Uz vidim teba keby si v ich postaveni ako by si daval minimalne rozdiely medzi 16 a 64GB ked vies, ze ked tam das rozdiel 150 eur tak sa to bude predavat tak ci tak.... To je najlepsie, kazdy ma plno reci ako zdieraju a ako su predrazeni ale kazdy jeden clovek by to robil tak isto keby mohol, preco by podla teba mali sami seba dobrovolne ukracovat o zisky? A ked sa ti to nepaci tak to nemusis kupovat, nikto ta do toho nenuti. ;) Kto by potom kupoval tie mensie keby to stoji skoro rovnako?
Za kvalitu sa plati. Plastovy Samsung co bude zastaraly aj moralne aj technikou po pol roku od uvedenia na trh stoji rovnako ako iPhone, ktory bude frcat ako novy aj po 4 rokoch pouzivania a stale bude vypadat dobre, preco kupovat nieco ine?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2013 19:56

sysel777 píše:
Samsungu môže byť silný HW prd platný, pokiaľ bude bežať na Androide.
Kórejci tam môžu dať aj 32 jadrový procesor a 128GB ram, aj tak to bude stále lagovať viac ako iPhone s 1 jadrovým cpu.


Pozyvam ta do Kosic pohrat sa s mojim Note 3 :) porovname si to s tvojim iPhonom...
Mozem ti popritom spravit 2h prednasku co sa s tym fonom da vsetko urobit.
A to mam len 4j cpu a 3gb ram....ked si kupim android s 32cpu a 128gb ram pozvem ta tiez :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.12.2013 20:03

Kamarat ma Note 3. Ked som ho chytil prvy krat do ruky, tiez mi prislo, ze to nie je obycajny Samsung. Ked som ho chytil do ruky druhy krat ... no, mal som ine pocity :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2013 20:54

mirom píše:
Uz vidim teba keby si v ich postaveni ako by si daval minimalne rozdiely medzi 16 a 64GB ked vies, ze ked tam das rozdiel 150 eur tak sa to bude predavat tak ci tak.... To je najlepsie, kazdy ma plno reci ako zdieraju a ako su predrazeni ale kazdy jeden clovek by to robil tak isto keby mohol, preco by podla teba mali sami seba dobrovolne ukracovat o zisky? A ked sa ti to nepaci tak to nemusis kupovat, nikto ta do toho nenuti. ;) Kto by potom kupoval tie mensie keby to stoji skoro rovnako?
Za kvalitu sa plati. Plastovy Samsung co bude zastaraly aj moralne aj technikou po pol roku od uvedenia na trh stoji rovnako ako iPhone, ktory bude frcat ako novy aj po 4 rokoch pouzivania a stale bude vypadat dobre, preco kupovat nieco ine?
ved jasne ze kazdy by tam dal taku cenu a preto hovorim ze je to zdieracstvo a nic viac, nehovorim o minimalnych rozdieloch ale o adekvatnu sumu toho rozdielu co moze byt kolko? 20-30 euro? Tiez si pozrime iphone 5c, mobil pre strednu vtstvu ci tych co nevyhodia prachy za iphone 5s, to tam je ale rozdiel v cene co? Pozrime si aky je cenovy rozdiel medzi s4 a s4 mini, ovela vecsi ako medzi iphone s a c a pritom mini ma vykonnejsi hardware ako iphone 5c, jasne ze si ho nekupim, v minulosti som mal v plane si kupit mace ale apple sa mi zhnusil uplne kvoli jeho politike, jedine co by som si asi od nich kupil je mp, lebo sa mi to dizajnersky a rozmerovo paci ale inac aj keby mi dali zadarmo svoj produkt tak by dom ho nepouzival, ide proste o princip...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.12.2013 21:04

S4 mini je crep a to ti povie aj zaryty Androidak. Za tie peniaze je to brak. Hore mas benchmark ktpry ti ukazuje, ze iP 5 je vykonom na urovni SGS4, tak ho neporovnavaj s minickom. A politikou ? Tak si kupme Samsung ktory plati predajcom aby pretlacali vnucovali ich produkty, kupujem Samsung ktory plati studentom aby ohovarali konkurenciu na zahranicnych forach, Samsung, ktory podvadza v benchmarkoch a Samsung kotry prehrava sudy ohladom patentov aj na domacej pode. Moj iPad Mini zvladne 20 hodin pouzivania v ramci dvoch dni stand by. Vydrz udavana vyrobcom je 10 hodin. To je politika ktoru ja osobne milujem :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2013 21:09

Kazdy ma svoj nazor, ja ti nevnucujem svoj a ty nemozes vnucovat mne zas svoj, len som vyjadril svoj nazor na produkty ako take, mam note2 aj to len preto ze som sa nechal nahovorit nanho inac cakam na nejaky dobry mobil so sailfishom, cize nepozeram na to ze by som nemal na to si ho kupit, ale z principu si ho nekupim, aj ked dizajnovo sa mi lubi, android neobhajujem, tiez je to moj prvy a posledny mobil s tymto systemom, ale iphone za to co ponuka proste predrazeny je a o tom ma nepresvedcis..







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.12.2013 21:28

To uz je individualne. Je v tom spickove vsetko co moze byt vratane konstrukcie a systemu. V kazdom pripade sa skutocne cudujem ak niekto specialne so Samsungom kritizuje politiku Applu. To nie je vec nazoru, ale objektivny fakt, ze "spinavsia" spolocnost proste neexistuje.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2013 21:52

iPhone je sice drahy ale ked si ho kupim novy tak mi vydrzi v klude 4 roky a aj po tych 4 rokoch ho predam za 150-200 eur, lacnejsi Androidak menis kazdy rok takze sa cena dorovna. A aj keby si chcel iPhone menit kazdy rok tak ten rocny predas len s velmi malou stratou a za malo penazi co doplatis mas najnovsi model. ;)
A politika? Aj ja som kedysi koli nej Apple nemal rad ale ked som mal HTC a kamos 3 ci 4 rocny 3GS so slabsim HW ako moje nove HTC a isliel oproti nemu astronomicky rychlo a spolahlivo tak som HTC predal po pol roku trapenia, kupil iPhone a uz nikdy nechcem iny telefon. :)
Politika mna ako koncoveho uzivatela netrapi, ja chcem kvalitu a tu aj dostanem, ceny su podla mna adekvatne alebo len mierne vyssie no som ochotny si za to priplatit lebo to co mi da Apple mi nikto iny neda.
BTW. ku tomu ze co vsetko Note 3 dokaze...no a co? Aj z toho co dokaze iPhone pouzivam tak 1/3, menej je niekedy viac. Minimalne v mojom pripade.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2013 23:33

yaJohny píše:
sysel777 píše:
Samsungu môže byť silný HW prd platný, pokiaľ bude bežať na Androide.
Kórejci tam môžu dať aj 32 jadrový procesor a 128GB ram, aj tak to bude stále lagovať viac ako iPhone s 1 jadrovým cpu.


Pozyvam ta do Kosic pohrat sa s mojim Note 3 :) porovname si to s tvojim iPhonom...
Mozem ti popritom spravit 2h prednasku co sa s tym fonom da vsetko urobit.
A to mam len 4j cpu a 3gb ram....ked si kupim android s 32cpu a 128gb ram pozvem ta tiez :)


Schvalne daj nieco take super prevratne, co ten note 3 vie (bezne v praxi to vyuzivas) a iPhone nie. Mal som note 2 a ziadnu extra ficuru oproti iPhonu nemal, samozrejme okrem spenu. Dokonca aj ten spen, vyzera to super, pred kupou som si myslel, ze to budem bezne pouzivat, a k nejakej uzitocnej veci som to vyuzil par krat. Na ten velky displej sa prekvapivo velmi rychlo zvyka, je super, akurat mi pri 2ke vadilo male rozlisenie. Myslel som si, ze to je lopata a neda sa to pouzivat ale prekvapivo da a velmi dobre. Avsak dost mi vadila vec, ze sa to neda resp dost tazko ovlada jednou rukou. Baterka bola zo zaciatku dobra, no s prichodom updatu 4.1.2 tusim, ktory prisiel asi 2 tyzdne po kupe, bola vydrz katastrofalna a to uz aj po updajte na 4.3. Co sa tyka systemu, system bol celkom plynuly, takze co sa tyka rychlosti si myslim, ze mu nemam co vytykat, no zas na druhej strane aplikacie padali ako listie na jesen, system bol dost zabugovany, hlavne dost casto sa mi stavalo, ze mi nechcelo spustit multitasking a bol potrebny restart zariadenia. Takze asi tolko ku porovnaniu Note 2 s iPhonom5/5S.


Naposledy upravil SilverSurfer dňa 28.12.2013 23:43, celkovo upravené 1

Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2013 23:41

Ja ti to rovnako mozem vratit s tym, ze povedz mi jednu vec, co na Note3 nespravis oproti klasickemu desktopovemu pocitacu/iphonu :)
Neberiem vam vase odusevnenie za krvopotne branenie ovocinarskej firmy a jej dokonalosti. Ste fandovia, tak to ma byt.
Len mi to pripomina ludi, co 10r rovnako krvopotne branili Nokiu a nikdy naozaj nikdy nebudu pouzivat nikdy nic ine :)
Kto sa v tom nasiel? :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 0:00

Ak si objektivny tak ako prvy by si sa v tom mal najst ty sam len na opacnej strane. Vsetko je dobre a Apple je zly. Nech by som napisal neviem vzdy budem u takychto ludi ako si ty ovocinar, iOvca, jablckar a este nvm ako inak "nas" volate. Pritom ja by som si velmi rad vymenil nazory, skusenosti aj s takymto pouzivatelom ako si ty, lenze vo vacsine pripadov sa to neda, lebo akonahle napisem, ze to a to sa mi napr na samsungu nepaci a na apple ano, som ovca. S takymto clovekom sa nemam viac o com bavit. Nikdy som nevidel cloveka, ktoremu po vybrati nejakeho android tabletu povie, ty mas android? fuuuuj....No mne sa toto stalo uz 2 krat a pritom som sa s tymi ludmi vobec o tychto veciach nebavil, takze nemali dovod si o mne mysliet (aj keby som nim bol), ze som nejaky super jablckarsky fanda a nic ine neuznavam. Tak isto na mna minule admin zamecal po tom, co som mu povedal, ze nemam LAN na macbooku a potrebujem wifi a povedal mi, ze si mam kupit poriadny book a nie sracku. Zrejme este stale zije v 90 rokoch, kedy boli notebooky 30 centimetrove na vysku a problem s umiestnenim LAN portu tam vobec nebol. Stalo sa toto niekomu z vas, alebo poznate niekoho kto takto reagoval na windows alebo android usera? Pochybujem, takze zacal by som hladat chybu najprv v android useroch :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 0:12

Asi tak, kazdu chvilu pocuvam, ze to ten ajfon alebo ze to mam len koli jablku na kryte a podobne zvasty pritom vacsinou ti ludia to nikdy ani nedrzali v ruke a ked aj hej tak to proste hejtuju z principu. Majitelov veci od Apple som tiez nikdy nepocul sa stazovat naokolo no Andoidovych userov (aj takych co nevedia aky je rozdiel v iOS a Androide, proste maju nejaky mobil a nevedia nic o IT) ze blby mobil, zas to zamrzlo a bla bla.
BTW kazdy kto pouziva Windows a nikdy nemal napr linux alebo mac je teda automaticky microsoft ovca? Nie vsakze...No drviva vacsina ludi co ma apple predtym mali aj nieco ine takze mozu aj objektivne hodnotit co im vyhovuje tak si tie poznamky o ovciach nechajte.
Pane boze toto je doba ludia su strasni, robia si srandu z ostatnych uz aj koli tomu aky telefon kto ma, aku hudbu pocuva a neviem co este, ved je to chore.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 1:16

Jezisi kolka vztahovacnost, uz by ste z toho mohli vyrast :rolleyes:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.12.2013 5:41

No par veci z ktorych by si ty mohol vyrast by sa tiez naslo :) Faktom je, ze co sa "oveckarskej" komunity tyka, najhorsie je na tom Windows Phone. Tam si krvopotne brania svoj system a aj jednotnu hlasitost prezentuju ako vyhodu. Co sa najdetinskejsej komunity tyka, tam vedie Android. Uz som to tu rozoberal vela krat a poviem to opat. Kym v Android topicoch a roznych clankoch na roznych portaloch Apple uzivatelov skoro nevidis, Apple topici su plne flamerov zo zvysnych taborov snaziacich sa dokazat sebe a ostatnym, ze ich zariadenie je nieco viac. Kde tu sa najde nejaky idiot s iPhonom ktory skace z portalu na portal a tvrdi, ze jeho telefon je neprekonatelny, ale s takym niecim sa uz nestretavam. Podobne WP. Uzivatelia su spokojni, s telefonom pracuju a nemaju nutkanie a cas honit si ego nad telefonom. Dokonale to vystihuje tento prispevok z isteho fora : https://www.dropbox.com/s/iv7mmtde2vf6l ... 7%2050.png

Koniec koncov, kolko tu bolo takych uzivatelov ktori tvrdili, ze Apple vyraba len predrazene smejdy a dnes spokojne skackaju z oblacika na oblacik s iPhonom vo vrecku.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 6:43

ten príspevok mi príde tak že každý kto má Android ledva dokončil základnú školu a každý kto chce od smartfónu viac ako telefonovanie je detinský pubertiak :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.12.2013 6:50

Tak to si ho pochopil dost zle :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 9:11

Neviem, mne ako nenáročnému použivateľovi Windows Phone vyhovuje plne vo všetkom... jednotná hlasitosť.. to mi je úplne jedno, jediný čas čo počúvam hudbu z telefónu je cez bluetooth v aute, takže jednotná hlasitosť je ok, ale uznávam, že je to istý krok späť a zaostalosť.. neviem či na to súdruzi zabudli a teraz sa im to nechce napravovať alebo chceli byť ,,inovátori" ... pravda je že oproti blbému Androidu, ktorý čo sledujem argumenty ľudí vie fungovať dobre akurát na strojoch cenovo podobných Apple a oproti drahému iPhone je to perfektný systém do lacnejších telefónov, za 70 eur som kúpil Lumiu 520, ktorý Android by mi ponúkol viac, lepšiu svižnosť a spoľahlivosť + na tu cenu až neskutočne dobré spracovanie prístroja? Zas čo sa iPadu týka tak 240 eur naozaj za iPad Mini nieje veľa a voči Android tabletom poskytne omnoho viac... nie každý je ochotný dať 600 eur za iPhone, darmo je to dobrý stroj, nič lacnejšie Apple neponúkne... darmo budem chcieť kvalitný Android, budem za neho musieť vysoliť podobnú sumu, lebo lacnejšie Androidy stoja za hovno... našťastie je tu Windows i keď so svojími chybami, ktoré ale MOŽNO časom dostanú aj aké také nápravy... ale keďže je to Mrkvošrot tak sa tomu čo píšem ťažko verí







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 9:50

Teraz si nie som isty, ale nevydala sa aktualizacia pre WP8, kde sa aktualizuje prave nastavenie hlasitosti? Asi este nie je bezne dostupna, ale vyvojari ju mozu pouzit.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.12.2013 9:57

Myslis asi GDR 3. Ten update uz oficialne vysiel, ale nie pre Nokie. Nokia si najskor dobastli vlastnu aktualizaciu(Nokia Black) a zaciatkom roka 2014 ich uvolni sucasne. Black ale jednotnu hlasitost neriesi. Tusim, ze je uz ale oficialne potvrdene, ze WP 8.1 ano.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 10:08

Android je proste pre ludi co maju hodne casu na babranie sa s teleonom a musia mat vsetko podla seba. Ostatni vo vysokych cenach kupia iOS a v nizkych WP.
Aj minule sa ma pytal kamarat na nejaky telefon co chcel kupit, vravim mu ze co chces s telefonom robit a on volat, sms, internet, facebook. Tak mu vravim kup WP budes omoc spokojnejsi...nie on chce android pretoze ho proste chce. :lol:
To je to ze ludia nicomu inemu neveria.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.12.2013 10:16

Mne je v zasade jedno kto co pouziva, ale uraza ma ked niekto vtrhne do diskusie o produkte ktory videl len na obrazku, napise nieco o drahych smejdoch a po prvom protiargumente ma nazve ovcou. (typicky Android user). Pritom ja osobne Android povazujem za najschopnejsi mobilny OS, ale nervy a cas nan skratka nemam. Napriek tomu som ale pri kupe Lumie zvazoval Nexus 4 a ak by som sa rozhodol menit Lumiu, najskor by padla volba na Nexus 5.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 12:05

Johnnny píše:
Faktom je, ze co sa "oveckarskej" komunity tyka, najhorsie je na tom Windows Phone. Tam si krvopotne brania svoj system a aj jednotnu hlasitost prezentuju ako vyhodu.


Ja som este nevidel aby to niekto obhajoval, to je kritizovane od zaciatku, komu to nevadi tak to nekritizuje ani neobhajuje, faktom je ze to tam malo byt davno, na najväcsiu SW firmu je to smutné

JanoF píše:
ono to je pravda ze to su predrazene smejdy, jedine ich workstation staja za to, osobne by som si kupil jedine to, za ziadny iny ich produkt by som nedal ani 1/10 ceny)


predražené majú jedine príslušenstvo (obaly, nabíjačky, káble, redukcie), všetko ostatné je drahé, nie predražené, možno ešte tie nedotované ceny iPhonov, ale to trápi malo koho, kedze 9 z 10 iPhonov sa predá na pausal cez operatora, to ze su u nas minimalne dotácie je vec iná


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.12.2013 12:11

Na smartmanii som sa s obhajovanim jednotnej hlasitosti uz par krat stretol. Osobne mi vadi hlavne ta arogancia. Ked mas s WP problem a chces help, mnohi ti povedia aby si si kupil nieco ine, ze je to zbytocne, alebo ze to bude v dalsej aktualizacii.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 14:29

Podľa mňa WP tiež nie je žiadna výhra zas tak bez chyby to nefunguje... Aplikácie ako Viber, Facebook a UC web browser sú katastrofa. Samotný systém je fajn, ale niektoré aplikácie ho dokážu tak zmagoriť, že mi to mrzne. Asi dvakrát sa mi stalo, že so musel vyberať baterku. A nehovorím len o mojom telefóne. Kamarátovi sa rovnako drbkal iPhone.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 14:42

Johnnny píše:
Osobne mi vadi hlavne ta arogancia. Ked mas s WP problem a chces help, mnohi ti povedia aby si si kupil nieco ine, ze je to zbytocne, alebo ze to bude v dalsej aktualizacii.
Co je na tom arogancia? Ked niekto pozaduje featuru, ktoru ten OS proste neponuka, da sa povedat nieco ine ako "nejde to, ak bez toho neprezijes, kup si nieco ine", prip. "pockaj si na update", ak to v dalsom update pride?

(Anyway, mne nenapada asi nic, co by mi za pol roka pouzivania WP nejak kriticky chybalo. Neplanujem menit.)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Je Mac Pro drahý?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.12.2013 14:47

Ano, len vacsina z nich to povie sposobom: "ako si vobec dovolujes chciet nieco co WP neponuka". Ako som povedal, myslim si, ze som dost nezaujaty, pretoze mam z kazdeho nieco a do buducna sa chystam sa dokonca vymenit iPad za nieco z Win 8, ale s ludmi okolo MS nemam najlepsie skusenosti.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2013 15:02

.kubo píše:
Podľa mňa WP tiež nie je žiadna výhra zas tak bez chyby to nefunguje... Aplikácie ako Viber, Facebook a UC web browser sú katastrofa. Samotný systém je fajn, ale niektoré aplikácie ho dokážu tak zmagoriť, že mi to mrzne. Asi dvakrát sa mi stalo, že so musel vyberať baterku. A nehovorím len o mojom telefóne. Kamarátovi sa rovnako drbkal iPhone.


V tom markete je viac smetia ako kvality, smetie je aj na iOS/Android ale tam je kvalitny zaklad, na WP mi pride kvalita aplikacii biedna, 1000 variacii LED svietidla, % battery, komu staci zaklad je to dobry system, ale nebyt tej pridanej hodnoty od nokie neviem ci by som WP dnes pouzival


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mac Pro 2019

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

54

4572

12.12.2019 10:14

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MAC PRO CASE

v PC skrinky, zdroje a všetky druhy chladenia

1

498

18.10.2007 19:18

zemeckis Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový Mac Pro: miniaturní válec s dvanáctijádrem i Thunderbol

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

50

1322

18.06.2013 9:20

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ktory ? mac book pro 15"alebo ASUS VX7SX-S1191Z Lamborghini

v Notebooky a netbooky

10

557

27.03.2012 1:52

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: ATI Radeon HD 5770 1GB GDDR5 pre APPLE MAC PRO

v Predám

1

534

30.11.2017 11:50

SKRiPT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Apple Mac Pro "Quad Core" 3.2 (Server 2012)- nefunkčná doska

v Predám

1

824

21.11.2017 18:12

SKRiPT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. drahy apple

v PC zostavy

27

1515

01.02.2008 23:56

salamoon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [Delphi] vykreslovanie drahy

v Delphi, Visual Basic

9

859

16.02.2011 19:34

vama Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ISIC Ceske Drahy

v Vzdelanie, štúdium, škola

9

2477

22.06.2012 7:47

Vlad Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zbytočne drahý monitor pre kamaráta

v Monitory, televízory a projektory

13

780

18.03.2017 23:29

marekk5111 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Nový iPhone bude rekordne drahý

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 23, 24, 25 ]

v Novinky

749

15799

07.04.2015 19:53

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Osetrenie vyjdenie z drahy (turbo pascal)

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

11

778

14.12.2008 11:54

Blackshadow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. "Myslíte, že Razer Blade je drahý?"

v Novinky

23

1288

05.02.2012 16:04

Trivi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Toshiba Satellite Pro U400-18M T3400 a bez PRO

v Notebooky a netbooky

2

863

04.06.2009 6:52

pacinko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P/V: Apple Macbook Pro 16 M1 Pro

v Predám

0

904

04.02.2022 19:45

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acrobat 8 Pro vs. Office 2010 Pro

v Ostatné programy

4

818

11.11.2010 23:33

Seth Sparrow Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra