Jan0 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 4 [ Vyhľadávanie našlo 99 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: Monitor do 200 az 250 eur


Odpovede: 6
Zobrazenia: 721


Je razantny rozdiel medzi dell P a U radou? Rozmyslam medzi u2412m a p2417h

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: Monitor do 200 az 250 eur


Odpovede: 6
Zobrazenia: 721


Caute... Studujem na IT VS a rad by som si sprijemnil zivot monitorom k notebooku. Fajn by bolo nieco eye-friendly, kedze bude hodne zapnuty/vyuzivany. Taktiez dobre pozorovacie uhly su dolezite. IPS povinnost. Pivot by bol uzitocny taktiez. Sem tam sa zahram nejaku hru - CS Go, tak nieco co neurobi...

 Fórum: Unix-like systémy   Téma: Kali Linux 2-install v UEFI móde


Odpovede: 7
Zobrazenia: 661


To sa stalo X tyzdnov dozadu aj mne. Nainstalovalo sa to ok, no v boot menu ziadna polozka, cize nemal som ako bootovat do kali.

Tiez windows 8.1 na asus g551 ntb.

 Fórum: Backend   Téma: C - viac vstupov v 1 riadku


Odpovede: 2
Zobrazenia: 421


%d%d\n

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook na programovanie okolo 1000€


Odpovede: 14
Zobrazenia: 891


Dell xps 13

 Fórum: Smartfóny a tablety   Téma: E-mailový klient pre Android


Odpovede: 7
Zobrazenia: 480


AquaMail

 Fórum: Kôš   Téma: Xiaomi powerbank 10000mAh 10.63 EUR vratane dopravy.


Odpovede: 118
Zobrazenia: 5189


Potiahne tato power banka aj notas pripadne?

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Sluchátka..


Odpovede: 41
Zobrazenia: 1579


Aj ja som dnes objednal biele cloudy I za cca 70 eur :D snad nesklamu :lol:

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Herný notebook do 1350€


Odpovede: 43
Zobrazenia: 1447


Jop, G je naozaj super. Ak vsak u Nitra vyriesia "detske" chyby (vstavana bateria, usb porty, pristup k disku cez klavesnicu), bude no.1 ntb na kupu.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Výber Notebooku do školy a občasné hranie náročnejších hier


Odpovede: 23
Zobrazenia: 1221


Velky rozdiel co sa tyka grafiky a procaku. Za 1000 eur mas uz HW co par rokov fakt vydrzi. Ak nie si gamer a hras najnovsie hry na full detailoch kludne ti vydrzi aj 4-5 rokov.

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: WidloFón náhrada za L520? Alebo nebodaj droid?


Odpovede: 19
Zobrazenia: 769


No kedze Android sa do W10 dostal uz dostal, tak vyberas medzi Androidom a Windroidom. Paradoxne ne ze MS ma lepsie apps/sluzby pre Android, Windows Mobile verzie zanedbava.

Podla mna za neoplati kupovat tie tebou uvedene a starsie Lumie. Bud pockaj na niec s W10M, alebo ber Android. Tento rok zrej...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook 11,6 okolo 250e


Odpovede: 8
Zobrazenia: 626


2 gb ram je malo, to uz v smartfone je viac

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 1000€ (herny, 960m,i7)


Odpovede: 40
Zobrazenia: 1953


Ale ani on sa nevyhol problemom (ta vadna wifi bol dost fail).

Skoda no ze G551 nema m.2 ale zas nemozme mat vsetko.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 1000€ (herny, 960m,i7)


Odpovede: 40
Zobrazenia: 1953


24 GB je SSD cache.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook 700 - 800€


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1421


Kup si ram v acer shope s ntb a oni ti ju zadarmo namontuju.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook 11.6 najviac 13.3 cca 600€


Odpovede: 8
Zobrazenia: 620


Na alze by ludia od 300 eur notebookov chceli poriadny ntb na hranie a ine. Urcite sa tyk netreba privelmi riadit.

Za mna asi ten zenbook.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook 11.6 najviac 13.3 cca 600€


Odpovede: 8
Zobrazenia: 620


Zenbook. Macbook je predrazeny. Das 1000 a mas dost slaby HW, za tu cenu ti daju ini lepsie kusky.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook na bežné používanie a grafiku/video [do 850€] + zopár otázok


Odpovede: 14
Zobrazenia: 721


Macbook ti da low end HW za tu sumu + OSX.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook na bežné používanie a grafiku/video [do 850€] + zopár otázok


Odpovede: 14
Zobrazenia: 721


Acer ma v Brne kvalitny servis.
Nitro ma M.2 slot na SSD, pri tom Lenove musis menit disk.
Plus, ma v cene Windows.

U toho Lenova bude najskor leskly displej, ale nie som si isty. Acer Nitro ma matny.

860M uplne postacuje, 960M je pre teba asi zbytocna (a 960 uz iba aj chcela i7 na poriadne hranie...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 1000€ (herny, 960m,i7)


Odpovede: 40
Zobrazenia: 1953


Viacmenej ta cache robi celkom fajn robotu, boot je rychly, aj spustanie programov. Povodne som chcel hned menit na SSD no vidim ze to ma cas, vobec to nie je nutnost.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook 700 - 800€


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1421


Zakladnu dosku? Lol.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook na vysku, len na programovanie, 500€


Odpovede: 14
Zobrazenia: 987


A tiez pidi klavesnica.. fakt nie na kodenie.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook na vysku, len na programovanie, 500€


Odpovede: 14
Zobrazenia: 987


Matny displej, to je plus.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook 700 - 800€


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1421


displej-flaky-vt179835.html

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: notebook do 600 eur


Odpovede: 25
Zobrazenia: 1023


Ani nie. Nitro je uz kvalitna rada. HP Pavilion je bezny ntb na bezne pouzivanie, nic mega ani nic zle. no Nitro je trochu "viac"

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook na vysku, len na programovanie, 500€


Odpovede: 14
Zobrazenia: 987


vpohode ntb. 15,6 je OK. Zas na VS ho nebudes az tak casto prenasat si myslim.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook 700 - 800€


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1421


Acer. Na Lenovo sa aj tu ludia stazuju, problemy s displejom.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook na bežné používanie a grafiku/video [do 850€] + zopár otázok


Odpovede: 14
Zobrazenia: 721


No bude ti treba i7 stvojjadro, nvidiu 850 minimalne. 8 gb bude stacit. IPS urcite. Do 850 to splna Acer Nitro, myslim.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: notebook 600€ max.700€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1282


Jop, acer s i5 ti staci. IPS je super.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: displej flaky


Odpovede: 1
Zobrazenia: 580


14 dni mozes testovat. No ak to po par dni "neprejde", vratit a skor ist do Aceru Nitro.
Stránka: 1 z 4 [ Vyhľadávanie našlo 99 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF