Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 15 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.02.11
Prihlásený: 17.05.11
Príspevky: 11
Témy: 3
Bydlisko: Poprad
Príspevok NapísalOffline : 03.02.2011 9:26

Ahojte,
mám jeden maličky problém, presťahovala som sa a chcem domov internet. No nieje mi po chuti zavolať rovno do TCom a povedať chcem net, tak skúšam fora a googliť čo kde a ako. Natrafila som na stránku www.porovnat.sk . Ani som nevedela že taký web existuje čo je síce super no absolútne sa nevyznám s toho čo mi to vlastne našlo. :( Ak by niekto pomohol , poradil z čoho si vybrať tak by to bolo super.
http://www.porovnat.sk/index.php?browser

Srdečná vďaka všetkým


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
internetové pripojenie

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.02.2011 9:31

nemáš uvedené bydlisko. a aj keby si mala, nemáme ako vedieť, ktorých providerov máš dostupných vo svojom dome/byte. ŽIADEN provider nemá 100% pokrytie Slovenska a tá stránka nám nepomôže, lebo na to by sme museli vedieť, kde presne bývaš.
ak potrebuješ pomoc s výberom, budeme musieť vedieť, z čoho máš na výber (nie som si istý, či tá stránka porovnat.sk je 100%-tná a či tam nie sú rozdiely oproti skutočnosti)

takže, v prvom rade si zisti, ktorých providerov a aké služby máš dostupné a potom ich sem vypíš







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.02.11
Prihlásený: 17.05.11
Príspevky: 11
Témy: 3
Bydlisko: Poprad
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.02.2011 9:35

no zadala som adresu a preto som aj poslala link na porovnat s tym čo mi našlo aby som to nemusela rozpisovat. Chvilocku skusim skopirovat znova :
http://www.porovnat.sk/index.php?browser

je tam Tcom, Slovanet, Nextra, Swan, Mad Net hladam DSL pripojenie. Mobilné nechcem a ceny sú veľmi podobné.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
internetové pripojenie

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.02.2011 9:39

keď si otvoríme tú stránku my, ponúkne nám formulár, kam máme vypísať svoje bydlisko, nie tvoje možnosti.. u teba to vyzerá inak, lebo ty to už máš vyplnené a.. no radšej nebudem vysvetľovať technickú stránku veci, proste nám to nepomôže..

edit:// jo, ten výpis čo si dala je už nápomocnejší







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.02.11
Prihlásený: 17.05.11
Príspevky: 11
Témy: 3
Bydlisko: Poprad
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.02.2011 9:41

aha tak to som netušila, sila zvyku proste skopirovať link ... :)

no spravila som screen obrazovky ale netušim sakra ako to sem pridať ... :( a naozaj niesom typ čo by čital navody [/img]

Kód:
http://img201.imageshack.us/img201/6853/123ar.png


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
internetové pripojenie

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.02.2011 9:48

noo, keby si ten obrázok pichla medzi tagy "img", mala by si to aj ok :) ale už to nechaj tak

ak ti mám pravdu povedať, vyslovene odporučiť ti z týchto nemôžem ani jeden internet...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.02.11
Prihlásený: 17.05.11
Príspevky: 11
Témy: 3
Bydlisko: Poprad
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.02.2011 9:50

walther píše:
noo, keby si ten obrázok pichla medzi tagy "img", mala by si to aj ok :) ale už to nechaj tak

ak ti mám pravdu povedať, vyslovene odporučiť ti z týchto nemôžem ani jeden internet...


no na nete som zavisla takže to nieje moc dobre že mi nevieš odporučiť ani jeden ... :D aspon kvalitativne ? službami ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
internetové pripojenie

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.02.2011 10:02

tak si to teda zhrňme.. priznávam, že naozaj osobné skúsenosti mám len s t-comom, ale..

na slovanet, nextru a ani na swan som toho moc dobrého nepočul - rôzne výpadky, problémy s faktúrami a podobne. čo je na tom pravda neviem, ale počul som to z rôznych zdrojov..

t-com - problémy s technickou podporou, pomalé reagovanie na požiadavky zákazníka (keď sme si ich objednali, čakali sme cca mesiac a pol kým nám boli schopní na nás prepísať UŽ existujúcu prípojku) a najnovšie majú už aj FUP (máš obmedzené dáta, koľko môžeš za mesiac stiahnuť. ak ten limit prekročíš, rapídne sa ti zníži rýchlosť internetu). na druhej strane sa nemôžem moc sťažovať na výpadky, bolo to relatívne stabilné pripojenie

mad net - vôbec nepoznám, pravdepodobne ide o nejakého lokálneho providera

ak by som už MUSEL vybrať z týchto, pravdepodobne by som šiel do t-comu, aj keď s veľkým premáhaním sa







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.02.11
Prihlásený: 17.05.11
Príspevky: 11
Témy: 3
Bydlisko: Poprad
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.02.2011 9:07

ved práve že ako Tcom och debilkovia ružovučky ... :D skusim ešte ešte nejako porozmýšať čo by sa dalo ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.02.11
Prihlásený: 17.05.11
Príspevky: 11
Témy: 3
Bydlisko: Poprad
Príspevok Napísal autor témyOffline : 07.02.2011 9:38

no 3 G tu nemám aj to bola jedna z možnosti ale ... to by som asi veľa chcela od nášho krásneho Slovenska, pár rokov v zahraničí a prípadám si ako v inom svete. V podstate aj preto som hľada stránku ako http://www.porovnat.sk lebo cez takýto web som si v predošlej krajine vybavovala internet. Tak by som ich rada skúsila aj tu. Ale ako tak čítam názory tak asi mi nič iné neostáva len T-Com alebo Slovanet. Objednával si už niekto z Vás od nich niečo? Aby som to vysvetlila mám lepšie skúsensoti s tým, že niečo ide cez tretiu stranu ak sa niečo stane. A za opýtanie snaď na fórach nebijú tak sa preto radšej pýtam na každú hlúposť a na všetko čo ma napadne. A Ďakujem za rady .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.07.07
Prihlásený: 09.01.19
Príspevky: 327
Témy: 85
Bydlisko: Humenné
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 17:07

walther píše:
na slovanet, nextru a ani na swan som toho moc dobrého nepočul - rôzne výpadky, problémy s faktúrami a podobne. čo je na tom pravda neviem, ale počul som to z rôznych zdrojov..

Tie rôzne zdroje asi veľmi neboli presvedčive ja mam net od nextry a nikdy žiadne výpadky ani problémy s faktúrami som nemal úplna pohoda len to dlhšie trvá kým ťa pripoja lebo to nejako majú cez t-com


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
internetové pripojenie

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 17:31

Načo to vlastne chceš ? Ja mám Magio 2 (2Mbit) a bohate mi stačí, k tomu mám 512 UP za 2 eurá (jednorazovo), cena nie je práve ideálna, v porovnaní napr. s UPC v mestách (10Mbit/1Mbit za rovnakú cenu :cry: ).

Pozrel som ten obrázok, všetko je to DSL, ktoré fachčí cez linky T-comu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.02.11
Prihlásený: 17.05.11
Príspevky: 11
Témy: 3
Bydlisko: Poprad
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.02.2011 13:53

v podstate mne to stačí na bežné veci, viac ma zaujíma upload ako download kedže projkty do práce a takto posielam všetko šefovi. Tcomu som sa nejako chcela vyhnúť, neviem nemôžem si pomôcť ale strašne ma odradzajú ... xD Preto som sa vcelku potešila keď som našla stránku porovnat.sk , taká malá nádej, že možno niečo iné. Myslíte že je vhodné spraviť zmluvu cez porovnat.sk ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.11
Prihlásený: 08.04.23
Príspevky: 189
Témy: 6
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2011 5:24

upload je pri DSL z tych pomalsich, tak si odsleduj konkretne ponuky. tiez poznam len T-Com a problem je s nimi len ked daco nefunguje (ale to som rovnako zazil aj v UPC, SWAN atd...). zmluvu podpisovat jedine s konkretnym poskytovatelov, maximalne zadat objednavku cez internet - na stranke toho poskytovatela. nikdy cez sprostredkovatela (ak nieco nebude ok - udaje, parametre apod, budes mat ovela tazsiu poziciu pre napravu).

tak som si prestudoval ponuku (sice v inej lokalite, ale podobnych poskytovatelov) a v konecnom dosledku je aj tak najvyhodnejsi T-com. rychlost, FUP, viazanost - maju asi najvyvazenejsi pomer.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.02.11
Prihlásený: 17.05.11
Príspevky: 11
Témy: 3
Bydlisko: Poprad
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.02.2011 8:46

ďakujem všetkým za rady, takže nakoniec som predsa spravila zmluvu cez www.porovnat.sk , nakoľko som sa po radách od susedov rozhodla pre Slovanet. Tomu to nejako dlchšie trvalo kým sa veci pohli a cez porovnat.sk to bolo v priebehu dvoch dní zapojené, podpísané atd. :) už len nech to ide ... Slovanet som chcela najmä kvôli menšej viazanosti ako T-Com tak uvidíme. Keď niečo budem písať sťažnosti a podávať na fore presné info.
Ešte raz ďakujem za rady.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 15 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Internetové pripojenie

v Poskytovatelia internetu

4

478

16.01.2009 15:50

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Internetove pripojenie

v Poskytovatelia internetu

4

542

21.12.2008 21:04

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Internetove pripojenie

v Operačné systémy Microsoft

0

429

12.04.2008 14:11

tantum Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Internetove pripojenie

v Smartfóny a tablety

0

321

25.03.2013 19:11

JoeBarbaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Žiadne internetové pripojenie

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Služby a webstránky

64

1922

28.03.2024 15:14

jofkozac Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nefunkcne internetove pripojenie

v Operačné systémy Microsoft

1

381

19.11.2010 16:59

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomalé internetové pripojenie

v Poskytovatelia internetu

4

374

16.08.2014 22:11

vladislav23811 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. garantovane internetove pripojenie

v Obchody, reklamácie a právo

1

382

17.09.2013 18:50

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zdielané internetové pripojenie(Ubuntu)

v Operačné systémy Unix a Linux

2

635

16.07.2009 23:13

adamico Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vírus obmedzujúci internetové pripojenie

v Sieťové a internetové programy

0

329

07.11.2015 16:09

Logan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. internetove pripojenie na dedine

v Poskytovatelia internetu

10

1805

13.10.2011 23:27

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Internetove pripojenie BA bez viazanosti

v Sieťové a internetové programy

2

493

14.05.2009 13:40

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MSI ntbk - nefunguje internetove pripojenie ?

v Notebooky a netbooky

4

624

14.05.2008 15:04

v0zik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. spomalene internetove pripojenie - mozny virus

v Antivíry a antispywary

2

373

02.10.2014 7:42

tomi1241 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vela aplikacii ktore vyuzivaju internetove pripojenie

v Sieťové a internetové programy

3

410

25.02.2010 9:18

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 1 internetove pripojenie, 2 privatne siete

v Siete

1

310

01.09.2015 14:53

mirom Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra