|
| Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
| Oznámenia |
 | Táto téma slúži na rady a riešenie problémov s poskytovateľmi internetu . Pokiaľ máte problém so sieťovým prvkom (modem,... | 0 | 1160 | 08.01.2014 20:51 JanoF |
| Témy |
 | Mam problem s netom v sieti. Konkr:makam v malej firme a mame v poslednej dobe cudne vypadky internetu na niektorych PC. Server... | 6 | 620 | 18.02.2008 12:24 Big.Muffti |
 | Zdravím, mám v posledných troch dňoch problém s pripojením k T-Comu. Mám Turbo 3 Plus a ked sa pripojím k internetu tak ma to... | 6 | 990 | 15.02.2008 16:25 Numline1 |
 | Kazdy modem sa da restartovat bez fyzickeho zasahu, teda cez nejaky software. Ja mam Glitel GT-318RI a ten sa restartuje... | 8 | 1360 | 24.01.2008 21:29 Romi |
 | potrebujem poradit za aky cas stiahne 100mb dat pri rychlosti 1536kbit/s | 3 | 373 | 24.01.2008 17:58 mimkork |
 | Má tu niekto z vás 4G internet od T-comu Turbo1 alebo Turbo2 ?? Zaujimala by ma hlavne prenosova rychlosť lebo T-com udava... | 11 | 841 | 21.01.2008 0:03 jozik |
 | Zdravim vsetkych pls help neveim si vysvetlit preco mam linku tak zle nastavenu?..najme CRC A neviete co znamena SRN a... | 2 | 1580 | 20.01.2008 0:28 lukiluk |
 | No ludkovia mohly by ste mi poradit neakeho pripojovatela kt by mal najlpsi pomer cena/vykon bez limitu? :) | 6 | 654 | 15.01.2008 21:35 Don_Pipino |
 | -------------------------------------------------------------------------------- Dnes mi volal typek z t-comu... nemilo ma... | 2 | 636 | 15.01.2008 19:34 M@tt21 |
 | Nemají tam teď nějakej problém? Všiml si někdo? Už asi třetí den mi hodně věcí jede max 40KB/s. Musím stahovat min tři soubory... | 12 | 876 | 15.01.2008 8:38 fuco |
 | Za 2 mesiace mi končí "upísanie sa" na internet a hľadám nejaké rýchle pripojenie za dobré cenu- tak do 600sk. Teraz... | 0 | 517 | 11.01.2008 17:47 filip102 |
 | Zdravim Mam problem s pripojenim na net na notebooku. Z nicohonic mi prestal ist.skusal som viac sieti...ale problem stale... | 1 | 673 | 06.01.2008 18:20 CommanderBomber |
 | potrebujem sa pripojit na internet v Bratislave cast Nove Mesto, k dispozicii mam neaktivnu telecom linku ale nebranim sa ani... | 0 | 700 | 03.01.2008 1:47 cubb |
 | Zdravím. 1. Aký je váš názor na tento net? 2. Je tam obmedzenie 2000MB/mesiac. Meral niekto koľko dát sa prenesie pri... | 9 | 2552 | 31.12.2007 14:38 xnewstedx |
 | Takze som si to zhrnul asi takto : Orange Homebox : + rýchlosť internetu pri najnižšom programe 12mb/s + viacej programov v... | 8 | 2379 | 20.12.2007 20:04 Jaro |
 | nemate niekto zoznam ipciek , ktore prideluje t-com cez dhcp? | 0 | 595 | 17.12.2007 21:04 POM4R4NC |
 | Cawte chcem sa vas spitat ci sa je mozne pripojit na internet v horskej oblasti konkretne donovaly okren pripojenia cez... | 8 | 721 | 08.12.2007 10:15 Skyro |
 | Hadam spravna cast fora...kamoska chce internet v ZA, poradi niekto, kto poskytuje najlepsie sluzby? Myslim dobry pomer... | 7 | 510 | 06.12.2007 6:21 Tar-Minastir_svk |
 | Hlasovanie: ahojte vsetci, Tak riesim problem, potrebujem pre priatelku zriadit internet . Byva vsak na dedine a moznosti su obmedzene. No... | 3 | 645 | 03.12.2007 13:13 Capone |
 | Zdravim vsetkych na fore. Chcel by som od vas radu. Mam barak A, do ktoreho pojde internet od T-com. V baraku A je jeden PC a... | 3 | 501 | 02.12.2007 21:00 feldino |
 | Má niekto Fibernet od Orange? Potrebujem neaké info o rýchlosti internetu, výpadkoch a podobne. U nás to teraz zavadzaju po... | 11 | 2281 | 22.11.2007 15:11 Jaro |
 | Zdravim mam taky problem dal som fibernet z orangeu ale vacsinou mi stranky zo zahranicia nacitava aj 13 sekund kde moze byt... | 10 | 1229 | 21.11.2007 18:40 OmeGa |
 | Ako zmenim heslo na google maili? | 3 | 850 | 15.11.2007 22:57 Kamahl |
 | cafte chcem sa vas spytat jak je to s tymi limitmi stahovania pri mobilnych internetoch???pocul som ze sa do toho zaratavaju aj... | 7 | 1119 | 12.11.2007 19:15 MuFFin0 |
 | Mam taky maly problem s flashgetom (mam najnovsiu verziu, ale neslo ani na starsich) - ked stahujem rapidshare subory (mam... | 2 | 1135 | 04.11.2007 16:02 KatjushaMan |
 | aj ked zmazem historiu, vzdy ked pisem na googli (napisem napr. len a a vypisuje mi vsetky slova na a ktore som kedy hladala)... | 1 | 769 | 02.11.2007 16:21 br4n0 |
 | mam rychly internet od tmobilu s kartou pre notebook a kedze zijem dost na kraji maleho mesta tak mam download len asi tak... | 3 | 568 | 30.10.2007 1:49 Roberbo |
 | čawte surne potrebujem poradiť aky internet by ste my odporučili ..... Download min 3 MB/s upload aspon 512 ..... a cena tak... | 11 | 1637 | 24.10.2007 14:12 jukel |
 | Zdravicko ludia Kupil som si WiFi router AirLive WL-1500R ku ktoremu je aj WiFi USB kluc ktory picham do svojho workstationu.... | 0 | 675 | 20.10.2007 19:46 dzooky |
 | cavte, mam takyto problem. idem preinstalovat windows a neviem, ako si mam nastavit siet: nemam to riesene caz IP adresu, ale... | 3 | 539 | 14.10.2007 19:35 Jaro |
 | Chcel by som sa spitat ci to tu niekto ma a ake to vlastne je,lebo si to chceme dat,ale neviem o tom vela. | 0 | 1082 | 13.10.2007 12:40 Libor |
 | stalo sa to takto: chcel som si vztvorit cs server ale mam dinamicku IP cize som chcel vzuzit system no-ip.com aby mi vytvorili... | 6 | 715 | 05.10.2007 16:11 desann |
 | Za cenu bežného internetu získate až 7x vyššiu rýchlosť! Čo iným trvá hodiny, Vám bude iba minúty! Akcia platí pre limitovaný... | 12 | 1356 | 04.10.2007 21:06 dsljohn |
 | som amater a chcem poradiť v oblasti pripojenia na internet. mám pripojenie na internet cez modem - pevná linka do PC. chcel by... | 1 | 501 | 29.09.2007 22:59 Jaro |
 | Mám pripojenie Chello classic (8192/512 kbit/s). Sú k nemu pripojené 3 počítače. 2 PC a 1 notebook. Stolné PC majú pripojenie v... | 2 | 667 | 11.09.2007 19:55 tyme |
 | co je zač ma ho niekto ? | 5 | 600 | 10.09.2007 16:47 El_locco |
 | Ma niekto skusenost s tymto ISP Zaujima ma priemerna rychlost a kvalita pripojenia. Vopred dakujem. | 3 | 1168 | 10.09.2007 15:42 sparco2 |
 | som tu novy a dufam ze mi odpustite mozno blbu otazku.Som v zahranici a pouzival som adsl pripojenie a na jednom modeme boli... | 12 | 883 | 08.09.2007 10:25 cicko8 |
 | Prave som dal stiahnut jeden 20 MB subor a napisalo mi to, ze sa stahuje rychlostou 1 MBit. Hned som siel na speedmeter.sk a... | 12 | 812 | 05.09.2007 22:01 Jaro |
 | Cafte kto ma 4G net a poradimi z niecim?Ja som si dal TURBO2 a mal by som ho mat teraz od septembra...Hmm ale newem jak ho mam... | 13 | 1043 | 29.08.2007 13:34 dodo_mt |
 | Mám "rýchly internet" od T-mob. Všade ide veľmi dobre len doma mi to hapruje. Kde a akú extérnu anténu na zosilnenie... | 1 | 552 | 16.08.2007 0:41 Numline1 |
 | Od čoho závisí ping? Lebo som mal 1800kbs internet a ping tak 15 -30 , lenže teraz som ho menil na 7mbit a teraz mam ping 40 a... | 4 | 646 | 04.08.2007 13:23 shiro |
 | Prosim poradte,mam pripojeni adsl ae celej modem jsem vypnul a ted po zapnuti se mi sice pripoji ale nezobrazi s mi zadna... | 2 | 703 | 12.07.2007 21:19 Kamahl |
 | Mam vytvorene asi 2 mailove ucty na centrum.sk Vsetko mi doteraz slo v pohode. No akurat ten dolezitejsi ucet zacal blbnut... | 3 | 697 | 11.07.2007 14:21 Rbot |
 | neviete niekto akym programom sa daju stahovat videa z YOU TUBE? | 8 | 1279 | 06.07.2007 14:17 Matotech |
 | Chcel by som sa spytat ze ci je nejaky hardwarovy rozdiel medzi DSL a 4G internotom. Presnejsie ze ci mi pojde router z DSLka... | 4 | 782 | 03.07.2007 21:21 matus129 |
 | zdravim,doufam ze sem pisu spravne.takze muj problem je v tom ze mi nejde internet v notebooku,mame pocitac je na nem kabelovej... | 2 | 740 | 25.06.2007 20:43 maty3063 |
 | Mam problem s istym inet prividerom v BA (BONET),mam v sieti pripojeny router ASUS a prisiel mi od nich mail s textom ze si ho... | 5 | 1045 | 20.06.2007 13:46 Whistler |
 | JA mam problem so strankami kde sa pozeraju videa ako napriklad, youtube, ceknito.... Proste mi hrozne seka vsetky videa na... | 17 | 1260 | 31.05.2007 17:08 Lub0$ |
 | Je tu na tomto fore daky clovek co pouziva bananatel? :) (pochybujem) potrebujem radu co sa tyka internetu cez vistu [ Choď na stránku: 1, 2 ] | 35 | 1663 | 16.05.2007 15:17 Shark NX |
 | CAute cem sa opytat internet mi ide ked pingnem nejakyserver ide lenze vzadu mi nesvieti svetlo orandzove ani mi neide icq cs... | 6 | 646 | 18.04.2007 20:26 Tomas1 |