CPU - Socket 478, Intel® Pentium 4
- FSB : 533/400MHz
IMHO nie, celeronD ti to asi nezozerie, aj ked zalezi na tom aky..
ale budes mat lepsie zohnat nejaky bazarovy kusok P4 s HT. nieco okolo 3GHz, nemal by to byt problem. narast vykonu pocitis, ale nebude to nic extra.
a s chladicom nerataj

treba novy