Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 129 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2010 8:13

alebo budes nakupovat darceky na vianoce a aj zabudnes ze sa vobec daco malo stat :D







_________________
≡v≡
Offline

Užívateľ
Užívateľ
III. Svetová vojna začne v novembri 2010

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 2691
Témy: 121
Bydlisko: Štúrovo
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2010 10:06

Prispejem mojou blbou teoriou :D hmmm co ked ta Vanga sa trosku pomylila .. a predpovedala vlastne iba prichod noveho Medal Of Honoru ... ??? :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.09.09
Prihlásený: 18.06.16
Príspevky: 90
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2010 11:22

Ja som zabezpeceny, plynovych masek mam tiez dost a pivnicu priestrannu. I ked som ochotny tej vojne aj verit. zatial po kazdej financnej krize predsa nasledovala vojna. A ludia su predsa len hlupa rasa takze myslim ze ani 2 vojny nam nestacili aby sme sa poucili. Mozno na druhej strane je to potrebne, hlupaci sa postrielaju a par ludi to vzdy prezije a ty uz budu mozno mudrejsi nez my azaobidu sa aj bez nasilia. Zoberme si co sme dokazali. V com preukazujeme najveciu kreativitu? Vo vyrobe zbrani. V tom sme dokonali ba az priam umelci. Dokazeme sa zabijat milionmy sposobov vo velkom aj v malom. tolko usilia a financii keby sa venovalo radsej vyskumu alternativnych paliv lebo ropa nebude furt uz davno sme mohly jazdit bez emisii a na obnovitelne zdroje. ale to je nadlho. ako hovorim. A mozte ma za moj pesimisticky nazor kamenovat, bohuzial ja to ale vidim tak ako pisem. Samozrejme ak sa mylim som len rad.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2010 11:42

ked sa nieco najde po smrti, moze to byt a aj bude manipulovane :) o 5 rokov najdu zas daco ine a tak dale a tak dale. ved mozno je aj jackson nazive no ne :D

a nieje pravda ze vo vojne sa pozabijaju ti najhorsi. vo vojne zakazdym umieraju nevinni ludia, uz si videl bojovat prezidentov? :D







_________________
≡v≡
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.09.09
Prihlásený: 18.06.16
Príspevky: 90
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2010 15:14

ano to je dobra poznamka. debili sa postrielaju, a ty co budu natolko rozumny aby sa radsej skovaly tak potom po vojne vylezu a tie hlavy statu ktore budu moct za vykonstruovanu vojnu pekne exemplarne eliminuju.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
III. Svetová vojna začne v novembri 2010

Registrovaný: 08.03.09
Prihlásený: 06.10.20
Príspevky: 1116
Témy: 88
Bydlisko: 00100100
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2010 17:38

necital som nic z toho nad mojim ale podla mna nebude v tomto roku ale neskor kedze ropa este par rokov vydrzi, potom sa zacne vojna ale pochybujem ze jadrova ved to by zanikol svet asi :)







_________________
Programming is The Best
Hackers Are Not Crackers!!! Hackers build things, crackers break them!
;-)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
III. Svetová vojna začne v novembri 2010

Registrovaný: 05.07.10
Prihlásený: 16.03.11
Príspevky: 43
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 13:20

3 svetova vojna ...:D bude ale nie v tomto roku sak uz aj koniec sveta mal byt ale 3 razi







_________________
CPU: AMD Phenom II X6 Six Core 1090T Black Edition + Noctua NH-D14 MB: ASUS Crosshair IV, 890FX RAM: Corsair Dominator GT 6GB HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB GPU: Sapphire Radeon TOXIC HD5970 4G GDDR5 Sound: ASUS Xonar Essence ST + Logitech Z-5500 Case: Cooler Master Storm Sniper PSU: Zdroj Seasonic X-650 650W 80 Plus Gold
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 13:23

hej, ale tato vestica neni rovnakeho presvedcenia ako ludia co predpovedali koniec sveta :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
III. Svetová vojna začne v novembri 2010

Registrovaný: 05.07.10
Prihlásený: 16.03.11
Príspevky: 43
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 13:45

Freelan píše:
hej, ale tato vestica neni rovnakeho presvedcenia ako ludia co predpovedali koniec sveta :lol:



tiez prawda







_________________
CPU: AMD Phenom II X6 Six Core 1090T Black Edition + Noctua NH-D14 MB: ASUS Crosshair IV, 890FX RAM: Corsair Dominator GT 6GB HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB GPU: Sapphire Radeon TOXIC HD5970 4G GDDR5 Sound: ASUS Xonar Essence ST + Logitech Z-5500 Case: Cooler Master Storm Sniper PSU: Zdroj Seasonic X-650 650W 80 Plus Gold
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.03.09
Prihlásený: 22.11.10
Príspevky: 2720
Témy: 0
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 14:36

a čo keby ste si prečítali toto?
http://www.zvedavec.org/komentare/2010/ ... zacala.htm


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:01

Zaujimavy nazor. Ja si ale neviem predstavit, ze by sa dnes viedla vojna tym stylom ako pred 70 rokmi. Dnes by to malo dalekosiahlejsie nasledky. Vo WWII este nastastie nemali atomové zbrane. Podla USA je momentalne najväcsou hrozbou jadrový program Iránu. Avšak dosť pochybujem, ze v prípade útoku na Ameriku/západnú Európu zo strany niektorej krajiny bízkeho východu by sa k min niekto pridal. Navyse obidve svetové vojny začalo Nemecko, ktoré už dnes nemá dôvod spraviť to, a z jeho strany nebezpečenstvo nehrozí. Taktiez je tu velký predpoklad, ze západná a stredná Európa by narozdiel od WWI a WWII ostala jednostná a tým pádom aj silnejsia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.03.09
Prihlásený: 22.11.10
Príspevky: 2720
Témy: 0
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:03

"Taktiez je tu velký predpoklad, ze západná a stredná Európa by narozdiel od WWI a WWII ostala jednostná a tým pádom aj silnejsia."
:-D :-D :-D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
III. Svetová vojna začne v novembri 2010

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:05

my by sme s madarskom jednotni určite neboli, s českom možno a na poľsko by sa zas každý vykašlal







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:07

To madarsko ma napadlo az teraz, to som povazoval skvor za juznu, no Madari by nas asi nepodporili, ale tam ide o to ze vo vojne by mala nejaku vahu aj EU


Offline

Užívateľ
Užívateľ
III. Svetová vojna začne v novembri 2010

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 15:12

stačilo by keby čína vhlásila vojnu napr. európe a za pár rokov by sme sa tu učili po čínsky a nijaká EU ani NATO ani nič by nám nepomohlo







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
III. Svetová vojna začne v novembri 2010

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.07.2010 23:30

hahaha.. to je dobre:
http://en.wikipedia.org/wiki/Military_o ... pean_Union







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
III. Svetová vojna začne v novembri 2010

Registrovaný: 11.05.09
Prihlásený: 20.08.12
Príspevky: 227
Témy: 19
Bydlisko: nespomeniem si
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 1:11

no ako myslis ale ja len dufam, ze aj tak nestane :) samozrejme, ze tomu neverim ale zas az take nemozne, to neni... ale myslim iba prvy bod a to tiez neverim roku... proste dnes je kazdy stat pomerne silny a keby zlyha diplomacia nebola by to ruzova zahrada :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.01.10
Prihlásený: 01.08.18
Príspevky: 119
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 1:52

To, že má Irán atómovú bombu je nezmysel. To že ju vyrába je dosť možné. Amerika tvrdila, že v Iraku sú chemické zbrane. A kde sú? Nikde.
Stále nechápem dôvod útoku na Afghanistan a tiež som nechápal útok na Irak. Veľký tŕň v oku Ameriky je Irán. Lebo je to jediná z mála krajín, kde nevládne americký imperializmus a kde defacto nemá USA žiadnu moc. Preto je možné, že vojna bude v Iráne. Ale taktiež je možné, že bude vojna medzi sionistickým Izraelom a moslimským svetom.
Kedy nikto nevie. Ale je možné, že aj tento rok, keďže nepokoje sú veľmi časté.
Takisto Hugo Chávez je terč v oku USA. A tiež sa naň chystá atentát.
Vojna je zlá vec. Ale v tomto prípade je zbytočná a vždy bola zbytočná.
Tiež bolo veľmi zvláštne zemetrasenie na Haiti. Myslím, že pán Chávez ma v niečom pravdu http://tvnoviny.sk/spravy/svet/chavez-z ... zbran.html
http://dolezite.sk/Zemetrasenia_na_Hait ... ds_26.html
Podobne aj toto.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 2:00

Dôkazy o jadrovom programe Iránu má aj EÚ. Americký imperializmus nevládne v kope ďalších štátov, a tie neoznačujú za nebezpečné. Dôvod útoku na Afganistan je myslím, že viac ako očividný: ropa. Vojna medzi Izraelom a moslimami je prebieha už niekoľko desaťročí. Ak by však bola vyhlásená riadna vojna, angažovalo by sa USA - znova kvoli rope, takže je to nepravdepodobné.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.01.10
Prihlásený: 01.08.18
Príspevky: 119
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 2:12

Spartan.Ex píše:
Dôkazy o jadrovom programe Iránu má aj EÚ. Americký imperializmus nevládne v kope ďalších štátov, a tie neoznačujú za nebezpečné. Dôvod útoku na Afganistan je myslím, že viac ako očividný: ropa. Vojna medzi Izraelom a moslimami je prebieha už niekoľko desaťročí. Ak by však bola vyhlásená riadna vojna, angažovalo by sa USA - znova kvoli rope, takže je to nepravdepodobné.

Je to možné, že Irán má program. Ale prečo nie? Nikomu nevadí, že Izrael ma namierené jadrové zbrane na každé veľké mesto vo svete? Nemá amerika 1000-krát viac atómových zbraní ako iné štáty? Amerika neoznačuje tie štáty za nebezpečné, ktoré jej slúžia a slúžia jej záujmom. Otvor si oči, neži v rozprávke Spartan. Toto je realita. Konflikt prebieha, ale vojna ešte nie. Vojna je vyvrcholenie konfliktu. USA by sa samozrejme postavilo za Izrael a štáty, ktoré pekne slúžia USA. Je to logické. Kvôli rope zaútočili na Irak. A kamufláž mal byť útok na dvojičky z 11. septembra. Bushova vláda bol jeden veľký podvod na obyvateľstve USA a celého sveta. Zapamätaj si to.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 2:25

Mne je jasné, že vládnutie Ameriky nie čisté, a viem že sa dejú veci významu ktoré si ani neviem predstaviť. To, že Izrael ma namierené jadrové zbrane na každé veľké mesto vo svete je len dohad. Žiješ v konšpiračnej predstave, že Amerika ovláda svet, ale na svete je už mno iných vyspelých ekonomík. Na Afganistan zaútočili preto isté prečo na Irak. Bush si zvolil ultimátnu vládu, v ktorej nemal hranice, a pre prosperitu Ameriky išiel aj do vojny. Vyzerá to, že Obama ide zatiaľ dobrou cestou. Záujem Izraelu je na Blízkom výchde, je to špecifický konflikt.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.01.10
Prihlásený: 01.08.18
Príspevky: 119
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 2:34

Spartan.Ex píše:
Mne je jasné, že vládnutie Ameriky nie čisté, a viem že sa dejú veci významu ktoré si ani neviem predstaviť. To, že Izrael ma namierené jadrové zbrane na každé veľké mesto vo svete je len dohad. Žiješ v konšpiračnej predstave, že Amerika ovláda svet, ale na svete je už mno iných vyspelých ekonomík. Na Afganistan zaútočili preto isté prečo na Irak. Bush si zvolil ultimátnu vládu, v ktorej nemal hranice, a pre prosperitu Ameriky išiel aj do vojny. Záujem Izraelu je na Blízkom výchde, je to špecifický konflikt.

Bush bol satanista to je prvá vec. A dôkazov je na to nespočetne veľa. To že bol v takej a takej tajnej organizácii nebudem rozvíjať. Skončil, našťastie. Prišiel Obama, ktorý je len bábka. Všetci kandidáti na prezidentov USA sú známy svojimi kontaktmi s istými skupinami. Je jedno kto tam bude, každý im bude slúžiť. Nežijem v konšpiračnej teórie, žijem v Pravde, ktorá je neomylná a to mi stačí. Konšpiračné teórie pomôžu prekonať niektoré otázky a vysvetlia veci, o ktorých sme si mysleli, že sú úplne iné. Amerika bola založená tou istou skupinou ľudí, ktorí jej vládnu. Vieš kto bol návrhár Washingtonu a koľko je tam symbolov? To je fakt. Ale kde o tom budú média hovoriť, ktoré im patria. Ekonomika je riadená tými istými ľuďmi. A robia si s ňou čo chcú. Všetkým tým, ktorí za tým stoja ide len o jedno. O moc. Sionizmus je rasistický ideológia, ktorá vládne v Izraely. Izrael má najvytrénovanejšiu armádu na svete. Je to armáda bez milosti. A prečo asi? Prečo bol holokaust... Žeby preto, aby sa vytvoril Izrael v 1947? Kto financoval 2. svetovú vojnu. Žeby USA a isté klany?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 2:48

No problem je v tom, že ty si niečo prečítaš (zrejme na internete) porozmýšlaš nad tým a už to berieš ako realitu. Nie je to až také zložité ako si myslíš. Mylsiš si že ekonomiku ovláda prá ľudí na svete, ktorí hovoria politikom čo robiť a tým riadia svet. Tak to ale nefunguje. Bola vytvorená mienka(pomocou filmov, kníh, konšpiračných teórií), že americká vláda je niečo extrémne zložité,a tí, ktorí sú vo vláde nič neznamenajú, ovláda to niekto íný, ale takto to nefunguje. Nie sú žiadny Slobodomurári, ktorí ťahajú za nitky. Viem z praxe, ako politiku ovplyvnňujú firmy, ale určite nevládnu (v Európe).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.01.10
Prihlásený: 01.08.18
Príspevky: 119
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 2:57

To si ma pobavil. Slobodomurárstvo je TAK SKUTOČNÉ ako to, že žiješ. Cirkev odsúdila slobodomurárstvo, pápež Lev XIII napísal encykliku Humanum Genus, ktorá je proti slobodomurárstvu. Myslíš si, že Cirkev by klamala? Spartan si slepý, že to nevieš. Ekonomiku ovláda zopár bankárov. Warburgovci, Rockefellerovci, Rotschildovci, tí majú poskokov, ktorí tu prácu za nich vykonajú ako inak, boli by moc nápadný nie? Prvý americký prezident George WASHINGTON bol
SLOBODOMURÁR. Aleistar Crowley VEREJNE vyhlásil, že je slobodomurár a tak isto mnohí sa priznali, že sú slobodomurári. Slobodomurárstvo je zasvätené satanovi. Sú to jeho posluhovači na zemi, ktorí robia zle nie len ľuďom, ale aj Cirkvi a svetu. Prečo je toľko napádaná katolícka Cirkev a o inom sa mlčí? Veď Kristus sám hovoril o týchto dňoch aké su teraz. Spartan, nebuď naivný, nemysli si, že keď sa napapkáš, vyspinkáš ťa všetko obíde. To tak nie je. Každého sa dotkne apokalypsa. Berte ma za blázna ale spomeniete si na mňa, keď vám pôjde o život a nebudete si ho vedieť zachrániť.
Výborné napísané o rohatom geste http://www.rohategesto.yw.sk/
stále ti to nič nehovorí? Či stále si myslíš, že to je blud?
http://diesirae.ic.cz/00DIES%20IRAE%20kapitola37.html
Pozri si len úvod. Stále to nevidíš? Veď to máte pred očami. Čo ste slepí? Veď to je skutočný pomník! So skutočným nápisom!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.01.10
Prihlásený: 01.08.18
Príspevky: 119
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 3:11

http://www.cez-okno.net/clanok/zlovestn ... cktabs_2=2
Veď to je prešpikované symbolmi a stavbami. Mesto SATANA ASTANA.
Nie je to zvláštne? Slobodomurári sa tu na nás rútia a ešte poviete, že je to nezmysel. To je už naozaj neivita niektorých.


Naposledy upravil SKIMAN dňa 17.07.2010 3:12, celkovo upravené 1

Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 3:11

Ja viem, ze to s varovaniami myslis dobre, ale treba mysliet racionalne. Ti co chcu najdu si indicie, aj keby mala ta vojna a neskôr apokalypsa nastať, Ja to neovplyvím. Za posledných 100 rokov bolo hlásených cca. 85 koncov sveta. V najbližších rokoch ro vyzerá najreálnejšie kvoli internetu a TV. O tom sa mozeme porozpravat zec ICQ ked budes mat zaujem. O slobodomurároch som sa zle vyjardil - samozrejme existuju, ale svet neriadia. Áno bankári ktorých si spomenul ekonomiku z velkej časti riadia (bodaj by nie, keď majú také percentá akcií v takých významných podnikoch) lenže takých skupiniek je velmi vela. Ty si velmi ovplyvnený internetom. Popíšu sa veci, ktoré sú veľmi zaujímavé, ale velmi nereálne. Treba v každom prípade mysliet racionálne. Ja osobne dokonale poznám z vlastných skúseností ekonomiku a vláadu Slovenska, Nemecka a Francúzska (zejme vies preco) a viem, do akej miery sú podniky schopné ovplyvniť vládu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.01.10
Prihlásený: 01.08.18
Príspevky: 119
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 3:14

Mnohí vedeli a padli. Vidíš to, čo chceš. A to čo je akútne obídeš a tváriš sa, že všetko vieš. To je pravda.
Prečítaj si Dies Irae, to je skutočne hodnoverná kniha a zdroj. Nie média prešpikované všeliakými koncernami.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 3:24

Na Internete sú mnohé skupiny ľudí, ktoré vidia vo všetkom okultistické znaky. Všetko obrátia na svoje. Tá pyramída v Astane, pri ktorej som bol je toho dôkazom. Na Discovery prednedávnom išiel dokument o návrhu a stavbe tejto pyramídy, tam to bolo všetko vysvetlené. Teraz ti budem zbytočne vysvetlovať každú jednu dohadu, ktorá si myslíš, že je reálna, to by bolo na dlhsie. Sú mnohé dohady, ktoré znejú viac ako zaujímavo (napríklad tí slobodomurári), ktorým je velmi lahké podlahnúť...veď za tým účelom sú písané :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.01.10
Prihlásený: 01.08.18
Príspevky: 119
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 14:11

Naozaj nevieš, čo je skutočnosť. Všetko je to tak reálne a ty si stále niečo namýšľaš. Aby si tomu nepodľahol. Ešte mi povedz, že neveríš v peklo a satana a môžeš ísť preč z Cirkvi. Tá pyramída nie je nič viac ako slobodomurársky symbol a stavba, zasvätená bohovi slnka. Aj ten názov je veľmi zvláštny. Astana? Hm. Žeby Satana?
Naozaj nenamýšľaj si. Otvor oči a daj si na to pozor, aby ťa to neprenasledovalo. Illumináti, slobodomurári, sionisti je to všetko pravda a možno si sa s nimi aj ty stretol. A nikto ma nepresvedčí o opaku. Toľko je znamení a symbolov a PRIZNANÍ, že to nie je možné vyvrátiť. Dúfam, že sa nikdy nepridáš do lóže. Tým pádom si exkomunikovaný z Cirkvi.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2010 14:33

SKIMAN píše:
nikto ma nepresvedčí o opaku.

Tak to myslím hovorí za všetko a ďalšia diskusia je zbytočná. Aby som ešte upresnil: Je pomerne známe, že vo vláde Ameriky je niekoľko slobodomurárov, málokto zvonku vie, o som je skutočne ich učenie, a to je jeden z dôvodov, prečo sú označovaní za to za čo sú. Hovorí sa, že v pozadí Americkej vládu sú ludia, ktorí všetko riadia. Ja neviem, či je pravda, neverím tomu, avšak viem, ako fungujú vlády krajín EÚ. Prítomná je korupcia, úplatky lobizmus, všetko možné, to je fakt. Ty si myslíš, že to tí ľudia robia pre moc, ale to nie je pravda - robia to len pre jedno: pre peniaze, dostanu to čo chcú, sú radi, že to majú, ale nikto z nich sa nechystá vládnuť svetu. Viem o čom hovorím a nemám to z internetu. Preto si viem utovriť mienku o vláde štátov sám. Ty vidíš svet cez monitor, podliehaš internetovým konšpiráciam, píšeš veci, ktoré podkladáš dohadami a teoretickými možnosťami. Ja tu každú vec osobitne vysvetľovať nebudem, ak ťa zaujíma môj pohľad, môžeme diskutovať cez ICQ, tu nikto nie je zvedavý, na tvoje konšpirácie (a moje vysvetlenia) preto je diskusia zbytočná.


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 129 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 2. svetova vojna

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

18

5511

09.06.2006 19:34

quatermain Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vojnové hry - 1./2. svetová vojna

v Počítačové hry

8

2036

23.02.2013 21:23

brian4601 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svetova kriza

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

40

2838

30.10.2008 11:05

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PES 2010 - Pro Evolution Soccer 2010

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Počítačové hry

42

6524

20.12.2010 19:40

Cobra99 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: CPU chladiče Spire TherMax Eclipse III (TME III), Alpenföhn K2

v Predám

2

619

27.12.2018 18:48

castelL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. GeForce GTX270, GTX290 a GX2 v novembri?

v Novinky

4

683

14.10.2008 19:39

Spirit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Vista SP1 príde v októbri alebo novembri

v Novinky

1

388

20.04.2007 22:14

Shit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nové ATi grafické karty v novembri, HD5000 lacnejšie

v Novinky

6

652

12.08.2010 21:47

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Asus Mars - Světová premiéra unikátního grafického monstra

v Novinky

1

775

19.08.2009 14:32

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vojna v Líbyi

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

115

5043

30.03.2011 20:48

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Možná cenová vojna

v Novinky

1

599

10.03.2010 1:01

Malveon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 2.sv. Vojna - Hladam hru

v Počítačové hry

13

1593

07.04.2011 15:26

EXIREXT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vojna výrobcov CPU: Intel skóruje

v Novinky

21

1160

29.04.2008 16:16

borec Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cenová vojna stlačila najvýkonnejší desktopový AMD na

v Novinky

3

464

10.07.2007 18:18

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel a AMD – cenová vojna ako za starých časov

v Novinky

1

409

14.11.2007 12:44

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si o tom myslite? Vojna/branna povinnost/odoprenie

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

124

5068

29.05.2017 22:41

M_i_s_o Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra