Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.04.08
Prihlásený: 20.10.12
Príspevky: 18
Témy: 4
Príspevok NapísalOffline : 12.11.2008 14:51

zdravim vo spolok, mam velku dilemu vyberam si novy mobil a vyskocili na mna zpoza monitora otazky na ktore neviem odpovede, a moznoze by som sa ani nepytal keby som mal moznost drzat Touch HD spolu s Touch Pro naraz v rukach

TO ALL:

ospravedlnujem sa komukolvek komu sa bude toto vlakno zdat monotonne dlhe a nebude sa mu to chciet citat, je tomu tak preto bo mam toho vela toho na srdci
ale aby som uz nezdrzoval, tak tu su moje otazky


otazka:
1. je to pravda ze cely obal od raphaela je magneticky
totiz vo videjku


Citácia:
http://www.youtube.com/watch?v=CZlsH4I43xw&NR=1


v tom videjku o tom hovori na 2:30 minute
2. ak ano, ake to ma vyhody?
3. mozem si ho napr. prilepit na chladnicku?
4. co by sa stalo keby som ku nemu polozil iny mobil, ?


(som fyzik tak sa na to pozeram skor z el-mag hladisko interakcie premenlivych magnetickych poli a vodicov v nich (premenlive bo s mobilom sa moc casto hybe a ja mam predsalen 2 mobily) ono by to mohlo mat celkom zaujimave dosledky keby tomu tak bolo a cely obal by bol trvalym magnetom, no skor si mylim ze v tom videjku si ten co to tocil pomylil mag. pole vytvorene obalom s mag polom stylusu)


co sa tyka mojich otazok tak prave v tuto chvilu pribudli dalsie a su konkretne spojene s mojim problemom

totizto mam 3 horucich kandidatov na moj novy mobil, a nimi su X1 / Touch Pro / Touch HD

X1 som vyradil bo nema pohybovy senzor a to by ma mohlo mrziet v case ked vyde Windows 7,
samozrejme ak sa bude dat win 6.1 updatnut, lebo keby sa to nedalo tak potom by som nevahal a siel rovno po xperii,
no ja predpokladam ze v shopoch sa to bude dat (samo za nejaky poplatok) spravit

otazka teda znie:
5. myslite si ze sa operacny system bude dat updatnut?


ak by sa to dalo, preto sa rozhodujem medzi touch pro a hd (oba maju pohybovy senzor):
no mam dilemu, ci radsej mensi display ale HW klavesnicu, + 5 mserove tlacitko
alebo obrovsky display, tenucku imidzovku, a softwarovu klavesnicu s moznostou rozpoznavat pisany text

takze dalsia otazka sa tyka hlavne tych co uz pisali na SW klavesnici:
6. ako velmi sa lisi pisanie na SW klavesnici,
7. daju sa na pda napisat aj dlhsie texty? a da sa to konkretne aj so softwarovou klavesnicou?
8. daju sa na oboch HTC-ckach upravovat wordovske excelovske a power pointovske dokumenty?
9. ako je to s pohodlnostou takehoto pisania na HW klavesnici a ake je to s SW klavesnicou?
10. je to tazke si zvyknut ze sa mi nic nestlaca pod prstami?
11. su tie tlacidla na 3,8" displai mensie nez ma HW klavesnica?
12. co sa tyka fotakovania, predpokladam ze fotky z tychto dvoch pristrojov nie su velmi kvalitne, (teda v pritmi nie su kvalitne, pretoze maju maly priemer optiky) je to skutocne tak?
13. ako je to s preklapanim displeja u Touch HD,

dade som videl videjka ze to ide len v opere a prehliadaci obrazkov, no na inom videjku som videl ze to funguje vsade ale az po prepisani registrov, a to je zasah do stroja tj. straca sa zaruka.

14. dasa teda to preklapanie displeja spravit tak aby fungovalo podla mojej vlastnej voli?

(chcel by som to hlavne koli tej SW klavesnici, aby bola po celej sirke displeja a nie po tej uzsej strane to sa mi vidi dost neprakticke)

15. da sa prepisat aj u Touch HD pristroja system tak aby vyzeral ako z vyroby, to pre pripad keby som potreboval reklamovat, tak ako je to aj u Touch Pro,


(viem ze dade na nete je napisana moznost ako si odblokovat pohybovy senzor pomocou malej utilitky, no po jej pouziti sa strati zaruka, no na tej istej stranke je aj moznost ako system nahodit spat, pytam sa to preto bo predsalen toto nie je kupenie lizatka za 5 skk ale 500 eurova zalezitost, a nemienim si kupovat takuto hracku kazdych 6 mesiacov)


16. myslite si ze Touch HD PRO vyjde na trh skor nez vo februari?
17. a myslite si ze bude mat fest kvalitne prevedenie fotoapartu?

18. nevie niekto nieco o mobile LG KC910 .. (toto bola moja 4 alternativa, no niekde som sa dopocul ze nema operacny system, tak to pre mna potom padlo, bo ja potrebujem pda a nie mobil hoci henten ma aj 8 Mpix Carl zeiss fotak aj Audio HW booster aj super Touch screen, tiez prstom ovladatelny, no moja otazka sa tyka hlavne toho, ze ci niekto nevie nieco o tom ci toto LG podporuje programy od Win mobilu, a ine programy vyrobene na trhu. bo skor by som ako pohybovy senzor bral supis fotak ale s moznostou Office dokumentov prehliadania)

19. myslite si ze sa mi oplati cakat na Touch HD Pro?
20. nevie niekto kde by sa dalo vyskusat si spominane mobily, zijem na strednom slovensku v Banskej Bystrici


a posledna otazka
21. sa tyka nakupu, niekde na nete sem tam natrafim na take obchody ktore napriklad HTC touch Pro predavaju za $299.00
alebo HTC Touch HD $300.00 (co som si podla kurzu 1 USD = 24 SKK prepocital ze robi 7200 Skk) nuz tak sa chcem opytat ci mozem doverovat takemuto nakupu, ci mi skutocne dojde ten mnou vybrany tovar a za taku nizku cenu, a ci bude aj v pozadovanej kvalite, a tiez sa chem sucastne opytat ci to nahodou nie je cena bez zapocitanych dani a poplatkov za dovezenie, ci nahodou nie je realna cena 2 krat taka vysoka tj $600.00
ake su pri nakupe cez net poplatky? ako sa to da platit, da sa aj postovou potvrdenkou?


dana stranka kde som toto videl je
Kód:
http://www.wikio.com/product/htc-touch-hd-149728.html


nuz hadam som vycerpal vse co som sa cel opytat. fuuu zas je toho mnoho. prepacte, no mam vazne vela otazok a neviem kde by som sa ich mohol opytat, a ako som uz povedal toto nie je pre mna lacna zalezitost :)

vopred dakujem za odpovede
Kód:


Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Touch Pro vs. Xperia X1

v Mobilné zariadenia

9

750

01.04.2010 20:53

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Touch HD 2 alebo Sony Ericsson Xperia X10?

v Mobilné zariadenia

2

990

19.04.2010 21:20

zajo301 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC pro touch

v Ostatné

6

569

20.04.2010 20:27

ultimateman Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P:HTC Touch Pro

v Predám

1

578

19.02.2010 18:17

guzro39 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: HTC TOUCH PRO 2

v Predám

1

447

15.06.2012 23:00

El_locco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: HTC Touch Pro 2

v Predám

0

450

05.01.2012 15:00

El_locco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: HTC Touch diamond Pro (Raphael)

v Predám

0

401

07.10.2010 13:31

RomanB Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Touch Pro vs. g1 androit

v Mobilné zariadenia

0

437

28.10.2008 20:16

johny3212 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: HTC Touch Pro 2

v Predám

0

324

24.07.2012 16:46

Cako_SK Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: HTC Touch PRO rok záruka + príslušenstvo

v Predám

2

728

21.12.2010 10:48

kosTa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. D: HTC Touch Diamond 2 bez touch screenu

v Vymením a darujem

1

480

30.06.2014 19:37

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: HTC Vive, HTC Vive Pro a ostatný HTC VR headsety (musia byť stanice a ovládače)

v Kúpim

0

200

08.04.2023 23:38

DropaDred Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. htc hd touch

v Smartfóny a tablety

1

3941

25.08.2011 14:06

8xerxes8 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Touch Diamond

v Mobilné zariadenia

7

502

17.06.2009 20:41

MoMo_46 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Desire Vs Xperia X10 Vs Xperia U

v Mobilné zariadenia

2

309

18.01.2013 14:46

otec87 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: HTC touch 4gb

v Predám

7

707

08.10.2010 12:02

najveci Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra