Zdravim. Dnes som sa rozhodol ze si zahrajem staru klasiku gta san andreas. No stala sa mi taka vec ze ked ju zapnem tak vsetko ide strasne rychlo. Vazne netusim preco, ale vsetko je strasne zrychlene cela hra, zvuk , obraz prosto vsetko. Za odpovede dakujem
Uz to mam nainstalovane a povies mi co to vlastne je ? Lebo ako som tak pozeral sleduje to len procesi a nic ine a mne netreba vediet na kolko vyuzivam CPU.