Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 30 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2006 4:17

urcite ho poznate, maly, rad sa cervena, tvrdohlavy do blond, spievajuci na cele svojej modernej socialno-demokratickej slachty
prespieva sa az do finale a stane sa novou slovenskou superstar?







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2006 12:00

Jasne že sa prespieva až do finále. A to bude len dobre - lieky budú zadarmo, školy budú zadarmo, pracovať budeme zadarmo...ehm... to vlastne nie, všetci budú mať rovnaké platy, robotníci z východu ukážu nám Bratislavčanom, prečo si zaslúžia to čo máme aj my a ako super si tu žijeme na ich úkor.
Budeme mať sociálne spravodlivý štát, odvody budú tvoriť väčšinu našej výplaty, ale budeme spokojný, lebo budeme mať dobrý pocit, že platíme na chudobných a tých menej šťastných. Tí "šťastnejší", ktorým sa podarí zarobiť milión ročne a budú teda milionári budú platiť 99% daň, takže sa dostanú na úroveň bežného človeka, ktorý ale robí denne o 2 hodiny dlhšie ako on, preto si tie peniaze zaslúži.
A všetci budeme spokojní, však sme si ho zvolili - a tí čo nebudú spokojní, tí budú musieť byť ticho, lebo k volbám ani neprídu. Tak ako sa to stalo teraz v mojej rodnej Petržalke, na volbách sa zúčastnilo okolo 11% ľudí. A už vidím ako sa "nevoliči" sťažujú, že koho sme si to zvolili (aj keď voľby sú zatiaľ neplatné). A už sa teším ako im poviem, že sa pripravili o možnosť sťažovať sa tým, že neboli voliť a na tie ich "vražedné" pohľady.
Preto Slováci - tí ktorí máte radi Fica, choďte ho voliť, je to váš názor a ja ho rešpektujem. A tí, ktorí máte výhradi voči nemu, choďte voliť, aby ste nemuseli 4 roky byť ticho.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2006 22:46

No vyzera to ze volby vyhra...Slubuje ze zlacnie benzin :)







_________________
PMD 85
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.05.2006 1:50

Carlos píše:
No vyzera to ze volby vyhra...Slubuje ze zlacnie benzin :)

homo Ficus parazitus







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2006 15:17

No vidis...dokonca je aj na to dokaz :lol:







_________________
PMD 85
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 29.05.05
Prihlásený: 20.02.08
Príspevky: 78
Témy: 0
Bydlisko: tam dole, d...
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2006 16:37

hardware bude taky zadarmo?







_________________
O.o
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 03.12.05
Prihlásený: 11.07.07
Príspevky: 248
Témy: 12
Bydlisko: Slovensko, ...
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2006 20:25

homo debilus, daleka odroda homo sapiens sapiens, tvaria sa jak normalny ludia, dokonca tak aj vyzeraju, no nenechajte sa zmiast :D .

fico len vyklada vela veci, cize sa snazi byt populista, no ked pride na lamanie chleba, bude rad ak splni len jeden bod svojho programu. zrusit nezmiselne dzurindove privatizacie nemoze a ani jeho rozhodnutia, ktorich vykonal za 8 rokov az az. cize hlavne je to ze CHODTE VOLIT A TO UZ TOHO, KOHO UZNATE ZA VHODNEHO NO VOLIT TREBA IST

hlavne volby do NRSR netreba vynechat, pretoze tam sa vytvara statna politika, s cim suvisi aj nas zivot po vsetkych strankach.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2006 22:33

gen1us píše:
CHODTE VOLIT A TO UZ TOHO, KOHO UZNATE ZA VHODNEHO NO VOLIT TREBA IST

hlavne volby do NRSR netreba vynechat, pretoze tam sa vytvara statna politika, s cim suvisi aj nas zivot po vsetkych strankach.


S tymto uplne suhlasim, len ja mam jeden maly problem, ze nie je koho volit :cry:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.05.2006 2:28

murciano píše:
S tymto uplne suhlasim, len ja mam jeden maly problem, ze nie je koho volit :cry:

ale je len sa treba popozerat
napriklad OKS







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 687
Témy: 15
Bydlisko: blawa ne?
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2006 10:20

Ehm...akú má asi šancu OKS dostať sa do parlamentu?
Radšej nejaké SDKÚ alebo neviem už čo. Proste stranu, ktorá ma šancu sa tam dostať, aby môj hlas nevyšiel nazmar :)







_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2006 12:46

Tak ako povedal jaffar... Da sa tu najst slusna obcianska pravica, ale ja som myslel z tych cca 10 stran, ktore maju sancu sa dostat do parlamentu.

Na druhej strane si toto moze povedat kazdy a keby sme ich isli volit, tak by tam mozno boli...
Volby su az za mesiac... Takze uvidime, kto navari lepsi gulas :naught:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.05.2006 16:55

uprimne si povedzte aka je sanca ze prave vas hlas prida SDKU jeden mandat - nulova
aka je sanca ze prave tento mandat by rozhodol volby - nulova
jedine co vas hlas SDKU prinesie su dalsie a dalsie peniazky zo statneho rozpoctu







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Správca fóra
Správca fóra
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10616
Témy: 70
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2006 18:11

a aká je šanca že budeme lepšie žiť?
A s Ficom? :-D







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2006 18:32

Tommy ja nie som debil, takze viem, ze pravdepodobnost je SKORO nulova, ale tu sa nad takym niecim nemozes zamyslat.
To by som mohol povedat, ze nejdem volit a bolo by to o tom istom. Lebo keby som sa drzal tvojej teorie, tak by z toho logicky vyplyvalo, ze ked idem volit, tak som idiot, pretoze viem, ze moj hlas ma skoro nulovu hodnotu ;)

Tommy píše:
jedine co vas hlas SDKU prinesie su dalsie a dalsie peniazky zo statneho rozpoctu
:shock: :shock:
Takze podla teba je lepsie volit stranu, ktora sa nedostane do parlamentu len preto, aby som niektorej inej nepridal. A nemyslis si, ze ked dam svoj hlas napr. SDKU (btw: neviem koho budem volit, to je len priklad), tak je tu ista minimalna pravdepodobnost, ze dostane menej penazi napr. fico alebo komunisti.

Opytam sa tvojim sposobom. Myslis si, ze tvoj hlas pomoze dostat sa OKS do parlamentu??? Vies aka je to pravdepodobnost??? :naught:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.05.2006 18:59

kedze OKS ziska cca 10 000 hlasov a SDKU cca 300 000 tak moj hlas OKS pomoze viac ako by pomohol SDKU, proste moj hlas aj tak nezavazi a prave preto idem volit toho koho povazujem za najlepsiu stranu
Citácia:
tak je tu ista minimalna pravdepodobnost, ze dostane menej penazi napr. fico alebo komunisti.

nie nie je, peniaze zo statneho rozpoctu sa dostavaju za pocet hlasov, cize tvoj hlasu akurat prida, nikomu neuberie







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2006 19:52

A nedavaju sa nahodou za mandat v parlamente??? :oops:

Tommy píše:
kedze OKS ziska cca 10 000 hlasov a SDKU cca 300 000 tak moj hlas OKS pomoze viac ako by pomohol SDKU, proste moj hlas aj tak nezavazi a prave preto idem volit toho koho povazujem za najlepsiu stranu
Mas svoj nazor a v podstate nie je zly, ale ja to vidim aj tak inak, takze skoda to riesit :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.05.2006 20:41

nie, dostava sa to za pocet hlasov

proste ide o to ze tvoj hlas aj tak nic neovplyvni a preto by kazdy mal volit toho koho povazuje za najlepsieho a nie toho kto ma v prisekumoch najviac preferencii







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2006 20:59

Hladal som na nete a zistil som, ze mame obidvaja pravdu ;)

Kód:
Existujúce typy štátnych príspevkov za hlasy vo voľbách strana, ktorá získa po najbližších voľbách viac ako 3% platných hlasov, dostane po voľbách jednorázovo za každý hlas príspevok vo výške 1% priemernej mesačnej mzdy, v súčasnosti je to zhruba 144 Sk. Po voľbách v tomto volebnom období mali strany nárok iba na 60 Sk za jeden voličský hlas.

Počas štyroch rokov volebného obdobia sa príspevok za hlasy rozdelí na štyri časti a strana dostane každý rok jednu časť ako príspevok na mandát.
Strana, ktorá získala mandáty v parlamente, dostáva od štátu za každého poslanca 500 tisíc korún ročne.


Cely clanok: http://www.changenet.sk/?section=forum& ... &cat=80696
Ak by chcel byt niekto velmi aktivny, tak si moze prestudovat cely zakon: http://www.fair-play.sk/zakony/zakonPS.doc


Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.05.2006 22:40

no lenze ten prispevok za mantat je zlomok z toho co ta ktora strana dostane za hlasy, predtavme si ze strana dostane 18% hlasov, prispevky budu vyzerat cca nasledovne
30*4*500=60 000
800000*114=91 200 000







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2006 23:53

Citácia:
30*4*500=60 000

Chybaju ti tam tri nuly... Nie 500 ale 500 000 ;)
Takze 60 a 90 milionov nie je az taky rozdiel... Myslim, ze aj tych 60 milionov ich celkom potesi :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.05.2006 1:36

no ale sanca ze tvoj hlas prida alebo uberie na mandate je nulova, ale ten prispevok za hlas strana dostane na 100% a prave preto budem volit OKS, pretoze ked uz nic nemozem ovplyvnit tak nech mam aspon dobry pocit ze som volil skutocnu pravicu, pretoze od tej maju dnesne strany vladnej koalicie velmi daleko







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2006 11:56

no skutocne dobry pocit budem mat ked sa k moci nedostane Fico :sick:
posledne aj predposledne voľby som volil. prvykrat lavicu (sop) a potom ANO.
ANO sa mi urcitzmi vecami pozdavaju, ale aj tak budem asi volit rozumom. Niekedy som volil proti Mečiarovi a teraz proti Ficovi.







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2006 17:58

Nie kazdy chce volit skutocnu pravicu. Ale o tom, co je skutocna a co nie je skutocna pravica, by sa dalo vela diskutovat :)
Ako som uz povedal, je to tvoje rozhudnutie a ja ti odporovat nebudem. Ja to vidim inak. Radsej to risknem a dam niekomu 114 korun s tym, ze je tu sanca, ze niekomu zoberiem 2 miliony ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2006 19:14

alebo potom volit podla toho ci sa mi paci co robia alebo nie. je to dobra dilema. nemyslim tym robia ze co hovoria. nakecali sa uz dost. keby som mal zas pocuvat co hovoria tak volim rozpravkara Fica. a jeho len ked vidim tak mi je :sick:







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.05.2006 19:20

murciano píše:
Radsej to risknem a dam niekomu 114 korun s tym, ze je tu sanca, ze niekomu zoberiem 2 miliony

a prave koli takym nazorom budeme mat na slovensku donekonecna pseudopravicove strany plne intrig a robiac hanbu pravici
spievajuce o zmluvach z vatikanom, progresivnych daniach, rozdavani bytov, rovnosti sanci, osprevujucich euroustavu atd...

proste id eo to ze fakt je taky ze tvoj hlas vpripade SDKU alebo KDH nespravi nic, akurat strane prida peniaze z NASICH dani
tvoj hlas OKS nieco zavazi, a aj ked neziskaju 5% ale aj 1% bude uspech, bude to demonstracia ze skutocna pravica este nevymrela







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2006 22:06

a co mam s tej demonstracie??? to ze sa oks nedostane do parlamentu a moj hlas akurat bude :shit: platny. ide o to ze radsej sdku ako fica. a tych chudakov s kdh a ich zmluvach s vatikanom ani nahodou. nech si lezu fararom do prdele. toto nie je politika. napr. mne sa pacilo ako ANO im stale robilo naspriek a presadzovali niektore nazory ktore su praktickejsie ako ich blba zmluva.







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.05.2006 22:26

lenze tvoj hlas bude hovno platny tak ci tak







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2006 0:05

no z urciteho uhlu pohladu mas pravdu, ale ak na to pozeram ako na boj proti ficovi tak nemas. ak clovek voli mensie zlo tak ten hlas az tak celkom na :shit: nieje. niekedy to bol boj proti meciarovi a teraz proti ficovi.

inak si myslim ze tak skoro tu poriadna pravica nevyhra. ma sancu az s nastupom novej generacie volicov a politikov.

ale slubujem ti ze si pozriem volebny program oks.







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
homo Ficus parazitus

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2006 0:09

Fico este pri koryte nebol...ked vyhra aspon uvidime kolko slubov splni :lol:







_________________
PMD 85
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2006 0:16

no kym sa nazerie tak mu to zaberie tolko casu ze nestihne splnit nic.







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 30 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra