[ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Prihlásený: 06.08.14
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 04.08.2014 19:51 | Homeplug

Ahojte chalani, teda vlastne ..vacsinou chalani
Potrebujem poradit s kupou HOMEPLAGU. Prestahovala som sa do najomeho bytu v rodinom dome jednej jezibaby.
Ja byvam na prizemi, ona na 1.poschodi a dasli najonik na 2.poschodi. Ten ma vo svojom byte aj modem a wifi router.
U mna dole je velmi slaby signal na wifi a nepomaha ani zosilovac signalu. Okrem toho chcem si svoj stolny pc pripojit cez kabel, pretoze sa hram :D
Lenze ta Baba Jaga nechce dovolit vrtanie ani potiahnut kabel cez okno po vonkajsiej fasade domu. Kamarat mi poradil homeplag a co som citala tak by to sem asi mohlo ist. Lenze je ich tolko, ze som sa trochu stratila. Preto by som ocenila rady. Potrebujem 2 zariadenia, ktorych rychlost prenosu bude dostatocna, aby mi hra nelagovala. Posledny blog co som citala hovoril o AV2, ale to bolo v roku 2011. Takze pevne verim, ze sa technologia posunula este o kus dopredu. Tiez som si viac ako ista, ze si to budem musiet zacvakat sama a kedze tu nechcem ostat na veky, moj strop je cca 50e.
Dakujem ;)

[ Príspevok: 1 ] 

Homeplug

Podobné témy

Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Homeplug/powerline

v Ostatné

5

474

31.05.2009 21:49

.:M@Rt!nKo:.

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Powerline / HomePlug - Uživatelská skúsenosť

v Siete

0

90

08.10.2013 20:25

Daevid