Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 37 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2014 11:01

.kubo píše:
pre mňa je to podradná robota, len preto, že ľudia nemajú radi revízorov a sbskárov už len z princípu, že ich niekto kontroluje.



Keby neboli ľudia svine a poctivo platili cestovné a nekradli tak by ich nikto nemusel nenávidieť lebo by ani neboli... a na slovensku je to tak, že ak niekto niečo z obchodu ukradne, doplatia na to len a len zamestnanci, ktorý sedia v pokladni a tým sa to potom ukazuje na platoch.. takže vďakabohu za sbskárov







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Holohlavý muž napadol revízora. Všetko je na videu

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2014 11:18

.kubo píše:
pre mňa je to podradná robota, len preto, že ľudia nemajú radi revízorov a sbskárov už len z princípu, že ich niekto kontroluje. A tak nimi každý opovrhuje. To pre mňa znamená podradná robota. Inak povedané sociálne podradná práca...
zozen si iny dopravny prostriedok ak len z principu nemas rad revizorov a nakupuj v nejakych vecierkach kde nenajdes sbskarov a mas po probleme...to ze poniektori sbskari su vymlete telata je uz vec druha, ale ide o princip, tak ako si "majitel" mhd kontroluje ci za poskytovanie jeho sluzieb ludia aj platia, tak aj majitel daneho priestoru (obchod, banka, atd.) sa aspon takto chrani pre pripadne poskodzovanie, kradez a pod. jeho majetku...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Holohlavý muž napadol revízora. Všetko je na videu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2014 17:01

Phanteom píše:
To závisí od uhľa pohľadu keď si teraz zabezpečený a máš podľa teba "sociálne" hodnotnú robotu tak si povieš pche smetiar.Ale keby ti nezostávalo nič iné alebo by si pracoval už tak dáku dobu asi by si nevykrikoval že aký si chudák nič iné nevieš.Hneď by sa zmenil rebríček hodnôt keby smetiari a iný prestali pracovať.A náhodou smetiari v priemere zarábajú lepšie ako učitelia na gymnáziách ;)


On ale nehovori o platoch, ale o tom ako sa na teba ludia divaju.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Holohlavý muž napadol revízora. Všetko je na videu

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2014 21:53

JanoF píše:
.kubo píše:
pre mňa je to podradná robota, len preto, že ľudia nemajú radi revízorov a sbskárov už len z princípu, že ich niekto kontroluje. A tak nimi každý opovrhuje. To pre mňa znamená podradná robota. Inak povedané sociálne podradná práca...
zozen si iny dopravny prostriedok ak len z principu nemas rad revizorov a nakupuj v nejakych vecierkach kde nenajdes sbskarov a mas po probleme...to ze poniektori sbskari su vymlete telata je uz vec druha, ale ide o princip, tak ako si "majitel" mhd kontroluje ci za poskytovanie jeho sluzieb ludia aj platia, tak aj majitel daneho priestoru (obchod, banka, atd.) sa aspon takto chrani pre pripadne poskodzovanie, kradez a pod. jeho majetku...

Ja nenadávam na podstatu práce, ale na ich postavenie a koniec koncov aj ľudí, čo to robia. Hocijakí polodementní sbskari, ktorí by nechytili ani korytnačku. Alebo sa hrajú na dôležitých, popritom sú len obyčajní sbskári. Druhá vec, revízori. Zvyknú byť zakomplexovaní, nepríjemní... Samozrejme, ako ktorý, to isté platí aj pri sbskároch.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Holohlavý muž napadol revízora. Všetko je na videu

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2014 22:03

Ale pozrel si sa na to z ineho uhla? Ak ides do banky, cakas ze sa tam bdues vybavovat s niekym, kto bude socialne, vzdelane a neviem ako inac na tvojej urovni, predstav si ze tam posadia niekoho kto nevystudoval ani zs, chlasta atd atd...aka bude medzi vami komunikacia, resp ako sa budes on spravat k tebe? Teraz si to otoc a zober to tak ze ty si nevystudoval ani zs, chlastas, proste vyvrhel spolocnosti a prides do banky kde sa budes vybavovat so vzdelanym clovekom, aka bude vasa komunikacia? Ocakavas proste, ze tam taky nikto sediet nebude a tiez aj ten co tam sedi ocakava ze tam nedojde nejaky vandrak co nevie pomaly ani rozpravat. To iste mas aj pri revizoroch, mala pravdepodobnost ze by to robil niekto vzdelany s 2 vysokymi, neviem kolkymi certifikatmi a neviem cim inym ked sa aj tak povecsinou bude vybavovat s vandrakmi, bezdomovcami a pod. ktori nemaju listok, ku mne bol vzdy revizor slusny a bolo jedno ci som siel v plnom autobuse, ci prazdnom, ci nocaku, ci som mal cosi v hlave a pod...so slusnymi ludmi sa vybavuju normalne, este ani raz som nevidel ze by na niekoho zautocili ci uz slovne, alebo nebodaj fyzicky, neobranujem ich samozrejme su aj v ich radoch vypatlanci, ale to mas vsade a to iste aj sbskari, ani by si nepovedal, ze niektori z nich su fakt vzdelany, nie je ich moc, kedze si najdu aj lepsiu pracu ale maju to len ako privyrobenie, ale tam sa tiez ocakava, ze sa nebude s tebou mazlat ak si niekde v bare a zacnes tam vyvadzat, proste ta vyhostia z podniku a mozes sa postavit aj na hlavu, kedze to je ich robota a ta robota ako robota aj revizora ti lezie na hlavu a teda s nasho pohladu je vecsina takych, ale ak by tu neboli, tak ako by sa podniky, ci mhd, ci banky ci neviem ake ine institucie chranili pred tym percentom ludi co ich okradaju, nicia a pod? Samozrejme ze vzdy doplatia na to slusny ludia, ale ak by si vlastnil mhd, alebo mal nejaky bar, diskoteku ci nieco, robis to iste a nezaujimalo by ta, ze za vecer vyhodia jedneho dvoch slusnych len kvoli tomu ze boli v nespravny cas na nespravnom mieste a to iste aj v mhd...Mam kamarata co je spickovy fotograf a po veceroch, nociach si privyraba ako sbskar kedze ma na to aj stavbu tela a tiez by si mozno povedal ze sa hra na doleziteho, ale tak taku maju napln prace a takych je omnoho viac ako si myslis...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Holohlavý muž napadol revízora. Všetko je na videu

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2014 10:19

.kubo píše:
Ja nenadávam na podstatu práce, ... popritom sú len obyčajní sbskári.
ako ked to nieje obycajny sbs-kar, ale nejaky manazer, vysokopostaveny clovek tak sa tak moze spravat? Postata je v osobe, but to je kus hovada alebo nie a je jedno co robi. Ja som bol vemi milo prekvapeny v Sportisime v TT, predavac sa spravat tak profesionalne a milo, ze som neveril usiam, ani ociam (zarazajuce ze v 21 storoci cloveka prekvapi takato malickost)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2014 19:57

hej a co hovorite na tento clanok? http://kosice.korzar.sme.sk/c/7198382/c ... tupit.html

a este sa revizora aj dopravny podnik kosice zastal, byt tym dedkom, poslal by som revizora do prdele ....byt kosicanom, tak by som odteraz kazdeho revizora schvalne fotil, aj s bleskom este

tiez cestujem MHD a kedze pouzivam elektricenku, tak na cierno nejazdim nikdy a problem osobne nikdy nemam, ale vie ma vytocit aj pristup revizorov, napr. ze ciganov nechaju tak a pokuty zaplatia len ti slusnejsi

inak, obcas mam pocit ze na pokutach Dopravny podnik zaraba viac ako na listkoch, lebo v 80% pripadoch co stretnem revizora tak niekoho chytia


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 37 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Trojan ktorý napadol Windows - ako ho zničiť ?

v Bezpečnosť a firewally

21

2857

29.06.2008 10:28

pistabaci Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. muz ci zena ?

v Krčma

8

746

30.10.2009 10:39

GothicMan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. POZOR! Facebook údajne napadol nový vírus, šíri sa cez linky

v Novinky

2

863

02.11.2010 11:51

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Muž zaútočil tankom na GSM základňové stanice

v Novinky

19

808

19.07.2007 1:53

matias Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. V Maďarsku na Ballmera muž zaútočil vajíčkami

v Novinky

1

515

20.05.2008 9:58

yaJohny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Muž oznámil sebevraždu na Facebooku, pak vjel autem do mostu

v Novinky

8

940

30.07.2010 23:35

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. BSOD pri videu

v ATI/AMD grafické karty

0

590

08.03.2011 21:36

Demonko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Titulky k videu

v Ponuka práce

0

577

25.05.2012 8:47

jurrasic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hudba k videu

v Video programy

3

546

17.10.2009 8:52

MAPO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Efekty na videu

v Video programy

5

985

23.05.2008 16:25

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Multidabing vo videu

v Video programy

4

1014

22.06.2007 22:26

lamich Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem z časom videu

v Video programy

5

561

20.12.2011 12:10

lukass007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. info o mov videu

v Video programy

3

750

20.04.2008 13:29

rik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zelený obraz na videu...

v Ovládače

8

1503

31.03.2009 16:43

TransFormeR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. orezanie okrajov na videu

v Video programy

0

629

26.04.2008 19:12

g3rtrud Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 3D text vo videu

v Video programy

3

303

05.01.2014 12:37

F3RY Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra