| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Zdravim. Chcel by som poskladat zo starozitnosti a lacniakov co sa niekedy nakupili PC nieco na sposob HTPC aj ked nie zas az... v Ostatné | haffygoo | 1 | 496 | 24.09.2012 18:55 KocuR |
 | Zdravim Vas. Mam dilemu a to ze chcem osadit na MB MSI K8N Neo4-F s.939 grafiku MSI R4650-MD1GZ a mam tam CPU AMD Athlon 64... v Grafické karty | haffygoo | 1 | 467 | 25.03.2011 10:06 f4r0 |
 | Kupim komponenty: M B - s.AM2+,AM3 - max.40€ GPU - ATI Radeon HD4... alebo 5... s HDMI PCIe - max.40€ Kupujem aj inou cestou.... v Bazár | haffygoo | 0 | 473 | 05.03.2011 5:48 haffygoo |
 | Zdravim Vas. Mam problem s NB TOSHIBA Satellite L350-10B a to taky ze mi zacala blikat obrazovka a nastavil som plny vykon... v Notebooky a netbooky | haffygoo | 3 | 493 | 20.02.2011 12:11 Icehammer |
 | Kupim 2,5" ATA od 40 - 80GB HDD 5400 ot/min. Moja predstava max. 15€. Kupujem aj inde tak cakam na ponuky. v Bazár | haffygoo | 0 | 362 | 13.02.2011 7:02 haffygoo |
 | Zdravim. Tak asi pred 3 hod. mi nieco buchlo v LCD TV ale celkom statocna supa to bola a odvtedy mi nejde obraz jedna tretina... v Monitory, televízory a projektory | haffygoo | 6 | 958 | 10.02.2011 3:04 haffygoo |
 | Kupim pre s.939 dvojjadro 2 ks. CPU bud Athlon X2 (od 4200+ vyssie) alebo Opteron (od 170 vyssie). Ponukam za ten ktory od... v Bazár | haffygoo | 0 | 379 | 24.11.2010 11:17 haffygoo |
 | Kupim pre soc.775 CPU: Intel Core 2 Extreme X6800. Cakam ponuky. Kupujem aj inou cestou. v Bazár | haffygoo | 1 | 562 | 24.11.2010 11:16 haffygoo |
 | Kupim CPU AMD Athlon II X3 (440-445-450) s.AM3 nebranim sa vsak ani X4 za rozumnu cenu. X3 sa da kupit funglovka uz od 62€.... v Bazár | haffygoo | 1 | 445 | 24.11.2010 11:15 haffygoo |
 | Zdravim. Potrebujem poradit a to ci utiahne CPU grafiku nakolko znamemu odisiel procesor a ten soc.939 mal este odlozeny v... v AMD | haffygoo | 6 | 586 | 09.11.2010 13:17 haffygoo |
 | Mam na predaj uz bezzarucnu VGA: SAPPHIRE Radeon X1650PRO 512MB 128-bit GDDR2 AGP 4X/8X na ktorej je miesto povodneho cooleru... v Bazár | haffygoo | 2 | 704 | 30.07.2010 10:42 haffygoo |
 | Zdravim Vas. Zhanam MB pre procesory Intel® Pentium 4/Celeron D LGA775 Poziadavka 2 x DDR, 1x AGP 8x (3V), 2x PCI, SATA, IDE... v Bazár | haffygoo | 1 | 503 | 03.07.2010 20:11 haffygoo |
 | Zdravim. prosim Vas mate niekto nejaku skusenost s LCD TV Samsung LE32R86BDX Dik v Monitory, televízory a projektory | haffygoo | 16 | 3006 | 12.05.2010 12:44 Xaltotun |
 | Zravim Vas. Prosim neviete mi niekto povedat o aky notebook sa jedna? dakujem v Notebooky a netbooky | haffygoo | 3 | 798 | 04.10.2007 9:12 Seto |
 | ahojte poradte mi daky slusny jednojadrovy procesor na socket 939. minimalne L-512Kb dakujem v Procesory | borec | 11 | 1356 | 13.08.2007 16:30 Pacco |
 | Zdravim Vas. Kamarad si chce zlozit PC s CPU INTEL Core 2 Duo E6850 a potreboval by poradit ohladom MB. RAM-ky ma tiez a to... v Základné dosky | haffygoo | 4 | 663 | 19.07.2007 14:09 haffygoo |
 | cavko,som v PC uplny blbec,neviem pomaly ani co je to monitor. od papirov,co mi chce oco kupit pc,som toto opisal.dakujem MB:... v PC zostavy | kukucin | 17 | 1000 | 03.07.2007 22:27 nZL |
 | Mam v plane poskladat tuto zostavu: MB//MSI K9N Neo-F, CPU//Athlon64 X2 4800+ EE, VGA//ASUS GeForce EN8600GT 256MB 2DHT PCX,... v PC zostavy | haffygoo | 13 | 451 | 02.07.2007 12:08 haffygoo |
 | Prosim Vas mate niekto nejake skusenosti s tymto chladicom: CoolerMaster RR-KCT-T9E1 Susurro ? Potreboval by som poradit.... v Chladiče a všetky druhy chladenia | haffygoo | 0 | 560 | 19.06.2007 17:11 haffygoo |
 | Zdravim Vas. Potreboval by som poradit ci sa mi pri mojej zostave este oplati nieco dokupovat (AMD X2+nova grafika) alebo to... v PC zostavy | haffygoo | 3 | 652 | 15.06.2007 23:24 Shit |
 | Prosim Vas poculi ste niekto o hybrid doske pre s.AM2 s moznostou 2xDDR+2xDDR2 ??? Vraj nieco take existuje. Dik :roll: v Základné dosky | haffygoo | 7 | 786 | 12.06.2007 12:16 cicolably |
 | Zdravim. Prosim Vas co mam na tomto zle nastavene? Dik v AMD | haffygoo | 9 | 1101 | 10.06.2007 11:01 haffygoo |
 | Zdravim. Prosim Vas neviete mi poradit kde by som zohnal Cz alebo Sk do WinFast DV 2000? Dik :roll: v TV | haffygoo | 2 | 906 | 03.06.2007 10:17 haffygoo |
 | Zdravim Vas. Doposial som svoju zostavu pouzival vylucne na pracu a tvorbu filmu, videa, audia atd. Vsetko mozne okrem... v PC zostavy | haffygoo | 23 | 1400 | 26.05.2007 10:08 haffygoo |