Gyrxiur - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 9 z 50 [ Vyhľadávanie našlo 1486 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy III


Odpovede: 2986
Zobrazenia: 301847


dnes som objavil zaujimavy textik vo widlach 7

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Občianska výpomoc


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1618


noo, to je dobry argument. Este som napisal nahodnym ludom na bazosi, co ponukaju doucovanie, ze ako to riesia oni, ze ci to skumali a ci je to treba.

inak mam temu aj tu: http://www.hojko.com/post1443258.html - co vravite na prispevky ludi tam?

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Občianska výpomoc


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1618


no napriklad prave podla inzeratu v novinach, by mi mohol zavolat daky uradnik a pretuknut si ma

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Občianska výpomoc


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1618


No ok, ale si si 100% isty? a cim to mas podlozene, nech si mozem byt aj ja isty. Ide o to, ze ak by si ma zavolali na DU ako pise hornak, a tvrdili by mi, ze som zarobil viac, tak im asi musim nieco ukazat, ci oni mi musia dokazat, ze som zarobil viac? (co by som samozrejme nezarobil)

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Občianska výpomoc


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1618


No ja si tiez myslim, ze by mali odvadzat dane, ale zase ked tu pisu, ze nemusim do urcitej sumy, tak som z toho uplny somar. Alebo musim viest uctovnictvo a mat samozrejme nahlasenu zivnost a ak moje zarobky nepresiahnu tu sumu, tak neplatim dane? A ako by to bolo potom s poistnym a tymito vecami?

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Občianska výpomoc


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1618


Ok, takze ked nepresiahnu za rok toto, tak mozem zarabat bez problemov? A nemusim ani viest ziadne uctovnictvo?

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Občianska výpomoc


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1618


Uf, s takymto na mna nechod, z toho som ja somar, ja to potrebujem tak povediac po lopate. Mna by zaujimalo, ako to robia napriklad ludia, co maju v novinach inzeraty, ze doucuju. Ci platia dane, alebo nie. Nepozna niekto niekoho kto dlhodobo (aspon rok) doucuje? Ze ci plati dane a ci sa o neho zauj...

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Občianska výpomoc


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1618


no a keby sa ma pytal niekto napr. z danoveho uradu, tak ja mu musim nejako dokazat, ze tolko nezarobim, ci on mi musi dokazat, ze zarobim viac? A tych 2 292,84 rocne je presne a aktualne?

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Občianska výpomoc


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1618


Zdravíčko, mám takú otázku. Ako študent si občas privyrobím nejaké peniaze opravovaním počítačov. Čo viem, existuje niečo ako občianska výpomoc, kde netreba platiť dane. No a mňa zaujíma, koľko maximálne môžem zarobiť, aby som ich nemusel platiť, a si musím viesť nejaké účtovné záznamy. Alebo či sú ...

 Fórum: Audio programy   Téma: Nahrávka


Odpovede: 3
Zobrazenia: 454


no zalezi aj aky mas mikrofon a aku zvukovku, ak mas daky mikrak za 3 eura z tesca a integrovanu zvukovku tak to pekne nenahras asi

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Windows XP original+ MS office 2003 original CD


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1268


oem su urcene len na jeden komp a na druhom uz nejdu, neviem ako k office, ale k windows je nalepka na bednu, ak je oem

 Fórum: Diskusia   Téma: Auto na vodikovy pohon


Odpovede: 26
Zobrazenia: 2954


Ropa sa neminie, ona vznika stale, to su kecy, ze sa minie aby mohli zdrazovat. A co vravia, ze ropa vznika zo starych stromov a zvierat v podzemi pod vysokym tlakom je kravina.

 Fórum: Diskusia   Téma: Auto na vodikovy pohon


Odpovede: 26
Zobrazenia: 2954


to auto je pekne blbe, sa chcu nabalovat na vodiku ako na rope, pritom sa da robit v aute vodik z vody a je to este ovela bezpecnejsie

 Fórum: Diskusia   Téma: Auto na vodikovy pohon


Odpovede: 26
Zobrazenia: 2954


Zozen si starsie cisla casopisu wm magazin (su aj na nete), tam sa tomu vo vela venovali vo viacerych cislach, vratane roznych elektrickych schem. Len tam treba na vyladenie osciloskop. Pripadne na ebayi sa da za nejakych tusim 150 eur kupit skladacka, len to zmontujes, hodis do auta a frcis. A ak b...

 Fórum: Diskusia   Téma: Umele zuby


Odpovede: 35
Zobrazenia: 5465


heh, ja mam 19 a chrup mi tiez ide totalne do pr..le, zubarka povedala, ze v tridsiatke mozem pocitat s protezou, krasa ;c) to je tak ked otec je bezzuby skoro a mama ma zuby krive a snad vsetky opravovane, paradox je, ze brat ma zuby uplne ok, kde on tie geny zobral?

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Otestujte si vasu rychlost pripojenia do Internetu


Odpovede: 831
Zobrazenia: 110936


u mna takto

 Fórum: Diskusia   Téma: Nejaký film so zaujímavou skrytou myšlienkou?


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1646


diky Vam, a ostatni mozete este prihadzovat, prazdniny su dlhe ;c)

 Fórum: Diskusia   Téma: Nejaký film so zaujímavou skrytou myšlienkou?


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1646


Hľadám filmy so zaujímavou skrytou myšlienkou, niečo ako tieto:
The Matrix - všetko môže byť inak, realita nemusí existovať
Ostrov - možno nás vychovali v tom, že je niečo inak, ako je to naozaj
Truman show - čo ak sa s nami len zahrávajú a náš svet je umelý
V ako Vendetta - manipulujú nás, chcú...

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Pixel remaping na samsungu PL60/SL420


Odpovede: 0
Zobrazenia: 810


Ahojte, je dakym sposobom mozne remapovat vadne pixely na CCD chipe u samsungu PL60 alebo SL420? Mylsim ci nema servisne menu, lebo viem, ze snad vsetky fotaky od samsungu maju, len neviem, ako do neho vliezt. Alebo cez daky software by sa nedalo? Lebo mam pomaly na kazdej druhej fotke malu cervenu ...

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 - všetko I


Odpovede: 2290
Zobrazenia: 117449


zozen si freeware unlocker, na stiahnutie je pre 32b verziu, ale ak napises autorovi, posle ti beta 64b

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy III


Odpovede: 2986
Zobrazenia: 301847


heh, to som si uz tiez vsimol ;c)
a tu dost doslova cierny humor:

 Fórum: Krčma   Téma: Ako vyzerá vaša plocha? II


Odpovede: 1533
Zobrazenia: 112238


neda mi to, ale odkial poznas pornoherecky? :lol:
BTW, aby nebol offtopic, tu je moja plocha:

 Fórum: Diskusia   Téma: Naše fotoúlovky I


Odpovede: 2061
Zobrazenia: 106853


Taký malý chrobáčik ;c)

 Fórum: Diskusia   Téma: Fico konecne zbaveny moci


Odpovede: 180
Zobrazenia: 5947


madarska strana na slovensku, to je fakt cudne, to by mala byt v madarsku slovenska strana

 Fórum: Windows   Téma: Mam Win XP 32-bita zrazu sa objavili sa mi disky W: a Q:


Odpovede: 9
Zobrazenia: 595


skus v prikazovom riadku prikaz SUBST X: /D kde X je pismenko disku, co chces odstranit

 Fórum: Windows   Téma: w7 run


Odpovede: 2
Zobrazenia: 502


máš vypnuté UAC zrejme

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: Flasnutie Biosu Asus M2N SLI deluxe


Odpovede: 16
Zobrazenia: 2262


tu pisu, ale potrebujes disketovku a disketu http://www.mydigitallife.info/2007/03/0 ... sh-update/

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Foťák do 100€


Odpovede: 10
Zobrazenia: 482


neboj, objednal som 4GB SDHC

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Foťák do 100€


Odpovede: 10
Zobrazenia: 482


ok, tak ho mam objednany

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Foťák do 100€


Odpovede: 10
Zobrazenia: 482


tak to je prave dobre, ja mam teraz stary olympus fe-100 a ten to ma tak isto ;-)

BTW, aku to ma vydrz na baterku?
Stránka: 9 z 50 [ Vyhľadávanie našlo 1486 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF