Takže mám taký problém s grafickou kartou že po zapnutí PC grafika ide aj sa točí ale nejde obraz nič. zvláštne je ale že keď som ju po kúpe testoval išla teraz som ju chcel zas otestovať a už nejde. Predtým som mal v PC GTX 980 skúsil som GTX 1080 a išla, teraz som mal zatial v PC R7 370 lebo gtx 1080 mala ist do noveho PC, ktorý kvoli problemom musel ist na reklamaciu vcera som sa chcel uistiť ze ta GTX 1080 teda naozaj ide tak som ju dal zas do PC a nejde. ak dam naspet R7 370 vsetko ide.
Tu GTX 1080 som skúšal zapnut aj cez DVI aj cez HDMI na dvoch roznych monitoroch.
|