| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: USB kluc |
Odpovede: 54 Zobrazenia: 6197
| A čo cena ? Myslím rozdiel. Niežeby som bol velmi šporoblivý , len tak ma to zaujíma  |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: USB kluc |
Odpovede: 54 Zobrazenia: 6197
| No ten môj ešte neprišiel, je to už 2 týždne a stále nič už som im aj volal, ale ešte ich nemaju na sklade  |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: USB kluc |
Odpovede: 54 Zobrazenia: 6197
| Wow tak ten je fakt odolný, ak môžem poprosiť, skús odmerať rýchlosť pri kop. neakého veľkého súboru, ja som skúšal cca 80MB na troch kľúčoch, no ešte čakám na ten Cruzer Contour, potom to sem hodím . |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: USB kluc |
Odpovede: 54 Zobrazenia: 6197
| moze byt je dost rychli ale este zo SANDISKami som nemal skusenosty
Heh keď príde, hodím minirecenziu :D , práve som objednal, no dosť ma zaskočili ceny v jednotlivých E-Shopoch, niekde bol za 3 litre, niekde za 2 a mne sa podarilo objednať za 1690 vratane poštovného :joyous: čo si myslím že je d... |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: USB kluc |
Odpovede: 54 Zobrazenia: 6197
| No zaujímavé, ale hrozne drahé, za USB kľúč dám max 2litre a keď už o nepriestrelnom, o tomto to platí skoro doslova veď si len pozri vydeo
http://youtube.com/watch?v=_v8nMfUAoRA
PS : Magnum je magnum  |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: USB kluc |
Odpovede: 54 Zobrazenia: 6197
| No teraz pre zmenu hľadám ja takže budem vďačný za neaké tie rady, mal by mať 8G . |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: USB kluc |
Odpovede: 54 Zobrazenia: 6197
| |