| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Novinky Téma: AMD NAVI |
Odpovede: 224 Zobrazenia: 15538
| 2070S nie je za 515€ nikde
no pozeram ze uz to stiahli, asi bolo len par kusov za takuto cenu, ale to este bude do mesiaca ked sa poriadne naskladnia karty 2060S sa podla ceny moc neoplati momentalne To bola klasická karta RTX 2070. Len ten model od Palit sa volal Super Jetstream. Nebola to RTX ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herné PC - 1400€ silver-white |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 861
| | Práve som zistil jednu nemilú vec pri ktorej som rád, že ju viem skôr ako som objednal. Nejedná sa o 2070S kartu, je to klasická RTX 2070. Prívlastok super patrí ku Jetstream, nie ku RTX 2070. Takže to vyzerá, že budem čakať na nové grafické karty |
|
Fórum: Novinky Téma: AMD NAVI |
Odpovede: 224 Zobrazenia: 15538
| | 2070S nie je za 515€ nikde |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herné PC - 1400€ silver-white |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 861
| Jedna, možno trochu hlúpa, otázka. Zmestí sa chladič Dark Rock 4 do H400?
Dnes som to skúšal skladať (ako to bolo možné, Super karty tam ešte nie su) v PC Building Simulatore a vešla jen tak tak. + slot na m.2 je z nejakého dôvodu pod grafickou kartou
https://i.gyazo.com/7348fe50fc2da0a60987d46e5... |
|
Fórum: Novinky Téma: AMD AM4 procesory Ryzen |
Odpovede: 865 Zobrazenia: 52975
| | Som myslel že od 7.7 sa spúšťa distribúcia zákazníkom (aspoň podľa stránok ako NewEgg ktorý chvíľu svietil že ich má na sklade, teraz vidím "Out of stock"). Čo to vlastne bolo 7.7? Predstavenie? Distribúcia recenzentom? |
|
Fórum: Novinky Téma: AMD AM4 procesory Ryzen |
Odpovede: 865 Zobrazenia: 52975
| | Nejaké ticho okolo R7 3800X nie? Všade vidím recenzie na 3700x,3900x ale nič iné. 3800X v naprostom úzadí. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herné PC - 1400€ silver-white |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 861
| Dosť racionálny pohľad Ivan a asi som sa nechal uniesť dizajnom viac než je nutné vezmem H400, zbytok zostavy zostáva v nezmenenej forme.
Ďakujem veľmi pekne za pomoc všetkým, dnes som vo veľkom trénoval v PC Building Simulatore na NZXT bedniach takze by nemal byt ziadny problém  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herné PC - 1400€ silver-white |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 861
| | Aké fany máš konkrétne na mysli? (ak by som išiel do H400) |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herné PC - 1400€ silver-white |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 861
| Ďakujem všetkým za rady, pôjdem teda do MATX case
CPU: https://www.alza.sk/amd-ryzen-7-3700x-d5634215.htm?o=1 339€ GPU: https://www.ediscomp.sk/produkt/palit-geforce-rtx-2070-super-jetstream-8gb-gddr6-hdmi-3xdp-usb-c/1409757/ 515€ MB: https://www.alza.sk/msi-b450m-mortar-d5372848.htm?idp=8019&b... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herné PC - 1400€ silver-white |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 861
| RAM: Oplatí sa doplatiť 14€ za 3200MHz? https://www.alza.sk/patriot-viper-steel-series-16gb-kit-ddr4-3200mhz-cl16-d5576699.htm?o=2 SSD: Mením na https://www.alza.sk/adata-xpg-gammix-s11-pro-ssd-1tb-d5528160.htm Ďakujem :) ak by šiel ten chladič vybrať, prestriekať a zase vložiť späť tak to urobím, ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herné PC - 1400€ silver-white |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 861
| Nebude mať zdroj a GPU problém s veľkosťou napr https://www.gigastore.sk/middle-tower-bez-zdroje/nzxt-skrin-h400-mini-itx-midtower-bila/ ?
+ by som rád upozornil že som PC nikdy nestaval, ak máte skúsenosť s nejakými "pain in the ass" bednami na stavanie, veľmi rád vypočujem všetky rady :) |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herné PC - 1400€ silver-white |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 861
| Skladám PC úplne prvý krát a rozhodol som sa že by to už mohlo byť niečo poriadne. Po prejdení fóra som sa viac-menej rozhodol že to bude stáť na
- AMD RYZEN 7 3700X - nVidia RTX 2070 Super Palit JetStream
Hlavne kvôli grafickej karte budem farebne ladiť PC do striebornej a bielej farby.
CPU: h... |
|