| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Chcem si kupit novu stolicku k PC, pretoze sucasna uz za vela nestoji. Nemalo by to byt kancelarske kreslo lebo tie maju... v Ostatné | SonnY | 3 | 2359 | 13.11.2013 20:50 SonnY |
 | Zdravim. Co si myslite aky bude mat vykon? Dufam ze nebude podobna ako HD2600XX, aspon co sa tyka vselijakych testov grafik.... [ Choď na stránku: 1 ... 10, 11, 12 ] v AMD grafické karty | piwik | 356 | 8240 | 21.11.2009 12:34 guess.whoo |
 | Najlepsie by vsak bolo tak okolo 8k. Mal by byt na dost dlhe pouzivanie(na celu strednu by mi mal byt a ja teraz koncim... [ Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ] v Monitory, televízory a projektory | tommy1104 | 187 | 8541 | 16.09.2008 22:58 tommy1104 |
 | Zdravim... Mate niekto skusenosti s notebookom z USA? Mam tam znameho a teraz je tam lacna elektronika tak by som chcel vediet... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Notebooky a netbooky | pepkooo | 37 | 2010 | 21.08.2008 18:08 ScorpionSX |
 | Prosim poradte nejaky dobry LCD hlavne na DLHE kazdodenne vysedavania pri pc pri praci(kancelarske aplikacie, web browsovanie)... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Monitory, televízory a projektory | ser1a | 33 | 2559 | 30.04.2008 14:47 Francek |
 | Potrebujem radu ohladom vykonu grafickej karty. Kupil som si teraz novy PC (AMD 5600, 2 GB RAM) a k tomu aj kartu GAINWARD 8798... v nVidia grafické karty | Foxo79 | 13 | 1003 | 24.02.2008 14:59 lednicky1 |
 | Ahojte chcem si kupit niaku slusnu masinku okolo 15tis s cim naj vykonom :D.Takze rad by som si zahral hry (radsej viac na... v PC zostavy | .:M@Rt!nKo:. | 4 | 592 | 11.02.2008 19:30 .:M@Rt!nKo:. |
 | znamy ide kupovat komp a rozmysla nad novou skrinkou tak prosim aby ste mi helfli poziadavky: 1.tichy system 2.dobre chladenie... v PC skrinky, zdroje a chladenie | devil_X | 21 | 1677 | 10.02.2008 17:55 mimkork |
 | Zdravim, poradte mi pri nakupe reproduktorov k PC 1 + 1 v cene do 2000SK na hudbu a hry dakujem v Ostatné | jaros | 8 | 670 | 10.02.2008 11:21 Lapla |
 | Zdravim, prave si planujem kupit nove PC a po precitani recenzii a odporucani v papierovych aj e-magazinoch som si vybral... v PC zostavy | Romik84 | 15 | 1136 | 05.02.2008 13:50 Jaro |
 | co poviete na tuto zostavu je dobra?? Asus P5E , so775, X38+ICH9R, FSB1333, 4xDDR2, CF, 4SATAII(R), ATX Intel Core 2 Duo E8200... v PC zostavy | phoenix_nsk | 7 | 548 | 01.02.2008 22:05 Jaro |
 | Predavam Desktopa a chcel by som namiesto toho nejaky buk, bude urceny na rozne veci, ale predovsetkym FILMY, HRY, HUDBA,... v PC zostavy | S.p.i.r.i.T ® | 2 | 667 | 01.02.2008 19:31 funghistan |
 | v PC skrinky, zdroje a chladenie | bangbang | 6 | 674 | 06.01.2008 21:12 bangbang |
 | Zdrawim, Rozmyslam o kupe mysky + podlozky kedze doteraz som pouzival klasicke lacne mysky a podlozku som nepouzival, tak by... v Externé zariadenia | StarT | 25 | 1139 | 15.12.2007 17:39 mimkork |
 | Je to mozne?? a ta cena neni najhorsia...zeby ich uz mali skladom? [ Choď na stránku: 1, 2 ] v AMD | Qpkqkma | 30 | 1700 | 02.12.2007 20:17 Jaro |
 | Rozmyslam uz dlhsiu dobu nad kupou tejto mysi. Teraz sa vyskytla celkom dobra akcia na progamingshope . Bohuzial som nemal... v Externé zariadenia | funghistan | 1 | 702 | 18.10.2007 9:46 Shark NX |
 | mam problem...tento disk som kupil asi tyzden dozadu,a hned som ho sformatoval a nainstaloval som nan windows,len potom som ho... v Pevné disky a radiče | Maykee | 9 | 588 | 04.09.2007 15:34 funghistan |
 | Zdar. Kupil som si externy hdd My Book Essential Edition WDC WD 3200AAJ External USB Device. Pisu ze sa zapina a vypina s... v Pevné disky a radiče | Sachtikus | 1 | 1056 | 11.08.2007 17:02 funghistan |
 | Rozhodujem sa momentalne medzi tymito pamatami: Apacer DDR2 2x 1GB 800MHz CORSAIR DDR2 2x1024MB 675MHz TWIN2X Prve maju vyssiu... v Pamäte | funghistan | 20 | 1262 | 18.06.2007 22:47 OmeGa |