Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 19.10.2006 21:24

mate s nim nejake skusenosti ako sa pouziva
musim prekopirovat adresu odkazu neda sa to spravit tak aby mi to prebralo z opery ako prei internet download manageri?
hlavne poradte ako ho implementovat do opery


Offline

Užívateľ
Užívateľ
FlasGet

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 15.03.07
Príspevky: 263
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 19.10.2006 21:46

No tak ja ho použivam v spojeni s firefoxom ...vždy keď ťaham niečo nad 100mb tak si vo FireFoxi najdem link (v tom firefoxackom download manageri sa to da pekne vidieť :) ) a ten skopirujem do flash getu ....niektore stranky su ale "chranene"alebo čo lebo nie všetky linky to vždy zobere ...napríklad ak poznáš RapidShare tak tam musiš mať zaplateny premium učet aby si to mohol hodiť do download akceleratoru inak to nejde :)
A je to super softík som sním celkom spokojný podporuje a nadväzované sťahovanie a take tie somarinky :) ...
No ale čo sa tej tvojej Opery týka,tak to sorry stým ti nepomožem nemám s operou moc velké skúsenosti . :oops:







_________________
MB ASUS A8N5X CPU AMD Athlon X2 4200+ VGA=Gainward GF7600GT DVD-RW NEC 3540A HDD MAXTOR 160GB 7200rpm RAM Apacer 2x512 CL 2,5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
FlasGet

Registrovaný: 01.08.05
Prihlásený: 09.04.07
Príspevky: 195
Témy: 14
Bydlisko: Zlín (CZ)
Príspevok NapísalOffline : 19.10.2006 22:09

Pro používání download managerů typu FlashGet je ve firefoxu třeba doinstalovat rozšíření FlashGot (http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/flashgot/).

Integrace Flashgetu do opery probíhá automaticky od verze 1.72 (od které je FlashGet Freeware). Je nutné mít operu 8.x a vyšší.

FlashGet (http://www.flashget.com)
Opera (http://www.opera.com)







_________________
michal.h
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.10.2006 8:10

nie tak to neni na integraciu do opery treba stiahnut nejaky plugin ale aj tak mi to neslo bolo akesi komplikovane.mal som internet download manager -ten bol bezproblemovy a naozaj fungoval ale mal som len trial ale uz sa robi aj na full verzii
takze dik za pomoc :lock:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
FlasGet

Registrovaný: 01.08.05
Prihlásený: 09.04.07
Príspevky: 195
Témy: 14
Bydlisko: Zlín (CZ)
Príspevok NapísalOffline : 20.10.2006 11:27

tom píše:
nie tak to neni na integraciu do opery treba stiahnut nejaky plugin ale aj tak mi to neslo bolo akesi komplikovane.mal som internet download manager -ten bol bezproblemovy a naozaj fungoval ale mal som len trial ale uz sa robi aj na full verzii
takze dik za pomoc :lock:


Pro integraci do opery není třeba stáhnout plugin. Zkoušel jsem to na Opeře 9.1 a FlashGetu 1.72 (po instalaci FG, když kliknete na odkaz pravým tlačítkem myši, tak je tam i položka "Stahnout pomoci FlashGet".







_________________
michal.h
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.10.2006 18:56

no ja som mal ten najnovsi a tam je aj pisana ze je potrebny plugin
aj tak je to uz jedno lebo mam internet download manager full a ten je vyborny


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.10.2006 0:22

inak uz som na to asi prisiel ale uz mam aj tak ten manager
po nainstalovani toho pluginu(je aj na stranke opery)musite pri prvom stahovani v okne ktore vam vyskoci cez zmeny(alebo tak)uplne v spodnom riadku ten plugin a to iste som musel spravit aj s tym managerom lebo ani to mi nechcelo ist ale uz ide :)
tak asi tolko keby sa chcel niekto nieco spytat sem s tym


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 7 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra