Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 167 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 22:27

tak ked vidiš že jemu to proste normalne nevysvetliš a ked už tomu nechce pochopiť tak aspon nech sa tu nevtiera a nech si ide pasť ovce, v pohode sme si tu diskutovali ale samozrejme nebol by to hornak keby všade nepchal tu svoju hlavu a odveci reči... a ešte viac ma to naštve ked ma ide poučovať človek ktory sa ožiera od 15tich...







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.01.2012 8:04

Nechcem sa tu hadat ale nech si chlapec z Trebišova naštuduje zakoný o drogach a čo je to organizovaný zločin, a to akože mu ta mariška padla z neba? niekto to dovliekol a určite nie zadarmo, z predaja drog sa šíry kriminalita a z toho sú špinave peniaze, zemani neboli sedliaci ale páni čo vlastnily pôdu a na nej robily paholkovia, past ovce si môže pri Trebišove a konkretne Dargov lebo tam na družtve ich mali čo si pametam ešte pred 10 rokmi, zemani ani nechovali ovce lebo take smradlavé mäso by nejedli, zemani boli madarí a titul zemana dostali od grofa čo boli predkovia politika Pal Csáky, vypit si a byt alkoholik je velkí rozdiel a neobhajujem ani alkohol, z fajčenia konope sa dá vypestovat zavislost a poznám také prípady


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 19.12.07
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 520
Témy: 76
Bydlisko: Luzern (CH)
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2012 8:29

No a po marihuane sem došli už aj maďari a na koniec to najlepšie...je tu už aj Pál Csáki... tak toto je asi LOL dňa :-D







_________________
MB:Asrock Z370 Extreme 4 ; CPU:Intel Core i5-8600K ; CPU COOLER:Noctua NH-D15 ; RAM:G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8 GB 3200MHz CL12 ; GPU:Gainward GeForce GTX 1060 6144MB ; PSU:Super Flower SF-650P14XE ; SDDSystem:Samsung 970 EVO 250GB M.2 NVMe SDD1:SAMSUNG 860 EVO 500GB ; HDD2:WESTERN DIGITAL Caviar Blue 500GB ; Case:Cooler Master HAF 922 ; Fan:3x ARCTIC Fan Pro 2 L TC ; Monitor:LG IPS235p
Notebook:Macbook Air 11'
Sound: Harman Kardon Soundstick III ; Audio Technica ATH-M50x + Axe I/O
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2012 8:35

Hornak a aký názor máš potom na cigarety ? Lebo tiež z nich ide závislosť a sú povolené, voľne predajné. A tvoj názor na alkohol ? Na ktorý je až neskutočná závislosť, vo väčšine prípadov práve alohol spôsobuje kriminalitu, rozpad rodiny atd...aj včera dávali v novynách, že niekto podgurážený alkoholom išiel vykradnúť banku či čo, napadol kadekoho vrátane policajtov. Tu sa nikto nechce hádať, len tvoje argumenty sú o ničom, pretože ty alkohol konzumuješ vo veľkom množstve, veď aj na tomto fóre je o tom dôkaz. Ja si nechcem marišku zastávať, určite to nie je ničomu prospešné, ak sa húli často, alebo každý deň, stojím si ale za tým, že návykové to nie je, pretože s tým dokážeš hocikedy seknúť. Jeffo sa vyjadril, že pozná zopár prípadov čo húlili každý deň, a že u nich pozoroval známky "vymletosti", s tým musím súhlásiť. Tráva ťa na pár hodín trošku oblbne, ak sa to robí často, tvoj mozog si na ten stav môže zvyknúť a teda je dosť možné, že správanie bude v malej miere , ale predsa pretrvávať aj keď človek práve nie je vyhúlený. Ale to sa stane po xy, proste veľa rokoch každodenného húlenia a aj to nemusí platiť na každého. Lenže my sme tu porovnávali trávu s alkoholom, ktorý ty tak ľúbiš a každého trošku inteligentného tvora musí nadvyhovať, ak niekto považuje trávu za tvrdú drogu a pritom chlasce ako doga. Ak nevieš, aké účinky má tráva, ak si ju nikdy neskúsil, tak prosím ťa mlč a nevyjadruj sa o nej ako o niečom čo je podľa tvojich rečí najväčšie svinstvo na svete. Ešte raz ti opakujem , že alkohol je svinstvo neporovnateľne väčšie a spôsobuje ďaleko vyššie škody na spoločnosti ako nejaká smiešna tráva. Keď som ešte býval u rodičov, až 3 rodiny v paneláku, teda ženy, mali problémy s ich chlastajúcimi mužmi. Dennodenne ich mlátili a deti utekali z domu. Celú výplatu prejebali v krčme ešte cestou domov a takýchto prípadov je neskutočne veľa. A prečo ? No preto a to si už konečne zapíš za uši...lebo je to POVOLENÉ !! A prečo je to povolené ??! No lebo má z toho štát prachy chápeš ? Tak isto ako z cigariet ! Ja chápem, že si zo staršej generácie a ešte k tomu si z nejakého zapadákova kde sa staráš o dobytok a pôdu, čiže pokračuješ v šlapajách tých tvojich predkov, ale aj taký človek ako ty by mal pochopiť, že ani štát, ani lekári, ani nikto tebe ani nikomu nechce dobre, ale naopak chce len zarobiť. Štátu ai nikomu inému nezáleží na tvojom zdraví, keby to tak bolo, tak v prvom rade je alkohol zakázaný a cigarety tiež. Lenže sú z toho neskutočné prachy ktoré sa dajú odsledovať. Tráva by sa odsledovať dala, ale len ťažko. Mal by si aj ty pochopiť dnešný svet a hlavne systém, ktorý stojí na úplne iných princípoch ako to bolo pred niekoľkými rokmi. Aj lekár o ktorom si myslíš, že ti chce dobre ti chce naopak zle, alebo mu je to úplne jedno čo s tebou bude. Predpíše ti lieky, vyvolá v tebe závislosť a ty si ich potom už len musíš nonstop kupovať. Keby si trošku rozmýšlal, tak by si pochopil, že aj lieky na tlak a pod. vyvolávajú závislosť, lebo ich nutne musíš brať. A to je ich cielo, aby si to kupoval. Potom tie lieky na tlak vyvolajú niečo iné, na čo ti dá samozrejme tiež lieky a takto na tebe lekár, poisťovne a celý ten systém zarába. Pritom sa tvári , že ti chcú dobre. odobne to je aj s alkoholom, veď aký je na to argument ? Že v malom množstve neuškodí :lol: Veď za čias komunizmu zamestnanci štátnej správy chlastali ako divý v práci, bolo to normálne, no logika, že sa chlastu nechceli vzdať a teda je aj v zákonoch povolený. Veď v podstate všetci staršej generácie boli vychovávaný na alkohole, oslavy a pod, všade sa chlastalo, ožieralo až sa to stalo bežnou praxou a teda u tvojej generácie sa stal alkohol normálnym denným pôžitkom. Veď sedlák nie ? Je to povolené, tak je to aj zdravé :lol: A ešte raz a naposledy opakujem, nechcem tu obhajovať trávu, len ma nadvyhuje, ak si tá vaša alkoholová generácia myslí o tráve ktorú ani nevyskúšala, že je to tvrdá droga za ktorú treba ísť do väzenia. Pretože pravda je niekde úplne inde a je aj vysvetlenie, že prečo nie je povolená, len ožranovi 50tnikovi sa to ťažko vysvetluje ;)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 8:50

Toto je už ale trošku prehnané :lol:

http://www.topky.sk/cl/11/1296554/Kontr ... marihuanu-

Zas na druhej strane, neviem si predstaviť keby to bolo povolené, lebo potom by len málokto chodil po ulici čistý, predsa len to na tú hodinku , dve urobí niečo s osobnosťou. Nie je to síce tak do očí bijúce ako keď má niekto vypité, ale aj tak si to neviem predstaviť :rolleyes: U tohto človeka to bude len naháňanie hlasov, tak ako aj u sulíka.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 8:54

aj alkohol je legálny, voľne dostupný všade, lacný a nechodí každý po ulici ožratý. V česku je to povolené takisto, a nepredieraš sa tam na ulici medzi sfetovanými ľudmi







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 9:10

V česku je to povolené ? To som nevedel. No ktovie ako by to dopadlo u nás, za skúšku by to asi stálo. čo sa alkoholu týka, možno preto nechodia po ulici ožratý, lebo auto má dnes takmer každý a keď si už niekto vypije, tak za volant sadne len málokto. samozrejme v niektorých menších obciach, dedinách je situácia aj taká ako si opísal, že ľudia chodia bežne po chodníkoch ožratý, prinajmenšom majú vypité, vo väčších mestách ich brzdia práve autá, to je aspoň môj názor. Po tráve problém s jazdením nie je, aspoň ja som nikdy nemal a ani nikto z môjho okolia aj keď oslabené reflexy sú, ale teraz už majú policajti aj detektor na zistenie thc, čiže situácia by bola podobná, takže asi máš pravdu.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 9:23

veľa mladých začína húliť v puberte práve preto, lebo je to zakázané a sú preto ,,machri, frajeri" ja som mal odmala dovolené fajčiť, piť a nezačal som ;) piť áno ale príležitostne.... mimochodom ku škodlivosti.. moja prababka fajčila pravidelne krabičku denne od 13tich rokoch a dožila sa 89ky... :)







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 9:39

v Dánsku to idú povoliť tiež, ostatné škandinávske krajiny sa skôr či neskôr pridajú tiež. Na marihuanu nevzniká fyzická závislosť ako na nikotín alebo alkohol, je menej škodlivá ako cigarety a alkohol, zakázaná je len preto, že sú po nej výraznejšie účinky ako po cigaretách alebo malom množstve alkoholu. Keď to povolia pre osobnú potrebu, tak tí čo hulia teraz budú aj naďalej, niektorí to vyskúšajú ale určite to nebude taká tragédia ako si myslíš







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.01.2012 9:53

Neviem... je pravda, že trava ma protirakovinove učinky? V tom pripade to asi skusim, ak niekto ponukne...


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Fajčiarska debata

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 9:59

cital som taky clanok, ma dost pozitivnych ucinkov, ale je u nas z nejakeho dovodu nelegalna...







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.01.2012 10:00

Ta lebo z nej haluziš a nesu na ňu dane... prečo asi...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 10:09

jtbs píše:
cital som taky clanok, ma dost pozitivnych ucinkov, ale je u nas z nejakeho dovodu nelegalna...


dokonca je preukázané, že krátkodobo pôsobí dobre aj na pamäť... pomôže pri učení sa na skúšky napríklad :)







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Fajčiarska debata

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 10:26

Ambrobene píše:
Ta lebo z nej haluziš a nesu na ňu dane... prečo asi...
dane sa daju zaviest na vsetko a haluzis aj z chlastu, kt. byva skodlivejsi







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 10:34

jtbs len predaj sa dá ťažko odsledovať keďže si to vieš vypestovať na záhrade. Nehovorím , že chľast si nevieš spraviť aj po domácky a na čierno, ale tráva nie je dovolená podľa mňa len z tohto jediného dôvodu. O zdravý a škodlivosti nemôže byť ani reč v porovnaní s alkoholom. A pri tráve som ešte nikoho nevidel, že by išiel do kolien, do nejakej nepríčetnosti ako pri alkohole, čiže štátu ide len a len o prachy.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 10:38

Nie je žiaden legitímny dôvod, prečo ju legálne nepredávať, keď je menej škodlivá ako cigarety a alkohol. Cigarety nemajú ani jednu jedinú pozitívnu vlastnosť, a aj naprike tomu sa predávajú. Marihuana má škodlivé účinky, pri horení vznikajú škodlivé látky, ale je ich menej ako v cigarete a naproti tomu má isté liečivé účinky, a dokáže pomôcť pri chorobách. Tu ťa za to zavrú, v Nepále sa to bežne pestuje a fajčí a nikto si to nevšíma. V južnej amerike pestujú a žujú koku, ktorá ma škodlivé účinky asi ako náš mak, a tu ťa za ňu zavrú, v USA ti nepredajú čistý nepomletý mak, v Británii ti zas skonfiškujú čaj z maté, a tak ďalej.

//aj tabak si môžeš vypestovať na záhrade, takisto si doma legálne a bez problémov spravíš pivo alebo víno. A ešte k tej tráve, nedá sa ňou predávkovať ako alkoholom, takže sa nikdy neprefajčíš k smrti







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Fajčiarska debata

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 10:39

nicobb: prachy by mohol ziskat aj tak. Staci dat povolenie na pestovanie max. jednej rastliny a nehovor mi, ze sa to neda nejak odsledovat. Ludia velmi radi bonzuju, ked si to niekto vsimne, proste zavola policiu. Kazdopadne tato tema tu bola, nie som za legalizaciu, len za dekriminalizaciu, cize to je nieco ine...







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 10:48

Keď vás tak počúvam, aj by to mohlo fungovať. Tak ale potom fakt nerozumiem, prečo ju nemôžu dekriminalizovať. Lebo dosť ma serie, že za neškodnú , dokonca možno v niečom aj zdraviu prospešnú ide človek bručať za mreže a alkohol, pri ktorom sa z ľudí stávajú nepríčetné zvieratá, ktorý zapríčiňuje nehody, bitky, vraždy atd je veselo povolený. Poznám x prípadov, ktorý sa pomocov alkoholu vykrútili a nešli za mreže. Stačilo im pred vyšetrovateľom všetko poprieť, že oni si nepamätajú a ak aj niečo také spravili tak o tom nevedeli, lebo boli ožratý a vybavené. Proste systém je na hlavu. a vrcholne ma vie nasrať ak si staršia generácia obhajuje chlast a trávu považuje za prvotriedny halucinogénny grc najvyššieho kalibru, čiže tvrdá droga. To by som im vedel tie ich flaše otrieskať o hlavu. Ale čo už, veľa vecí je v tomto svete pomýlených.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 11:00

Alkohol je tu už stovky rokov, každý to berie ako samozrejmosť, a vidíš ako sa dokážu ozvať spoločnosti vyrábajúce alkohol, keď sa má prijať zákon ktorý ich obmedzí alebo viac zaťaží. Cigarety sú tu tiež dlho, už si na ne každý zvykol a havne sú tu dlho tabakové spoločnosti ktoré rozhadzujú úplatky na všetky strany, no a štátom sa to páči preto, lebo ich môžu stále viac a viac zdaňovať, pretože im predsa záleží na zdraví ľudí. Marihuana tu tak dlho nie je, nie sú ani spoločnosti ktoré by ju produkovali, takže ju nemá kto pretlačiť.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.01.2012 13:14

Vie niekto aký je rozdiel medzi kombajnom a rolkou?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 17.01.12
Prihlásený: 24.01.16
Príspevky: 881
Témy: 13
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 13:15

Asi nie :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 13:18

Ambrobene píše:
Vie niekto aký je rozdiel medzi kombajnom a rolkou?


kombajn je to isté čo rolka, len automatické?







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 13:20

Ambrobene píše:
Vie niekto aký je rozdiel medzi kombajnom a rolkou?

jasné, kombajn chodí po poliach a rolka sa papá :lol:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.01.2012 13:21

NEchapem... kolega mi hvarel, že na kombajn treba dutinky a na rolku nie... že tam len daš papirek, filter a tabak a to dajako pošula...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 17.01.12
Prihlásený: 24.01.16
Príspevky: 881
Témy: 13
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 13:24

aha, ja som myslel že si nám dal nejakú hádanku :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 18.01.07
Prihlásený: 14.03.23
Príspevky: 2445
Témy: 142
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 14:10

Ambrobene píše:
Neviem... je pravda, že trava ma protirakovinove učinky? V tom pripade to asi skusim, ak niekto ponukne...


Blbost viac dechtuje ako kvalitny tabak.


Staci plne legalizovat a predavat v lekarni a uz by bol pokoj. A to by slo zo vsetkymi drogami predaj v lekarni blo by to ciste legalne a sledovane. A co by sa tym ziskalo? Po kokot dani. Stratilo? podstatna cast ciernej ekonomiky, policajne oddelenia protidrogovej cinnosti a podobne. Negativa? nie a ked tak zopar zavislakov ale kedze by sa limitovalo dajme tomu na hlavu resp rodne cislo tak vlastne ziadny zopar vinimiek . pozitiva ano. Dovod nerealizacie? Hlupost ludi, konzervativnost, lobovanie polisov ze stratia robotu, lobovanie ciernej ekonomiky ze strati prijem.







_________________
PC1 Procesor: AMD Athlon 64, 2200 MHz 3700+ Základní deska: DFI Infinity RS482 Paměť: 1024 MB PC3200 DDR SDRAM Grafická karta: ATI Radeon HD 4650 Pevný disk: ST3320620NS (298 GB, IDE) Monitor:Asus VH192D 19" čierny
PC2Procesor: i5-2500K @ 4600 MHz (45 x 102) Základní deska:MB MSI P67A-C45 B3 (1155)Paměť:DDRAM3 2x2GB Kingston 1333 CL9 2x4GB Kingston 1333 CL9Grafická karta:GIGABYTE GeForce GTX 560 OC Ti Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207 Case: Moding nerez plexi
PC3ASUS N55SF-S1207V
PC4nieco postarsie

V lavo faza v pravo nulak, kto to neví ten je čurák. Psychologické reakcie davu sú na burze rovnaké, ako v divadle: Jeden zívne a zakrátko zívajú všetci. Jeden zakašle a hneď kašle celá sála Su chvile ked to chce hrusku. Na vsetky ostatne je tu vodka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 14:23

nó zas zrovnávať marihuanu a heroín je trochu rozdiel, keby si povolil predaj heroínu, tak by sa to predávalo na kilá, aj ten čo by to nebral by si to kúpil a potom drahšie predal, takže by si nič moc nevyriešil, a hlavne by si na to doplatil formou odvykačiek, trestnej činnosti a podobne







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 14:32

heroín je iná káva, to sa s trávou nedá porovnať. Skôr s alkoholom, len stavy sú rozdielne. Heroín je myslím halucinogén, alebo utlmovač a dá sa na to rýchlo zvyknúť pričom ťa to ničí jedna radosť. Je to čistá chémia, tak ako aj pervitín. Zdravšou alternatívou pervitínu je koks, obidve sú stimulanty a zvyčajne to berú právnici, moderátori ....







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 17072
Témy: 109
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 14:34

20 dni bez cigy, ale mam chut na tabak sakra, vychutnat si s kavou jednu davidoffku si viem predstavit







_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gainward phoenix GS gtx1070, 480GB SSD Kingston UV400 + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Galaxy A52s 5G. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Arona 2019 1,0TSI 85kW
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2012 14:36

aký máš dôvod nefajčiť ? Lebo ja keby som nemal dôvod šport, určite neprestanem a obdivujem tých, čo prestanú len tak







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 167 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Košická debata

v Krčma

9

742

27.05.2014 20:50

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Debata o jedle

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Jedlo, pitie a varenie

131

4506

23.07.2017 12:10

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Debata o jedle

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 104, 105, 106 ]

v Jedlo, pitie a varenie

3150

69645

07.07.2014 21:58

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra