Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 167 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 18:15

hornak píše:
Tu sa o fajčení takeho svinstva ako konopla nebavíme, take temi tu boli a skončily vymazané, normalne zdravozmíšlajúci človek netúži a ani nepotrebuje taku dgogu fajčit, mali by sa za to ešte zvíšit tresti a za dealerstvo odniest do Bankoku kde dostane dávku z gulometu


O čom to tu točíte ?! Stará generácia nemá ani páru o tom čo je to mariška, preboha, veď je to tisíc krát menej škodlivé ako alkohol ! Len dospeláci sú takí vymletí, že im niekto nabulíka do hláv, že tráva je pomaly droga ako heroín alebo nebodaj piko a oni im to zhltnú, pritom do seba hádžu pol decáky jedna radosť a myslia si, že to je nebodaj zdravé, veď je to povolené. Klop klop na čelo. Povolené to je kvôli tomu, lebo predaj sa dá odsledovať a sú z toho pre štát celkom slušné prachy. Z alkoholu je každý druhý agresívny, príde domov z krčmi a hneď je nálada zmlátiť ženu, deti, koľko je takých prípadov ? Tisíce ! Ale to svinstvo sa dá kúpiť všade, jediné čo nie je povolené , je takto ožratý jazdiť. To je všetko. Normálne ma nadvihuje, že tu pomaly každí hovorí o mariške ako o prvotriednej tvrdej droge. Ešte som nepočul že by bol niekto po nej agresívny. Maximálne si spravíš na hodinku , dve náladu, pozrieš si nejaký film na ktorý sa namotáš, alebo sa zahráš hru, zasmeješ sa s kamošmi a hotovo, po 2 hodinách si zase normálny a už sa toľko nesmeješ, nechápem čo je na tom také, že treba ísť rovno za mreže. Nič, len to, že z toho štát nemá prachy. V holandsku ti dobreže policajt neprípali jointa a kde sú oni a kde sme my. Troškusa uvedom...tie tvoje hurky a klobásky, alkohol škodí oveľa viac. Nechcem tu obhajovať drogy, no trávu za drogu určite nepovažujem, teda ak je alkohol normálne povolený, tak tráva sa na to nechytá ani zdaleka. Ani páru nemáš potom o tom, čo patrí medzi drogy. Každý druhý v showbiznise berie prinajmenšom koks, v tom horšom prípade pervitín, a ani to na nich nezbadáš, len ich obdivuješ ako pako, že aký sú výrečný a pohotový :lol:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.01.2012 18:51

nicobb píše:
Maximálne si spravíš na hodinku , dve náladu, pozrieš si nejaký film na ktorý sa namotáš, alebo sa zahráš hru, zasmeješ sa s kamošmi a hotovo, po 2 hodinách si zase normálny a už sa toľko nesmeješ, nechápem čo je na tom také, že treba ísť rovno za mreže. Nič, len to, že z toho štát nemá prachy. V holandsku ti dobreže policajt neprípali jointa a kde sú oni a kde sme my

A vydíš čo si presne napisal, no to si bereš pekný priklad z holandanov, len sa opičte v hulení konope, podla zakona je to droga a vypestuje sa z toho zavislost na krok k heraku a kokainu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 10.09.11
Prihlásený: 13.02.12
Príspevky: 255
Témy: 17
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 18:53

neutroN píše:
predpokladam ze sa tu berie ako fajčenie marihuany.. huli niekto z vas ?
ja si napriklad zahulim každy vikend (najradšej som ked je to indoor) ked prijdem z vonku na okne a potom sa pustim do nejakej hry alebo pozeram film, videa, počuvam hudbu, cez tyzden sa samozrejme venujem škole.. horšie je to cez prazdniny :rolleyes:



Jasne neutron, hulil som jak zeravy dlhu dobu xD ale teraz to obmedzujem ako sa da, takze vikendove hulenie a ani nato niekedy neni cas, alebo skor peniaze, sice peniaze su ale treba nane robit a robit nato aby som sa mohol vyhulovat sa mi nechce :D jo hry filmi vyhuleny je haluz xD ale vacsia haluz je vonku s partiou xD

Alebo este mam taku uchilku xD ze vlete ked mam cas tak vybehnem na bajku na kopec za vahom vzdialeny asi 10 km :) vyleziem nan tam si dam PAvikaaaaaaaa dvoch troch xD z indoru samo, a letiiiiim dole, a letiiim naspet do dediny :D alebo na kupalisku vyhuleny je to haluz proste no xD


Naposledy upravil Rushhh dňa 18.01.2012 19:01, celkovo upravené 1






_________________
[intel pentium g620 dočasne]►[MSI P67A-C45]►[Kit 4gb Kingston 1333hmz]►[Sea gate 500gb sata3]►[GIGABYTE N56GOC-1GI]►[Corsair CX 500 V2]►[Cooler Master Elite 370]►[DVD RAM LG ]►[ROCCAT PYRA wireless gaming mouse]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:00

hornak píše:
A vydíš čo si presne napisal, no to si bereš pekný priklad z holandanov, len sa opičte v hulení konope, podla zakona je to droga a vypestuje sa z toho zavislost na krok k heraku a kokainu


Už som ti vysvetlil kvôli čomu je to podľa zákona droga. Ak to nevieš pochopiť, tak nie je o čom. Z alkoholu akože nie je závislosť, alebo o čom tu zase točíš ? Alkohol je akože fasa podľa teba, lebo je podľa zákona povolený ? Alebo ty prečo chlasceš ? Lebo predpokladám, že si alkoholu dopraješ. Po kom sa opičíš ty ? Si zapíš za uši, že konope je v porovnaní s alkoholom asi ako cigaretka v porovnaní s heroínom.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:01

nicobb, ak si nečítal, tak len malá ukážka z hornakových príhod:
hornak píše:
Ja ako 16 ročný som bol oslavovat z kamošmi vyuční list, otočily sme to 10 x po pol deci borovičky + 10 pív, to sme vypili za 1 hod, ako tak som došiel k autobusu a ked dorazil tam kde som byval tak som vypadol rovno na cestu, museli ma domov donies na káre lebo som sa nevedel trafit po ceste domov.

Ambrobene to jak tu radíš z tím žradlom sa tak môže z toho pogrcat a bude mu horšie než z pitia, to že máš 18 si toho malo vypil, ja ako 18 ročný som vypil L palenky 64% behom hod. a hlava ma nebolela a ani som nerigal, nemusel som do seba ani vopred tlačit jedlo, z alkoholom som prestal ked som odišiel na vojnu, pit sa má z rozumom

:)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:03

Nečítal, ale aj som si o ňom niečo také myslel. Hlavne že neškodná konope po ktorej sa človek hodinku usmieva je horšia ako povolený alkohol po ktorom ani nevie čí je. Či otcov alebo mamin. No comment...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 10.09.11
Prihlásený: 13.02.12
Príspevky: 255
Témy: 17
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:05

lol nicobb ! " konope je v porovnaní s alkoholom asi ako cigaretka v porovnaní s heroínom. " bodujes xDD
Cigareta je navikovejsia aj skodlivejsia nez travicka, ale zas travicka posobi prijemne stavy pre mysel, tak mysel si to obluby a vznika tam zavislot na tom stave, ale u fajciarov vznika zavislot na nikotine ktori robiii no neviem ake ma ucinky fajcil som 3 roky, uz 2 roky nefajcim a mam sa rovnako.... teda opravujem sa mam sa zdravsie, ale ked nehulim tak som normalny, ale ak som zhuleny tak som nenormalne rozcarovany z kazdej hovadiny to je ten stav na ktorom sa buduje zavislot, ale ina zavislost nez na cigarete ci heroine xD







_________________
[intel pentium g620 dočasne]►[MSI P67A-C45]►[Kit 4gb Kingston 1333hmz]►[Sea gate 500gb sata3]►[GIGABYTE N56GOC-1GI]►[Corsair CX 500 V2]►[Cooler Master Elite 370]►[DVD RAM LG ]►[ROCCAT PYRA wireless gaming mouse]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 14.03.24
Príspevky: 4006
Témy: 398
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:07

tato tema mi prisla akurat vhod... uz 2 tyzdne sa snazim prestat s fajčením.... vydrzal som 7 dni,apk som si zapali... cele dni som mal pocit uplne stiahnuteho hrdla a nevedel som co so sebou... furt som bol nervny... myslel som ze to za par dni prejde,ale nič... pak som si zapalil par cigariet,dnes iba jednu,ale furt mi je nahouby,zle sa mi dycha a mam neodolatelnu chut... nemate nejake tipy ako prestat? vsimol som si ze pomaha sa najest,ale to by som asi skrachoval keby som jedol kazdych 15 minut...

pre predstavu o mojom fajceni: fajcim od 17tich,dlhe roky velmi malo,no za posledneho pol roka 20-ciatky ťažke marlborky denne... a asi si viete predstavit ake je to ist uplne na 0 cig za den... najskor som skusal ze najskor light-ky,pak touch-ky ale tato metoda zlyhala,nakolko cim lahsie cigy som fajcil,tym viac som ich denne vyfajčil... proste lahke cigy mi tak neuspokoja chut...

rozmyslal som nad zuvačkami nikotinovimi,no fakt neviem ci to pomoze aj na to stiahnute hrdlo,bo to ma sere asi najviac... teda aj to ze som mimoriadne nervozny ked nefajcim,ale to prejde... dufam :(

ma niekto nejake rady? diky...







_________________
-PC: Intel® Core™ i9 14900K +Fractal Design Lumen S28 RGB V2, Gigabyte AORUS Z690 Elite AX,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair RM850i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: Logitech G PRO (GX BLUE) ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Lenovo YOGA 910-13IKB Intel i7 7500U, 8GB RAM,512 NVMe SSD,Touchscreen LCD, Windows 11 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 18.01.07
Prihlásený: 14.03.23
Príspevky: 2445
Témy: 142
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:10

89Aquarius píše:
To vazne? O tom som este nepocul :-)


kamos raz dostal za trest aby nedostal 2 jku z chovania napisat o fajceni


Vyslo mu to v celku fajn napisal negatyva ale pohrabal sa hlbsie vo vyskumoch a zistil aj pozityva fajcenia jedno z nich bolo toto :)







_________________
PC1 Procesor: AMD Athlon 64, 2200 MHz 3700+ Základní deska: DFI Infinity RS482 Paměť: 1024 MB PC3200 DDR SDRAM Grafická karta: ATI Radeon HD 4650 Pevný disk: ST3320620NS (298 GB, IDE) Monitor:Asus VH192D 19" čierny
PC2Procesor: i5-2500K @ 4600 MHz (45 x 102) Základní deska:MB MSI P67A-C45 B3 (1155)Paměť:DDRAM3 2x2GB Kingston 1333 CL9 2x4GB Kingston 1333 CL9Grafická karta:GIGABYTE GeForce GTX 560 OC Ti Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207 Case: Moding nerez plexi
PC3ASUS N55SF-S1207V
PC4nieco postarsie

V lavo faza v pravo nulak, kto to neví ten je čurák. Psychologické reakcie davu sú na burze rovnaké, ako v divadle: Jeden zívne a zakrátko zívajú všetci. Jeden zakašle a hneď kašle celá sála Su chvile ked to chce hrusku. Na vsetky ostatne je tu vodka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:12

http://www.youtube.com/watch?v=rCvEDg_ffjU
Take male zaujimave video. Nech viete co vlastne fajcite.







_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:12

akože WTF ?! Tak potom je závislosť aj sex, jazda na aute, proste všetko čo sa ti páči. Ja som fajčil 10 rokov 20 cigariet za deň. Zo dňa na deň som prestal. Keby som bol závislí, tak to asi nedokážem nie ? A tráva ? Už ma to nebaví, lebo ešte tu budem vyzerať ako zástanca "tvrdej" drogy, ale keď si dám trávu, tak mám väčšinou veselú náladu, ako to chceš porovnať s alkoholom ? Možno s dvoma pohármi vína, ale nie s pol litrom tvrdého. Nemáš ani páru , čo alkohol spôsobuje na tvojom zdraví, okrem toho, že si z neho pár hodín agresívny a na druhý deň jak sračka s opicou. Čiže áno, v porovnaní s toľko alkoholom je tráva nič. Aj tráva pôsobí na každého ináč. Niekto je utiahnutý a nevie prísť do cudzej spoločnosti a niekto naopak ju vyhladáva. Niekto si rád v tých stavoch pozrie film, iný zase zahrá hru. Ale ok, nebudem sa už viac vyjadrovať k tejto TVRDEJ DROGE







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:13

Trty, existujú napríklad aj rôzne náplaste. Či to ale funguje neviem povedať, keďže som v živote nefajčil. V každom prípade by si ale mohol skúsiť presmerovať svoju pozornosť jedným smerom na nejakú aktivitu.. napr šport či nejakú kreatívnu činnosť. Ak sa človek naozaj sústredí na dačo, čo ho baví, dokáže odignorovať aj bolesť (samozrejme do istej miery), čiže by to mohlo fungovať aj tu... :)
Pokiaľ viem, tak sa odporúča aj vyhýbať sa miestam, kde ostatní fajčia, aby ťa to neprovokovalo. Ak máš kamarátov, čo všetci fajčia, je to dosť problém....
Ak nepomáha, zapni google a pozri fotky, ako dopadneš, keby si neprestal s fajčením :lol: Osobne by mi taký pohľad pravdepodobne stačil na veľmi rýchle vytriezvenie zo závislosti.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 10.09.11
Prihlásený: 13.02.12
Príspevky: 255
Témy: 17
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:16

Trtky ja som natom bol s fajcenim este horsie nez ty a prestal som zo dna na den :) nech skapem ked klamem !
a za 2 roky co nefajcim som vyfacjil asi 2 cigarety, leb o raz mal kamos ciagarety z kuby tak som si dal par slukov a potom som bol zas total ozraty a neak som dostal chut na cigaretu xD ale to len z haluze, nefajcima mam sa dobre, a prestal som facjit ked som sa zobudil v nemocnici na hadickach :) brali mi slepaka vtedy si hovorim ze bolest jak svina ak ma toto caka v 50tke kvoli cigaretam tak to mozem j3bat a aj som tak urobil

BTW k tej trave xD hej Neskutocne dobre sa potom zerie xD cez sviatky som bol vypeceny cely tizden non stop xD a pribral som 5 kil len tak z nicoho nic xD

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

Tie fotky ci naplaste nepomozu :) ani ziadne keci caari maari ludovi liecitelia a taketo dristi, proste musis prestat sam, ja som dost zacal jest cokoladu ked so nefajcil a bol som nervozny ked som nezjedol aspon jedno balenie milky za den xD ale trvalo to asi mesiac :) Tak miesto cigariet si kup napr Hroznovu stavu :) stoji to 5e ale je nenormalne chutna a zdrava, niecim si to nahrad jedlo je nato najlepsie







_________________
[intel pentium g620 dočasne]►[MSI P67A-C45]►[Kit 4gb Kingston 1333hmz]►[Sea gate 500gb sata3]►[GIGABYTE N56GOC-1GI]►[Corsair CX 500 V2]►[Cooler Master Elite 370]►[DVD RAM LG ]►[ROCCAT PYRA wireless gaming mouse]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:16

Trty píše:
tato tema mi prisla akurat vhod... uz 2 tyzdne sa snazim prestat s fajčením.... vydrzal som 7 dni,apk som si zapali... cele dni som mal pocit uplne stiahnuteho hrdla a nevedel som co so sebou... furt som bol nervny... myslel som ze to za par dni prejde,ale nič... pak som si zapalil par cigariet,dnes iba jednu,ale furt mi je nahouby,zle sa mi dycha a mam neodolatelnu chut... nemate nejake tipy ako prestat? vsimol som si ze pomaha sa najest,ale to by som asi skrachoval keby som jedol kazdych 15 minut...

pre predstavu o mojom fajceni: fajcim od 17tich,dlhe roky velmi malo,no za posledneho pol roka 20-ciatky ťažke marlborky denne... a asi si viete predstavit ake je to ist uplne na 0 cig za den... najskor som skusal ze najskor light-ky,pak touch-ky ale tato metoda zlyhala,nakolko cim lahsie cigy som fajcil,tym viac som ich denne vyfajčil... proste lahke cigy mi tak neuspokoja chut...

rozmyslal som nad zuvačkami nikotinovimi,no fakt neviem ci to pomoze aj na to stiahnute hrdlo,bo to ma sere asi najviac... teda aj to ze som mimoriadne nervozny ked nefajcim,ale to prejde... dufam :(

ma niekto nejake rady? diky...


Mne pomohla motivácia zvýšiť športové výkony a predstava, že sa moja osoba bude ešte viac vyhýbať lekárom. Teraz sa cítim niekoľkonásobne lepšie, výkonovo som išiel hore, čiže vrátiť sa k fajčeniu ani náhodou. Teraz mi cigarety dokonca neskutočne smrdia. Parodox je, že teraz by som dymiacich fajčiarov v mojej blízkosti vedel mlátiť hlava nehlava. Nenormálne mi to smrdí !







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 10.09.11
Prihlásený: 13.02.12
Príspevky: 255
Témy: 17
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:18

Pravda alkohol je horsi nez trava, aspon z mojej skusenosti ked sa opijem robim nenormalne zle veci, som agresivny aj ked nemam ziaden dovod, jak nemam minutku co robit uz hladam objekty co rozbit alebo tak :D preto pijem 1x do roka :)







_________________
[intel pentium g620 dočasne]►[MSI P67A-C45]►[Kit 4gb Kingston 1333hmz]►[Sea gate 500gb sata3]►[GIGABYTE N56GOC-1GI]►[Corsair CX 500 V2]►[Cooler Master Elite 370]►[DVD RAM LG ]►[ROCCAT PYRA wireless gaming mouse]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 18.01.07
Prihlásený: 14.03.23
Príspevky: 2445
Témy: 142
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:23

Trty píše:
tato tema mi prisla akurat vhod... uz 2 tyzdne sa snazim prestat s fajčením.... vydrzal som 7 dni,apk som si zapali... cele dni som mal pocit uplne stiahnuteho hrdla a nevedel som co so sebou... furt som bol nervny... myslel som ze to za par dni prejde,ale nič... pak som si zapalil par cigariet,dnes iba jednu,ale furt mi je nahouby,zle sa mi dycha a mam neodolatelnu chut... nemate nejake tipy ako prestat? vsimol som si ze pomaha sa najest,ale to by som asi skrachoval keby som jedol kazdych 15 minut...

pre predstavu o mojom fajceni: fajcim od 17tich,dlhe roky velmi malo,no za posledneho pol roka 20-ciatky ťažke marlborky denne... a asi si viete predstavit ake je to ist uplne na 0 cig za den... najskor som skusal ze najskor light-ky,pak touch-ky ale tato metoda zlyhala,nakolko cim lahsie cigy som fajcil,tym viac som ich denne vyfajčil... proste lahke cigy mi tak neuspokoja chut...

rozmyslal som nad zuvačkami nikotinovimi,no fakt neviem ci to pomoze aj na to stiahnute hrdlo,bo to ma sere asi najviac... teda aj to ze som mimoriadne nervozny ked nefajcim,ale to prejde... dufam :(

ma niekto nejake rady? diky...



http://e-medical.sk/Starostlivost-o-tel ... 3godbS4mmQ

skus mozno pomoze







_________________
PC1 Procesor: AMD Athlon 64, 2200 MHz 3700+ Základní deska: DFI Infinity RS482 Paměť: 1024 MB PC3200 DDR SDRAM Grafická karta: ATI Radeon HD 4650 Pevný disk: ST3320620NS (298 GB, IDE) Monitor:Asus VH192D 19" čierny
PC2Procesor: i5-2500K @ 4600 MHz (45 x 102) Základní deska:MB MSI P67A-C45 B3 (1155)Paměť:DDRAM3 2x2GB Kingston 1333 CL9 2x4GB Kingston 1333 CL9Grafická karta:GIGABYTE GeForce GTX 560 OC Ti Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207 Case: Moding nerez plexi
PC3ASUS N55SF-S1207V
PC4nieco postarsie

V lavo faza v pravo nulak, kto to neví ten je čurák. Psychologické reakcie davu sú na burze rovnaké, ako v divadle: Jeden zívne a zakrátko zívajú všetci. Jeden zakašle a hneď kašle celá sála Su chvile ked to chce hrusku. Na vsetky ostatne je tu vodka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:23

Ja som na tom z alkoholom podobne. Po prvých pohárikoch dostanem náladu, ale neskôr už len ako nenormálny vyhľadávam bitky a je mi jedno či proti mne stojí hoci aj sám rambo. Proste sa neviem kontrolovať. Preto tiež pijem len zriedka a väčšinou len víno. Iné by bolo, keby som sa vedel nejako zastaviť po pár pohárikoch a zostať len v tej nálade, lenže to sa dá len veľmi ťažko. A keďže v tom stave si nedokážem rozkázať, tak som sa rozhodol, že nebudem piť vôbec.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 18.01.07
Prihlásený: 14.03.23
Príspevky: 2445
Témy: 142
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:26

ja som vesely a hyperaktivni :)

Horsie ze ma chce potom polka ludi mlatit bo zrazuje je pri mne tlupa holiek :sunglasses:







_________________
PC1 Procesor: AMD Athlon 64, 2200 MHz 3700+ Základní deska: DFI Infinity RS482 Paměť: 1024 MB PC3200 DDR SDRAM Grafická karta: ATI Radeon HD 4650 Pevný disk: ST3320620NS (298 GB, IDE) Monitor:Asus VH192D 19" čierny
PC2Procesor: i5-2500K @ 4600 MHz (45 x 102) Základní deska:MB MSI P67A-C45 B3 (1155)Paměť:DDRAM3 2x2GB Kingston 1333 CL9 2x4GB Kingston 1333 CL9Grafická karta:GIGABYTE GeForce GTX 560 OC Ti Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207 Case: Moding nerez plexi
PC3ASUS N55SF-S1207V
PC4nieco postarsie

V lavo faza v pravo nulak, kto to neví ten je čurák. Psychologické reakcie davu sú na burze rovnaké, ako v divadle: Jeden zívne a zakrátko zívajú všetci. Jeden zakašle a hneď kašle celá sála Su chvile ked to chce hrusku. Na vsetky ostatne je tu vodka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 14.03.24
Príspevky: 4006
Témy: 398
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:30

mno jo,kazdy znasa zavislost na cigaretach inak...moja holka fajcila este skor ako ja ale nesla do takych extremov ako krabka za den (popripade za večer pri chlastani tiez neni problem) ale tiez dokaze zodna na den prestat.... ja nie...
k tej elektronickej cigarete
Citácia:
Neobsahuje nikotín

čiže celé zle... to možem žužlať aj pero...
naplaste 0 bodov... raz som to skusil a opuchla a zcervenala mi pokožka na ruke.... a hrozne to svrbelo.... to uz radsej tie zuviny... sportova aktivita moc neprichadza do uvahy,nakolko mam sedave zamestnanie a polka kolegov fajci... to ma ide roztrhat ked ich vidim... z roboty sa vraciam uvaneny (popripade idem na čaj do kaviarne) a doma padam do postele... takže šport ee...

mno jo,uvidim,jednoznacne pak napisem ako som dopadol...







_________________
-PC: Intel® Core™ i9 14900K +Fractal Design Lumen S28 RGB V2, Gigabyte AORUS Z690 Elite AX,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair RM850i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: Logitech G PRO (GX BLUE) ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Lenovo YOGA 910-13IKB Intel i7 7500U, 8GB RAM,512 NVMe SSD,Touchscreen LCD, Windows 11 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 18.01.07
Prihlásený: 14.03.23
Príspevky: 2445
Témy: 142
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:41

asi som dal zlu :D su take co maju nikotin a posune znizujuce davky

// pridané po 58 sekundách od posledného príspevku

http://www.elektronickacigaretashop.com ... lne-k.aspx







_________________
PC1 Procesor: AMD Athlon 64, 2200 MHz 3700+ Základní deska: DFI Infinity RS482 Paměť: 1024 MB PC3200 DDR SDRAM Grafická karta: ATI Radeon HD 4650 Pevný disk: ST3320620NS (298 GB, IDE) Monitor:Asus VH192D 19" čierny
PC2Procesor: i5-2500K @ 4600 MHz (45 x 102) Základní deska:MB MSI P67A-C45 B3 (1155)Paměť:DDRAM3 2x2GB Kingston 1333 CL9 2x4GB Kingston 1333 CL9Grafická karta:GIGABYTE GeForce GTX 560 OC Ti Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207 Case: Moding nerez plexi
PC3ASUS N55SF-S1207V
PC4nieco postarsie

V lavo faza v pravo nulak, kto to neví ten je čurák. Psychologické reakcie davu sú na burze rovnaké, ako v divadle: Jeden zívne a zakrátko zívajú všetci. Jeden zakašle a hneď kašle celá sála Su chvile ked to chce hrusku. Na vsetky ostatne je tu vodka
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.01.2012 19:41

Podľa mňa je tráva asi najlepšia z kombinácie Alkohol- cigy- mariška... ale je to jednoducho zákonom zakázané a čo už ja s tým... okrem toho je to drahé jak kurva v monaku. Ja som rad, že mi vyjde na marlborky... keby som mal denne vytrubiť gram travy tak neviem neviem... asi by som musel začať kradnuť...

Bol som sa pytať na tu plničku na dutinky do trafiky v Tescu v RK, teraz to tam nemaju, ale ma im to prisť... dajake 2 ečka to ma stať či kolko...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:43

Ja som na tom tak, že keby som prestal športovať, určite začnem fajčiť. Bolo to fasa, keby to neškodilo, tak neváham ani sekundu. Myslím si, že žijem celkom zdravo, v rámci možností, tak hádam by si moje telo s tými cigaretkami nejako poradilo :D Ale možno za takých 10-20 rokov na starobu sa k tomu vrátim :lol: Už sa na to teším :P







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:45

hornak píše:
Tu sa o fajčení takeho svinstva ako konopla nebavíme, take temi tu boli a skončily vymazané, normalne zdravozmíšlajúci človek netúži a ani nepotrebuje taku dgogu fajčit, mali by sa za to ešte zvíšit tresti a za dealerstvo odniest do Bankoku kde dostane dávku z gulometu


ty stara hlava dubova, so svojimi blbymi komentarmi naprieč celeho tohto fora + tvojimi videami na YT by si sa nemal ani ozyvať, ani pisať nevieš a ani o tomto nič nevieš, nebudem tu dalej rozpisovať, ostatni to povedali za mna, je to tom že si užijem tie zopar hodinove stavy a rano vstanem ako keby sa nič nestalo narozdiel od toho ked sa opijem jak svina a potom si to ešte 2 dni odnaša moj organizmus. Kopu trestu hodnych činnosti je legalnych a nikomu to nevadi, tak sa laskavo nevyjadruj ak nemaš k tomu čo povedať...







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:47

Otec má takýto strojček
Fajčiarska debata

No najlepšie by bol elektronický, mal som možnosť si ho vyskúšať a je to bomba, no drahé jak hovado
Fajčiarska debata

Dutinky kupuje tieto
Fajčiarska debata







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:47

Ambrobene píše:
Podľa mňa je tráva asi najlepšia z kombinácie Alkohol- cigy- mariška... ale je to jednoducho zákonom zakázané a čo už ja s tým... okrem toho je to drahé jak kurva v monaku. Ja som rad, že mi vyjde na marlborky... keby som mal denne vytrubiť gram travy tak neviem neviem... asi by som musel začať kradnuť...

Bol som sa pytať na tu plničku na dutinky do trafiky v Tescu v RK, teraz to tam nemaju, ale ma im to prisť... dajake 2 ečka to ma stať či kolko...


1 gram za deň ? :lol: Mne stačilo ak som si 3-4 krát potiahol a bolo vymalované :lol: Úplne mi to stačilo, zas som nechcel byť totálne sprostý a vyrehotaný. Ale vždy som mal len top kvalitku. Biela vdova, jack herrer a pod. Juj, to boli časy :D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fajčiarska debata

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 19:51

ked je dobra trava tak sa zhulim aj z 0,15 a ked su to nejake spodky, alebo smiešny outdoor tak mi nestači ani gram, aj tu plati zlate pravidlo doležita je kvalita, nie kvantita







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.01.2012 20:07

Ja neviem, ja sa do toho nevyznam... travu som nikdy nemal ani nemám záujem... ale nakoľko spolubyvajuci tak trošku dealuje, tak viem, že gram stoji zhruba tých 10 evra... to mam marlboriek na 4 dni... alebo aj na 5

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

Ako funguje ta mašina? Či stredne inteligentny človek na to pride?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 20:07

a trávy ak by bola kvalitná aj na 2 týždne pričom húliť by si mohol každý deň







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Fajčiarska debata

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 20:08

Pozeram, ze tu sa asi stretla partia ludi "hulim pat rokov styrikrat denne, takze s tym mam skusenosti a mozem ti potvrdit, ze to nie je navykove."


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2012 20:09

na to musí prísť aj človek s IQ húpacím koníkom. Poprípade sa spýtaj v tej trafike a možno to má aj návod ;)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 167 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Košická debata

v Krčma

9

741

27.05.2014 20:50

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Debata o jedle

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Jedlo, pitie a varenie

131

4504

23.07.2017 12:10

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Debata o jedle

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 104, 105, 106 ]

v Jedlo, pitie a varenie

3150

69613

07.07.2014 21:58

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra