Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fable 3

Registrovaný: 02.06.06
Prihlásený: 30.12.15
Príspevky: 318
Témy: 45
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 17.09.2012 14:44

caute chcel by som zalozit tuto temu na skvelu hru Fable 3 na PC. hladal som na fore ale nenasiel som temu na fable 3. chcel by som sa opytat kto to hral alebo hrava, ako vam to ide pripadne ci neviete preco vyrobcovia absolutne ignoruju podporu pc verzie a nevydali opravny patch update na zvysenie vykonu alebo dobre skalovanie dvoch gpu a tak dalej. hra sa mi zda dost zle optimalizovana na pc ostatne kedze je to len prerobene z konzole. kazdopadne to ide dost zle aj na drahych pc. problem je v tom ze ked v hre zapnete tiene alebo dohladnost vykreslovania na viac ako minimum hra rapidne klesa na fps.neviete nejake rady alebo nieco nejaky patch pripadne co by umoznilo plynule hranie aj s tienma a dohladnostou nie na minimum? plynule hranie myslim tym 60fps s vsync. ist to tak ide no len ked su tiene uplne vypnute a dohladnost na minime. co je skoda prtoze po vypnuti tienov hra je ako z roku raz dva. a po nastaveni dohladnosti vykreslovania vam uplne zmizne veskera fluora v hre trava kvetiny a tak dalej hra potom posobi dost prazdno a chladno. priklad ak je to nastavene ako som pisal ide to stale 60 fps. po zapnuti tienov hoci len na minimum dava hra uz 45 fps a ked nastavite dohladnost na viac ako minimum ide to uz cca 30 co je o 50 percent pokles vykonu. ak nastavite plnu grafiku hra sa podoba statickym obrazkom z nepodarenej dovolenky cca 10 - 20 fps diky za odpoved







_________________
Základná doska: ASUS P6T SE, Procesor: INTEL i7 950 3.2 GHz , Chladič na cpu: NOCTUA D14, Grafická karta: ATI SAPPHIRE HD 5970 2 giga DDR5, Pamäte: 6 GIGA DDR3 1750 MHz TRIPLE CHANEL CL 7-7-7-20, HDD: SEAGATE BARRACUDA 1000 GB 7200 rpm, Skrinka: SILVERSTONE SST-FT02B FORTRESS B, Zdroj: ZALMAN ZM850-HP, Mechanika: SAMSUNG DVDRW, Repraky: CREATIVE MEGAWORKS THX 2.1, Myš: ROCCAT KONE V2, Monitor: Samsung BX2350,
Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fable 1

v Počítačové hry

5

734

02.01.2009 19:31

SkyHiRider Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. FABLE 2

v Počítačové hry

2

660

07.03.2009 21:30

RomanG Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fable: The Lost Chapters

v Počítačové hry

8

1476

19.11.2005 1:49

shanike Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Hry HALO: Reach , Fable 3 Crackdown 2

v Predám

5

532

16.05.2012 20:17

flip Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zasekava mi hudba pri FABLE 1 na PC

v Počítačové hry

0

432

19.07.2008 14:41

DonKabat Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. D: 2x Fable III DLC kupony zo zberatelskej edicie

v Vymením a darujem

0

343

28.01.2015 21:26

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra