| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Backend Téma: Hĺbka v strome |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 651
| | ved som ti dal link na kompletnu funkciu, jedine co potrebujes je odstanit tie <ul> a <li> a nahradit to ciarkou |
|
Fórum: Backend Téma: Hĺbka v strome |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 651
| |
Fórum: Backend Téma: Hĺbka v strome |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 651
| | ale potom ti to bude prehladavat iba prvu uroven |
|
Fórum: Backend Téma: Hĺbka v strome |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 651
| |
Fórum: Krčma Téma: Vtipy IV |
Odpovede: 1488 Zobrazenia: 152967
| Ominious.. tipujem že je to kvoli bezpečnosti dieťata aj ked trochu netradična forma :)
hej a mam pocit ze presne tato bezpecnost sa riesila dvoma rokmi pre matku. neviem ako yb sa tebe pacilo keby ta niekto vodi na voditku o krk ako zviera. ide o ludsku dostojnost, aj ked teraz je to tomu decku ... |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: Slovenská pošta |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 1231
| hned bordel robit nemusis, chyba sa stat moze najprv treba slusne az potom bordel |
|
Fórum: Diskusia Téma: Naše fotoúlovky I |
Odpovede: 2061 Zobrazenia: 106853
| pokial to neni tvoj konicek tak zbytocne. premna to bol kedysi konicek, nesiel som na dve dovolenky a kupil zrkadlovku a teraz fotim raz za uhorsky rok  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Naše fotoúlovky I |
Odpovede: 2061 Zobrazenia: 106853
| a zalezi skor od optiky ako od fotiaku  |
|
Fórum: Novinky Téma: Síto nepropustí vodu, kladivo nerozbije displej |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 888
| Podla vsetkeho ta folia absorbuje energiu predmetu.
to by bola blbost, kam potom ta energia ide?
energia nevznika ani nezanika, len sa premiena... to by bola ta folia potom nejaky akumulator energie. by som si rovno mohol nabijat telefon :D
alebo by zabalili auto do takej folie, alebo sa ro... |
|
Fórum: Novinky Téma: Síto nepropustí vodu, kladivo nerozbije displej |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 888
| | nechapem ako funguje ta folia, vysvetlite... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Naše fotoúlovky I |
Odpovede: 2061 Zobrazenia: 106853
| uputavka uputala  |
|
Fórum: Backend Téma: Hĺbka v strome |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 651
| | musis si tu funkciu napisat, pouzi rekurziu |
|
Fórum: Bazár Téma: I/K: nefunkcne notebooky |
Odpovede: 1014 Zobrazenia: 38968
| |
Fórum: Siete Téma: ako zistim ip |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 1198
| hm? to je aka?
ak chces zistit adresu routru, bude to pravdebodobne 192.168.1.1 resp. 192.168.0.1
ak je zmenena, zistis ju pomocou prikazu ipconfig do cmd. alebo chces zsitit adresu, ktoru ti pridelil poskytovatel?
ziadna IP adresa nejde von z routru do internetu, router obdrzi adresu od po... |
|
Fórum: Windows Téma: Preinstalovanie Visty |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 356
| RAM som uz upgradol.
hornak teraz neriesim, ze ci sa mi pokazi alebo nepokazi DVD, ide o to, ze ci to v priapde potreby bude mozne vratit spat. predsa len Win 7 mi (a asi kazdemu) sedi ovela viac ako vista. |
|
Fórum: Novinky Téma: Superrýchla doprava budúcnosti: Okolo sveta za šesť hodín |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 832
| Citácia: Rovnako by bola bezpečnejšia, lacnejšia a tichšia ako súčasné vlaky alebo lietadlá.
takze take tie tunely vybudovat po celom svete (a nebodaj by to slo aj cez slovensko ) by bolo lacnejsie ako samotnu zeleznicu?
seems legit |
|
Fórum: Novinky Téma: Telekom pripravuje plošné zrýchlenie |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 1119
| no tak to som fakt zvedavy  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Nefunkcny notebook |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 469
| no to som aj skusal, nenapisal som. ked pripojim externy, tak sa nic nedeje. takze som aj rozmyslal nad tym, ze to moze byt grafika...
ale nemoze byt daco ine? napr ak by nenabehla ani ta uvodna obrazovka, dke sa mozem dostat do biosu atd, tak sa na LCD nema co zobrazit, ne? nemoze byt v tom chy... |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Nefunguje HDD |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 479
| no hej akurat kopirujem na externy  |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Nefunguje HDD |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 479
| uf, akuratom siel zmazat temu. restartol som dva krat PC a spustila sa mi nejaka oprava pred windowsom. chdisk, ci co a uz facha.... mi kua odlahlo  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Nefunkcny notebook |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 469
| Zdravim,
mam doma "nefunkcny" HP mini (netbook). nb sa rozbehne, ale obrazovka nic nerobi. zaruka nan uz nie je. otvoril som ho a vybral a dal naspat kabel z monitora na zakladnu dosku. LCD po zapnuti dva krat blikne a potom sa spusti, ale svieti stale nabielo.
ake su moznosti? co t... |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Nefunguje HDD |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 479
| Zdravim,
mam HDD zapojeny v pocitaci, potreboval som pripojit iny sata2 harddisk tak som tamten vypojil (samozrejme vypnute napajanie). vypojil som iba datovy kabel, nie napajaci a pripojil som ho k tomu druhemu harddisku. zapol som pocitac, skopiroval z tade co som potreboval, vypol pocitac, vyp... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Naše fotoúlovky I |
Odpovede: 2061 Zobrazenia: 106853
| dnesny ulovok, ale skoda toho neumyteho okna mojho
 |
|
Fórum: Diskusia Téma: aky alkohol pijete? |
Odpovede: 574 Zobrazenia: 22933
| prave ze si myslim, ze pit riadne studene pivo je nezmysel. ten chlad potom prehlusi vsetku skutocnu chut piva a navyse s toho bolia zuby. to sa hodi akurat tak na nekvalitne lacne džbrndy, aby ste necitili co to vlastne pijete.
presne tak, chlad eliminuje chut.
daj si finsku vodku o teplote 21 ... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Counter Strike 1.6 I |
Odpovede: 3024 Zobrazenia: 142893
| | dik, popozeral som si to, trosku pomohlo je to lepsie. |
|
Fórum: Diskusia Téma: aky alkohol pijete? |
Odpovede: 574 Zobrazenia: 22933
| vraj je Jagärmeister vyborny, ked sa zmiesa s Red Bullom a prejde sa to tou parou, ktora ide z tej tycky zo stroja na kavu. co sa robi pena.
je to potom sice teple ale velmi osviezujuce.. nemal som vsak este moznost to vyskusat. jagera som pil iba takeho s izbovou teplotou a to mi moc nechutilo
... |
|
Fórum: Krčma Téma: Vtipy IV |
Odpovede: 1488 Zobrazenia: 152967
| |
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o filmoch |
Odpovede: 2032 Zobrazenia: 68702
| Včera som bol na Prcičky: Stretávka, podarený film, celé kino sa kosilo.. oplatí sa pozrieť
// pridané po 1 minúte od posledného príspevku
aj ked tam bolo dost nudnych scen.. davam 80% |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Counter Strike 1.6 I |
Odpovede: 3024 Zobrazenia: 142893
| Pravdepodobne máš default cfg, čo nie je bohvie čo. Skús nejaký stiahnuť od nejakého hráča nájdeš ich dosť alebo ak sa vieš v tom dobre orietnovať(čo ktorý príkaz znamená) uprav si ho podľa seba.
vies poradit kde stiahnem te configy? pohral som sa trochu s grafickymi nastaveniami a uz je to kus... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Counter Strike 1.6 I |
Odpovede: 3024 Zobrazenia: 142893
| Vcera som preinstaloval CS lebo mi blblo pripojenie na server pomocou hesla.
Heslo uz funguje, ale ja som z nicoho nic zabudol hrat CS! Skore som maval ze 50:5 a zrazu mam 1:6 a podobne, z nicoho nic.
Neviete poradit na ake nastavenia sa mam pozret? Napr. Teraz stoji trtko na mieste a ja ho tr... |
|