emer - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 17 z 133 [ Vyhľadávanie našlo 3971 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Backend   Téma: Hĺbka v strome


Odpovede: 24
Zobrazenia: 651


ved som ti dal link na kompletnu funkciu, jedine co potrebujes je odstanit tie <ul> a <li> a nahradit to ciarkou

 Fórum: Backend   Téma: Hĺbka v strome


Odpovede: 24
Zobrazenia: 651


nie, pouzi rekurziu

 Fórum: Backend   Téma: Hĺbka v strome


Odpovede: 24
Zobrazenia: 651


ale potom ti to bude prehladavat iba prvu uroven

 Fórum: Backend   Téma: Hĺbka v strome


Odpovede: 24
Zobrazenia: 651


musis pouzit rekurziu, ako som ti pisal v prvej teme. btw, nechapem preco si to nenapsial do starej temy

http://stackoverflow.com/questions/1001 ... tree-depth

tvoje bude to iste, len nebudes vypisovat zoznam, ale len IDcka kategorii

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy IV


Odpovede: 1488
Zobrazenia: 152967


Ominious.. tipujem že je to kvoli bezpečnosti dieťata aj ked trochu netradična forma :)
hej a mam pocit ze presne tato bezpecnost sa riesila dvoma rokmi pre matku. neviem ako yb sa tebe pacilo keby ta niekto vodi na voditku o krk ako zviera. ide o ludsku dostojnost, aj ked teraz je to tomu decku ...

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Slovenská pošta


Odpovede: 6
Zobrazenia: 1231


hned bordel robit nemusis, chyba sa stat moze ;) najprv treba slusne az potom bordel

 Fórum: Diskusia   Téma: Naše fotoúlovky I


Odpovede: 2061
Zobrazenia: 106853


pokial to neni tvoj konicek tak zbytocne. premna to bol kedysi konicek, nesiel som na dve dovolenky a kupil zrkadlovku a teraz fotim raz za uhorsky rok :)

 Fórum: Diskusia   Téma: Naše fotoúlovky I


Odpovede: 2061
Zobrazenia: 106853


a zalezi skor od optiky ako od fotiaku :)

 Fórum: Novinky   Téma: Síto nepropustí vodu, kladivo nerozbije displej


Odpovede: 12
Zobrazenia: 888


Podla vsetkeho ta folia absorbuje energiu predmetu.
to by bola blbost, kam potom ta energia ide?

energia nevznika ani nezanika, len sa premiena... to by bola ta folia potom nejaky akumulator energie. by som si rovno mohol nabijat telefon :D

alebo by zabalili auto do takej folie, alebo sa ro...

 Fórum: Novinky   Téma: Síto nepropustí vodu, kladivo nerozbije displej


Odpovede: 12
Zobrazenia: 888


nechapem ako funguje ta folia, vysvetlite...

 Fórum: Diskusia   Téma: Naše fotoúlovky I


Odpovede: 2061
Zobrazenia: 106853


uputavka uputala :lol:

 Fórum: Backend   Téma: Hĺbka v strome


Odpovede: 24
Zobrazenia: 651


musis si tu funkciu napisat, pouzi rekurziu

 Fórum: Bazár   Téma: I/K: nefunkcne notebooky


Odpovede: 1014
Zobrazenia: 38968


poslal som ti SS

 Fórum: Siete   Téma: ako zistim ip


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1198


hm? to je aka?

ak chces zistit adresu routru, bude to pravdebodobne 192.168.1.1 resp. 192.168.0.1

ak je zmenena, zistis ju pomocou prikazu ipconfig do cmd. alebo chces zsitit adresu, ktoru ti pridelil poskytovatel?

ziadna IP adresa nejde von z routru do internetu, router obdrzi adresu od po...

 Fórum: Windows   Téma: Preinstalovanie Visty


Odpovede: 2
Zobrazenia: 356


RAM som uz upgradol.

hornak teraz neriesim, ze ci sa mi pokazi alebo nepokazi DVD, ide o to, ze ci to v priapde potreby bude mozne vratit spat. predsa len Win 7 mi (a asi kazdemu) sedi ovela viac ako vista.

 Fórum: Novinky   Téma: Superrýchla doprava budúcnosti: Okolo sveta za šesť hodín


Odpovede: 9
Zobrazenia: 832


Citácia:
Rovnako by bola bezpečnejšia, lacnejšia a tichšia ako súčasné vlaky alebo lietadlá.


takze take tie tunely vybudovat po celom svete (a nebodaj by to slo aj cez slovensko :lol:) by bolo lacnejsie ako samotnu zeleznicu?

seems legit

 Fórum: Novinky   Téma: Telekom pripravuje plošné zrýchlenie


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1119


no tak to som fakt zvedavy :lol:

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Nefunkcny notebook


Odpovede: 2
Zobrazenia: 469


no to som aj skusal, nenapisal som. ked pripojim externy, tak sa nic nedeje. takze som aj rozmyslal nad tym, ze to moze byt grafika...

ale nemoze byt daco ine? napr ak by nenabehla ani ta uvodna obrazovka, dke sa mozem dostat do biosu atd, tak sa na LCD nema co zobrazit, ne? nemoze byt v tom chy...

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: Nefunguje HDD


Odpovede: 4
Zobrazenia: 479


no hej akurat kopirujem na externy :lol:

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: Nefunguje HDD


Odpovede: 4
Zobrazenia: 479


uf, akuratom siel zmazat temu. restartol som dva krat PC a spustila sa mi nejaka oprava pred windowsom. chdisk, ci co a uz facha.... mi kua odlahlo :lol:

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Nefunkcny notebook


Odpovede: 2
Zobrazenia: 469


Zdravim,

mam doma "nefunkcny" HP mini (netbook). nb sa rozbehne, ale obrazovka nic nerobi. zaruka nan uz nie je. otvoril som ho a vybral a dal naspat kabel z monitora na zakladnu dosku. LCD po zapnuti dva krat blikne a potom sa spusti, ale svieti stale nabielo.

ake su moznosti? co t...

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: Nefunguje HDD


Odpovede: 4
Zobrazenia: 479


Zdravim,

mam HDD zapojeny v pocitaci, potreboval som pripojit iny sata2 harddisk tak som tamten vypojil (samozrejme vypnute napajanie). vypojil som iba datovy kabel, nie napajaci a pripojil som ho k tomu druhemu harddisku. zapol som pocitac, skopiroval z tade co som potreboval, vypol pocitac, vyp...

 Fórum: Diskusia   Téma: Naše fotoúlovky I


Odpovede: 2061
Zobrazenia: 106853


dnesny ulovok, ale skoda toho neumyteho okna mojho :lol:

 Fórum: Diskusia   Téma: aky alkohol pijete?


Odpovede: 574
Zobrazenia: 22933


prave ze si myslim, ze pit riadne studene pivo je nezmysel. ten chlad potom prehlusi vsetku skutocnu chut piva a navyse s toho bolia zuby. to sa hodi akurat tak na nekvalitne lacne džbrndy, aby ste necitili co to vlastne pijete.

presne tak, chlad eliminuje chut.

daj si finsku vodku o teplote 21 ...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter Strike 1.6 I


Odpovede: 3024
Zobrazenia: 142893


dik, popozeral som si to, trosku pomohlo je to lepsie.

 Fórum: Diskusia   Téma: aky alkohol pijete?


Odpovede: 574
Zobrazenia: 22933


vraj je Jagärmeister vyborny, ked sa zmiesa s Red Bullom a prejde sa to tou parou, ktora ide z tej tycky zo stroja na kavu. co sa robi pena.
je to potom sice teple ale velmi osviezujuce.. nemal som vsak este moznost to vyskusat. jagera som pil iba takeho s izbovou teplotou a to mi moc nechutilo

...

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy IV


Odpovede: 1488
Zobrazenia: 152967


konec :lol: :lol:

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o filmoch


Odpovede: 2032
Zobrazenia: 68702


Včera som bol na Prcičky: Stretávka, podarený film, celé kino sa kosilo.. oplatí sa pozrieť :)

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

aj ked tam bolo dost nudnych scen.. davam 80%

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter Strike 1.6 I


Odpovede: 3024
Zobrazenia: 142893


Pravdepodobne máš default cfg, čo nie je bohvie čo. Skús nejaký stiahnuť od nejakého hráča nájdeš ich dosť alebo ak sa vieš v tom dobre orietnovať(čo ktorý príkaz znamená) uprav si ho podľa seba.

vies poradit kde stiahnem te configy? pohral som sa trochu s grafickymi nastaveniami a uz je to kus...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter Strike 1.6 I


Odpovede: 3024
Zobrazenia: 142893


Vcera som preinstaloval CS lebo mi blblo pripojenie na server pomocou hesla.

Heslo uz funguje, ale ja som z nicoho nic zabudol hrat CS! Skore som maval ze 50:5 a zrazu mam 1:6 a podobne, z nicoho nic.

Neviete poradit na ake nastavenia sa mam pozret? Napr. Teraz stoji trtko na mieste a ja ho tr...
Stránka: 17 z 133 [ Vyhľadávanie našlo 3971 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF