Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 372 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.12.08
Prihlásený: 02.01.18
Príspevky: 130
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 21:02

nebola nahodou tato tema skoro cela o tom ze menovane Seiki 39" mam doma ???? Doriti aspon vies o com sa tu bavime alebo si uplne mimo ?


Teraz som sa vcelku pobavil. Najprv sa ma extremne snazite presvedcit ze 24" na 4K staci a potom sa opytas taku donebavolajucu blbost ze az.
Sorry chalan, ides dole.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 21:04

O tom si cely cas pisal len ty :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.12.08
Prihlásený: 02.01.18
Príspevky: 130
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 21:05

to je jedno, vsetci mi prudko silno oponovali a potom sa feši opyta takuto halusku z coho jednoznacne vyplyva ze ani nedava pozor co sa mu deje pred nosom.

Bud ste zobrali prilis vela praskov alebo ziadne. Treba s tym nieco robit. Chlapci chlapci... s vami o niecom diskutovat...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 21:05

Nejako som nepochopil, to si reagoval na mňa?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 21:06

mp3turbo - Ja som tiez nevedel, ze mas tento seiki. Myslis, ze nemam nic ine na starosti len si pamatat aky mas monitor?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.12.08
Prihlásený: 02.01.18
Príspevky: 130
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 21:07

isteze. Ty si sa pytal na Seiki 39" z amazonu ? Ty. Seiki je jasne vidno na fotkach a videach co som v tejto teme linkoval.

Ja ho mam doma od decembra 2013. V Bratislave. Pomaly v kazdom druhom prispevku v tejto teme pisem ze mam Seiki 39". Davate trosku pozor ?


PS : aha prekvapenie, turbo robil fotky a videa z 39" seikiho.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 21:08

No mne je tiež úplne jedno aký máš ty monitor, nezaujíma ma to, takže som to samozrejme nesledoval.
mp3turbo píše:
Sorry chalan, ides dole.

Ty si za to tak dole, že ťa už nikto odtial nevytiahne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.12.08
Prihlásený: 02.01.18
Príspevky: 130
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 21:11

zrovna od teba to znie velmi zvlastne a neuraza ma to, nech si kazdy urobi nazor kto si sere do huby pretoze ja viem o com rozpravam a ty ani nemas sajnu co sa tu dialo. Inak jednu vec si vsimnite - pre tych co menej pozorne citaju cize 99.9% naroda si dovolim zdoraznit, len neviem ako mam zdoraznit zdoraznenie.

na predchadzajucej strane od Spartana zaznelo ze ma 32" a ze na mensiu uhlopriecku by uz nesiel. Verte tomu ze vie co hovori na rozdiel od 99.999% z vas ktori proste 32" nemate. V tomto ma chlapec jednu neskutocnu pravdu. A to este nema doma 4K...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 21:14

Šajnu samozrejme mám, čosi si písal, ale vzhladom na úroveň tvojich príspevkov mi bolo úplne jedno, aký konkrétne máš ty monitor a netuším prečo by som to mal vedieť.
Od teba to neznie zvláštne a ani mňa to od teba neuráža.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
EIZO má první 4K LCD (4096x2160)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 21:26

mp3turbo píše:
zrovna od teba to znie velmi zvlastne a neuraza ma to, nech si kazdy urobi nazor kto si sere do huby pretoze ja viem o com rozpravam a ty ani nemas sajnu co sa tu dialo. Inak jednu vec si vsimnite - pre tych co menej pozorne citaju cize 99.9% naroda si dovolim zdoraznit, len neviem ako mam zdoraznit zdoraznenie.

na predchadzajucej strane od Spartana zaznelo ze ma 32" a ze na mensiu uhlopriecku by uz nesiel. Verte tomu ze vie co hovori na rozdiel od 99.999% z vas ktori proste 32" nemate. V tomto ma chlapec jednu neskutocnu pravdu. A to este nema doma 4K...


Tie tvoje univerzalne pravdy neplatia pre vsetkych. Ja na PC na rozdiel od teba pracujem, takze potrebujem viac monitorov a tak velku uhlopriecku nevyuzijem, resp vyuzil by som, ale nie je pre mna nijak zvlast podstatna. A hlavne mam skusenost, ze uz pri 27" ocami bludim po obrazovke a to je pri 8hodinach prace dost unavne a nie je to ani uplne zdrave, takze sa tomu vyhybam. 2x24" je pre mna uplne vyhovujucich. Len tam chcem aspon 2K rozlisenie.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 22:22

Mp3turbo tvoja pravda je najvacsia a najoslnivejsia to je kazdemu snad jasne.

Ja mam 32 telku 1366x768 az sa pri vas hanbim :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.12.08
Prihlásený: 02.01.18
Príspevky: 130
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 22:40

aaaaaaale to sa nemusis :) moja pravda je najoslnivejsia zato Spartanova je rozhodne silnejsia, akurat len trosku nevie a vobec nedava pozor o com sme sa bavili na tucte stran. To ma upokojuje.

Johnny : strasne vela ludi sedi cele dni pri 30" monitoroch a nebludia - iste uznas ze 30" nie je ziadna novinka, bolo to vymyslene hodne hodne davno. Zaujimavy je fakt ze 27" nie je pre teba vhodna, avsak 2x 24" ktore su daleko vacsia plocha a daleko viac musis krutit hlavou ti vyhovuju.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 22:44

Nemusi krutit hlavou. Moze pracovat na jednom a pritom ma na druhom len nejaky overview, kde sa pozrie ked nieco kontroluje.

A cela tema nebola a tvojom seiki, to len ty si stale pisal o svojom seiki...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 22:57

Neviem, akú moju pravdu myslíš, ja sa 32" akurát hrám, prácu neviem posúdiť, pár krát som to používal pri práci ako 2. monitor, čo mi celkom vyhovuje, lebo tam viem zobraziť viac informácií, napríklad keď robím s nejako excelovou tabulkou, na to by to ale chcelo väčšie rozlíšenie. Že by bol 32" idál na prácu, to záleží aj od toho, na akú prácu, keď niekto robí s videom velký 4K monitor môže byť dobrá vec, ale keď je niekto napríklad programátor alebo robí s textom, tam by som povedal, že je to už velmi neergonomické.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.12.08
Prihlásený: 02.01.18
Príspevky: 130
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 23:00

bohuzial ano, to sa zhodneme. 32" v tomto rozliseni nie je uplne ideal a programator potrebuje vacsinou obrovsky pocet riadkov teda na vysku, nie stlpcov cize na sirku. Zavisi od toho kto co programuje, samozrejme, ale vseobecne...

Ano, tema nebola o Seiki, ale bolo o nom co-to napisane. Ja bohuzial ziadny iny 4K nemam takze o inom som pisat nemohol.


executive summary a zhrnutie : nie je to najlepsi televizor/monitor na svete, avsak pre mna svoju PC ulohu zastane s hrdym stitom a za tie prachy by som ho hocikedy kupil znovu. Este poradim ze bacha na clo a dph, pretoze pri dovoze z Ameriky zaplatis bohuzial z celkovej ceny tovaru aj postovneho dohromady, pricom len to postovne je okolo 130$. Ja som mal tuto potvoru doma na stole za 640 eur, cena tovaru bola 499$. Velky nepomer, ale co uz.


Velmi rad poradim ze na RedUser.net - co je profesionalne videoforum vyrobcu kamier Red, jednych z najlepsich na svete 4K, 5K a 6K - je okolo Seiki strasne vela diskusii. Profivideo ludia, ktori filmuju s vybavenim za ukrutne viac ako stotisic dolarov, nemaju problem pouzit 39", 50" a 55" Seiki modely na prezentaciu svojich prac tvrdo platiacim klientom. Povedane inak, zrejme to nebude najhorsi telkac na svete. Tem okolo Seiki je tam na styri strany vyhladavania.


PS: nakupuchtivym poradim, ze Seiki sa chysta v dohladnej dobe vyplut model ktory bude mat hdmi 2.0 rozhranie, cim dosiahnu 60Hz pouzitim jedneho jedineho kabla. Ak mate zaujem kupit Seiki teraz, rozhodne pockajte mesiac alebo dva, oplati sa to.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
EIZO má první 4K LCD (4096x2160)

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 23:51

a nie je to pri multi monitoroch tak že na jednom má človek napríklad IDE so zdrojákom a oknami aplikácie čo práve vyvýja a na druhom povedzme manuál od nejakého api? teda v jednom okamihu sa pozerá len na jeden monitor lebo "asi" sa nedá čítať niečo a písať odrazu v jednej sekunde pre takého človeka je podľa mňa lepšia voľba 2 alebo aj viac uhlopriečkovo menších monitorov naproti tomu pri prezentovaní alebo pozeraní na obrázky či hry by rámy akokoľvek úzke pravdepodobne pôsobili rušivo čiže záleží na použití v ideálnom prípade pri neobmedzených možnostiach a financiách by bolo mať doma jeden veľký monitor a 2 alebo 3 malé a prepínať medzi nimi podľa aktuálnej činnosti na PC







_________________
Math is the best!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 23:55

Ešte a napadlo k diskusii o tom, že pri 4K rozlíšení je text príliš malý: dá sa to maximálne jednoducho nastaviť aj vo windowse, takže to nie je žiadny problém http://youtu.be/sFkdWHfb1kM?t=10m1s


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
EIZO má první 4K LCD (4096x2160)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2014 0:02

jarrro píše:
a nie je to pri multi monitoroch tak že na jednom má človek napríklad IDE so zdrojákom a oknami aplikácie čo práve vyvýja a na druhom povedzme manuál od nejakého api? teda v jednom okamihu sa pozerá len na jeden monitor lebo "asi" sa nedá čítať niečo a písať odrazu v jednej sekunde pre takého človeka je podľa mňa lepšia voľba 2 alebo aj viac uhlopriečkovo menších monitorov naproti tomu pri prezentovaní alebo pozeraní na obrázky či hry by rámy akokoľvek úzke pravdepodobne pôsobili rušivo čiže záleží na použití v ideálnom prípade pri neobmedzených možnostiach a financiách by bolo mať doma jeden veľký monitor a 2 alebo 3 malé a prepínať medzi nimi podľa aktuálnej činnosti na PC



Je to zhruba tak. Na jednom monitore mam Visual Studio a na druhom podla potreby. Obcas dokumentaciu, obcas Spotify, obcas je tam Management Studio, alebo aktualne upravovany web, proste whatever. Obcas ten monitor dlhu dobu ignorujem a to co tam je nijak neodvadza pozornost. A to su 21,5". 24" by mi uplne stacilo, ale nie s FullHD.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
EIZO má první 4K LCD (4096x2160)

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2014 0:06

podľa mňa v ideálnom prípade by človek nemal vedieť rozoznať jednotlivé pixely a to ani pri pohľade z 5 cm cez lupu







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.12.08
Prihlásený: 02.01.18
Príspevky: 130
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2014 1:04

to uz je trochu moc :) Johnnnny, poznam programatorov ktori zacali pouzivat aj na dvoch monitoroch virtualne desktopy s viacerymi "plochami" a prepinaju sa medzi nimi kombinaciou hot-keys. Rychle a efektivne, mozno ta to chyti za srdce, mozno nie. Just sayin'.

Pokial som nebol na 30" a 39", tak som ich v obrovskej miere vyuzival aj ja. Na jednej sade desktopov bol outlook, word, taketo buzinezz kraviny, na druhej internet blbosti (instant messaging, browser), na tretej virtualizacia a jej veci... s prechodom na velke rozlisenia to upadlo do zabudnutia ale asi sa k tomu naspat vratim ked tak rozmyslam. Len tak zo srandy a pre skusku.

u mna to bolo konkretne Actual Virtual Desktops. Ci podporuju 4K neviem, este som neskumal. Dvaja chalani co poznam maju nahodeny nemecky Dexpot.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
EIZO má první 4K LCD (4096x2160)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2014 1:51

A v com presne mi ma virtualny desktop pomoct ? Virtualny desktop (virtualny PC) pouzivam aj ja ked to potrebujem, ale ako presne to suvisi s velkostou uhlopriecky a poctom monitorov mi nie je uplne jasne.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.12.08
Prihlásený: 02.01.18
Príspevky: 130
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2014 2:01

ked pouzivas tak dobre. Suvis ? Nepriamy. Ked som presedlal na 30", informacie ktore som mal dovtedy na dvoch monitoroch su zobrazene na jednom jedinom zaroven popri sebe a nachylnost na pouzitie virtual desktopov sa prudko znizila.

Vseobecne by som tipol ze programovat na 2x 27" v rozliseni 2560x1440 je iny zazitok ako to iste na dvoch 19" s 1280x1024. Ci nie ? Cim mas viac monitorov, tym viac informacii mozes zobrazit vedla seba a je mensia sanca ze musis pouzivat virtual desktopy.

Ze pouzivas virtual desktopy sme doteraz nevedeli. Tak som sa nesmelo snazit poradit aj z tejto strany. Ze v com ma pomoct ? Prepanajana cojaviem, ze namiesto toho aby si musel otacat hlavu na iny monitor zmacknes ctrl/shift/1 a mas na tom kde si kukal uplne ine veci ako ked zmacknes ctrl/shift/2... ze niekomu vyhovuje rozhadzat si na dva monitory tak ako mas ty veci a furt sa poriadne nezmesti, tak mu virtual desktopy ulahcia zivot ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
EIZO má první 4K LCD (4096x2160)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2014 6:19

To je vsetko krasne, na to ale virtualne plochy nepotrebujem. Staci mi alt+tab a zobrazí si co potrebujem. Lenze ja to chcem mat zobrazene sucasne. A ani 27" monitor nie je dost velky na to aby si vedla seba pohodlne zobrazil Visual Studio + dalsi nastroj. Zase to nerobim dva dni, takze nejaku skusenost s tym. Co sa zazitku tyka, to iste. A este vacsi zazitok by to bol ak by som to pozeral na 2x42". Dokonale by to bolo s prostitutkou pod stolom, ale ci by to bolo produktivne je zase ina otazka. Z mojej skusenosti moc nie. 27" je uz na beznu vzdialenost dost a mozno je chyba vo mne, ale nie som schopny brat celu obrazovku vkuse. A to dobre nie je :-)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.12.08
Prihlásený: 02.01.18
Príspevky: 130
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2014 11:28

alt-tab ti prepne maximalne jednu aplikaciu. Rovnakou namahou pri pouziti virtual desktopov, teda stlacenim nejakej kombinacie klaves na sposob alt-tab, prepnes obidva monitory naraz a vsetky aplikacie na nich beziace.

Nie je to zrovna to iste. Co je produktivnejsie ? Prepnut maximalne jednu aplikaciu alebo prepnut dva monitory s tromi/styrmi aplikaciami naraz ? No neviem. A vobec nehovorim o tom ze ked ti bezi sest aplikacii a chces jednu z nich, tak moznoze musis stlacit alt-tab 5x aby si sa k nej dostal.

PS: ako vravim, odkedy mam "vacsie monitorceky" uz virtual desktopy nepouzivam. Aby si si nemyslel ze som slepy zastanca niecoho temneho do coho ta zase nutim :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
EIZO má první 4K LCD (4096x2160)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2014 12:25

Ja prave vobec nepotrebujem prepinat cely desktop. Ja sa potrebujem prepnut do ineho Visual Studia, Management Studia, Officu, Skypu, dokumentacie a na to je alt+tab uplne skvele. Ale to nie je dolezite. Nepotrebujem 32" kvoli jednej app. Pri hrach a filmoch ano, pri texte to unavuje. Pre vedlajsie veci druhy monitor a tak mi to vyhovuje dokonale. Bola to moja volba podlozena skusenostou. S jednym monitorom pracujem nerad.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
EIZO má první 4K LCD (4096x2160)

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 20.04.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2014 10:06

Ja mám tiež v práci dva monitory, na jednom kreslím v programe a na druhom mám otovreny gmail s objednavkami, pripadne pdf vykresy ktore prekreslujem, excel tabulky a pod, s jedným monitorom by to bolo o dosť pomalšie a nepraktickejšie.







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2014 16:03

AOC 28" 4K, 1ms, 60Hz, TN panel, U2868PQU, cca 500 eur - http://www.cnews.cz/aoc-pristi-mesic-vy ... ke-pivotem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 15076
Témy: 126
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2014 16:24

...a za taky cca tyzden automoto2 objavi ASUS PB287Q, pricom aoc aj asus pouzivaju rovnaky panel ako samsung.







_________________
Toto je podpis.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
EIZO má první 4K LCD (4096x2160)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2014 16:42

:lol:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2014 19:44

liqua1 píše:
...a za taky cca tyzden automoto2 objavi ASUS PB287Q, pricom aoc aj asus pouzivaju rovnaky panel ako samsung.



ligua1 sa fakt mýli. Ja som neobjavil ASUS PB287Q , ved uz predtym som napisal na ASUS PB287Q. AOC este nebol, tak som ho pridal. :roll: ligua1, precitaj si moj prispevok tolkokrat, kolko bude treba na to, aby si ho pochopil.

automoto2 píše:
Levné 4K monitory ukázal i Philips a Asus PB287Q. Přichází i další...http://www.cnews.cz/levne-4k-monitory-u ... g-sync-ces

Citácia:
Asus pak oznámil model PB287Q, což je opět 28" obrazovka s rozlišením 3840 × 2160 bodů a zřejmě panelem TN, neboť se bude prodávat za už dosti příjemných 799 USD (přijít má někdy v druhém čtvrtletí roku). Pozorovací úhly Asus raději neuvádí, odezva však má být papírově jen 1 ms a jas až 350 cd/m².





Johnnny píše:
:lol:

Co je na smiech? Uvedom si, ze liqua1 dostal asi dvakrat BAN, on neprestane byt arogantny a moze dostat dalsi BAN za opakovanu aroganciu... :)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 372 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LCD monitor 22" LCD EIZO S2202WE

v Monitory, televízory a projektory

1

1358

16.11.2008 23:20

Malveon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. EIZO FlexScan S2411W: 24" král mezi LCD

v Novinky

1

538

19.02.2007 10:24

brm Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. EIZO podsvietenie

v Monitory, televízory a projektory

0

529

05.12.2009 12:30

tommy1104 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. EIZO S2431W - Artefakty

v Monitory, televízory a projektory

19

778

03.07.2015 11:05

gashtaan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Eizo CG277 monitor

v Predám

0

154

08.11.2023 10:32

tommy1104 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor na AutoCAD, Revit - EIZO?

v Monitory, televízory a projektory

11

834

16.10.2016 19:03

Tina85 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor pre grafika EIZO/NEC ?

v Monitory, televízory a projektory

4

757

19.01.2014 15:28

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Eizo FlexScan S1911

v Predám

0

275

03.01.2016 13:24

Ľubo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor pre grafika - Eizo alebo iMac?

v Monitory, televízory a projektory

12

497

17.12.2018 18:53

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. EIZO S2031W vs. NEC 20WGX2 Pro

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Monitory, televízory a projektory

32

3749

09.07.2008 17:09

focusart Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor EIZO S2133 21'' - dôvody pre zakúpenie

v Monitory, televízory a projektory

3

319

15.09.2019 17:37

stiv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor Eizo EV2450 alebo Dell UltraSharp U2415

v Monitory, televízory a projektory

5

469

01.10.2018 10:28

Jaro_N Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: kvalitný pracovný/herný 4K monitor EIZO EV2785 biely

v Predám

0

408

08.07.2018 15:16

m0rph Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Monitor Eizo ColorEdge CG211, 21.3", 1600x1200

v Predám

0

400

26.05.2017 20:01

castelL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. První flexibilní (ohebné) SmartPhone

v Novinky

12

752

09.12.2012 8:54

delong Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VIA vydává své první čtyřjádro

v Novinky

4

516

13.05.2011 22:12

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra