Echo - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 5 z 18 [ Vyhľadávanie našlo 516 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Grafické karty   Téma: Výmena Grafiky


Odpovede: 53
Zobrazenia: 1522


Tu je moja zostava.

Toto je moja stará grafika ktorú chcem vymeniť za niečo silnejšie:
Grafická karta http://www.alza.sk/gigabyte-n560oc-1gi-d216538.htm

Toto je moja zostava:
Základná doska.... http://www.alza.sk/gigabyte-z68a-d3-b3-d238177.htm
Procesor.... http://www.alza.sk/intel-core-i5-2500k- ...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Výmena Grafiky


Odpovede: 53
Zobrazenia: 1522


Dobrý deň
Viem že ste mi už radili ohľadne novej grafiky, ale nastala zmena v mojom rozpočte.
Maximum strop je už iba 250€.
Našiel som jednu ale neviem či bude dobrá k mojej zostave poprípade keby ste poradili inú.
Bude využitá hlavne na hranie hier: Arma 3 a do budúcna si chcem kúpiť Battlefield 4,...

 Fórum: TV   Téma: Pohotovostný režim TV


Odpovede: 3
Zobrazenia: 2145


Ale aj tak, prečo sa zapína do pohotovostného režimu.
Určite sa to dá vypnúť teda aspoň si to myslím.
Nevie niekto niečo o tejto funkcii?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: ARMA III


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3012


Keď hrám hru v editory tak počas hry mi z ničoho-nič naskočí čierna obrazovka a nejde nič urobiť iba "reset pc".
Nastavenia mám nízke a tie funkcie AA a PP vypnuté.
Teplotu nemám ako skontrolovať počas hry.

Moja zostava:
Grafická karta http://www.alza.sk/gigabyte-n560oc-1gi-d216538.htm
Zá...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: ARMA III


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3012


Dobrý deň
Chcem sa spýtať na jednu vec, počas hry Arma 3 mi naskočí čierna obrazovka, môžem stláčať čokoľvek
ale nič sa nedeje tak jedine reset pc. Vie niekto čo to môže robiť za problém. Robí to len pri tejto hre.

 Fórum: TV   Téma: Pohotovostný režim TV


Odpovede: 3
Zobrazenia: 2145


Dobrý deň
Potrebujem od vás poradiť.
Večer keď vypnem TV tlačítkom na televízore zhasne aj kontrolka. Len že na druhý deň sa televízor presne o 19:00 hod
sám od seba zapne do pohotovostného režimu teda rozsvieti sa kontrolka na televízore.
V nastaveniach taký režim nemôžem nájsť aby som to mohol vy...

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Thunderbird


Odpovede: 6
Zobrazenia: 429


Tak už je hotovo.
IE nebol nastavený ako Predvolený prehliadač, tak že som iba klikol na Predvoliť a hotovo.

Ale aj tak ďakujem, mne to až potom došlo keď si písal dať predvolený.

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Thunderbird


Odpovede: 6
Zobrazenia: 429


ok ... idem sa nato pozrieť.

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Thunderbird


Odpovede: 6
Zobrazenia: 429


No ale ja nemôžem nikde v Thunderbird nájsť kde sa to dá zmeniť?
Pozeral som všade a nenašiel som.
Môžeš prosím ťa napísať kde to nájdem.... Ďakujem

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Thunderbird


Odpovede: 6
Zobrazenia: 429


Dobrý deň

Potrebujem od vás poradiť, keď v Thunderbird kliknem v správe na odkaz stránky
tak sa otvorí program Word, ako to môžem zmeniť aby sa otváral prehliadač.
Prehliadač ktorý sa používa je Internet Explorer.

Ďakujem za každú radu.

 Fórum: Windows   Téma: Windows Firewall


Odpovede: 4
Zobrazenia: 435


Ďakujem...

 Fórum: Windows   Téma: Windows Firewall


Odpovede: 4
Zobrazenia: 435


Vážne to nikto nevie... :( ?

 Fórum: Windows   Téma: Windows Firewall


Odpovede: 4
Zobrazenia: 435


Dobrý deň
Mám Windows 7.
Chcem sa spýtať vo Windows Firewall/Rozšírené nastavenie... keď je pri súbore "zelený krúžok a biela fajka" čo to znamená?
Že ten súbor je zablokovaný firewallom alebo povolený firewallom.

Ďakujem za každú radu.

 Fórum: Grafické karty   Téma: Výmena Grafiky


Odpovede: 53
Zobrazenia: 1522


OK ... ďakujem

 Fórum: Grafické karty   Téma: Výmena Grafiky


Odpovede: 53
Zobrazenia: 1522


Asus sa mi pozdáva najviac.
Čo si myslíš "dark_globe" tá by mohla fachčiť dobre?

 Fórum: Grafické karty   Téma: Výmena Grafiky


Odpovede: 53
Zobrazenia: 1522


Tak to sú grafiky ako HROM.
Ktorú s tých troch ale vybrať?
A bude stačiť moja zostava čo mám alebo budem musieť niečo meniť napr. zdroj, ventilátor teda chladenie?

 Fórum: Grafické karty   Téma: Výmena Grafiky


Odpovede: 53
Zobrazenia: 1522


Dobrý deň

Chcem sa spýtať či už je vhodný čas ?
V septembri som chcel poradiť novú grafiku a povedali ste že mám počkať mesiac.
Grafika by mala zvládať maximálne zobrazenie pri hrách (Call of Duty: Ghosts, Battlefield 4).

 Fórum: Windows   Téma: Win7 vyhľadanie


Odpovede: 2
Zobrazenia: 322


Vyskúšam ďakujem.

 Fórum: Windows   Téma: Win7 vyhľadanie


Odpovede: 2
Zobrazenia: 322


Dobrý deň
Prestalo mi vyhľadávať vo Win7.
Keď kliknem na štart a potom zadám do vyhľadávania názov obrázku tak nič nenájde, dokáže nájsť iba programy.
Tak som skúsil otvoriť okno Knižnice a v okne v pravo hore do vyhľadávania som zadal názov obrázku a nič nehľadal.
Jedine keď si otvorím okno Počítač...

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


Aha, a to je všetko... :shock:
Ja som klikol dole na ten domček (domov), hodilo ma na obrazovku.
Myslel som že pri skončení sa musím niekde odhlásiť alebo kliknúť niekde na ukončiť.

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


Dobrý deň
Už som si úspešne stiahol prvú aplikáciu cez Google Play, začo chcem ešte raz poďakovať tým čo mi radili.
Ale keď môžem chcem sa spýtať ešte na jednu vec.
Keď cez aplikáciu (Obchod Play) v mojom mobile sa prihlásim na stránku, dajme tomu stiahnem
si nejakú aplikáciu a potom chcem odísť (uk...

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


Jaj tak... OK
Ďakujem za pomoc a hlavne za tvoju trpezlivosť... ;)

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


No veď práve že takú tam nemám Google Play, našiel som tam iba aplikáciu Market.

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


liqua1 píše:
priamo cez aplikaciu v telefone

Máš namysli že si v mojom mobile kliknem na aplikáciu Opera, prejdem na stránku Google Play a tak sa prihlásim.
Alebo máš namysli nejakú inú aplkáciu?

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


Keď si chcete stiahnuť (nainštalovať) zo stránok Google Play nejakú aplikáciu,
tak na stránku idete cez internetový prehliadač vášho mobilu a tam si na stránke kliknete na "Prihlásiť sa" a potom si stiahnete.
Alebo je možné stiahnuť iba cez ne-jaku aplikáciu od androidu cez ktorú sa prihl...

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


Ešte by som sa chcel spýtať... :loony:
Ako sťahujete z Google Play s mobilom, idete cez inter. prehliadač mobilu na stránku Google Play a tak
sa prihlásite alebo nejako ináč?

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


OK ďakujem za radu.

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


Super ďakujem.
A to telefónne číslo je povinné alebo potrebné alebo ani nie.
Viem že dávam primitívne otázky ale ste jediný koho sa môžem spýtať.

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


liqua1 píše:
jednoducho musi byt ina .

Tak že napríklad čo mám jednu na Centrume?

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Google Play


Odpovede: 22
Zobrazenia: 793


Chcem sa spýtať ešte na jednu vec lebo tomu nerozumiem.
Idem si založiť Gmail a pri "Vytvorenie účtu" dole v jednom okne je popisom
"Vaša aktuálna e-mailová adresa"
Je tam popis že adresu budú využívať na bezpečnosť účtu.
To teraz akú adresu majú namysli, však si práve jenu u ni...
Stránka: 5 z 18 [ Vyhľadávanie našlo 516 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF