Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Duplovanie makkcenu a dlznu

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2012 12:51

Nazdarek,

asi pred dvoma-troma dnami sa mi z nicoho nic zacali duplovat makkcene a dlzne, to znamena, ze je pre mna nemozne napisat napriklad Ď, pretoze akonahlse stlacim kalvesu s dlznom (alebo makkcenom) tak mi ihned napise "´´" alebo "ˇˇ", teda akoby som tu kalvesu stlacil dvakrat.

najprv som myslel, ze zblbla klavesnica, ale ked som restartoval PC tak to bolo vporiadku. no po chvili nastal ten problem znova a terz mam ten problem uz vzdy uhned po zapnuti PC.

skusil som nieco pohladat a zisitl som, ze sa moze jednat o virus. NOD mi nic nenasiel, tak som sa rozhodol to hladat rucne. docital som sa, ze viry sa casto skryvaju pod winlogon.exe, tak som dal "ukoncit strom procesu", odhlasilo ma vsetko mi zrusilo, prihlasil som sa a problem zmizol. takze to asi bude definitivne virus.

predtym som este cez msconfig poezral startup a nasiel som tam nieco podivne, mozno to suviselo s tym

Kód:
Startup item: ase (r) Host
Manufactuer: Unknown
Command: C:/Users/Mirec/AppData/Roaming/Ugzu/ejoka.exe


uz viem ako problem odstranit docasne (restartovanim winlogon.exe) ale ako sa ho zbavit nadobro?

Dakujem







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Duplovanie makkcenu a dlznu

Registrovaný: 30.09.12
Prihlásený: 12.10.12
Príspevky: 267
Témy: 6
Bydlisko: Liptovský H...
Príspevok NapísalOffline : 30.09.2012 12:13

No vyzerá to na KeyLogger, skús si nainštalovať program SpyBot. Ten by ti mal problém odstrániť nadobro. Tu máš link na download...http://www.spybotupdates.biz/files/beta ... zip...nainštaluj, spusť, a malo by ti to odstrániť.







_________________
®ORIGINAL PROFILE®
Jediná možnost, ako objavit hranice možného, je vyskúšat nemožné.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.11
Prihlásený: 20.12.18
Príspevky: 618
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 30.09.2012 15:47

Vlož log z RSIT link http://en.kioskea.net/download/download-11416-rsit spusť daj continue posli log budeš mať ho na C:rsit log


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra