draculla - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 6 z 12 [ Vyhľadávanie našlo 338 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Výkon zdroja


Odpovede: 17
Zobrazenia: 676


http://img837.imageshack.us/img837/7968/20297308.png tu je z tvojho programu

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

ok

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Výkon zdroja


Odpovede: 17
Zobrazenia: 676


http://img266.imageshack.us/img266/7981/cputempu.png myslis takto?

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Výkon zdroja


Odpovede: 17
Zobrazenia: 676


AK zdroj tak poraď ktorý. Chcel som corsair GS700 ale neviem ... max 100€

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

http://img515.imageshack.us/img515/6713/cputemp.png - teraz skocilo kus viac ale bolo tam 22 :D To asi ze som zapol Stream

// pridané po 2 minútach od posledného p...

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Výkon zdroja


Odpovede: 17
Zobrazenia: 676


Speccy a CoreTemp

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

Vieš, ešte mám v skrini 4x LED ventilátori 120mm ... jeden je hneď vedľa chladiča takže mu ešte rýchlejšie pomáha prečerpávať vzduch

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Výkon zdroja


Odpovede: 17
Zobrazenia: 676


Chcel by som sa opýtať na jednu vec. Mám CPU na základnej frekvencii no dokupoval som chladič lebo som chcel taktovať a teraz má menej než je odporúčaná teplota - podchladený. V záťaži má len 20-22 stupňov. Tak by som sa chcel spýtať, či môj zdroj zvládne pretaktovanie procesora na 3.4 GHz + celú mo...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Kompatibilita dosky s grafickou kartou


Odpovede: 11
Zobrazenia: 816


AK niekto hra WoW tak preto nová grafika, lebo má vyjst nový datadisk a na BETA teste som zistil, že som na tom zle :D Good detaily = 30 FPS kde neni ani jedneho človeka.
http://www.youtube.com/watch?v=sCbR6EInV1Y - toto ma presvedčilo.. dufam, že mi to pojde takto

 Fórum: Grafické karty   Téma: Kompatibilita dosky s grafickou kartou


Odpovede: 11
Zobrazenia: 816


to ti nejdem hovorit :D lebo ten clovek je dost znamy a bude mu to trapne :D

// pridané po 20 sekundách od posledného príspevku

aspon v oblasti World of Warcraft

 Fórum: Grafické karty   Téma: Kompatibilita dosky s grafickou kartou


Odpovede: 11
Zobrazenia: 816


Fu som si vydychol :D

// pridané po 42 sekundách od posledného príspevku

Dufam ze pocítim zmenu a výraznú :D mám Nvidia GTS 250 1GB :D

 Fórum: Grafické karty   Téma: Kompatibilita dosky s grafickou kartou


Odpovede: 11
Zobrazenia: 816


Lebo mi jeden napisal, že "No nejspíše to nebude pasovat
A z 90% nedocílíš výkonu"

 Fórum: Grafické karty   Téma: Kompatibilita dosky s grafickou kartou


Odpovede: 11
Zobrazenia: 816


Tak mám tu jeden problém a potrebujem ho vyriešiť čo najrychlejšie... Mám dosku http://www.alza.sk/asus-m5a99x-evo-d241258.htm#popis a chcem do nej dať http://www.alza.sk/gigabyte-r787oc-2gd-d310223.htm .. Problém je v tom, že doska je PCI Express 2.0 a grafika PCI Express 3.0... tak by som sa chcel...

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: Problém s Case


Odpovede: 14
Zobrazenia: 643


Tak lebo písal že ho ide kupovať :) a zbytočne je podla mňa podsvietení :) račej priplať za tichosť a kvalitu

Tak rozhodoval som sa medzi certifikovanými zdrojmi, no Corsair je zas značka najlepšia na svete pre profesionálnych hráčov, čo majú PC za 2000€ čo som sa pýtal, no chcel som kúpiť http...

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: Problém s Case


Odpovede: 14
Zobrazenia: 643


:DDDDDDD

// pridané po 38 minútach od posledného príspevku

A je to dobrý zdroj pre Gaming PC s tou jednou grafikou, čo som tam poslal? :D

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: Problém s Case


Odpovede: 14
Zobrazenia: 643


To som nevedel :D Ja ze stade vypusta vzduch. A PC mám vedla seba na stole

// pridané po 35 sekundách od posledného príspevku

Ale ani to mu neprospeje keby nasával 50 stupňový vzduch z grafiky :D

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

No ten nápis bude mať obrátene a to mi prekáž...

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: Problém s Case


Odpovede: 14
Zobrazenia: 643


Cawte,
mám problém pri mojej PC case. Neviem ako umiestniť zdroj.
Moja PC Case je CoolerMaster Elite 430 Black.
Práve idem kupovať http://www.alza.sk/corsair-gs700-d205197.htm a http://www.alza.sk/gigabyte-r787oc-2gd-d310223.htm. Ak zdroj umiestnim ako má byť ( to znamená vetrákom nahor ) tak m ...

 Fórum: Frontend   Téma: Text Font pre web - stream


Odpovede: 3
Zobrazenia: 522


Presnejšie je to font z tohto videa: http://www.youtube.com/watch?v=YJFwTcHA7oQ ( z roku 2004 ). Zobrazenie poškodenia.

 Fórum: Frontend   Téma: Text Font pre web - stream


Odpovede: 3
Zobrazenia: 522


Ahojte, potrebujem jeden font, no neviem ho najsť zadarmo ( free ).

Dúfam, že mi pomôžete. Meno fontu: FF Quadraat Regular

 Fórum: Grafické karty   Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami


Odpovede: 13
Zobrazenia: 577


Tak berem HD7870

 Fórum: Grafické karty   Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami


Odpovede: 13
Zobrazenia: 577


Tú prvú som plánoval kupovať.

 Fórum: Grafické karty   Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami


Odpovede: 13
Zobrazenia: 577


Mám ASUS monitor HDMI... Rozlíšenie: 1680 x 1050

 Fórum: Grafické karty   Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami


Odpovede: 13
Zobrazenia: 577


Tak túto moju zostavu nechcem meniť asi ďalšie 2 roky, takže grafickú kartu aj 3

 Fórum: Grafické karty   Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami


Odpovede: 13
Zobrazenia: 577


Ešte nejaké názory: Neviem, čo je lepšie: 3GB 384bit zbernica alebo 2GB 256bit zbernica.... alebo frekvencia?

 Fórum: Grafické karty   Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami


Odpovede: 13
Zobrazenia: 577


Ahojte
Potreboval by som poradiť pri výbere grafickej karty na náročné hry ako sú BF3, Assassins Creed 3 a samozrejme World of Warcraft: Mists of Pandaria ( nie sú ešte známe požiadavky ).

Od novej grafickej karty očakávam: Plynulosť pri hraní na High-Ultra settings, plynulosť hrania pri streamo...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami


Odpovede: 58
Zobrazenia: 1818


Tak počkal som na tú GTX670 no čakal som do 350€ ale 400 to je už veľa... Takže http://www.alza.sk/gigabyte-r787oc-2gd-d310223.htm alebo čakať ďalší mesiac, kým NVIDIA prinesie zas nejakú grafiku, čo bude stáť 400€+? xD

 Fórum: Grafické karty   Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami


Odpovede: 58
Zobrazenia: 1818


Tak neviem ako do mojej dosky natlacim I5 ale ok :D To by som musel meniť aj dosku....

 Fórum: Grafické karty   Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami


Odpovede: 58
Zobrazenia: 1818


Len, či sa mi to oplatí kupovať až takú výkonnú grafiku do mojej zostavy

// pridané po 36 minútach od posledného príspevku

Ok... tak GIGABYTE nekupujem. Kamoš má http://www.alza.sk/gigabyte-r697ud-2gd-d249266.htm troška starší model a teplota pri hraní BF 3 na ultra je 80-86 stupňov + ak hrá dl...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami


Odpovede: 58
Zobrazenia: 1818


A ešte jedna vec, čo ste sa tu vyjadrili. http://www.alza.sk/gigabyte-r787oc-2gd-d310223.htm alebo http://www.alza.sk/gigabyte-r795wf3-3gd-d296385.htm ( rozdiel ceny minimálny - stále do rozpočtu 400€ a výkon vyšší ). Len neviem, či to nebude priveľa na moju zostavu.

 Fórum: Grafické karty   Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami


Odpovede: 58
Zobrazenia: 1818


Poruchu som doteraz nemal, no neviem, či zvládne taktnutý procesor na 4GHz a viac + novú grafiku.
No ako pozerám, tak táto moja grafika potrebovala výkon zdroja 550W a tá nová potrebuje len 500 tak by sa nemal pokazit

 Fórum: Grafické karty   Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami


Odpovede: 58
Zobrazenia: 1818


Neviem, čo spraviť... Či vyhodiť 100€ za "slabší" zdroj, alebo si nechať ten, čo mám.

 Fórum: Grafické karty   Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami


Odpovede: 58
Zobrazenia: 1818


No s grafikou som rozhodnutý... beriem http://www.alza.sk/gigabyte-r787oc-2gd-d310223.htm ale zdroj:
1. neviem, či mám kupovať nový, keď je môj funkčný.
2. Ten zdroj, čo mám mal záruku 2 roky keď som ho kupoval ( mám ho už viac než 1 a pol roka takže záruka onedlho skončí ).
3. nemám istotu, či s...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami


Odpovede: 58
Zobrazenia: 1818


200€ za zdroj je veľa. Mám rozpočet 400€ na obe komponenty ( +- 20€ )
Stránka: 6 z 12 [ Vyhľadávanie našlo 338 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF