| Autor | Správa |
|---|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Výkon zdroja |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 676
| |
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Výkon zdroja |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 676
| |
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Výkon zdroja |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 676
| AK zdroj tak poraď ktorý. Chcel som corsair GS700 ale neviem ... max 100€
// pridané po 2 minútach od posledného príspevku
http://img515.imageshack.us/img515/6713/cputemp.png - teraz skocilo kus viac ale bolo tam 22 :D To asi ze som zapol Stream
// pridané po 2 minútach od posledného p... |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Výkon zdroja |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 676
| Speccy a CoreTemp
// pridané po 2 minútach od posledného príspevku
Vieš, ešte mám v skrini 4x LED ventilátori 120mm ... jeden je hneď vedľa chladiča takže mu ešte rýchlejšie pomáha prečerpávať vzduch |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Výkon zdroja |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 676
| | Chcel by som sa opýtať na jednu vec. Mám CPU na základnej frekvencii no dokupoval som chladič lebo som chcel taktovať a teraz má menej než je odporúčaná teplota - podchladený. V záťaži má len 20-22 stupňov. Tak by som sa chcel spýtať, či môj zdroj zvládne pretaktovanie procesora na 3.4 GHz + celú mo... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Kompatibilita dosky s grafickou kartou |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 816
| AK niekto hra WoW tak preto nová grafika, lebo má vyjst nový datadisk a na BETA teste som zistil, že som na tom zle Good detaily = 30 FPS kde neni ani jedneho človeka.
http://www.youtube.com/watch?v=sCbR6EInV1Y - toto ma presvedčilo.. dufam, že mi to pojde takto |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Kompatibilita dosky s grafickou kartou |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 816
| to ti nejdem hovorit lebo ten clovek je dost znamy a bude mu to trapne
// pridané po 20 sekundách od posledného príspevku
aspon v oblasti World of Warcraft |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Kompatibilita dosky s grafickou kartou |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 816
| Fu som si vydychol
// pridané po 42 sekundách od posledného príspevku
Dufam ze pocítim zmenu a výraznú mám Nvidia GTS 250 1GB  |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Kompatibilita dosky s grafickou kartou |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 816
| Lebo mi jeden napisal, že "No nejspíše to nebude pasovat
A z 90% nedocílíš výkonu" |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Kompatibilita dosky s grafickou kartou |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 816
| | Tak mám tu jeden problém a potrebujem ho vyriešiť čo najrychlejšie... Mám dosku http://www.alza.sk/asus-m5a99x-evo-d241258.htm#popis a chcem do nej dať http://www.alza.sk/gigabyte-r787oc-2gd-d310223.htm .. Problém je v tom, že doska je PCI Express 2.0 a grafika PCI Express 3.0... tak by som sa chcel... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Problém s Case |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 643
| Tak lebo písal že ho ide kupovať :) a zbytočne je podla mňa podsvietení :) račej priplať za tichosť a kvalitu
Tak rozhodoval som sa medzi certifikovanými zdrojmi, no Corsair je zas značka najlepšia na svete pre profesionálnych hráčov, čo majú PC za 2000€ čo som sa pýtal, no chcel som kúpiť http... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Problém s Case |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 643
| DDDDDD
// pridané po 38 minútach od posledného príspevku
A je to dobrý zdroj pre Gaming PC s tou jednou grafikou, čo som tam poslal?  |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Problém s Case |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 643
| To som nevedel :D Ja ze stade vypusta vzduch. A PC mám vedla seba na stole
// pridané po 35 sekundách od posledného príspevku
Ale ani to mu neprospeje keby nasával 50 stupňový vzduch z grafiky :D
// pridané po 2 minútach od posledného príspevku
No ten nápis bude mať obrátene a to mi prekáž... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Problém s Case |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 643
| Cawte,
mám problém pri mojej PC case. Neviem ako umiestniť zdroj.
Moja PC Case je CoolerMaster Elite 430 Black.
Práve idem kupovať http://www.alza.sk/corsair-gs700-d205197.htm a http://www.alza.sk/gigabyte-r787oc-2gd-d310223.htm. Ak zdroj umiestnim ako má byť ( to znamená vetrákom nahor ) tak m ... |
|
Fórum: Frontend Téma: Text Font pre web - stream |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 522
| |
Fórum: Frontend Téma: Text Font pre web - stream |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 522
| Ahojte, potrebujem jeden font, no neviem ho najsť zadarmo ( free ).
Dúfam, že mi pomôžete. Meno fontu: FF Quadraat Regular |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 577
| |
Fórum: Grafické karty Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 577
| | Tú prvú som plánoval kupovať. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 577
| | Mám ASUS monitor HDMI... Rozlíšenie: 1680 x 1050 |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 577
| | Tak túto moju zostavu nechcem meniť asi ďalšie 2 roky, takže grafickú kartu aj 3 |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 577
| | Ešte nejaké názory: Neviem, čo je lepšie: 3GB 384bit zbernica alebo 2GB 256bit zbernica.... alebo frekvencia? |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Rozhodovanie medzi grafickými kartami |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 577
| Ahojte
Potreboval by som poradiť pri výbere grafickej karty na náročné hry ako sú BF3, Assassins Creed 3 a samozrejme World of Warcraft: Mists of Pandaria ( nie sú ešte známe požiadavky ).
Od novej grafickej karty očakávam: Plynulosť pri hraní na High-Ultra settings, plynulosť hrania pri streamo... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami |
Odpovede: 58 Zobrazenia: 1818
| |
Fórum: Grafické karty Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami |
Odpovede: 58 Zobrazenia: 1818
| Tak neviem ako do mojej dosky natlacim I5 ale ok To by som musel meniť aj dosku.... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami |
Odpovede: 58 Zobrazenia: 1818
| Len, či sa mi to oplatí kupovať až takú výkonnú grafiku do mojej zostavy
// pridané po 36 minútach od posledného príspevku
Ok... tak GIGABYTE nekupujem. Kamoš má http://www.alza.sk/gigabyte-r697ud-2gd-d249266.htm troška starší model a teplota pri hraní BF 3 na ultra je 80-86 stupňov + ak hrá dl... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami |
Odpovede: 58 Zobrazenia: 1818
| |
Fórum: Grafické karty Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami |
Odpovede: 58 Zobrazenia: 1818
| Poruchu som doteraz nemal, no neviem, či zvládne taktnutý procesor na 4GHz a viac + novú grafiku.
No ako pozerám, tak táto moja grafika potrebovala výkon zdroja 550W a tá nová potrebuje len 500 tak by sa nemal pokazit |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami |
Odpovede: 58 Zobrazenia: 1818
| | Neviem, čo spraviť... Či vyhodiť 100€ za "slabší" zdroj, alebo si nechať ten, čo mám. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami |
Odpovede: 58 Zobrazenia: 1818
| No s grafikou som rozhodnutý... beriem http://www.alza.sk/gigabyte-r787oc-2gd-d310223.htm ale zdroj:
1. neviem, či mám kupovať nový, keď je môj funkčný.
2. Ten zdroj, čo mám mal záruku 2 roky keď som ho kupoval ( mám ho už viac než 1 a pol roka takže záruka onedlho skončí ).
3. nemám istotu, či s... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Neviem sa rozhodnúť medzi grafickými kartami |
Odpovede: 58 Zobrazenia: 1818
| | 200€ za zdroj je veľa. Mám rozpočet 400€ na obe komponenty ( +- 20€ ) |
|