| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Novinky Téma: Nokia vraj pracuje na revolučnom smartfóne, chce tromfnúť iP |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 1584
| No a keďže chceš 64 GB iphone, ale zdá sa ti drahý, tak nie si ich cielová skupina. S WP 7.5 máš pravdu
No, nie som :)
OK, s5 k téme: Osobne som zvedavý na ten Nokiácky hit. Nokia už nezažíva taký BOOM ako s moblmi typu 3310 a im podobné (ach jaj, to boli kusy :)) ale zas Lumia 800 a N9 tiež... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Politika Slovensko |
Odpovede: 6457 Zobrazenia: 117324
| Prestanú dávať príspevky ľudom, ktorý zarábajú čo i len trochu nad priemer, ale cigáňom dávky nezoberú. Super Robo, len tak ďalej, 4 roky ubehnú ako voda :)
No presne :D
Ja nemam slov na toto.. neskutočne ma toto vytočilo teraz.... chcem ísť preč z tejto hnusnej Zeme odpornej!!!!
Ak by som ... |
|
Fórum: Novinky Téma: Asus PadFone: Trojnásobný hybrid |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1413
| | 700€ komplet za fon + tablet + dokovacia stanica? |
|
Fórum: Novinky Téma: Telekom ponúkne VDSL internet s 30 Mbit/s |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 1539
| majky358 píše: S tím nesúhlasím 
Ani ja nesúhlasím. Momentálne nemáme na Slovensku nič lepšie a rýchlejšie ako je optika.
Optika je super, len škoda toho obmedzovania typu 30/3, 50/5 mali by to dávať symetricky 30/30, 50/50 a basta. Majú tam dostatočné rezervy  |
|
Fórum: Novinky Téma: Nokia vraj pracuje na revolučnom smartfóne, chce tromfnúť iP |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 1584
| | 64GB iPhone stojí nekresťanské peniaze a jediná možnosť je kúpiť 16GB upgradnúť kartou za 20€ (napr. ďalších 16GB), za to 32GB model by určite nestál to, čo 16GB modul + cena karty 16GB. Takže sa to nevyplatí a navyše človek nikdy nevie, či nebude chcieť upgradovať (ja som napr na začiatku mal 4GB a... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Politika Slovensko |
Odpovede: 6457 Zobrazenia: 117324
| | Heh, smer zebere tým, čo sa snažia :D a tým neprispôsobivým ništ. Dávky podľa počtu detí aj naďalej. Oni nie že sú dikriminovaní, oni nie že sú na našej úrovni. Oni sú nad našou úrovňou a majoritné obyvateľstvo je oproti im (minoritným) znevýhodňované. Ja som len zvedavý dokedy budú minoritní, lebo ... |
|
Fórum: Novinky Téma: Nový iPad má problémy s teplotou |
Odpovede: 45 Zobrazenia: 1989
| david3504 píše: Ja sa to ani nesnažím ospravedlniť, iba reagujem na jeho príspevok, kde vraví, že ipad má byť mobilný. Pokial viem, mal by sa dať (alebo sa dokonca už dá) kúpiť výkonnejší adaptér, ktorý ho dobije ovela rýchlejšie
OK, tak v tom prípade je to super  |
|
Fórum: Novinky Téma: Nokia vraj pracuje na revolučnom smartfóne, chce tromfnúť iP |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 1584
| reagoval som na článok, teda že Nokia ani žiaden iný telefón iPhone netromfe v predajoch
Však som písal, že Apple je v marketingovej oblasti naozaj dobrý. Ak je marketing dobrý, predaje sú skvelé. A ja im to ani neberiem :)
Jediny kto je tu blby, si asi ty. Alebo je to len zavist? :rolleyes: Lu... |
|
Fórum: Novinky Téma: Nové informácie ohľadom pripravovaného Windows 8 |
Odpovede: 285 Zobrazenia: 12297
| no ja neviem, čím dálej mám pocit, že Win 7 sa na mojom PC ohreje ešte hooodne dlho... :) keď bude RTM tak vyskúšam a posúdim... Aj u mňa bude win7 ešte dlho defaultný OS :) No a ďalší windows budeme ovládať cez príkazový riadok :rolleyes: Možno si ľudia z windowsu zobrali príklad od programátor... |
|
Fórum: Novinky Téma: Nokia vraj pracuje na revolučnom smartfóne, chce tromfnúť iP |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 1584
| | Jasné, že si ho nekúpia, stačí sledovať diskusie Apple užívateľov, hlavne iPhonov, posty typu Nikto nie je lepší ako Apple, ten je navždy najlepší, ostatné je shit (alebo) Samsung je kopirant, atď... (Samsung kopirant :D hlavne ak oni dodávajú Apple veci, ktoré oni vymysleli na požiadavky Apple. Neh... |
|
Fórum: Novinky Téma: Nový iPad má problémy s teplotou |
Odpovede: 45 Zobrazenia: 1989
| a presne o to ide, má byť mobilný, preto k nemu nemôžu dávať polkilový adaptér
áno, má byť mobilný. Ale zas kto videl nabíjať tablet 7hodín :D Za tú dobu sa stihne nabiť môj notebook skoro 3x :D (a to nemám vôbec veľký adaptér), toto má byť mobilné zariadenie :D
Fajn, iPadu neberiem jeho pre... |
|
Fórum: Novinky Téma: Asus PadFone: Trojnásobný hybrid |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1413
| Android na smartfóne je super a toto je spravené naozaj skvele. Už len trafiť cenu, za ktorú by si to mohli dovoliť kúpiť aj bežní ľudia (a nie len 1% Weisových vyvolených a im podobným)  |
|
Fórum: Novinky Téma: Acer začne prodávat ultrabook Aspire Timeline Ultra M3 |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 715
| | Ultrabook by bol fajn, som zvedavý, kedy nasadia aj do winov Tunderbolty. A super by bolo spraviť aj kus, ktorý by mal 4jadro v 13% tele. Lebo 15"+ to sú už neprenosné a ťažké hovadá a tým pádom sú 13" kusy stále len dvojjadrové... To už kde sme, ak na oveľa menší tablet dajú štvorjadro a ... |
|
Fórum: Novinky Téma: Nový iPad má problémy s teplotou |
Odpovede: 45 Zobrazenia: 1989
| zda sa ti normalne nabijat prenosne zariadenie 7hodin? A to ho nesmies pri nabijani pouzivat a nedajboze hrat hry, lebo pri hrach mozno nenabijes ani percento ;)
Ako vzdy problem poriesi iDapter za 19,90$.
7 hodín nabíjania nie je normálne. Ani 5 hodín by nebolo normálne. Však výkonné prenosn... |
|
Fórum: Novinky Téma: Nokia vraj pracuje na revolučnom smartfóne, chce tromfnúť iP |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 1584
| Iphone má silné meno ani 10x lepší a akokoľvek krajší a výkonnejší telefón by iPhone netromfol aspoň nie v najbližšom období :)
Ani by som nepovedal... Už teraz je Samsung Galaxy S II a Samsung Galaxy Nexus lepší! A dizajn tiež super. Nehovoriac o nových kusoch ako napr. HTC One X, Huawei Ascen... |
|
Fórum: Novinky Téma: Telekom ponúkne VDSL internet s 30 Mbit/s |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 1539
| u koho je 100/100 optika za 15? lebo u orange tazko.
ISPER ponúka 100/100 za 16€ (+ bez viazanosti!!!)
Ale oblasť pokrytia je len BA / Petržalka (aj to nie celá, ale len niektoré miesta) [kua, aspoň keby boli v celej BA! Šak kto má platiť tie nekresťanské ceny Telekomu, Pomaranču, UPC,... kde ... |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: Defragmentácia registrov |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 1604
| TuneUp Utilities je tiež výborný program na defragmentáciu registrov, používam dlhodobo a pomáha  |
|
Fórum: Krčma Téma: Aký OS používate? |
Odpovede: 381 Zobrazenia: 22153
| Windows 7 a zatial spokojnost  |
|
Fórum: Novinky Téma: Americké firmy sa vyhrážajú globálnym výpadkom internetu |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1206
| | Slobodná Amerika... to kedysi o nich platilo. V dnešnej dobe nie sú o nič lepší ako Francúzko, ktoré tiež blokuje internet. Čo ste sa inšpirovali Čínou, alebo KĽDR? Mám pocit, že presne tam tieto "pseudodemokratické" republiky smerujú. |
|
Fórum: Novinky Téma: Ročná viazanosť je vďaka úradníkom nepovinná |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 610
| Najlepsie je byt bez viazanosti. o2 je fer
Pomaranc a ani telekom sa nikdy nedostanu na ich uroven. A dufam ze o2 sa nechysta v blizkej dobe padnut na uroven tychto dvoch... |
|
Fórum: Novinky Téma: Ročná viazanosť je vďaka úradníkom nepovinná |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 610
| Nojo, riadny. Toto sa môže stať iba na Slovensku  |
|
Fórum: Novinky Téma: Samsung Galaxy S III sa zrejme objaví vo februári |
Odpovede: 40 Zobrazenia: 2949
| Čim viac jadier, tým viac adidas
To poznáme z windowsov, tak na mobiloch budeme poznať z androidov  |
|
Fórum: Novinky Téma: Nové plány Apple |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 891
| Super nápady, ak to zaimplementujú k novým macom v 2012 kde budú aj ivy, tak macbook berem všetkými desiatimi bez váhania  |
|
Fórum: Novinky Téma: Symbian definitívne pochovaný... |
Odpovede: 33 Zobrazenia: 1927
| | vidno že si skúšal symbian 3 a anna.... by si niečo taketo nikdy nepovedal... milujem takychto inteligentov... vo vačku ma iPhone a nič ine ani nevyskusal... podla čoho sudiš symbian? ti nejaky kamarad požičal na 2 minuty nokiu 5530xm,alebo 5800ku ? to su 3 roky stare telefony.. ked si nevyskusal n... |
|
Fórum: Novinky Téma: 19-eurový PC sa dokončuje, začne sa predávať v januári |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 935
| Ja som zvedavý na celkové prevedenie, ale ako nápad je to dobrý
Taký šikovný mini-PC, to by sa hodilo aj na HTPC... |
|
Fórum: Bazár Téma: I: Lenovo IdeaPad S10-2 |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 1053
| | tacosi, treba brať do úvahy HW vybavenie ako aj dĺžku. A to že v záruke bude už len 3mesiace znamená, že má 1rok a 9mesiacov. A ak pôvodné ceny boli okolo 180€ tak by som to nevidel reálne ako poniektorí píšu 160-180 ( a poniektorí .... že 230 :D nikdy cena nestúpa. Mobil si kúpiš za stovku a rok by... |
|
Fórum: Novinky Téma: Ivy Bridge, z toho 17 quad-core vesměs s grafikou HD 4000 |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 967
| Infor vyzerá záujmavo, som zvedavý na reálne výsledky  |
|
Fórum: Novinky Téma: Výrobca hračiek žaluje Asus kvôli tabletu Transformer Prime |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 1240
| Daron píše: Podla mna oela odovodnenejsia zaloba, ako tie, co dava Apple.
nápodobne... |
|
Fórum: Novinky Téma: Intel míří do smartphonů s Androidem. První vzorky.. |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 633
| Ten smartfón od Intelu vyzerá celkom fajn uvidíme čo zas zmajstrujú  |
|
Fórum: Novinky Téma: Symbian definitívne pochovaný... |
Odpovede: 33 Zobrazenia: 1927
| | Symbian bol od začiatku súci pre koniec. Nebol prepracovaný a neustále pomalý. Hrôza niečo. Nikomu nedoporučujem Nokie s OS Symbian lebo ho vždy porazí šlak. |
|