DMaMT - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 21 z 25 [ Vyhľadávanie našlo 741 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Novinky   Téma: Nokia vraj pracuje na revolučnom smartfóne, chce tromfnúť iP


Odpovede: 44
Zobrazenia: 1584


No a keďže chceš 64 GB iphone, ale zdá sa ti drahý, tak nie si ich cielová skupina. S WP 7.5 máš pravdu

No, nie som :)

OK, s5 k téme: Osobne som zvedavý na ten Nokiácky hit. Nokia už nezažíva taký BOOM ako s moblmi typu 3310 a im podobné (ach jaj, to boli kusy :)) ale zas Lumia 800 a N9 tiež...

 Fórum: Diskusia   Téma: Politika Slovensko


Odpovede: 6457
Zobrazenia: 117324


Prestanú dávať príspevky ľudom, ktorý zarábajú čo i len trochu nad priemer, ale cigáňom dávky nezoberú. Super Robo, len tak ďalej, 4 roky ubehnú ako voda :)

No presne :D

Ja nemam slov na toto.. neskutočne ma toto vytočilo teraz.... chcem ísť preč z tejto hnusnej Zeme odpornej!!!!

Ak by som ...

 Fórum: Novinky   Téma: Asus PadFone: Trojnásobný hybrid


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1413


700€ komplet za fon + tablet + dokovacia stanica?

 Fórum: Novinky   Téma: Telekom ponúkne VDSL internet s 30 Mbit/s


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1539


majky358 píše:
S tím nesúhlasím :rolleyes:


Ani ja nesúhlasím. Momentálne nemáme na Slovensku nič lepšie a rýchlejšie ako je optika.
Optika je super, len škoda toho obmedzovania typu 30/3, 50/5 mali by to dávať symetricky 30/30, 50/50 a basta. Majú tam dostatočné rezervy :)

 Fórum: Novinky   Téma: Nokia vraj pracuje na revolučnom smartfóne, chce tromfnúť iP


Odpovede: 44
Zobrazenia: 1584


64GB iPhone stojí nekresťanské peniaze a jediná možnosť je kúpiť 16GB upgradnúť kartou za 20€ (napr. ďalších 16GB), za to 32GB model by určite nestál to, čo 16GB modul + cena karty 16GB. Takže sa to nevyplatí a navyše človek nikdy nevie, či nebude chcieť upgradovať (ja som napr na začiatku mal 4GB a...

 Fórum: Diskusia   Téma: Politika Slovensko


Odpovede: 6457
Zobrazenia: 117324


Heh, smer zebere tým, čo sa snažia :D a tým neprispôsobivým ništ. Dávky podľa počtu detí aj naďalej. Oni nie že sú dikriminovaní, oni nie že sú na našej úrovni. Oni sú nad našou úrovňou a majoritné obyvateľstvo je oproti im (minoritným) znevýhodňované. Ja som len zvedavý dokedy budú minoritní, lebo ...

 Fórum: Novinky   Téma: Nový iPad má problémy s teplotou


Odpovede: 45
Zobrazenia: 1989


david3504 píše:
Ja sa to ani nesnažím ospravedlniť, iba reagujem na jeho príspevok, kde vraví, že ipad má byť mobilný. Pokial viem, mal by sa dať (alebo sa dokonca už dá) kúpiť výkonnejší adaptér, ktorý ho dobije ovela rýchlejšie


OK, tak v tom prípade je to super :)

 Fórum: Novinky   Téma: Nokia vraj pracuje na revolučnom smartfóne, chce tromfnúť iP


Odpovede: 44
Zobrazenia: 1584


reagoval som na článok, teda že Nokia ani žiaden iný telefón iPhone netromfe v predajoch

Však som písal, že Apple je v marketingovej oblasti naozaj dobrý. Ak je marketing dobrý, predaje sú skvelé. A ja im to ani neberiem :)

Jediny kto je tu blby, si asi ty. Alebo je to len zavist? :rolleyes: Lu...

 Fórum: Novinky   Téma: Nové informácie ohľadom pripravovaného Windows 8


Odpovede: 285
Zobrazenia: 12297


no ja neviem, čím dálej mám pocit, že Win 7 sa na mojom PC ohreje ešte hooodne dlho... :) keď bude RTM tak vyskúšam a posúdim...
Aj u mňa bude win7 ešte dlho defaultný OS :)
No a ďalší windows budeme ovládať cez príkazový riadok :rolleyes:
Možno si ľudia z windowsu zobrali príklad od programátor...

 Fórum: Novinky   Téma: Nokia vraj pracuje na revolučnom smartfóne, chce tromfnúť iP


Odpovede: 44
Zobrazenia: 1584


Jasné, že si ho nekúpia, stačí sledovať diskusie Apple užívateľov, hlavne iPhonov, posty typu Nikto nie je lepší ako Apple, ten je navždy najlepší, ostatné je shit (alebo) Samsung je kopirant, atď... (Samsung kopirant :D hlavne ak oni dodávajú Apple veci, ktoré oni vymysleli na požiadavky Apple. Neh...

 Fórum: Novinky   Téma: Nový iPad má problémy s teplotou


Odpovede: 45
Zobrazenia: 1989


a presne o to ide, má byť mobilný, preto k nemu nemôžu dávať polkilový adaptér

áno, má byť mobilný. Ale zas kto videl nabíjať tablet 7hodín :D Za tú dobu sa stihne nabiť môj notebook skoro 3x :D (a to nemám vôbec veľký adaptér), toto má byť mobilné zariadenie :D

Fajn, iPadu neberiem jeho pre...

 Fórum: Novinky   Téma: Asus PadFone: Trojnásobný hybrid


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1413


Android na smartfóne je super a toto je spravené naozaj skvele. Už len trafiť cenu, za ktorú by si to mohli dovoliť kúpiť aj bežní ľudia (a nie len 1% Weisových vyvolených a im podobným) :D

 Fórum: Novinky   Téma: Acer začne prodávat ultrabook Aspire Timeline Ultra M3


Odpovede: 8
Zobrazenia: 715


Ultrabook by bol fajn, som zvedavý, kedy nasadia aj do winov Tunderbolty. A super by bolo spraviť aj kus, ktorý by mal 4jadro v 13% tele. Lebo 15"+ to sú už neprenosné a ťažké hovadá a tým pádom sú 13" kusy stále len dvojjadrové... To už kde sme, ak na oveľa menší tablet dajú štvorjadro a ...

 Fórum: Novinky   Téma: Nový iPad má problémy s teplotou


Odpovede: 45
Zobrazenia: 1989


zda sa ti normalne nabijat prenosne zariadenie 7hodin? A to ho nesmies pri nabijani pouzivat a nedajboze hrat hry, lebo pri hrach mozno nenabijes ani percento ;)

Ako vzdy problem poriesi iDapter za 19,90$.

7 hodín nabíjania nie je normálne. Ani 5 hodín by nebolo normálne. Však výkonné prenosn...

 Fórum: Novinky   Téma: Nokia vraj pracuje na revolučnom smartfóne, chce tromfnúť iP


Odpovede: 44
Zobrazenia: 1584


Iphone má silné meno ani 10x lepší a akokoľvek krajší a výkonnejší telefón by iPhone netromfol aspoň nie v najbližšom období :)

Ani by som nepovedal... Už teraz je Samsung Galaxy S II a Samsung Galaxy Nexus lepší! A dizajn tiež super. Nehovoriac o nových kusoch ako napr. HTC One X, Huawei Ascen...

 Fórum: Novinky   Téma: Telekom ponúkne VDSL internet s 30 Mbit/s


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1539


u koho je 100/100 optika za 15? lebo u orange tazko.

ISPER ponúka 100/100 za 16€ (+ bez viazanosti!!!)
Ale oblasť pokrytia je len BA / Petržalka (aj to nie celá, ale len niektoré miesta) [kua, aspoň keby boli v celej BA! Šak kto má platiť tie nekresťanské ceny Telekomu, Pomaranču, UPC,... kde ...

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Defragmentácia registrov


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1604


TuneUp Utilities je tiež výborný program na defragmentáciu registrov, používam dlhodobo a pomáha :)

 Fórum: Krčma   Téma: Aký OS používate?


Odpovede: 381
Zobrazenia: 22153


Windows 7 a zatial spokojnost :)

 Fórum: Novinky   Téma: Americké firmy sa vyhrážajú globálnym výpadkom internetu


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1206


Slobodná Amerika... to kedysi o nich platilo. V dnešnej dobe nie sú o nič lepší ako Francúzko, ktoré tiež blokuje internet. Čo ste sa inšpirovali Čínou, alebo KĽDR? Mám pocit, že presne tam tieto "pseudodemokratické" republiky smerujú.

 Fórum: Novinky   Téma: Ročná viazanosť je vďaka úradníkom nepovinná


Odpovede: 6
Zobrazenia: 610


Najlepsie je byt bez viazanosti. o2 je fer :)
Pomaranc a ani telekom sa nikdy nedostanu na ich uroven. A dufam ze o2 sa nechysta v blizkej dobe padnut na uroven tychto dvoch...

 Fórum: Novinky   Téma: Ročná viazanosť je vďaka úradníkom nepovinná


Odpovede: 6
Zobrazenia: 610


Nojo, riadny. Toto sa môže stať iba na Slovensku :D

 Fórum: Novinky   Téma: Samsung Galaxy S III sa zrejme objaví vo februári


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2949


Čim viac jadier, tým viac adidas :D
To poznáme z windowsov, tak na mobiloch budeme poznať z androidov :D

 Fórum: Novinky   Téma: Nové plány Apple


Odpovede: 14
Zobrazenia: 891


Super nápady, ak to zaimplementujú k novým macom v 2012 kde budú aj ivy, tak macbook berem všetkými desiatimi bez váhania :)

 Fórum: Novinky   Téma: Symbian definitívne pochovaný...


Odpovede: 33
Zobrazenia: 1927


vidno že si skúšal symbian 3 a anna.... by si niečo taketo nikdy nepovedal... milujem takychto inteligentov... vo vačku ma iPhone a nič ine ani nevyskusal... podla čoho sudiš symbian? ti nejaky kamarad požičal na 2 minuty nokiu 5530xm,alebo 5800ku ? to su 3 roky stare telefony.. ked si nevyskusal n...

 Fórum: Novinky   Téma: 19-eurový PC sa dokončuje, začne sa predávať v januári


Odpovede: 12
Zobrazenia: 935


Ja som zvedavý na celkové prevedenie, ale ako nápad je to dobrý :)
Taký šikovný mini-PC, to by sa hodilo aj na HTPC...

 Fórum: Bazár   Téma: I: Lenovo IdeaPad S10-2


Odpovede: 14
Zobrazenia: 1053


tacosi, treba brať do úvahy HW vybavenie ako aj dĺžku. A to že v záruke bude už len 3mesiace znamená, že má 1rok a 9mesiacov. A ak pôvodné ceny boli okolo 180€ tak by som to nevidel reálne ako poniektorí píšu 160-180 ( a poniektorí .... že 230 :D nikdy cena nestúpa. Mobil si kúpiš za stovku a rok by...

 Fórum: Novinky   Téma: Ivy Bridge, z toho 17 quad-core vesměs s grafikou HD 4000


Odpovede: 9
Zobrazenia: 967


Infor vyzerá záujmavo, som zvedavý na reálne výsledky :)

 Fórum: Novinky   Téma: Výrobca hračiek žaluje Asus kvôli tabletu Transformer Prime


Odpovede: 19
Zobrazenia: 1240


Daron píše:
Podla mna oela odovodnenejsia zaloba, ako tie, co dava Apple.


nápodobne...

 Fórum: Novinky   Téma: Intel míří do smartphonů s Androidem. První vzorky..


Odpovede: 4
Zobrazenia: 633


Ten smartfón od Intelu vyzerá celkom fajn :) uvidíme čo zas zmajstrujú :D

 Fórum: Novinky   Téma: Symbian definitívne pochovaný...


Odpovede: 33
Zobrazenia: 1927


Symbian bol od začiatku súci pre koniec. Nebol prepracovaný a neustále pomalý. Hrôza niečo. Nikomu nedoporučujem Nokie s OS Symbian lebo ho vždy porazí šlak.
Stránka: 21 z 25 [ Vyhľadávanie našlo 741 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF