Už som ho "vyriešil" s pomocou Googlu - pozri

Inak - nahral som to jednu zimu cestou cez Kľak - policajti nepúšťali ani autá s pohonom na štyri no keď videli, že montujem reťaze a v kufri mám betónové poklopy ako záťaž - pustili ma zo srandy. Tak som to zo srandy prešiel

Krátky záznam som spravil cestou dole, cestou hore som dosť potreboval obe ruky
https://www.youtube.com/watch?v=5GaVEmWf4Qo