| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 500€(študent) |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 408
| | Dobrý deň mám jednu prosbu..Poprosil by som vedeli by ste mi poradit nejaky notebook do nejakych 500€? nič extra to nemusí byť Využitie hlavne filmy, dokumenty, hudba občas naozaj občas nejaká hra.. Jedna podmienka nech notebook je aspon 15,6" Najlepšie značky lenovo,dell, toshiba, možná nejaky... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Problem s nb |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 381
| | Jasné to som už skúšal ked je počítač vytaženy v správci uloh nie je nič..žiadny proces..ktory by ho zatazoval viac ako zvyčajne. Jedine sem tam mozzila a iné internetove prehliadače ale aj to nie vždy. V skratke som na internete dlho a počítač začne nenormálne sekat 1,8ghz zrazu skočí na 0,6ghz a o... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Problem s nb |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 381
| Ramky mam dokupene a to jednu 512 a jednu 1024 predtym mi to nerobilo..začalo to len teraz dozadu dake 3-4 mesiace..a už niekedy to naozaj je na nevydržanie  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Problem s nb |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 381
| Mám ho okolo 2 a pol roka. Áno je to ten sempron 3400 plus čiže 1,8ghz. Viem o tom že zastavit sa to da programom RightMark CPU Clock Utility či tak nejako ale pri tomto type to nejde resp. neni tam možnost vypnutia throttlovania. Ano chladenie som skušal vyčistit pomocou vysávača.
P.S Neni to vist... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Problem s nb |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 381
| Voľného miesto na HDD mám cca. 20gb . Reinstal win som neskúšal kedže pri tychto nb nebolo dodané cd a velmo sa do toho nechcem pustat lebo neviem ako to pri nich presne funguje.  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Problem s nb |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 381
| aktualizace...stále nikto nič?  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Problem s nb |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 381
| Teploty v klude okolo 58-60 stupnov Pri praci na internete okolo 65-70 čo sa mi zdá dost vela  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Problem s nb |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 381
| |
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Problem s nb |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 381
| Dobrý deň,
Mám taky menší problém s mojim nb, nakolko ho vyuzivam len na denne použivanie internetu tak mi hrozne vadí ked začne sekat. Problém by nebol lenže nb seká pomaly každé 2 minutky alebo menej. Skúšal som už šetko od použitia antiviru, samozrejme som pozeral spravcu uloh nič tak nie je ,de... |
|