| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Ostatné Téma: Výhodný paušál s dátami (co najlacnejsie, cca 5€) |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 490
| |
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| Ok, tak nechám ten ASUS.
Poskladať to dám niekomu známemu, to bude najistejšie. Aj objednávať to budem asi cez kamaráta (tá alza je fakt dosť predražená, to čo vychádza na 1820€, inde vyjde možno na 1600 a bez DPH sa dostanem tak na 1300€, čo je myslím už slušné), tak ak bude mať čas to poskladá hn... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| Ok, uvidím podľa toho či si to budem skladať sám, alebo si to dám poskladať.
A čo si myslíš o základnej doske? Tam to je veľká dilema, neviem ktorá značka ja tá naj. Myslíš že tá ASUS je kvalitná za tú cenu? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| len ten zdroj 650ka, stoji o 2€ viac jak tento, tak neviem či sa neoplatí radšej zobrať vačší. v čom to bude iné, spotreba? k tej grafike, myslím že pri takej sume je to už jedno tých 20€ navyše, a predsa pri 3d programoch sa to už zíde.
iný nejaký problém v tom už nie je? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| Díky chlapi za rady. Tak asi už naposledy. V pondelok príde výplata (tým pádom aj rozpočet pôjde vyššie) a budem objednávať, tak ešte sa mi na to poslednýkrát pozrite pre prípadné zmeny.
cpu: https://www.alza.sk/intel-core-i7-6700k-d2905009.htm mb: https://www.alza.sk/asus-z170-pro-gaming-d2905982.... |
|
Fórum: Pamäte Téma: 2x16GB alebo 4x8GB? [vyriešené] |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 817
| Díky chlapi, takže radšej 2x16GB  |
|
Fórum: Pamäte Téma: 2x16GB alebo 4x8GB? [vyriešené] |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 817
| |
Fórum: Kôš Téma: Lepšia doska pre i7-6700K (Z170) |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 137
| Zdravím, je to otázka týkajúca sa skladania môjho nového PC z tejto témy: https://www.pcforum.sk/pracovny-pc-cena-800-vt186015-30.html
Uvažujem aká základná doska je lepšia/kvalitnejšia k tomu procesoru i7-6700K. Cenovo sú približne na rovnakej úrovni a tam by som sa chcel držať (cca 150€). Zatial... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| cpu: https://www.alza.sk/intel-core-i7-6700k-d2905009.htm mb: https://www.alza.sk/msi-z170-tomahawk-ac-d2923782.htm ram: https://www.alza.sk/kingston-32gb-kit-ddr4-sdram-2666mhz-cl15-hyperx-savage-black-d3859933.htm /alebo/ https://www.alza.sk/corsair-16gb-kit-ddr4-sdram-3600mhz-cl18-vengeance-lpx-c... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| 1. Disk chcem jedine WDčko, počul som že su najkvalitnejšie a tam sú tie 2GB o dost drahšie (aby mali 7200 ot/min.). 2. Zo zdroja som teda dal kompromis EVGA SuperNOVA 650 G2. 3. Presne, kúpim ho najprv bez grafiky, ale už som sa dostal z cenou dosť vysoko tak musím porozmýšlať/prepočítať. 4. Mne sa... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| už je to lepšie? mám dobrý pocit že sa pomaly blížim k výsledku :)
cpu: https://www.alza.sk/intel-core-i7-6700k-d2905009.htm mb: https://www.alza.sk/asus-z170-pro-gaming-d2905982.htm ram: https://www.alza.sk/kingston-32gb-kit-ddr4-sdram-2666mhz-cl15-hyperx-savage-black-d3859933.htm (časom možno x2... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| by ma zaujímalo ako chceš Haswell CPU napchať do Skylake dosky... Každopádne ber 6700 neverím že je 4790 výkonnejší môžeš mi dať zdroj? A keď nechceš dať do grafiky 500€ tak ti ostáva iba AMD nič iné tu zatiaľ nie je a Maxwell by som nezobral ani zadarmo zdroj: https://www.cpubenchmark.net/CPU_meg... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| 29.6. RX 480, cena okolo 250€ 10.6. GTX 1070, cena okolo 500€ s hociktorou voľbou urobíš lepšie ako kúpiť 970ku
ja neverim AMDčkam, skor NVidiu by som, ale zas nedám 500€ za grafiku. už takto som kúsok nad limit.
pc kúpiť môžeš s tým že GPU dokúpiš neskôr, vieš zatiaľ fungovať na integrovanej g... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| stewinko: kedy maju vyjst? viem že budu tie gtx 10xx, ale neviem presne kedy.
kubinek17: aha, jasné dík |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| Díky moc. Tak som to trochu upravil ešte a vyšlo mi toto: cpu: https://www.alza.sk/intel-core-i7-4790-d1481126.htm (má lepší benchmark jak tá 6700) mb: https://www.alza.sk/asrock-h170-x1-3-1-d4233848.htm ram: https://www.alza.sk/kingston-32gb-kit-ddr4-sdram-2133mhz-cl14-hyperx-fury-black-series-d412... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| | A viete mi niekto teda zostaviť cely stroj na prácu? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| Díky chlapi. Trochu som premýšľal a kalkuloval, a asi som sa teda rozhodol, že si poskladám custom PC ale zvýšim rozpočet, nech už to za to stojí a nemusím ho za rok už meniť. Presné číslo rozpočtu nemám (nechám sa poddať, ale nechcem minúť majland :D ), ale zatial som si vybral tieto súčiastky:
C... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| Miso122 vravel 1300€ za PC, a MacBook pro mas za 1600€. Nevravím ze nemám peniaze, len nechcem do (stolného) počítača toľko investovať ak by to nebolo nutne :-) Preto teraz riešim dilemu, stolný PC - kvalita/cena/výkon Vs MacBook Pro. Ale ak by sa malo jednať o výkon tak je stolný PC jasný voľba a p... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| | Hej hej, preto skor rozmýšľam nad tým stolovým, ale mam nejaké predstavy a netuším co vsetko do toho dať a asi na akú cenu sa dostanem, preto som to postol sem či mi niekto neporadí. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| | Tak to si rovno kúpim MacBook pro a mam to aj prenosné. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pracovný PC - cena 800€ [vyriešené] |
Odpovede: 62 Zobrazenia: 2671
| Zdravím, chcel by som poradiť pri skladaní pracovného PC na doma. Používam CAD programy a 3D grafiku (rendering), takze by to chcelo kvalitný procesor a nejakú grafiku. Hry sa uz nehrávam, ale ak by šlapali, nepohrdnem :D
Preferujem resp. chcel by som do toho Intel i7, 16gb ram a 4GB grafiku. Oper... |
|