Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 380 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.09.12
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 350
Témy: 59
Bydlisko: Kysucke Nov...
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2014 21:01

dayZ singleplayer?







_________________
MB: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING; CPU: AMD Ryzen 7 5800x + NOCTUA NH-D15; GPU: ASUS ROG STRIX RTX 3080; RAM: Corsair 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX; SSD: Samsung 980 500GB + Crucial MX300 525GB; PSU: Corsair RM750x; Case: be quiet! Pure Base 500DX White; OS: Windows 10
Offline

Čestný člen
Čestný člen
DayZ SA

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2014 23:25

Gratulujem CheliosSk, objavil si vlastnosť hry, ktorá tam ani nie je (singleplayer). Ešte napíš, že tam lietaš na vesmírnej lodi ;)

Ale dnes by som to moc netestoval - podvečer to bolo ešte ako tak hrateľné, ale teraz to nemá zmysel. Žiadny loot, neskutočný rubberbanding, ani na oficiálnej stránke neukazuje celkový počet hráčov (očividne niečo robia so servermi).







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 29.12.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 975
Témy: 71
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 0:31

Toto robi warez verzia tak nepiš tu sračky.







_________________
MB GIGABYTE Z170N-Gaming 5 CPU Intel Core i7-6700K Cpu Cooler NZXT Kraken X41 GPU RADEON™ R9 270X GAMING 2G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2666Hz CL16 Ballistix Elite SSD Crucial BX100 250gb PSU EVGA SuperNOVA 750 G1 Case NZXT Manta Monitor 24" BenQ XL2411Z
Offline

Čestný člen
Čestný člen
DayZ SA

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 0:54

Toshibak, to si reagoval na koho?







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 04.01.08
Prihlásený: 06.11.23
Príspevky: 1334
Témy: 70
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 1:01

warez DayZ ? to je take ubohe ako hrat monopoly sam :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 29.12.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 975
Témy: 71
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 7:21

Shaggy- na cheliosa







_________________
MB GIGABYTE Z170N-Gaming 5 CPU Intel Core i7-6700K Cpu Cooler NZXT Kraken X41 GPU RADEON™ R9 270X GAMING 2G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2666Hz CL16 Ballistix Elite SSD Crucial BX100 250gb PSU EVGA SuperNOVA 750 G1 Case NZXT Manta Monitor 24" BenQ XL2411Z
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 10:59

Da sa rucne skontrolovat, ci mam skutocne aktualnu verziu? Niekde sa totiz vobec nepripojim, niekde mam pri pripajani cervenu hlasku od Battleeye a potom ma to kickne. Pise sa tam nieco o game version...
V steame je len nastavenie toho, kedy sa ma updatovat, ale rucny check som nenasiel.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 29.12.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 975
Témy: 71
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 11:22

To by ma tiež zaujimalo lebo včera mi riadne blbla hra , tiež ta hlaska od Battleeye a stalo sa mi ,že som sa pripojil na server , este ani nenačitalo a napisalo niečo v zmysle ,že postavu sa nepodarilo načítať a musite sa znova respawnut ( už si to nepamatam ) a ked som sa logol tak som bol pri vode a to blbo už uplne , bežal som 10 minut , seklo to a vratilo ma to spat k vode , raz svietilo ,že je restart a potom to zas vyplo ...







_________________
MB GIGABYTE Z170N-Gaming 5 CPU Intel Core i7-6700K Cpu Cooler NZXT Kraken X41 GPU RADEON™ R9 270X GAMING 2G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2666Hz CL16 Ballistix Elite SSD Crucial BX100 250gb PSU EVGA SuperNOVA 750 G1 Case NZXT Manta Monitor 24" BenQ XL2411Z
Offline

Čestný člen
Čestný člen
DayZ SA

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 11:48

Toshibak - aj som si myslel, len som sa pre istotu opýtal (vyzeralo to ako na mňa).
Daron - Ak ti blbne battleeye, tak nie si jediný, na oficiálnom fóre sa sťažovalo pár ľudí, ktorí (údajne) nemajú zapnuté cheaty.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 12.04.10
Prihlásený: 29.04.19
Príspevky: 331
Témy: 6
Bydlisko: small villa...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.01.2014 13:33

Daron píše:
Da sa rucne skontrolovat, ci mam skutocne aktualnu verziu?

Cislo verzie mas na obrazovke v hlavnom menu, tak si mozes checknut ale ak mas povolene automaticke aktualizacie, tak mas poslednu verziu hry
http://cloud-4.steampowered.com/ugc/469 ... D8C3CC8D0/







_________________
Diablo III BattleTag: Andy2305#2817
BF3 Soldier: Andy2305
STEAM Profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198019604950/
TS3 server |Diablo III - Battlefield 3 - Arma II + OA|: ts3.fastline.cz: 9987
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 16:19

Hra si u mna trosku napravila renome, aby som to zhrnul, tak:
-ak zmizne postava, treba sa znovu lognut na posledny server a mala by sa vratit (ak zmizne z nicoho nic, nie ze umriete)
-je uuuuplne ale uuuplne zbytocne a nezmyselne prehladavat domy v dedinach. Najdete len pokazene pomarance, stare saty a mozno hasak/sekeru.
-hned bezte niekde, kde boli vojenske baraky. Najdete kopu jedla, vody, oblecenia a liekov, samozrejme aj zbrane.
-ak vylootujete cele kasarne, relog na iny server a znova. Za 30min mate uplne dostatocny equip a mozte zacat hrat.
-pozor, urcite tam nebudete sami. Bud hladajte servre, kde je noc, alebo kde je malo ludi. Aj ked je na serveri 5-6/40 ludi, je pravdepodobne, ze nejakeho z nich stretneze prave v kasarnach.

Co robit dalej? Co chcete. Staci magnum/pistol/M4 a mozze hrat. Kempit, lovit ludi... Ja som to zase prehanal so zbietanim equipu a zabili ma v kasarnach. Aj ked davate pozor, staci ze date do ruk box na naboje/jedlo/hocico a nahoda je svina, zrazu sa otvoria dvere a vy bozkavate podlahu...

Vadi mi prakticky jedina vec, to behanie po respawne. Mali by to spravit tak, ako napr. vo WOWku, ze ako duch dobehnete k mrtvole a resurectnete sa. Hoci bez equipu/s tym, co Vam po vyplieneni ostalo, ale stale lepsie, ako dookola vzdy behat desiatky kilometrov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 04.01.08
Prihlásený: 06.11.23
Príspevky: 1334
Témy: 70
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 18:12

pekne si to zhrnul :D

ta posledna vec, je to tak myslim preto, ze sa to bere ze hrame za novy zivot, nova trieda krvi, nova situacia ako prezit. Raz sa objavis pri zakladni raz v prdeli.
- Mal by sa menit aj face alebo aj pohlavie podla mna.

dalsie co by sa mi pacilo v DayZ
- koňe ako dopravny prostriedok (dali by sa pripadne upiect/uvarit)
- časovu schranku ktoru vytvorime niekde v lese a tam si mozme odlozit equip (na danom serveri)
- viac zombie a hordy zombie(par zombie na sposob L4D ako tlstoch alebo hunter a tak)
- robit pasce(zranenie nohy a podobne)
- vlak na stanici by sa dal nakopnut (potrebne veci by to chcelo)
- rogalo
- questy (nemusi ich byt vela, modery sa postaraju)
- remesla
- moznost opevnit sa v budove a spravit respawn pre kamosov (obmedezny na pocet a casovo, zachranite tak svoju postavu ale musi byt odtiahnuta alebo nesena na opevnene miesto kamosom, dalsia penalizacia by bola ze by take miesto lakalo zombie a ludi )
- moja predstava tvojej poslednej pripomienky Daron
:D
+ veci co maju fungovat

btw. chcelo by to asi mod modu :D :D :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 20:14

Neviem jak ty, ale ja sa vzdy objavim v prdeli :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 29.12.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 975
Témy: 71
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2014 21:01

darthak ... pekne premyslene , akurat čo mi pride ,že bude na 100% realne je to ,že sa pridaju stany a v nich si budeš poct odložit equip , zver ma pribudat ale kone to asi nebudu ale aj ostatne veci by som prijal :)







_________________
MB GIGABYTE Z170N-Gaming 5 CPU Intel Core i7-6700K Cpu Cooler NZXT Kraken X41 GPU RADEON™ R9 270X GAMING 2G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2666Hz CL16 Ballistix Elite SSD Crucial BX100 250gb PSU EVGA SuperNOVA 750 G1 Case NZXT Manta Monitor 24" BenQ XL2411Z
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 29.12.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 975
Témy: 71
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 08.01.2014 19:14

Tá hra ma stale viac a viac vytáča ... dnes som si hodinku zbieral equip ( mosin optika , magnum atd. ) , bol som sick a prišiel ku mne zombie , raz ma travil a už som bol omračeny a zomrel som , idem dat respawn a hned reset ... to by som prežil , znova hodina zbierania equipu ( tak isto mosin , optika a magnum ) Bol som na vojenskej a sledoval som jedeneho , isiel do stanu a cez tie paradne texturky ma videl ,že idem k nemu s magnumkou a čakal ma . Toto ma dokaže dosť vytočiť .







_________________
MB GIGABYTE Z170N-Gaming 5 CPU Intel Core i7-6700K Cpu Cooler NZXT Kraken X41 GPU RADEON™ R9 270X GAMING 2G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2666Hz CL16 Ballistix Elite SSD Crucial BX100 250gb PSU EVGA SuperNOVA 750 G1 Case NZXT Manta Monitor 24" BenQ XL2411Z
Offline

Čestný člen
Čestný člen
DayZ SA

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.01.2014 22:46

Reset po respawne je logický. A ako vieš, že ťa nevidel, že ideš za nim? Občas sa to stáva a ešte sa mi nestalo, aby som videl cez textúry.
A ako stále upozorňujú - je to alpha, s tým sme všetci súhlasili, keď sme si ju kupovali.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.01.2014 22:52

Bezi vam to OK? Ja som musel takmer uplne ubrat vsetko na min (niektore veci povypinat), aby mi to HD7850 1GB zvladala na FullHD ako-tak tahat. V meste vidim pokles FPS, no najhorsie je, ked niekoho stretnem a acnem strielat, tak mam slajdshow. TO je uz len loteria, ci ho vobec trafim, snad to cim skor odladia :-_


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 12.04.10
Prihlásený: 29.04.19
Príspevky: 331
Témy: 6
Bydlisko: small villa...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.01.2014 23:22

Uz to tu bolo myslim spominane ale ak pouzivate nejaky AV, doporucuje sa nastavit vynimky pre zlozky s hrou - steam, BE ... prip. ho pocas hrania vypnut ;)







_________________
Diablo III BattleTag: Andy2305#2817
BF3 Soldier: Andy2305
STEAM Profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198019604950/
TS3 server |Diablo III - Battlefield 3 - Arma II + OA|: ts3.fastline.cz: 9987
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.01.2014 23:43

Nepouzivam, to bude skor optimalizacia :-/


Offline

Čestný člen
Čestný člen
DayZ SA

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 1:04

Mne to beží ok, ale ja mám dobrú grafiku.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 29.12.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 975
Témy: 71
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 5:51

Ja viem že ma nevidel lebo bol v jednom stane,vyšiel a čakal chvilu pred stano a nemohol ma vidiet a ked som kukol zanim tak uz učupeny cakal a shaggy nikdy sa ti nestalo ked si sa oprel o stenu ze si videl cez nu ?? Hlavne v 3 osobe







_________________
MB GIGABYTE Z170N-Gaming 5 CPU Intel Core i7-6700K Cpu Cooler NZXT Kraken X41 GPU RADEON™ R9 270X GAMING 2G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2666Hz CL16 Ballistix Elite SSD Crucial BX100 250gb PSU EVGA SuperNOVA 750 G1 Case NZXT Manta Monitor 24" BenQ XL2411Z
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 04.01.08
Prihlásený: 06.11.23
Príspevky: 1334
Témy: 70
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 9:21

daron, nevidim popis pc ale nemas nahodov dual core ? pretoze na tych ide arma pomaly


Naposledy upravil d&rthak dňa 09.01.2014 10:09, celkovo upravené 2

Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 29.12.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 975
Témy: 71
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 9:50

Aj mne to ide blbo , mam x4 965 3.4ghz a hd 6870 nast.min len objekty a textury na normal a v meste mam 25 fps a dost to kolíse , je to vraj hlavne zataž na cpu







_________________
MB GIGABYTE Z170N-Gaming 5 CPU Intel Core i7-6700K Cpu Cooler NZXT Kraken X41 GPU RADEON™ R9 270X GAMING 2G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2666Hz CL16 Ballistix Elite SSD Crucial BX100 250gb PSU EVGA SuperNOVA 750 G1 Case NZXT Manta Monitor 24" BenQ XL2411Z
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 10:09

Mam 4 jadrovy Phenom II, idem ho trochu pretocit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 10.05.09
Prihlásený: 01.04.24
Príspevky: 1166
Témy: 34
Bydlisko: Bánovce nad...
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 13:03

OC v tomto arma engine dosť pomáha, mne to na arme 2 pridalo skoro raz tolko fps a na 3/dayz asi polovicu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 04.01.08
Prihlásený: 06.11.23
Príspevky: 1334
Témy: 70
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 13:44

Pripravil som pre vas maly navod ako vykradnut letisko v Krasnostave, bezpečne a rychlo.
Pretože v DayZ safety first znamena dlhši zivot :D
DayZ SA
KRASNOSTAV - letisko
V DayZ zohrava veľku rolu teren, využivat jeho nerovnosti a prekažky nie je vôbec na škodu. Dostaneme možnost nepozorovane prejst oblastou a ziskame tak aj dlhšiu reakčnu dobu pri pripadnom strete s hrozbou.
V tomto pripade je velkym spojencom vyvyšenie na ktorom sa nachadza runway a priľahle objekty letiska, ktore su našim cieľom. Krasnostav najdete na severovychode (pravo hore na mape).
DayZ SA

1. Pozorovanie
Zelene X-naša vychodiskova pozícia je kopec Olsha kvôli skvelemu pozorovaciemu uhlu. Spoznameho podľa anteny na vrchole. K tomuto bodu sa musime dostat nepozrovane a najlepšie zo severu. Pokial ideme z juhu, treba samozrejme udolie obist.Zelena plocha je náš cieľ. Modra plocha znazornuje pristor ktory nas zaujima pri prvom pozorovani, pre pripadne hrozby. Menšia modra plocha je najčastejši uhoľ našho pozorovania. Tuto fázu netreba podcenovat pretoze nam zaisti najlepšie takticke podmienky okolo letiska.
DayZ SA

2. Hrozby
Sustredime sa hlavne na juh. Červena plocha-Vačšina hračov navštivi ako prve mesto až potom letisko a tym sa dostavuju do taktickej nevyhody. Pristupuju k letisku z dola. A su celemu letisku na rane aj vašemu vychodiskovemu bodu. Paradoxne pokial sa nachadzaju na letisku zombie môžme si byt isty ze letisko nemalo este navštevu a je čiste. Typicke polohy zombie su znazornene pismenom Z
DayZ SA

3. Ústup
Každy plan by mal mat aj plan B, keby niečo. Pokial budeme na letisku spozorovany alebo pod palbou, využijeme teren a zmizneme za horizont letiska ktory nam poskytne na čas krytie. Zelene šipky znazornuju najpravdepodobnejsi ustup a žlta plocha oblast krytia. Samozrejme utekame smerom do lesa a lahneme si do textury stromu. Pokial nas prekvapia od sveru cela situacia bude opačna, utekame na juh do lesa alebo Krasnostavu. Pri situacii že vidime prichadzat hračov je lepšie letisko im ponechat a spustit hru na inom serveri aby sa nam obnovil loot na letisku.
DayZ SA

4. Postup
Keď bolo naše pozorovanie negativne môžme pokojne postupovat k letisku, k malej budove, ktora je na konci runwaye. Počas postupu využivame kriky a stromy. Pri malej budove, znazornena poloha x s modrou plochou, sa posledny krat poobzerame smerom na juh, pretoze teraz ked už vstupime do pristoru letiska už pri pripadnom kontakte treba aplikovat bod 3. Ustup alebo boj pokial nie je skupina početna.
DayZ SA

5. Prva budova
Opät ked bolo pozorovanie negativne postupujeme popri plote do prvej budovy. Dobrym znamenim su zavrete dvere, hrači za sebou nezatvaraju. Zombie odstranime chladnou zbranou, nechceme uputat pozornost v Krasnostave, vystrel z letiska tam počuť. Toto je riskantna čast pretoze v budove stracame prehľad o pohybe v oblasti. Preto prehľadavame rychlo, najlepšie mat pripraveny inventar s miestom pre loot, nezdržujeme sa zbytočnim. Modra plocha znazornuje pozorovacie uhly s okien, nie je na škodu sa tam mrknuť počas rabovačky. Červena šipka je možna hrozba.
DayZ SA

6. Veža
Presunieme sa do druhej budovy ktora ma hore vežu-Zelene X a modra plocha. Loot sa nachadza hore. Do veži vstupujeme opatrne, najprv sa presvečime že oblasť okolo je prazdna. Vo veži mate rozhľad ale ste aj skvely ciel, preto sa zbytocne nezdržujte. Zelene X-Zostava nam posledna budova na ceste k nej su 2x hangare, občas sa tam niečo vaľa, vačšinou naboje a ruksak.
DayZ SA

7. Posledna budova
Posledna budova je rovnaka ako prva, opät mame zly rozhľad a preto opät postupujeme rychlo. V tomto momente sa môžme rozhodnuť na zaklade pozorovania, či sa vybereme do krasnostavu alebu utečieme do lesa na sever. Moje odporučanie je niekoľko krat opakovať tento ciklus od 1do7 vždy s pripojenim na iny server kvôli obnove lootu a posledny ciklus zakončit navštevov supermarketu v Krasnostave ktory sa nachadza na hlavnej križovatke. Takto získate silny inventar a mate vystarane. Najčastejšie som na letisku narazil na lekarničku, čo je cenna trofej.
DayZ SA

Toto letisko sa mi zda ako najbezpečnejšie v celej Černarusi ale pozor nepodcenovať hračov. Dodržanie postupu, na tomto letisku, mi zachranilo niekoľko krat život.
Ak budete spokojny nabuduce zavesim ako bezpečne vykradnuť Krasnostav :D


Naposledy upravil d&rthak dňa 09.01.2014 13:53, celkovo upravené 1

Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 13:52

Pekne. Trochu divne, ze niekde mas diakritiku, niekde nie, ale nevadi.

Ja mam inu taktiku. Dojdem niekam, kde chcem lootovat. Napriklad na toto letisko. Prvykrat vyrabujem vsetko a zakempim sa niekde do budovy. Relog na iny server a teraz dolezita cast. Ak sa lognem a su dvere pozatvarane, je velmi pravdepodobne, ze tu nikto nebol, lebo ako pises, hraci dvere nezatvaraju. Tak zasa rychla rabovacka, no treba davat pozor, ci nahodou niekto prave nedobieha k letisku. To je trhlina v plane, no rovnaku trhlina ma aj tvoj plan. Na konci sa zase zakempit, relognut na iny server a opakovat taktiku dookola. Je to rychlejsie, mozno s vyssim rizikom a mozno ani nie...
Inak je toto letisko dost slabe miesto na zbieranie equipu, su miesta s ovela lepsim lootom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 04.01.08
Prihlásený: 06.11.23
Príspevky: 1334
Témy: 70
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 14:04

Veru je to riskantne, relogovat sa v budove ktora je zaujimava pre hracov, kludne sa môzes objavit pred hlavňou ineho hraca, obrazne povedane. Prehlad o oblasti nebudes mat ziadny, pretoze vyhlad z budovy je minimalny.
Ale ano risk je zisk a za kratši čas ziskaš plny inventar. Moja forma trva dlhšie ale je bezpečnejšia.

jop. na dlzne som sa vy**** :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.09.12
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 350
Témy: 59
Bydlisko: Kysucke Nov...
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 14:30

Daron skusal si trocha potaktovat ten Phenom?ak ano tak ako?pomohlo ci?







_________________
MB: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING; CPU: AMD Ryzen 7 5800x + NOCTUA NH-D15; GPU: ASUS ROG STRIX RTX 3080; RAM: Corsair 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX; SSD: Samsung 980 500GB + Crucial MX300 525GB; PSU: Corsair RM750x; Case: be quiet! Pure Base 500DX White; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DayZ SA

Registrovaný: 10.05.09
Prihlásený: 01.04.24
Príspevky: 1166
Témy: 34
Bydlisko: Bánovce nad...
Príspevok NapísalOffline : 09.01.2014 15:01

Daron píše:
Ak sa lognem a su dvere pozatvarane, je velmi pravdepodobne, ze tu nikto nebol


:D takto zvyknem troliť, keď vyrabujem kasarne, pozatvaram všetky dvere a vo vnutri čakam na jumpera.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 380 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. DayZ

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Počítačové hry

59

2200

30.06.2013 11:36

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. DayZ Standalone

v Počítačové hry

2

291

05.01.2014 12:12

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K/I : DayZ

v Kúpim

1

243

30.01.2016 10:00

slafino Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K/I: hru Dayz

v Kúpim

0

221

27.07.2019 12:11

slafinko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. DAYZ problém s wow64.dll

v Počítačové hry

0

351

21.07.2015 22:48

Hi332 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K/I : DayZ kluč /gift na steam

v Kúpim

4

695

05.08.2015 11:34

slafino Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra