Pekna vecicka, si mi dal chrobaka do hlavy

. Tam pisu, ze stanica ma integrovane nejake server sluzby, takze po pripojeni na siet, by mala stanica okamzite pocuvat na predkonfigurovanych portoch. Mna by skor zaujimalo, aky to ma OS a ci je tam moznost dalsej konfiguracie serverov ako SVN, ak nie, tak sa to neoplati, pre mna

. ...