Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 18.05.07
Príspevky: 22
Témy: 6
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.10.2007 17:09

Caute.

Zhaname do teamu jedneho veseleho a pohodoveho cloveka. :D
Jedna sa o pracu kde je potrebne vediet min. zaklady SQL-ka (MS Access a Excel + dobre ovladanie SQL-ka su len vyhodou). :hacker:
Potrebne ovladat Anglicky jazyk (slovom & pismom).

DESCRIPTION:
* Responsible for maintaining and enhancing the integrity within the datawarehouse architecture.
* Support EMEA finance users on the use of the current data in datawarehouse Reporting Tool.
* Undertake root cause analysis for reporting issues and design appropriate solutions together with the business
* Root cause analysis and resolution of all datawarehouse Anomalies,
* Project manage small projects, relating to, understanding the issue, working with the Data Architects to come up with an appropriate solution, testing and implementation.
* Provide cover and assistance to central Data Warehouse team when required
* Subject Matter Expert for datawarehouse
* Involved in the validation of code drops for in relation to new order management system.

Necessary
· Understanding of principles of relational databases.
· Ability to write basic SQL against databases
Nice To Have
· Experience of managing small projects.
· Business analysis background


Nastupny dohodou (min. 40000 Sk).
Mnozstvo dalsich benefitov (bezplatne stravne listky, prispevky na jazykove kurzy, bezplatne sportove aktivity...atd.), sluzobny notebook, sluzobny internet. A v neposlednom rade SUPER kolektiv.

Dalsie info len vaznym zaujemcom. Pozicia je otvorena max. do 13.12.2007


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 18.05.07
Príspevky: 22
Témy: 6
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.11.2007 12:20

Vsetci mate perfekty job? :shock:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 09.02.14
Príspevky: 141
Témy: 13
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.11.2007 13:07

blackdragon píše:
Vsetci mate perfekty job? :shock:
ani ne ale asi viac ludi nevie v SQL a ta ponuka je tak dobra ze tomu asu nikto neveri... :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.11.2007 15:25

ja som veslely pohodovy sranda bude si pis ale robit to neviem nevadi? tak mi staci polka platu :D







_________________
≡v≡
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 18.05.07
Príspevky: 22
Témy: 6
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.11.2007 18:41

MuFFin0 píše:
ani ne ale asi viac ludi nevie v SQL a ta ponuka je tak dobra ze tomu asu nikto neveri... :-)


Nikto od vas nachce vytvaranie a administraciu databaz... :) Treba vediet robit selekt-y, join-y, vnorene selekty a par dalsich ptakovin a treba mat trochu aj prax v pouzivani SQL. Ostatne sa nauci clovek pocas prace.
BTW, tu ponuku som sem dal umyselne koli tomu, ze som ocakaval, ze prave tu by sa niekto taky mohol najst...no co uz :shock:
Ver mi, ze ten job je dobry. :-)))


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 18.05.07
Príspevky: 22
Témy: 6
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.11.2007 18:42

Poki píše:
ja som veslely pohodovy sranda bude si pis ale robit to neviem nevadi? tak mi staci polka platu :D



Poki...smolka... :) Nikto nebude robit za teba...aj ked tej roboty nie je nijako vela... :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 09.02.14
Príspevky: 141
Témy: 13
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.11.2007 18:43

blackdragon píše:
Nikto od vas nachce vytvaranie a administraciu databaz... :) Treba vediet robit selekt-y, join-y, vnorene selekty a par dalsich ptakovin a treba mat trochu aj prax v pouzivani SQL
a po Slovensky :oops: ??? toto bude asi ten problem (neviem vobec co to je SQL,databazy viem robit akurat tak v access-i)...praca mozno v pohode,plat vynikajuci, no skoda ze v tom vobec neviem...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 27.11.2007 18:56

no ja by som isiel problem je v tom ze nemam 18, som na zakladke byvam v humennom a s php a mysql som nedavno zacal aj ked to viem celkom dobre takze take drobnosti ak by sa pre mna daco naslo tak to berem :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 22.11.07
Prihlásený: 26.02.10
Príspevky: 253
Témy: 1
Bydlisko: 127.0.0.1
Príspevok NapísalOffline : 27.11.2007 19:09

ponuka je to dobra:D vazne by som ani neveril. ale u mna plati podobne ako u kolegu Drakea. nemam osemnast. byvam v topolcanoch:D inak ovladam mysql, mysqli, namatkovo aj postgre sql:D aj anglicky viem. skoda no ze su to premna nepriaznive podmienky:D







_________________
PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU NERESPEKTOVANIA PRAVIDIEL FORA!!!
Je povolených max. 5 riadkov s veľkosťou písma 9 (rozlíšenie 1280x1024px).
Sprava pre vedenie fora: ake nerespektovanie pravidiel. ved som mal v podpise citaciu na 2 riadky omg? lol? no a este jabber ale to neni moja chyba ze tu nemate input aj na jabber...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 09.01.09
Príspevky: 25
Témy: 3
Bydlisko: Hlohovec
Príspevok NapísalOffline : 28.11.2007 14:39

Ak by bol ten job v Trnave hlasim sa ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 18.05.07
Príspevky: 22
Témy: 6
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.11.2007 19:08

snowangel píše:
Ak by bol ten job v Trnave hlasim sa ;)


BA


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 09.01.09
Príspevky: 25
Témy: 3
Bydlisko: Hlohovec
Príspevok NapísalOffline : 28.11.2007 20:43

Skoda..Ovladam SQL, s Accessom robim dost casto( Excel nespominam to je samozrejmost ) , mam slusne zaklady Oracle,teraz sa venujem studiu DWH, Data Mining , databazy to je moje, anglina - mierne pokrocily ( pravidelne citam anglicke manualy a odborne vecicky ), hovorenie to je horsie - ale treba ma nakopnut a ide aj to :D Okrem toho som dakedy programovala( Delphi, Java, pascal, C , VB) , teraz uz ani moc nee :) lenze pre IT sa zamestnat mimo Ba je dost velky problem :( A do Ba ist nechcem, mam k nej dost slusny odpor :oops: Co uz snad sa dozijem, ze si najdem pracu ktora ma bavi aj v Trnave ci v Trnavskom kraji :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 18.05.07
Príspevky: 22
Témy: 6
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.11.2007 12:42

snowangel píše:
Skoda..Ovladam SQL, s Accessom robim dost casto( Excel nespominam to je samozrejmost ) , mam slusne zaklady Oracle,teraz sa venujem studiu DWH, Data Mining , databazy to je moje, anglina - mierne pokrocily ( pravidelne citam anglicke manualy a odborne vecicky ), hovorenie to je horsie - ale treba ma nakopnut a ide aj to :D Okrem toho som dakedy programovala( Delphi, Java, pascal, C , VB) , teraz uz ani moc nee :) lenze pre IT sa zamestnat mimo Ba je dost velky problem :( A do Ba ist nechcem, mam k nej dost slusny odpor :oops: Co uz snad sa dozijem, ze si najdem pracu ktora ma bavi aj v Trnave ci v Trnavskom kraji :)



Zaujimave...No hold, co narobim. :roll: ....drzim palce. ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 09.02.14
Príspevky: 141
Témy: 13
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2007 13:35

hej a nestaci ze som z BA,neviem nic z SQL, ale mam chut pracovat a ucit sa, takze by ste ma trocha zaucili s SQLkom...v exceli nieco spackam,z accessu som maturoval...nestaci :oops: :roll: ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2007 15:48

ludia nevsimli ste ze oni potrebuju poriadnych coderov ktori uz majku nejaku prax a vedia vo vsetkom pracovat?? tak tu predsa nepiste ty co poriadne ani nevedia ze co je to programovanie ani ty co nevedia nieco z ich poziadaviek :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 09.02.14
Príspevky: 141
Témy: 13
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2007 17:41

easy...to bola len taka recnicka otazka...mam vystudovanu elektrotechniku odbor vypoctova technika, takze nieco by som mozno ze aj vedel :) ,ale oni prevdepodobne hladaju "veseleho a pohodoveho" brilateho zavislaka, ktory 12 hodin denne travi za kompom...a do tohoto profilu teda nespadam...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 18.05.07
Príspevky: 22
Témy: 6
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.11.2007 20:57

Drako píše:
ludia nevsimli ste ze oni potrebuju poriadnych coderov ktori uz majku nejaku prax a vedia vo vsetkom pracovat?? tak tu predsa nepiste ty co poriadne ani nevedia ze co je to programovanie ani ty co nevedia nieco z ich poziadaviek :)


Drako...dik :rolleyes:
No nie je to ale uplne tak ako pises. Nehladame nikoho na pisanie kodu...len niekoho kto bez zaucania bude schopny analyzovat SQL query a pripadne ich dokaze aj upravovat a pisat. Cize len koli tomu je prax vyhodou.
Tato praca neobnasa administraciu relacnych databaz.

MuFFin0...kazdopadne nie je vhodne prijat niekoho, kto netusi co je SQL aj ked je ochotny sa ucit... SQL nie je tazke naucit sa...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 18.05.07
Príspevky: 22
Témy: 6
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.11.2007 21:01

MuFFin0 píše:
easy...to bola len taka recnicka otazka...mam vystudovanu elektrotechniku odbor vypoctova technika, takze nieco by som mozno ze aj vedel :) ,ale oni prevdepodobne hladaju "veseleho a pohodoveho" brilateho zavislaka, ktory 12 hodin denne travi za kompom...a do tohoto profilu teda nespadam...


:D Nemyslim si ze hladame niekoho kto by za PC sedel 12 hod. denne!!! To urcite nie....robi sa od 09,00 do 17,00 hod...po-pia...takze totalna pohoda... ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2007 21:13

mohli by ste mi skusit poslat nieco na skusku a ked sa osvedcim(s tym ze by som robil doma a robotu by ste mi posielali) tak ma vezmete, co vy na to??? :D a len mimochodom SQL viem celkom slusne :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 18.05.07
Príspevky: 22
Témy: 6
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.11.2007 22:56

Drako píše:
mohli by ste mi skusit poslat nieco na skusku a ked sa osvedcim(s tym ze by som robil doma a robotu by ste mi posielali) tak ma vezmete, co vy na to??? :D a len mimochodom SQL viem celkom slusne :D


:P to nejde... :) aj ked sa da robit aj z domu raz za cas... skusenosti a to minimalne zo zaciatku treba nabrat v office....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 09.01.09
Príspevky: 25
Témy: 3
Bydlisko: Hlohovec
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2007 13:41

blackdragon píše:
:P to nejde... :) aj ked sa da robit aj z domu raz za cas... skusenosti a to minimalne zo zaciatku treba nabrat v office....



S tou robotou na doma by som to brala aj ja :) Robim spravcu IS, co ma moc nebavi, ale mimo Ba si nevyberiem :( Akoze z miesta bydliska sa nemienim stahovat a podla mna IT - fy tym, ze sa koncentruju iba v BA prichadzaju o kvalitnych ludi..Pretoze ja osobne uz ked by som mala zmenit trvale bydlisko ako IT by som isla do CZ, kedze tam sa da zarobit aj dvojnasobne viac na tej istej pozicii ;) A 100 km od povodneho bydliska alebo 200 km je uz jedno ked sa musi clovek stahovat.
A ja z pohladu cloveka ktory ma blizsie k 30 ako k 20 rokom, to uz beriem tak, ze stahovat sa do Ba, byvat tam niekde v podnajme, kde dam za najom 15 000 Sk, ked mozem vrazat v podstate do vlastneho..A pri terajsich cenach bytov a v Ba, by som bola cisty blazon, brat si hypoteku a kupovat byt v Ba. Ak uz by som bola donutena stahovat sa tak urcite idem do CZ a myslim, ze tak rozmysla vela ludi , co je donutenych sa stahovat za pracou. Mozno sa ale mylim :) Je to len moj nazor.
Ale uz som mimo temy :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.10.07
Prihlásený: 12.01.08
Príspevky: 6
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2007 18:38

Ja by som mohol najskor od 1.3. To asi nepojde, ze? :(


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 18.05.07
Príspevky: 22
Témy: 6
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.12.2007 20:22

Electron píše:
Ja by som mohol najskor od 1.3. To asi nepojde, ze? :(


Ak sa nenajde dovtedy vhodny kandidat, tak je aj 1.3.2008 mozne... :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 09.02.14
Príspevky: 141
Témy: 13
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2007 21:14

no a ked nikoho tak surne nezhanate tak by ste ma teda fakt nemohli zaucit??ved hovoris ze vyzadujete len nejake tie zaklady SQL a ja s databazami v accesi viem takze mam sajnu jak to funguje len by ma trebalo zasvetit do tych prikazov SQLka tot vse...hmm?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2007 21:25

heh myslim ze radsej si niekho zoberu na skusku na dialku ktory to ovlada... napr mna :D imho


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 09.01.09
Príspevky: 25
Témy: 3
Bydlisko: Hlohovec
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2007 7:25

Drako píše:
heh myslim ze radsej si niekho zoberu na skusku na dialku ktory to ovlada... napr mna :D imho



Alebo mna - telework :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2007 8:59

no napriklad alebo oboch :P ... ehm fakt nas nechcete??? mne by ten plat ani netreblao stalilo by mi 5000/mes a ten ntb+net :D este by ste aj usetrili :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 09.02.14
Príspevky: 141
Témy: 13
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2007 9:37

Drako píše:
mne by ten plat ani netreblao stacilo by mi 5000/mes a ten ntb+net :D este by ste aj usetrili :lol:
tak ty si pekna trubka :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
DATAWAREHOUSE

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2007 10:44

ja vem :D ale co uz


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.11.07
Prihlásený: 10.03.11
Príspevky: 16
Témy: 4
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 14.12.2007 20:23

nemáte nahodou aj pobočku v Košiciach? :D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hľadáme Datawarehouse-konzultanta do Viedne

v Ponuka práce

0

785

04.02.2009 9:48

austriajobs Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra