danielyk - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 4 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: PC zostavy   Téma: Berem z banky úver na 2000€ tak nech to stojí za to :D


Odpovede: 71
Zobrazenia: 3162


A ty mas aky prehlad o klobasach?

Ved kazdy nech si veri comu chce, kazdy moze mat vlastny nazor, ty veris, ze amd je lepsie, ja verim, ze intel je lepsi. Nexistuje len jedna pravda. O tom je demokracia a veda vo vseobecnosti.

stále rozprávaš vo všeobecnosti, povedz konkrétne v čom je Intel lepš...

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: 2 x ekwb EK-FC1080 GTX Ti - Nickel [vyriešené]


Odpovede: 7
Zobrazenia: 706


sprava

 Fórum: Bazár   Téma: grizzly kryonaut či hydronaut [neaktuálne]


Odpovede: 0
Zobrazenia: 377


Ahojte, nemá niekto poruke ? Ideálne Žilina

 Fórum: Bazár   Téma: Vodné chladenie spojky, fittingy, príslušenstvo


Odpovede: 3
Zobrazenia: 395


Ahojte,
zháňam rôzne príslušenstvo k vodnému chladeniu, ideálne nejaké adaptéry 45°, 90° fittingy, kvapalinu, náradie apodobne..
od výrobcov napr. bitspower, ekwb, bykski, barrow..
ak by niekto mal, nejako sa už dohodneme. Ďakujem :)
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 4 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF