crymo99 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 11 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Krčma   Téma: Alza zľavové kódy


Odpovede: 2066
Zobrazenia: 207497


idem kupovat monitor, nemate niekto 3% alebo 8 (10)eur zlav. kupon ? po nakupe vratim

 Fórum: Bazár   Téma: P: Lenovo ThinkPad T61


Odpovede: 1
Zobrazenia: 403


stale aktualne

 Fórum: Bazár   Téma: P: Lenovo ThinkPad T61


Odpovede: 1
Zobrazenia: 403


Predám tento notebook,pouzivaný, 100% stav.
Typové označenie 7659-AB7:

Rozmery 335 × 237 × 28-32 mm
Hmotnosť 2,27 kg
Batéria Li-Ion 6 článková 4400 mAh
Displej 14,1 palca, širokouhlý (16:10), 1 440 × 900 bodov (WXGA+), 200 nitov, 16 miliónov farieb, matný
Čipset Mobile Intel PM965 Express Chipset
P...

 Fórum: Grafické karty   Téma: AMD 6870 - kterou?


Odpovede: 20
Zobrazenia: 822


ja si myslim ze najlepsie je najlacnejsie, keby chces priplacat to uz mozes rovno zobrat 6950... ja som inak dnes tiez objednal 6870 od sapphire tak som zvedavy :)

 Fórum: Bazár   Téma: I/K:Radeon 6870/6950/GF 560 Ti a CPU i5 2400/2500/2500K


Odpovede: 0
Zobrazenia: 355


Ahoj mam seriozny záujem o niektory z hore uvedených komponentov. Ak mate nieco na predaj piste sem stav, zaruku, popripade foto a mesto. Preferujem osobku v okoli BA-TT.

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC+monitor do 700e


Odpovede: 12
Zobrazenia: 596


Ak by som vymenil procak i3 2100 za i5 2400 bude mi stacit ten 520w seasonic zdroj ? alebo mam doplatit na 620w ?...nebudem taktovat a uz to aj tak dost preplacam ale tu i5ku procak uz asi zoberem kaslat tych 60euri

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC+monitor do 700e


Odpovede: 12
Zobrazenia: 596


v tom pccku su niektore veci lacnejsie napr- doska 43,48 oproti 52, kedze ajtak budem brat z 2 shopov tak asi odtial to zoberem

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC+monitor do 700e


Odpovede: 12
Zobrazenia: 596


Tak myslim ze konecna zostava bude vyzerat takto:

Fractal Design Core 1000 38,30 €
SEASONIC zdroj 520W S12II-520W model, 80+ BRONZE 62,50 €
Benq 24” LED G2420HDBL 1920x1080 5 000 000:1 5ms DVI černý 152,70 €
Intel Core i3 2100 3,1GHz, 3MB, socket 1155, BOX 95,80 €
GIGABYTE 560GTX Ti...

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC+monitor do 700e


Odpovede: 12
Zobrazenia: 596


core4: vsade mi odporucaju tie seasoniky asi sa necham presvedcit 80 bronze musi stacit :)

Skrinku sa mi paci tato: http://www.alza.sk/fractal-core-1000-d242916.htm lenze je iba matx a neviem ci by som tam vsetko napratal

// pridané po 47 sekundách od posledného príspevku

k tomu interstore: ...

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC+monitor do 700e


Odpovede: 12
Zobrazenia: 596


no takze: disk menim na 500gb caviar blue a ramky mi staci 4gb
k tomu zdroju: rozmyslam ci zoberem ten corsair cx500 alebo priplatim za http://www.epicom.sk/detail-produktu/fo ... old/45552/
ktory ma vysiu ucinost a tym padom by to cele malo mensu spotrebu. Amd momentalne nejde do uvahy kvoli výk...

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC+monitor do 700e


Odpovede: 12
Zobrazenia: 596


Zdravím,

potrebujem poradit/okomentovat moj výber komponentov. Som chudobný študent a momentalne asi budem chciet vela muziky za malo penazi ale skusme.

Vyuzitie: internet, filmy, battlefield3 a diablo 3 :)

Taktovať neplanujem, usb3 ani raid radič mi netreba - takže doska mi stači taka naj...
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 11 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF