| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Krčma Téma: Alza zľavové kódy |
Odpovede: 2066 Zobrazenia: 207497
| | idem kupovat monitor, nemate niekto 3% alebo 8 (10)eur zlav. kupon ? po nakupe vratim |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Lenovo ThinkPad T61 |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 403
| |
Fórum: Bazár Téma: P: Lenovo ThinkPad T61 |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 403
| Predám tento notebook,pouzivaný, 100% stav. Typové označenie 7659-AB7:
Rozmery 335 × 237 × 28-32 mm Hmotnosť 2,27 kg Batéria Li-Ion 6 článková 4400 mAh Displej 14,1 palca, širokouhlý (16:10), 1 440 × 900 bodov (WXGA+), 200 nitov, 16 miliónov farieb, matný Čipset Mobile Intel PM965 Express Chipset P... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: AMD 6870 - kterou? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 822
| ja si myslim ze najlepsie je najlacnejsie, keby chces priplacat to uz mozes rovno zobrat 6950... ja som inak dnes tiez objednal 6870 od sapphire tak som zvedavy  |
|
Fórum: Bazár Téma: I/K:Radeon 6870/6950/GF 560 Ti a CPU i5 2400/2500/2500K |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 355
| | Ahoj mam seriozny záujem o niektory z hore uvedených komponentov. Ak mate nieco na predaj piste sem stav, zaruku, popripade foto a mesto. Preferujem osobku v okoli BA-TT. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC+monitor do 700e |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 596
| | Ak by som vymenil procak i3 2100 za i5 2400 bude mi stacit ten 520w seasonic zdroj ? alebo mam doplatit na 620w ?...nebudem taktovat a uz to aj tak dost preplacam ale tu i5ku procak uz asi zoberem kaslat tych 60euri |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC+monitor do 700e |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 596
| | v tom pccku su niektore veci lacnejsie napr- doska 43,48 oproti 52, kedze ajtak budem brat z 2 shopov tak asi odtial to zoberem |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC+monitor do 700e |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 596
| Tak myslim ze konecna zostava bude vyzerat takto:
Fractal Design Core 1000 38,30 €
SEASONIC zdroj 520W S12II-520W model, 80+ BRONZE 62,50 €
Benq 24” LED G2420HDBL 1920x1080 5 000 000:1 5ms DVI černý 152,70 €
Intel Core i3 2100 3,1GHz, 3MB, socket 1155, BOX 95,80 €
GIGABYTE 560GTX Ti... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC+monitor do 700e |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 596
| core4: vsade mi odporucaju tie seasoniky asi sa necham presvedcit 80 bronze musi stacit :)
Skrinku sa mi paci tato: http://www.alza.sk/fractal-core-1000-d242916.htm lenze je iba matx a neviem ci by som tam vsetko napratal
// pridané po 47 sekundách od posledného príspevku
k tomu interstore: ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC+monitor do 700e |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 596
| no takze: disk menim na 500gb caviar blue a ramky mi staci 4gb
k tomu zdroju: rozmyslam ci zoberem ten corsair cx500 alebo priplatim za http://www.epicom.sk/detail-produktu/fo ... old/45552/
ktory ma vysiu ucinost a tym padom by to cele malo mensu spotrebu. Amd momentalne nejde do uvahy kvoli výk... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC+monitor do 700e |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 596
| Zdravím,
potrebujem poradit/okomentovat moj výber komponentov. Som chudobný študent a momentalne asi budem chciet vela muziky za malo penazi ale skusme.
Vyuzitie: internet, filmy, battlefield3 a diablo 3 :)
Taktovať neplanujem, usb3 ani raid radič mi netreba - takže doska mi stači taka naj... |
|