crawn - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 3 z 6 [ Vyhľadávanie našlo 174 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Windows   Téma: Odstránenie Win Vista


Odpovede: 11
Zobrazenia: 620


No lenze na tej particii mam plno veci(fotky, filmy, dokumenty atd.) takze by som potreboval len tie veci z windowsu odstranit .

 Fórum: Windows   Téma: Odstránenie Win Vista


Odpovede: 11
Zobrazenia: 620


Cawte. Mám rozdeleny HDD na dve particie C a D. Na jednom mám Win 7 a na druhom som mal win Vista. Súbory z windows Vista mi na D-čku ostali a neviem ich vymazať lebo vkuse mi vyhodí error. Skúšal som ich odstrániť pod safe mod aj cez Win XP no furt sa to nedá. Skúšal som aj nejaké softy no nič. pls...

 Fórum: TV   Téma: Problém s Asus my cinema-u3100mini


Odpovede: 4
Zobrazenia: 862


Skúsil som spustit linux live cd a ked ten OS spustim a zapojim TV TUNER tak sa rozsvieti dioda ktora sa vo win7 alebo winXP nerozsvieti .

 Fórum: TV   Téma: Problém s Asus my cinema-u3100mini


Odpovede: 4
Zobrazenia: 862


Nie všetko som vypol no ajtak to nejde. Ak chcem TV pozerat cez nero alebo windows media center tak to mi ani nespisti len vyhodi hlasku "program presta pracovat" .

 Fórum: TV   Téma: Problém s Asus my cinema-u3100mini


Odpovede: 4
Zobrazenia: 862


Cawte, dostal som na vianocu túto TV kartu no nejak ju neviem rozchodiť. Nainštaloval som ju aj na notebook aj na pc no na oboch vyhadzuje len toto :
http://img132.imageshack.us/img132/3644/dasde.th.jpg

Na notebooku mam OS Win XP a na PC mám Win7 ultimate. Obe OS sú 32-bit Sk.
Skúšal som aj ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: pomaly notebook


Odpovede: 2
Zobrazenia: 674


no toto my vypísalo :
¨Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 19:03:32, on 6.7.2009
Platform: Windows Vista SP1 (WinNT 6.00.1905)
MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\Windows\system32\taskeng.exe
C:\Windows\system3...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: pomaly notebook


Odpovede: 2
Zobrazenia: 674


Cawte potreboval by som poradiť :
Bratranec má notebook Acer Aspire 5520G
http://reviews.cnet.com/laptops/acer-aspire-5520-5281/1707-3121_7-33089614.html rozdiel je len v grafickej v tomto je GF 84000 .

Notebook je strašne pomalý a po niekoľkých minútach aj začne sekať aj myš ale prestane , ...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Call of Duty 5 : World at War


Odpovede: 328
Zobrazenia: 33892


mne hra ide len ked sa chcem napojit cez multiplayer na nejaky server tak to nejde . Hraval som to davnejsie ale teraz mi to dajak nejde

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Call of Duty 5 : World at War


Odpovede: 328
Zobrazenia: 33892


Cawte
pls jak si zahrám call of duty 5 cez multiplayer . Nainštalujem hru dám tam najprv patch 1.1 a vyskočí keď sa chcem napojiť na server , že mam dať novšiu verziu patchu tak tam nainštalujem patch 1.2 a vtedy dám na server a potom join a nič to nerobí . Asi v decembri som to hrával na nejakých...

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: Problem s DVD RW LG GH20 NS10


Odpovede: 5
Zobrazenia: 825


Cawte mám podobný problém . Neviem ako je to u ostatných DVDčok ale pri DVD-R DL ak je napálene nad 4x rýchlosťou tak už ho nenačíta . DVD sa síce točí ale neprečíta ho a ukáže že DVD je prázdne . Skúšal som aj novy firmware ale nič to nezmenilo . Čo stím mám robiť ? mám to vrátiť ako reklamáciu ale...

 Fórum: Grafické karty   Téma: GeForce GTX 295 alebo ATI Radeon HD 4870 X2


Odpovede: 82
Zobrazenia: 4033


No to som počul že majú vydať ATI a že či to bude štvorjadrová alebo akokeby štvorjadrová to neviem . Ale dúfam že sa zas udrží na prvesntve .

 Fórum: Grafické karty   Téma: GeForce GTX 295 alebo ATI Radeon HD 4870 X2


Odpovede: 82
Zobrazenia: 4033


Nj a ATI teiž niečo vydá . Lebo čo som čítal tak písali že zatial nič nrplánuje ale že niekedy v polovici roka ma prísť niečo nové .

 Fórum: Grafické karty   Téma: GeForce GTX 295 alebo ATI Radeon HD 4870 X2


Odpovede: 82
Zobrazenia: 4033


Zaujimave :D staru generaciu porovnavas z novou ta nvidia je zatial najlepsia a najnovsia grafa kebyze mam 400 eur len na grafu momentalne tak berem TUUU

hh a naco ti bude na pozeranie filmov ? na hranie Crysis na full ? to zvládne grafická za 3000sk /100Eur aj menej . No ja by som ju teraz v ž...

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Problem s ATI HD 4870


Odpovede: 49
Zobrazenia: 6094


Nj maly ste si kupit gainward alebo ASUS ja mám asus a je to v pohode az na tie teploty a hlucnost ;)

 Fórum: Grafické karty   Téma: GeForce GTX 295 alebo ATI Radeon HD 4870 X2


Odpovede: 82
Zobrazenia: 4033


No dnes som pozeral priblizne info aj vykon tej karty a vypada to celkom slusne a dokonca aj ATInu dobehla ale ta cena za nu to je uz dost ale za ten vykon sa to mozno aj oplati .

 Fórum: Windows   Téma: system


Odpovede: 4
Zobrazenia: 880


No antivirim som skusal prejst nenaslo skoro nic ale teraz to tam uz nemam mal som to tam asi 4 dni teraz ten proces bezi stale ale z prociku to nic nebere takze to je uz v pohode

 Fórum: Windows   Téma: system


Odpovede: 4
Zobrazenia: 880


cawte neviem kam by som to zaradil ale dám to sem .
keď zapnem správcu úloh tak mi tam ukazuje toto :
http://img.lapaj.net/files/mm3b1i8y7tz5d3ze9nt8.jpg

Jedná sa o označenom procese (SYSTEM)
Hrozne mi to zaťažuje CPU , niekedy aj na 90 % . Nevie náhodou čo to robí ? Vírus alebo čo ? Po č...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ako na Wifi sieť na notebooku (Krok za krokom)


Odpovede: 6
Zobrazenia: 14995


Cawte ja mám Notebook MSI EX610X a nikdy mi wi-fi nenájde sieť . Robil som to podľa dodo_mt postupu ale aj tak nič len mi to tam ukazuje že systém nedokáže nakonfigurovať toto zariadenie ..... presne ako je to na tom screene . Viete ako nato ?

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: problem s HDD


Odpovede: 4
Zobrazenia: 677


aha tak sa pustim do toho . diki za upozornenie

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: problem s HDD


Odpovede: 4
Zobrazenia: 677


Nie mam ho na NTFS

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: problem s HDD


Odpovede: 4
Zobrazenia: 677


Cawte mám HDD 80gb značka Baracuda . Teraz bude mať 4 roky a niekedy sním mám problémy . Keď chcem niečo nainštalovať/kopírovať čo má napríklad 4GB a volné miesto mám 6GB tak my vypíše že nedostatok miesta na disku a preruší sa inštalácia/kopírovanie , čiže po skopírovaní by som mal mať ešte 2GB vol...

 Fórum: Windows   Téma: chyba s OS ?


Odpovede: 9
Zobrazenia: 505


no ja som znova reinstaloval windows a uvidim dokedy do vydrzi ak to zas padne tak bude treba nieco vymenit lenze neviem co . Lebo tam modra obrazovka co si pisal ze su tam cisla o chybe tak ta tam nebola ani sekundu takze s toho sa nedalo vela precitat . A neviete niekto priblizne co by to mohlo za...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Chladič na 4870


Odpovede: 12
Zobrazenia: 545


a co tento http://www.tichepc.sk/produkt/AC-Accelero-TWIN-TURBO-2985.html
alebo tento
http://www.alza.sk/SK/chladic-akasa-vortexx-neo-ak-vc03-bluv-d94384.htm
lebo kupovat dva chladiče to bude zas viac penazi a viac miesta zabera a to sa i nevyplati lebo mam dost malu zakladnu

 Fórum: Grafické karty   Téma: Chladič na 4870


Odpovede: 12
Zobrazenia: 545


No takto mám v skrinku http://www.alza.sk/pocitacova-skrin-coolermaster-elite-331-d99784.htm v ktorej je aj chladič je jedn 120x120mm chladič , ktomu som dokúpil ešte chladič http://www.alza.sk/svitici-ventilator-coolermaster-tlf-s12-eb-gp-modry-d85846.htm , Čiže mám si kúpiť tento chladič Accelero ...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Chladič na 4870


Odpovede: 12
Zobrazenia: 545


No ok tak asi to bude ta volba stim Accelero S1 rev. 2

 Fórum: Grafické karty   Téma: Chladič na 4870


Odpovede: 12
Zobrazenia: 545


No nvidiu ma aj kamos to je tiche skoro ani nepocut ale toto ako turbuny :lol:

 Fórum: Grafické karty   Téma: Chladič na 4870


Odpovede: 12
Zobrazenia: 545


Cawte chcel by som si kúpiť chladič na Asus EAH4870 presnejšie túto http://www.alza.sk/asus-eah4870-htdi-512mb-d100823.htm
Tento je síce dobrý ale je dosť hlučný chcel by som niečo tiché niečo do 800Sk ak by sa dalo . Ak sa dá tak z alza.sk alebo agem.sk

 Fórum: Windows   Téma: chyba s OS ?


Odpovede: 9
Zobrazenia: 505


No je tu znova problém stím istým Pc . Po nainštalovaní Iného operačného systému než bol k Pc dodaní Pc fungoval cca 2 týždne a potom začal zas blbnúť . Pc sa zapol ale po načítavaní windowsu sa reštartoval . Čiže zapol sa , načítaval sa windows a hned ako sa načítal ani sekunda nepresla objavila sa...

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: FSB


Odpovede: 14
Zobrazenia: 1066


http://www.svethardware.cz/art_doc-FA6D5BE03FA04BEEC1257345006F68C9.html skus podla tohto pohladat
CPU frequency a ked to tam nemas, tak to pravdepodobne nepojde nataktovat

no z tohoto nastavenia som v biose skoro nic nemal . Mam tam toho dost malo neviem preco . Na starej doske som tam toho m...

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: FSB


Odpovede: 14
Zobrazenia: 1066


No prehladal som cely BIOS nikde take nic nieje
Stránka: 3 z 6 [ Vyhľadávanie našlo 174 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF