| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Windows Téma: Odstránenie Win Vista |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 620
| | No lenze na tej particii mam plno veci(fotky, filmy, dokumenty atd.) takze by som potreboval len tie veci z windowsu odstranit . |
|
Fórum: Windows Téma: Odstránenie Win Vista |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 620
| | Cawte. Mám rozdeleny HDD na dve particie C a D. Na jednom mám Win 7 a na druhom som mal win Vista. Súbory z windows Vista mi na D-čku ostali a neviem ich vymazať lebo vkuse mi vyhodí error. Skúšal som ich odstrániť pod safe mod aj cez Win XP no furt sa to nedá. Skúšal som aj nejaké softy no nič. pls... |
|
Fórum: TV Téma: Problém s Asus my cinema-u3100mini |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 862
| | Skúsil som spustit linux live cd a ked ten OS spustim a zapojim TV TUNER tak sa rozsvieti dioda ktora sa vo win7 alebo winXP nerozsvieti . |
|
Fórum: TV Téma: Problém s Asus my cinema-u3100mini |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 862
| | Nie všetko som vypol no ajtak to nejde. Ak chcem TV pozerat cez nero alebo windows media center tak to mi ani nespisti len vyhodi hlasku "program presta pracovat" . |
|
Fórum: TV Téma: Problém s Asus my cinema-u3100mini |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 862
| Cawte, dostal som na vianocu túto TV kartu no nejak ju neviem rozchodiť. Nainštaloval som ju aj na notebook aj na pc no na oboch vyhadzuje len toto :
http://img132.imageshack.us/img132/3644/dasde.th.jpg
Na notebooku mam OS Win XP a na PC mám Win7 ultimate. Obe OS sú 32-bit Sk.
Skúšal som aj ... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: pomaly notebook |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 674
| no toto my vypísalo :
¨Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2 Scan saved at 19:03:32, on 6.7.2009 Platform: Windows Vista SP1 (WinNT 6.00.1905) MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702) Boot mode: Normal
Running processes: C:\Windows\system32\taskeng.exe C:\Windows\system3... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: pomaly notebook |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 674
| Cawte potreboval by som poradiť :
Bratranec má notebook Acer Aspire 5520G
http://reviews.cnet.com/laptops/acer-aspire-5520-5281/1707-3121_7-33089614.html rozdiel je len v grafickej v tomto je GF 84000 .
Notebook je strašne pomalý a po niekoľkých minútach aj začne sekať aj myš ale prestane , ... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Call of Duty 5 : World at War |
Odpovede: 328 Zobrazenia: 33892
| | mne hra ide len ked sa chcem napojit cez multiplayer na nejaky server tak to nejde . Hraval som to davnejsie ale teraz mi to dajak nejde |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Call of Duty 5 : World at War |
Odpovede: 328 Zobrazenia: 33892
| Cawte
pls jak si zahrám call of duty 5 cez multiplayer . Nainštalujem hru dám tam najprv patch 1.1 a vyskočí keď sa chcem napojiť na server , že mam dať novšiu verziu patchu tak tam nainštalujem patch 1.2 a vtedy dám na server a potom join a nič to nerobí . Asi v decembri som to hrával na nejakých... |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: Problem s DVD RW LG GH20 NS10 |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 825
| | Cawte mám podobný problém . Neviem ako je to u ostatných DVDčok ale pri DVD-R DL ak je napálene nad 4x rýchlosťou tak už ho nenačíta . DVD sa síce točí ale neprečíta ho a ukáže že DVD je prázdne . Skúšal som aj novy firmware ale nič to nezmenilo . Čo stím mám robiť ? mám to vrátiť ako reklamáciu ale... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: GeForce GTX 295 alebo ATI Radeon HD 4870 X2 |
Odpovede: 82 Zobrazenia: 4033
| | No to som počul že majú vydať ATI a že či to bude štvorjadrová alebo akokeby štvorjadrová to neviem . Ale dúfam že sa zas udrží na prvesntve . |
|
Fórum: Grafické karty Téma: GeForce GTX 295 alebo ATI Radeon HD 4870 X2 |
Odpovede: 82 Zobrazenia: 4033
| | Nj a ATI teiž niečo vydá . Lebo čo som čítal tak písali že zatial nič nrplánuje ale že niekedy v polovici roka ma prísť niečo nové . |
|
Fórum: Grafické karty Téma: GeForce GTX 295 alebo ATI Radeon HD 4870 X2 |
Odpovede: 82 Zobrazenia: 4033
| Zaujimave :D staru generaciu porovnavas z novou ta nvidia je zatial najlepsia a najnovsia grafa kebyze mam 400 eur len na grafu momentalne tak berem TUUU
hh a naco ti bude na pozeranie filmov ? na hranie Crysis na full ? to zvládne grafická za 3000sk /100Eur aj menej . No ja by som ju teraz v ž... |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Problem s ATI HD 4870 |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 6094
| Nj maly ste si kupit gainward alebo ASUS ja mám asus a je to v pohode az na tie teploty a hlucnost  |
|
Fórum: Grafické karty Téma: GeForce GTX 295 alebo ATI Radeon HD 4870 X2 |
Odpovede: 82 Zobrazenia: 4033
| | No dnes som pozeral priblizne info aj vykon tej karty a vypada to celkom slusne a dokonca aj ATInu dobehla ale ta cena za nu to je uz dost ale za ten vykon sa to mozno aj oplati . |
|
Fórum: Windows Téma: system |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 880
| | No antivirim som skusal prejst nenaslo skoro nic ale teraz to tam uz nemam mal som to tam asi 4 dni teraz ten proces bezi stale ale z prociku to nic nebere takze to je uz v pohode |
|
Fórum: Windows Téma: system |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 880
| cawte neviem kam by som to zaradil ale dám to sem .
keď zapnem správcu úloh tak mi tam ukazuje toto :
http://img.lapaj.net/files/mm3b1i8y7tz5d3ze9nt8.jpg
Jedná sa o označenom procese (SYSTEM)
Hrozne mi to zaťažuje CPU , niekedy aj na 90 % . Nevie náhodou čo to robí ? Vírus alebo čo ? Po č... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Ako na Wifi sieť na notebooku (Krok za krokom) |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 14995
| | Cawte ja mám Notebook MSI EX610X a nikdy mi wi-fi nenájde sieť . Robil som to podľa dodo_mt postupu ale aj tak nič len mi to tam ukazuje že systém nedokáže nakonfigurovať toto zariadenie ..... presne ako je to na tom screene . Viete ako nato ? |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: problem s HDD |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 677
| | aha tak sa pustim do toho . diki za upozornenie |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: problem s HDD |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 677
| |
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: problem s HDD |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 677
| | Cawte mám HDD 80gb značka Baracuda . Teraz bude mať 4 roky a niekedy sním mám problémy . Keď chcem niečo nainštalovať/kopírovať čo má napríklad 4GB a volné miesto mám 6GB tak my vypíše že nedostatok miesta na disku a preruší sa inštalácia/kopírovanie , čiže po skopírovaní by som mal mať ešte 2GB vol... |
|
Fórum: Windows Téma: chyba s OS ? |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 505
| | no ja som znova reinstaloval windows a uvidim dokedy do vydrzi ak to zas padne tak bude treba nieco vymenit lenze neviem co . Lebo tam modra obrazovka co si pisal ze su tam cisla o chybe tak ta tam nebola ani sekundu takze s toho sa nedalo vela precitat . A neviete niekto priblizne co by to mohlo za... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Chladič na 4870 |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 545
| a co tento http://www.tichepc.sk/produkt/AC-Accelero-TWIN-TURBO-2985.html
alebo tento
http://www.alza.sk/SK/chladic-akasa-vortexx-neo-ak-vc03-bluv-d94384.htm
lebo kupovat dva chladiče to bude zas viac penazi a viac miesta zabera a to sa i nevyplati lebo mam dost malu zakladnu |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Chladič na 4870 |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 545
| | No takto mám v skrinku http://www.alza.sk/pocitacova-skrin-coolermaster-elite-331-d99784.htm v ktorej je aj chladič je jedn 120x120mm chladič , ktomu som dokúpil ešte chladič http://www.alza.sk/svitici-ventilator-coolermaster-tlf-s12-eb-gp-modry-d85846.htm , Čiže mám si kúpiť tento chladič Accelero ... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Chladič na 4870 |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 545
| | No ok tak asi to bude ta volba stim Accelero S1 rev. 2 |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Chladič na 4870 |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 545
| No nvidiu ma aj kamos to je tiche skoro ani nepocut ale toto ako turbuny  |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Chladič na 4870 |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 545
| |
Fórum: Windows Téma: chyba s OS ? |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 505
| | No je tu znova problém stím istým Pc . Po nainštalovaní Iného operačného systému než bol k Pc dodaní Pc fungoval cca 2 týždne a potom začal zas blbnúť . Pc sa zapol ale po načítavaní windowsu sa reštartoval . Čiže zapol sa , načítaval sa windows a hned ako sa načítal ani sekunda nepresla objavila sa... |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: FSB |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 1066
| http://www.svethardware.cz/art_doc-FA6D5BE03FA04BEEC1257345006F68C9.html skus podla tohto pohladat CPU frequency a ked to tam nemas, tak to pravdepodobne nepojde nataktovat
no z tohoto nastavenia som v biose skoro nic nemal . Mam tam toho dost malo neviem preco . Na starej doske som tam toho m... |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: FSB |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 1066
| | No prehladal som cely BIOS nikde take nic nieje |
|