ahojte, mam na vas skusenejsich taku velmi vseobecnu otazku - moze sa "cracknuty" softver spravat niekedy inak ako original co sa tyka funkcnosti? napr. nejaky graficky program pri exportovani do pdf alebo html...ze to exportuje nespravne (pomiesane obrazky, rozhadzana uprava apod.)
Tak napr v hre Batman Asylum sa hra pri detekcii cracku neda dohrat, to bolo umyselne dane, takze mozne to je, a vyrobca softu ti to urcite nepovie. Skus najst free alternativu.