| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Backend Téma: Uznávane jazyky |
Odpovede: 40 Zobrazenia: 1878
| | som myslel ze gnom a kernel su v c++ hm... kazdopadne dikes za info aspon to uz budem vediet do buducna :) ... jojo c++ je neskutocne neprehladny .. mam s tym len zle skusenosti ale dost programatorov ho preferuje aj ked neviem preco ... ako dá sa v tom ale je to zložité .. a ako si uz povedal je v ... |
|
Fórum: Backend Téma: Uznávane jazyky |
Odpovede: 40 Zobrazenia: 1878
| užitočné je naučiť sa ten, ktorý budeš vedieť využívať... pokiaľ chceš robiť nový photoshop, tak C++ je fajn, ale ak sa budeš orientovať povedzme aj na webové aplikácie a pod., s C++ si nevystačíš len ťa upozorním, že C++ je dosť náročný jazyk pre zvládnutie ;) je náročný ale pokial máš dobrý zák... |
|
Fórum: Ostatné Téma: Samovoľné vypínanie PC |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 1001
| daj dole chladič z procesora oddel aktívnu časť od pasívnej teda ventilátor a poriadne povysávaj a daj novú pastu na CPU-cko ... ja som s tým mal tiež problém ale nakoniec to bol len uvolnený fan na procaku ...  |
|
Fórum: Pamäte Téma: Upgrade RAM |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 980
| njn co uz ... najlepsie by bolo si kúpit tu istú ram alebo nejaky dvojset aj ked by to ficalo aj bez tej istej znacky ale Mhz by mali byt rovnaké a hento vyzerá ako celkom pohodke volba  |
|
Fórum: Pamäte Téma: Upgrade RAM |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 980
| | "sorry this page is not found" :S |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: 1x120mm a 2x80mm fany do skrine |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 741
| odporúčam mám s ním vlastné skúsenosti : http://www.tichepc.sk/Enermax-T-B-SILEN ... =001027014
Rozmery: 80 x 80 x 25 mm
Otáčky: 1600 RPM./min.
Prietok:47.47 m³/h
Hlučnosť: 15 dB(A)
Napájanie: 3pin 12V
Ložisko: Twister (patentovaná technológia)
Geometria: Batwing (patentovaná technológia)
... |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: WESTERN DIGITAL 2.5" externý disk, problém pri zapnutí pc |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 716
| shiro píše: skontroluj si v biose nastavenie bootovania a vypni tam boot z usb
alebo ho pred štartom PC vždy odpoj... lebo pokial to nebude v boot menu tak ti PC bude furt robit ... ale inac shiro nemusi vypinat boot z USB stačí keď si ho nastaví v poradí až po bootovaní z CD a HDD |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: co robit notebookom |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 599
| Sempron píše: mas moznost vyskusat disk v normalnom PC ?
to je ntbk... reinstal win si skúšala hej? ... |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Nefunkčný externý disk |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 724
| | ja by som ti tiež odporúčal "Hiren's BootCD" ... ale takých podobných je veľa takže je vpodstate jedno ktorý použiješ ... a ako už hovoril michalesku hod sa do bios-u a skús sa pozreť do toho boot menu že ako to máš nastavené ... |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: problem s HDD |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 633
| toto je ta najnepodstatnejsia vec z celeho BSOD a nic to neznamena. Podobne ako ked 99% lamiek pise, ze to pocita nejake percenta...preco si kazdy vsima nepodstatne blbosti a nie chybovy kod, pripadne hlasku? ;-)
Ak nevies co mas napisat tak to cele odfot. Chybove hlasky byvaju vacsinou hned navrc... |
|