| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Když před pár týdny prosákly na veřejnost první informace o chystané NVIDIA GeForce GTS 250, zavládla na mnoha fórech vlna... v Novinky | chup44 | 14 | 1419 | 04.03.2009 15:44 tommy1104 |
 | Chcel by som si kupit tuto dosku, kedze moje commando mam pokazene. Chcem sa spytat ci tu ma niekto z Vas skusenosti s touto... v Základné dosky | BulseyeTT | 10 | 775 | 04.03.2009 13:57 BulseyeTT |
 | Chcem sa Vas opytat aky chladic by bol idealny na Q9300, ktory chcem urcite aj taktovat a tak aby bol tichy a ucinny rozmyslam... v PC skrinky, zdroje a chladenie | BulseyeTT | 16 | 1040 | 04.03.2009 13:04 tommy1104 |
 | Cawte, som zo ZA, a mám dobré skúsenosti s týmto obchodom, preto som sa rozhodol u nich kúpiť PC. Viem že ich ani neplombujú,... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | Suzuki2003 | 35 | 1429 | 03.03.2009 20:58 FBerente |
 | Caute, robim pre kamosa zostavu tak sa kuknite ci je to ok ;) Chcel by to prevazne na hranie hier a multimedia,no taktovat... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | Jeffo | 41 | 1453 | 03.03.2009 20:01 Jeffo |
 | Oplati sa mi vobec upgradovat PC zostavu? Ci mam radsej setrit na novu? zostava: - amd sempron 2600+ 1,68 Ghz - nvidia geforce... v PC zostavy | Tiger1403 | 2 | 317 | 03.03.2009 19:04 pukepulos |
 | Bratovi skladam PC, a vybral som mu tuto kartu: Viem ze to nie je ziadna bomba, ale on nema peniaze nazvys, ale aj tak chce PC,... v Grafické karty | Vseved | 20 | 959 | 03.03.2009 14:01 Cirky |
 | Cafte potrebujem radu aku grafiku mam kupit, mam na doske ATI cipset.... cize cem ATI grafiku cena cca max 3500 sk,- v Grafické karty | Dado | 10 | 639 | 02.03.2009 20:35 Cirky |
 | Takže zdravím potreboval by som poradiť PC do 25 000/830eur. PC budem využívať hlavne na hry a podmienka je Intel Core 2 Quad... [ Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ] v PC zostavy | Caliente | 155 | 6192 | 02.03.2009 14:54 Caliente |
 | zdravim..moj pc je :shit: preto by som potreboval poradit s vyberom noveho...jedine co by som mohol do noveho pc pouzit zo... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | Xaho | 33 | 2044 | 02.03.2009 14:32 4Dimension |
 | Pomaly mi uz odchadza zdroj na mojej starej p4. Chcel by som si kupit cisto novy ale neviem ktory. pozeral so konektory a... v PC skrinky, zdroje a chladenie | ElNorka | 1 | 479 | 02.03.2009 13:51 chup44 |
 | mam zaujem o kupu vga len sa neviem rozhodnut mozte mi poradit medzi asus ati 3450 s pasivnim chladenim alebo ati x1950 abo hd... v Grafické karty | donnel | 8 | 548 | 01.03.2009 19:30 chup44 |
 | Takze chystam sa upgrade mojho PC( v popise) na nie co bude dobre na dlhsiu dobu. 1. Ako prve by som vas chcel poziadat aby ste... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | Milan14 | 39 | 1493 | 01.03.2009 17:01 Milan14 |
 | Podelte sa so skusenosťami ak niekto už taktoval MSI R4830 OC, lebo mne to nejak nejde!!! Pritom mam tu pc: Cpu: Intel e5200,... v Biosy a ladenie výkonu | macomh | 6 | 661 | 01.03.2009 10:04 Jeffo |
 | Ahojte, pomôžte mi prosím vybrať procesor pre dosku: GIGABYTE EP45-UD3R procesory: INTEL Core 2 Duo E8500 (170€) alebo Intel... v Procesory | Marek321 | 10 | 951 | 28.02.2009 16:52 Spiritof69 |
 | Nazdar,mal by som otazocku oplati sa kupit tato skrinka zo zdrojom? potrebujem hlavne zdroj z neho a nevem ci to mam zobrat... v PC skrinky, zdroje a chladenie | BlackDead | 2 | 587 | 28.02.2009 12:54 BlackDead |
 | no teraz mam ja gulas z tohoto, mam zvysnych 11 litrov a potrebujem preinvestovat tak neviem ATI - alebo NVIDIA - alebo nieco... v Grafické karty | brmbo | 16 | 1097 | 27.02.2009 22:50 zmija31 |
 | Takze chcem sa Vas opytat aku graficku kartu si mam kupit. Moja zostava je zatial takato: Gigabite EP45-DS3R - zakl. doska HDD... v Grafické karty | Belle | 10 | 1011 | 27.02.2009 22:32 qmox |
 | Skladam si pocitac. Mam dosku DFI LanParty UT X48-T3RS. Kupil som uz pamet ram CORSAIR DDR3 2x2048MB 1600MHz TW3X4G C9DHX a... v Grafické karty | adykr | 12 | 582 | 27.02.2009 19:14 Joz1 |
 | dala by sa nejaka ta rada ak pekne poprosim??? chcel by som skusit NVIDIU GTX285, reku ci to v tejto case uchladim /THERMALTAKE... v nVidia grafické karty | brmbo | 3 | 466 | 26.02.2009 20:43 brmbo |
 | Keby ste si mali vybrat medzi GIGABYTE HD4850 Sapphire HD4850 ktoru radsej, ale iba z tychto dvoch. Hlavne aby bola tichsia,... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Grafické karty | mimkork | 32 | 2421 | 25.02.2009 16:56 Maxim |
 | Poradte mi aku mam kupit dosku pre tento CPU? Intel Core 2 Duo E8400, 3GHz, 6MB L2, LGA775, 45nm Cena do 2 500sk,- v Základné dosky | Dado | 4 | 728 | 24.02.2009 21:48 Dado |
 | Mam jednu otazku.Chcel by som si kupit nejaku dobre kvalitnu graficku kartu bud 512 alebo gigovu urcenu hlavne na hry.kto mi... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Grafické karty | patolog7 | 35 | 2088 | 24.02.2009 21:48 patolog7 |
 | no tak ze mam tuto zostavu a neviem aky zdroj aby postacil ASUS P5K INTEL CORE 2DUO E7400 4GB RAM 80GB DISC NVIDIA 9600GT... v PC zostavy | lukas_ko1 | 15 | 974 | 24.02.2009 19:32 lukas_ko1 |
 | Cavko. Mam doma pc a ntb. Chcel by som z PC spravit niaky hraci kompik aby sli dobre hry ako gta4 , cod5 aj do buducna proste... v PC zostavy | driftking3 | 26 | 883 | 23.02.2009 21:33 driftking3 |
 | Zdravim, rad by som pre znameho poskladal "herne PC" max do 665 Euro. predstava je asi takato > q6600, 4870, p5q,... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | Asocial99 | 34 | 1519 | 18.02.2009 15:03 Asocial99 |
 | Zdravim. Mam tieto dva zdroje a riesim dilemu o tom ktory je kvalitnejsi/lepsi. Jeden si chcem nechat, ale neviem ktory. Pls... v PC skrinky, zdroje a chladenie | FERDA23 | 9 | 805 | 17.02.2009 21:46 f4r0 |
 | Cafte mam taku otazocku dostal som 2x EAH 4850 oplati sa ich zapjit ale predat a kupit jednu 4870 v AMD grafické karty | Kinderko | 10 | 937 | 17.02.2009 17:14 citronado1 |
 | len ked chytim a zapnem zdroj zacne hned pistat-ani nemusi byt pustene pc preco? v PC skrinky a zdroje | mlynec | 13 | 916 | 17.02.2009 14:40 mlynec |
 | Cawte.Mozem si ja objednat tovar z agemu ako obycajna osoba teda ze s anezaoberam vypoctovou technikou a podobne?preotze by som... v Úložné zariadenia | pepan09 | 3 | 717 | 16.02.2009 18:42 pepan09 |
 | Moja zostava: MB-Asus P5QL Pro CPU- C2D E7400 RAM- Kingston DDR2 800MHz 2GB Graf. karta- SAPPHIRE HD 4830 512MB GDDR3 HDD-... v PC skrinky, zdroje a chladenie | stewo888 | 18 | 993 | 15.02.2009 22:56 tommy1104 |
 | da sa niak popisat rozdiel vykonu medzi 800Mhz DDR2 a 1333Mhz DDR3? oplati sa DDR3? v Pamäte | bevik | 7 | 980 | 15.02.2009 12:43 Vladio |
 | Chcel by som si kupit novu mys ale neviem aku ci laser alebo optiku za tu cenu. Mohli by ste mi poradit. Nechcem bezdrotovu a... v Externé zariadenia | ElNorka | 3 | 516 | 15.02.2009 11:59 ElNorka |
 | caute. .zalozil som tuto karu. ppredtym bola docasna x1650pro s tou nebol ziadny problem. .ale zalozil som sapphire 4850 a... v AMD grafické karty | MASAKER | 4 | 581 | 14.02.2009 10:47 chup44 |
 | čawte chcem si ist kupit novy PC a nwm aku grafiku tam mam dat PC ktore cem kupit CPU INTEL Core 2 Quad Q8200 BOX Z.D. GIGABYTE... v Grafické karty | patrik999 | 19 | 1219 | 14.02.2009 10:30 chup44 |
 | Vaham ktoru kupit pretoze podla tejto tabulky je natom 285-ka narovnako vo vykone ako 4870X2 tak comu mam verit? ak 285-ku... v Grafické karty | zajo301 | 15 | 1319 | 14.02.2009 10:26 chup44 |
 | GPU- HDD Zakladovka CPU RAM Idem si zložíť PC do cca 300€ bez DPH Pc bude viužívany len na video a hry. Utiahne mi to 350W... v PC zostavy | Tomto | 10 | 830 | 14.02.2009 9:45 chup44 |
 | Skrinka: Aplus Case Xclio2 Zdorj: LC POWER LC6600GP, 600W CPU: Intel® Pentium® E5200 BOX (2.5GHz) MB: ASUS P5B PREMIUM P965,4x... v PC zostavy | Dado | 11 | 605 | 13.02.2009 18:59 Quantum |
 | ahoj, ked uz som si kupil podla mna celkom slusny pc tak by som ho mohol aj vytaktovat, zatial planujem len cpu, kedze je boxed... v PC skrinky, zdroje a chladenie | zyklon | 12 | 626 | 13.02.2009 14:21 mimkork |
 | caute mam problem od vcera mi nejde pustit PC. (vlastne od piatku isiel stale pustit az na 8 krat). Poradte co mam robit? Je to... v PC zostavy | chup44 | 12 | 1214 | 12.02.2009 21:18 chup44 |
 | Chcem sa opytat aku graficku kartu? PC: CPU - C2D E7400 MB - Asus p5ql pro RAM - Kingston DDRII 800MHz 2GB Zdroj este nemam.... v Grafické karty | stewo888 | 17 | 1358 | 12.02.2009 18:29 stewo888 |
 | Tak, pochváľte sa, čo ste dostali na Vianoce od "Ježiška" :rolleyes: Ja som dostal: Canon Pixma MP240, 2GB M2,... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] v Krčma | P3CKIV | 96 | 7146 | 11.02.2009 23:19 giuseppe |
 | mam zaujem o tu grafiku len neviem aku znacku ide mi hlavne o hlucnost,sapphire, asus alebo gainward mate s tymi kartami nejake... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Grafické karty | donnel | 39 | 2304 | 07.02.2009 20:46 Jeffo |
 | Cafte oplati sa kupit novu VGA geforce 8800GTX za 2500SK //presunute, Daron v Grafické karty | Kinderko | 8 | 783 | 06.02.2009 10:46 qmox |
 | Nazdar pani, chystam sa kupit novy pc a preto by som vas chcel poprosit o jeho poskaldanie do 1 990 € (cca 60 tisic Sk). Bude... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | marfi | 56 | 2586 | 05.02.2009 23:37 tomas019 |
 | nazdar profíci, snažím se najít základní desku, ktera by seděla do tehle sestavy, ale moc tomu nerozumím a proto bych chtěl... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | rulak | 39 | 1411 | 04.02.2009 20:53 rulak |
 | No takze cel by som si kupit klavesnicu a mys Uvazujem o klavesnica vsetkym znama: Mys: alebo Podlozka: Chcem sa spytat na... v Externé zariadenia | jankosta | 10 | 789 | 03.02.2009 16:54 jankosta |
 | Niaku brutalnu skrinku do 2000 - 2200 sk viac ne... moze byt bez chladicov . podmienka : Presklena bočná strana a niaky... v PC skrinky, zdroje a chladenie | 4Dimension | 7 | 508 | 02.02.2009 22:29 deCode666 |
 | cavte kolega by si chcel poskladat Pc zostavu... aj zo skrinou bez monitora... tak ci by sa nieco dalo poriesit Dakujem v PC zostavy | Iginnko | 14 | 789 | 02.02.2009 20:30 Spiritof69 |
 | najaky vykonnejsi procak ??? v Procesory | Iginnko | 4 | 752 | 02.02.2009 19:41 chup44 |