Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2063 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 69 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.09
Prihlásený: 04.11.23
Príspevky: 614
Témy: 28
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 27.03.2015 9:00

jasne ja som mal polkilove balenie uz som mal 2 pauzy :) .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2015 23:14

Nazory na Maximum Crea-Genic od Weideru? Cital som na to len a len dobre reakcie.







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 6:46

Idem po dlhsej prestavke do posilnovne, ale rad by som isiel aj zajtra / aspon pozajtra. Problem je v tom, ze aj ked si myslim, ze davam pozor, tak sa rozbijem a tyzden nemozem ohnut ruky, pri chodzi dole schodmi sa citim ako Pamela Anderson a chrbat ma boli ako 85 rocneho deda.
Ako mam odhadnut, kedy staci?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 8:07

Neodhaduj, daj polovicne vahy ako si daval pred tym nez si prestal a daj 2/3 opakovani.


Online

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 23.04.24
Príspevky: 2691
Témy: 121
Bydlisko: Štúrovo
Príspevok NapísalOnline : 31.03.2015 8:13

fAk3 píše:
Nazory na Maximum Crea-Genic od Weideru? Cital som na to len a len dobre reakcie.


Tak asi ked čítas len a len dobré reakcie, tak už len treba skúsiť vlastná skúsenosť je aj tak najlepšia


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 14:14

fAk3 píše:
Nazory na Maximum Crea-Genic od Weideru? Cital som na to len a len dobre reakcie.

Kupovať to je totálna stupidita, je to reálne predražené asi o 350-400% nechápem, ako to môže niekto kupovať. Dať za 208 kapsúl obyčajného monohydrátu a nejakých prísad 46€.
Chudnutie, posilnovanie

mirom píše:
Neodhaduj, daj polovicne vahy ako si daval pred tym nez si prestal a daj 2/3 opakovani.

Hmm, to je velmi zaujímavá rada.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 14:27

A co je na tom zaujimave? Da takym stylom 2 treningy a moze ist zas naplno.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 14:35

Zaujímavé na tom samozrejme nie je nič, to mal byť iba frazeologizmus, ale zaujímalo by ma, ako si došiel na na ten výpoočet.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 14:49

Na ziadny vypocet som nedosiel a nic som nepocital. Niesom posadnuty cislami a okrem posilovne mam aj iny zivot (ktory je u mna daleko pred posilovnou) preto som mu proste napisal priklad ako to moze spravit bez toho aby si lamal hlavu nad vypoctami pri kazdom cviku.
Nepocitas si ty nahodou akou rychlostou ti vypadne :shit: zo zadku ked si na zachode?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 15:01

U mňa toto výpočet je. Keď máš iný život okrem posilnovne, nechápem, prečo sa vyjadruješ k témam ako stroidy, alebo toto, pričom v obidvoch prípadoch boli poznatky nesprávne. A keď sa už vyjadríš, tak aspoň napíše, že je to tvoj názor, aby to niekto nebral vážne.
mirom píše:
Neodhaduj, daj polovicne vahy ako si daval pred tym nez si prestal a daj 2/3 opakovani.

Aby sme znova neviedli takúto stupídnu a bezvýznamnú diskusiu, tak k veci: je to samozrejme zlá rada, také cvičenie by nemalo zmysel a k požadovanému výsledku by neviedlo. Ak to cvičenie mám mať nejaký efekt, dôležitá je hlavne správna strava, teda dostatok BCAA a dostaotok spánku a to zaťaženie musí mať istú pravidelnosť, aby si telo zvyklo na zaťaženie a začalo efektívnejšie regenrovať. Cvičiť s tým, že nechcem aby ma na druhý deň niečo bolelo síce popiera podstatu cvičenia ako takého, ale pomôžu dlhšie prestávky medzi sériami a začatie cvičenia systémom full body, teda menším zameraním na jednotlivé partie.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 15:17

Kiez by to s tym spankom bolo tak jednoduche :-/







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 15:18

Spánok je úplný základ, najmä na tvorbu najdôležitenších hormónov - testosterónu a rastového hormónu. Bez kvalitného spánku to naturálne nejde. Ak čítaš to Men 2.0 tak tam to dobre laicky vysvetlujú, nie síce do podrobna, ale dostatočne.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 15:22

Som si toho vedomy, ale moj problem je, ze spat dlho skratka nedokazem. Budim sa po piatich hodinach ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 15:33

To môže mať strašne vela dôvodov. Napríklad, že chodíš spať v zlý čas, že ti nesedí stravovací režim pred spaním, že máš zle načasovanú mentálnu aktivitu, stres... 1g tryptophanu 30 minút pred spaním by mohol pomôcť.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 15:40

To je prave problem. Pricin moze byt tolko, ze ani neviem kde zacat. Nebude tryptophan skor na zaspavanie ?
S tym problem nemam. Moj problem je, ze sa skoro zobudim ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 15:45

Je aj na zaspávanie aj na kvalitu spánku.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 15:56

Vdaka sa tip. Za pokus to rozhodne stoji, hoci by som to radsej riesil nejak naturalne.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 16:11

To je velmi naturálne riešenie, je to esenciálna aminokyselina.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 16:16

Naturalnejsie by pre mna bolo, ak by som ho nasiel napriklad vo vajciach. Prasok mi uz uplne prirodzeny nepride, ale poslednu dobu ma nedostatok spanku fakt ubija.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 16:47

Keby sme spravili velmi podrobný rozbor vajec, pravdepodobne by tam nejaké jednotky mg tryptophanu boli, ale to množstvo vajec, ktoré by bolo treba zjesť na to, aby si do seba dostal 1g tryptophanu by nebolo prijatelné.
Nie sú žiadne relevantné dôvody na to, mať predsudky voči nejakej látke len kvoli tomu, že je v práškovej forme. Akurát nám takto moderné technológie umožňujú prijať dostatočné množstvo takýto látok bez toho, aby s tým človek musel zjesť obrovskémnožstvo bezprostredne nepotrebných iných látok.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 17:17

O prasky nejde. Ide mi skor o to, ze by som rad poznal pricinu a odstranil ju. Toto je len taka "naplast" na problem a z dlhodobeho hladiska mi to skratka nepripada idealne.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 17:33

Spánok je velmi zložitá problematika a je velmi ťažké poradiť bez detailných znalostí konkrétneho prípadu, ale väčšinou to súvisí s celkovým zlým režimom dňa, alebo zlým rozvrhnutím záťaže, poprípade so zlým zlým mentálnym nastvením, ktoré bude asi najčastejším dôvodom. Treba si prejsť, ako ten deň prebieha, kedy je sústredená fyzická a mentálna záťaž a podla toho robiť nejaké zmeny. Keby som si spomenul na neakú kvalitnú literatúru, kde sa to rozoberá tak napíšem.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 17:50

Spartan.Ex píše:
U mňa toto výpočet je. Keď máš iný život okrem posilnovne, nechápem, prečo sa vyjadruješ k témam ako stroidy, alebo toto, pričom v obidvoch prípadoch boli poznatky nesprávne. A keď sa už vyjadríš, tak aspoň napíše, že je to tvoj názor, aby to niekto nebral vážne.
mirom píše:
Neodhaduj, daj polovicne vahy ako si daval pred tym nez si prestal a daj 2/3 opakovani.

Aby sme znova neviedli takúto stupídnu a bezvýznamnú diskusiu, tak k veci: je to samozrejme zlá rada, také cvičenie by nemalo zmysel a k požadovanému výsledku by neviedlo. Ak to cvičenie mám mať nejaký efekt, dôležitá je hlavne správna strava, teda dostatok BCAA a dostaotok spánku a to zaťaženie musí mať istú pravidelnosť, aby si telo zvyklo na zaťaženie a začalo efektívnejšie regenrovať. Cvičiť s tým, že nechcem aby ma na druhý deň niečo bolelo síce popiera podstatu cvičenia ako takého, ale pomôžu dlhšie prestávky medzi sériami a začatie cvičenia systémom full body, teda menším zameraním na jednotlivé partie.



Ja s normalnou svalovkou problem nemam. Ale teraz som dlho necvicil a ked pojdem prvykrat, tak budem taky zniceny, ze doslova nevyrovnam ruku aspon 3 dni...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 18:33

Spartan.Ex píše:
Spánok je velmi zložitá problematika a je velmi ťažké poradiť bez detailných znalostí konkrétneho prípadu, ale väčšinou to súvisí s celkovým zlým režimom dňa, alebo zlým rozvrhnutím záťaže, poprípade so zlým zlým mentálnym nastvením, ktoré bude asi najčastejším dôvodom. Treba si prejsť, ako ten deň prebieha, kedy je sústredená fyzická a mentálna záťaž a podla toho robiť nejaké zmeny. Keby som si spomenul na neakú kvalitnú literatúru, kde sa to rozoberá tak napíšem.


Vdaka :)

Problem je hlavne ten, ze u mna sa to prejavuje dost extremne a nemyslim si, ze sa stravujem, alebo obecne fungujem horsie nez bezny clovek ktory tieto problemy nema. To ma na tom desi asi najviac.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 19:06

Johnnny - budis sa a co? Uz nezaspis? Alebo zaspis a potom sa zase zobudis? Ja mam tiez problemy so spankom.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2015 19:34

Daron píše:
Ja s normalnou svalovkou problem nemam. Ale teraz som dlho necvicil a ked pojdem prvykrat, tak budem taky zniceny, ze doslova nevyrovnam ruku aspon 3 dni...

Cvičenie je celkovo proces, pri ktorom sa ničia svaly a následne sa mikrozápaly vo svaloch regenerujú tak, aby boli pripravené na ďalšiu záťaž a z toho aj treba vychádzať. Pokial nechceš to maximálne zničenie vláken hneď na začiatku, môžeš spustiť búď z váh, z intenzity, alebo z objemu cvičenia. Pokial by si to chcel nejako skutočne spočítať, tak 2 cvicky, cca. 70% maxima v 8 opakovaniach s 2 min. prestávkami by malo byť primeraných na to aby aj došlo k nejakému prispôsobeniu, aj aby si sa pri tom úplne nezničil.

// Spojený príspevok Uto 31.03.15 19:37

Johnnny píše:
Problem je hlavne ten, ze u mna sa to prejavuje dost extremne a nemyslim si, ze sa stravujem, alebo obecne fungujem horsie nez bezny clovek ktory tieto problemy nema. To ma na tom desi asi najviac.

Bežný moderný človek úplne dobre nefunguje a nedostatok spánku patrí medzi hlavné dôvody toho, prečo sa priemerná hladina testosteronu u mužov znížila skoro o 1/3.
Drvivá väčšina problémov so spaním, či už zaspávaním alebo prebúdzaním, sú tzv. civilizačné problémy, alebo ochorenia, teda vychádzajú zo životného štýlu, z toho treba pri analýze takého problému vychádzať. Možno keby si vypísal bežný harmonogram dňa čo sa týka roboty, cvičenia, stravovania a rozvrhnutia volného času, niečo by sa v tom mohlo dať nájsť.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.04.2015 7:45

Daron: nejak tak. Ak sa zobudim o tretej rano, tak este zaspim, ale pravidelne sa budim skor o piatej, pripadne pol piatej a to uz nezaspim.

Spartan: takmer kazde rano vstavam o pol piatej. Chvilu sa este prevalujem v posteli, o siestej idem cvicit, potom do prace. Som programator, takze zhruba do 17:00 sedim pri PC. Idem domov a alebo som doma kde si alebo pustum film, alebo citam, alebo robim nieco na PC, pripadne idem von. Spat chodim okolo 23:00 a dost casto sa mi stava, ze skratka zaspim pri TV.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 01.04.2015 15:08

Johnnny o piatej? ja vstávam do roboty o pol piatej... ono človek by mal chodiť spať o 10tej a vstávať za svitu... v reálnej modernej dobe kde bežne pracovný deň končí aj o 8-9tej večer je to nereálne... u mna našťastie je a spánok mám veľmi kvalitný.. zapríčinené aj kúpou nového matraca.. proste odbije 22:00 som veľmi unavený a idem spať a ani cez víkend niesom dlhšie hore







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.04.2015 15:11

Dobre, ale ja vstavam o piatej aj cez vikend. Proste 365 dni v roku a to bez ohladu na to, ci idem spat o 22:00, alebo 3:00. Rozdiel je, ze ak idem spat o 22:00, 5x sa zobudim.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 01.04.2015 15:18

Ja mam nastastie dost dobru pracovnu dobu (7:30 - 16:00), chodim spavat medzi 22:00 a 23:30 a vzdy spim az dokedy zazvoni budik o 6:40
Neskusal si sa pytat doktorov na tie poruchy spanku?


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2063 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 69 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Chudnutie, posilnovanie I

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 94, 95, 96 ]

v Šport a pohyb

2868

98371

07.07.2014 21:03

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra