Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 2869 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 13:53

A to tam budú lavičky len tak na tej podlahe? neviem, aký druh gymu to bude, ale z mojich pár návštev posilňovne viem, že niektorým luďom to dobre preskakuje a hádžu na zem jednotučky ako švihnutí, by ma zaujímalo čo to je za podlahu a ako to bude vyzerať za pol roka.
Inač pekná posilňovňa, nejaký taký priestor hladám ja tu v Pezinku, lebo po ďalšom upgrade vybavenia u mňa doma sa tu už nemám pomaly kde hýbať, asi budem musieť zrušiť hosťovskú izbu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 25.11.11
Prihlásený: 07.06.19
Príspevky: 1076
Témy: 72
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 13:57

Tiez ma to zarazilo. Ak su to parkety tak to vydrzi 2tyzdne. Idem tam dnes poobede pozret tak zistim.







_________________
CPU:Intel Core 2 Duo 2.33 GHz OC 3.2 GHz | Cooler: Gelid Solutions Tranquillo rev.2 | MB: MSI P35 Neo, GPU: GIGABYTE HD 4870 1G | PSU: Be Queit pure power l7 430w | RAM: 4x1gb DDR2 Kingstong | monitor: Flatron W1942T |Headset: Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma, Superlux HD 381B, V-Sonic VSD1 | Mouse: Logitech G400 | Fon: Nokia Lumia 520 White

Notebook: Lenovo ThinkPad Edge E531
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 14:13

V Michalovciach su rovnake ceny. Co je ale pozoruhodne, ze v Koline nad Rynom, kde su bezne sluzby asi 4-5x drahsie ako na Slovensku stoji mesacna permanentka 19,90€ a to su 3-4 poschodove fitnesscentra.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 14:16

To je inač nejaký rodinný dom? alebo aká je to stavba?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 14:46

lukac píše:
Kuknite co nam otvorili v linci :D konecne sa netreba trepat do trnavy :)

Pozeral som uz nato aj ja...kedze moja oblubena posilka u Kristofika konci za 10 dni...tie parkety v posilke si neviem predstavit, pri nejakom mrtvom tahu, alebo inych cvikoch ked 30 kilove jednorucky hodia z pol metra na zem...podlahu tam budu asi do mesiaca menit.. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 2691
Témy: 121
Bydlisko: Štúrovo
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 15:21

Ako tie ceny su fajn :) Ja tu u nás mam za 10 € na mesiac neobmedzeny vstup, a celkom fajn vybavena posilka


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 15:33

Ominous píše:
lukac píše:
Kuknite co nam otvorili v linci :D konecne sa netreba trepat do trnavy :)

Pozeral som uz nato aj ja...kedze moja oblubena posilka u Kristofika konci za 10 dni...tie parkety v posilke si neviem predstavit, pri nejakom mrtvom tahu, alebo inych cvikoch ked 30 kilove jednorucky hodia z pol metra na zem...podlahu tam budu asi do mesiaca menit.. :)


Vacsinou sa tam davaju este gumene podlozky, mozno kvoli fotkam tam nie su, kto vie. Alebo je majitel len hlupy, uvidi sa. Kazdopadne, kazdy kto mal v ruke cinku a trosku cvicil vie, ze takato podlaha nemoze mat dlhu zivotnost.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 15:44

No ale ako výbava je úbohá (pokial pofotili všetko, čo predpokladám, že áno), tam keď už bude 5 ludí, tak sa buď dohodnú, alebo sa budú hádať :lol: halvne keď budú chcieť ísť na stacionárny bicykel traja naraz :D obávam sa, že majitelia si to predstavujú príliš jednoducho, tamto je vhodné akurát pre tých, ktorí majú radi free weight (ako napríklad ja), ale takých je zopár, dnes väčšina ludí cvičí na strojoch.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 16:05

Tak vies ako... Slovaci. Minimalne naklady a maximalny zisk (ceny vstupeniek).


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 16:09

Tak to som si ani nevšimol, tak tie ceny sú vzhladom na vybavenie smiešne, pýtať tolko za tak zle vybavenú posilňovňu niekde na dedine, tak to spravia fakt akurát Slováci.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 16:09

V MI je to "trosku" ina uroven.
Foto na: http://impulsegym.sk/
VIdeo: https://www.youtube.com/watch?v=ZviloYjzkKU


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 16:15

:lol: a ešte tá otváracia doba:
pon-pia: 7:00 - 12:00, 16:00- 22:00
víkend: 15:00 - 22:00
WTF?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 17:09

Tie stroje TechnoGym vyslovene neznasam, vsade to seru do kazdej novej posilky, hrozna konstrukcia imho. Tie nastavenia polohovania co ponukaju su na nich najhorsie, pripadne nemaju ziadne nastavenia.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 17:21

Maju ich tusim aj vo FitUpe kam chodim ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 17:26

Stroje sú celkovo "kameňom úrazu" a jedným z dôvodov, prečo na väčšine ludí nie je vidno, že cvičia, tie stoje sú vhodné úplne pre niekoho iného ako pre začiatočníka čo tam príde lebo chce vyzerať spoň priemerne, ale luďom sa prote s free weights cvičiť nechce.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 18:57

...nechce sa im, pretoze nepoznaju spravnu techniku, that´s all, pripadne to cvicia zle, co je este vacsia strata casu.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 19:14

Šak jasné, ale to nemení nič na tom, že kým sa ludia nenaučia základné cviky s volnými váhami, môže izolovať na tých strojoch kolko chcú. Kedysi posilňovne vyzerali úplne inač, až v 70' rokoch začali profesionálni kulturisti navrhovať a zostavovať stoje, na ktorých by mohli cielene izolovať jednotlivé svaly pre maximálny rozvoj, akurát potom to začali používať ludia, ktorí boli v gyme 1. krát lebo to pre nich bolo jednoduchšie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 25.11.11
Prihlásený: 07.06.19
Príspevky: 1076
Témy: 72
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 20:40

Bol som v tom fitku a je to tam uplne v pohode. Miesta dost, su tam 2 velke miestnosti, cca 25 stanovisk. Mne tam nechyba ziaden stroj. Je tam vsetko co potrebujem. Na zemi je stara plavajuca podlaha s tym ze tam kde sa davaju cinky na zem je bud guma alebo koberec. Ked tam nebudu retardi tak to bude ok. A pokial si zaplatim pernamentku na mesiac a budem chodit jaj chodim teraz - 5-6 krat do tyzdna tak to je uplne v pohode cena.







_________________
CPU:Intel Core 2 Duo 2.33 GHz OC 3.2 GHz | Cooler: Gelid Solutions Tranquillo rev.2 | MB: MSI P35 Neo, GPU: GIGABYTE HD 4870 1G | PSU: Be Queit pure power l7 430w | RAM: 4x1gb DDR2 Kingstong | monitor: Flatron W1942T |Headset: Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma, Superlux HD 381B, V-Sonic VSD1 | Mouse: Logitech G400 | Fon: Nokia Lumia 520 White

Notebook: Lenovo ThinkPad Edge E531
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 5:57

Spartan.Ex píše:
Šak jasné, ale to nemení nič na tom, že kým sa ludia nenaučia základné cviky s volnými váhami, môže izolovať na tých strojoch kolko chcú. Kedysi posilňovne vyzerali úplne inač, až v 70' rokoch začali profesionálni kulturisti navrhovať a zostavovať stoje, na ktorých by mohli cielene izolovať jednotlivé svaly pre maximálny rozvoj, akurát potom to začali používať ludia, ktorí boli v gyme 1. krát lebo to pre nich bolo jednoduchšie.


A je to az taky problem ? Pytam sa preto, ze to robim tiez.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 2691
Témy: 121
Bydlisko: Štúrovo
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 8:25

Ja by som povedal že napr cvičenie s jednoručkami napr na bench je o mnoho lepšie ako napr cvičenie s olympíjskou tyčou alebo na stroji. Pretože keď cvičíš s jednoručkami tak zapájaš aj stabilizačné svaly. A ked cvičíš na stroji tak toto všetko robí vlastne za teba stroj, takže tebe stačí len tlačiť na tu partiu preto to máš odizolované...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 9:11

No a ja cvicim bench na multipresse, co je zrejme ten uplne najnevhodnejsi sposob. Avsak to bolo kvoli trenerovi, ktory mi to odporucil, lebo na zaciatok je to lahsie. Tiez mam lavu ruku asi o 20-25% slabsiu nez pravu, takze tu by sa to mohlo kompenzovat. O mesiac mam vraj prejst na normalny bench. V kazdom pripade si ma potesil. Urcite budem cvicit radsej s jednoruckami, pretoze pri klasickom benchpresse mam problem ist do zlyhania, kedze sa bojim, ze ak tu cinku pustim este raz, luz ju nevytiahnem :oops:

PS: Ja viem, chceli by ste moje problemy :-D







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 25.11.11
Prihlásený: 07.06.19
Príspevky: 1076
Témy: 72
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 10:08

Multipres je podľa mňa celkovo absolútna blbost. Ja keď som zacinal tak tiež som mal lavu ruku o veľa slabšiu, ale riesil som to na začiatku s trenerom ktorý ma usmernoval. Radšej na začiatku treba s menšími vahami nech si zvyknes na techniku.

A preto je najlepší chodiť do posilky s kamardom ktorý ta istí. Mne sa to raz stalo ze som sa precenil a typek musel ku mne doskakovat :-D







_________________
CPU:Intel Core 2 Duo 2.33 GHz OC 3.2 GHz | Cooler: Gelid Solutions Tranquillo rev.2 | MB: MSI P35 Neo, GPU: GIGABYTE HD 4870 1G | PSU: Be Queit pure power l7 430w | RAM: 4x1gb DDR2 Kingstong | monitor: Flatron W1942T |Headset: Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma, Superlux HD 381B, V-Sonic VSD1 | Mouse: Logitech G400 | Fon: Nokia Lumia 520 White

Notebook: Lenovo ThinkPad Edge E531
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 10:32

Johnnny píše:
No a ja cvicim bench na multipresse

:sick:
(to si proste nevyhnutne vyžadovalu moju reakciu :) )


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 2691
Témy: 121
Bydlisko: Štúrovo
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 10:35

Na multipresse cvičim občas jeden cvik a to horné prsia, keď to vyžaduje kapacitná situácia v posilke :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 10:38

InVader píše:
Ja by som povedal že napr cvičenie s jednoručkami napr na bench je o mnoho lepšie ako napr cvičenie s olympíjskou tyčou alebo na stroji. Pretože keď cvičíš s jednoručkami tak zapájaš aj stabilizačné svaly. A ked cvičíš na stroji tak toto všetko robí vlastne za teba stroj, takže tebe stačí len tlačiť na tu partiu preto to máš odizolované...

Určite sa nedá povedať, že jednoručky by boli lepšie ako veklá činka, alebo naopak, sú to dve rozdielne veci, obidve majú svoje výhody a jediná správna možnosť je striadať to. Ta cvičím hrudník v pomere asi 80:20 v prospech velkej činky, mne to sedí ďaleko viac. Niekedy pre zmenu idem celý work out len jednoručkami. O tom bola skoro celá kapitola v Education of bodybuilders, Arnold písal že jemu viac vyhovoali velké činky, Francovi tiež, ale na niektorých proste napríklad klasický Bench press nezaberali.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 10:40

Spartan.Ex píše:
Johnnny píše:
No a ja cvicim bench na multipresse

:sick:
(to si proste nevyhnutne vyžadovalu moju reakciu :) )


V pohode. Popravde, mna po precitani tvojich dnesnych prispevkov napadlo to iste. Tym nemyslim, ze pises hluposti, ale ze multipress je hlupost. Az tam pojdem v piatok, skusim migrovat na jednorucky, alebo normalny benchpress :-) Hold, som proste taky Kazimir vo svete kulturistiky, ale snazim sa :oops:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 10:41

Johnnny píše:
V kazdom pripade si ma potesil. Urcite budem cvicit radsej s jednoruckami, pretoze pri klasickom benchpresse mam problem ist do zlyhania, kedze sa bojim, ze ak tu cinku pustim este raz, luz ju nevytiahnem :oops:

To ťa bohužial potešil neprávom, bench press treba určite skúšať, či ti sedí, alebo nie, stále je to najzákladnejší, najlepší a nenahraditelný cvik na hrudník ako je napríklad drep na nohy. Nechodíš do gymu s nejakých sparingom? alebo nemáte v gyme rack (klietku) ako som ja ukazoval na videu?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 2691
Témy: 121
Bydlisko: Štúrovo
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 10:41

Ako vravíš je to subjektívne, ja to cvičím 50:50


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 10:42

lukac píše:
Multipres je podľa mňa celkovo absolútna blbost.

Blbosť to v žiadnom prípade nie je, ale je to nástroj pre pokročilých, ktorí potrebujú cielene maximálne zaťažiť jednu konkrétnu časť tela, je to super vec, ale nie pre každého.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2014 10:43

Spartan.Ex píše:
Johnnny píše:
V kazdom pripade si ma potesil. Urcite budem cvicit radsej s jednoruckami, pretoze pri klasickom benchpresse mam problem ist do zlyhania, kedze sa bojim, ze ak tu cinku pustim este raz, luz ju nevytiahnem :oops:

To ťa bohužial potešil neprávom, bench press treba určite skúšať, či ti sedí, alebo nie, stále je to najzákladnejší, najlepší a nenahraditelný cvik na hrudník ako je napríklad drep na nohy. Nechodíš do gymu s nejakých sparingom? alebo nemáte v gyme rack (klietku) ako som ja ukazoval na videu?


Sparinga nemam, to je prave ten problem. Na video som nepozeral, ale nic specialne som si tam nevsimol. Multipress ma akurat poistky, ale tie sa tiez nedaju nastavit idealne, takze asi budem trochu riskovat ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 2869 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chudnutie, posilnovanie

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 67, 68, 69 ]

v Šport a pohyb

2062

39274

27.09.2023 10:01

Fico Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra