| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Bazár Téma: NZXT X31 |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 461
| Len asi pred mesiacom som ho kupoval tu na fore od castell-a. Ja som ho mal pouzity len chvilu spolu s NZXT G10 na mojej gpu, no ten performance nebol taky ako som ocakaval tak som sa rozhodol vratit spet na vzduch.
Cena: 39 |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Ventilátor na Kraken X61 |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 571
| | Ten 2 pack v alze tie corsairy som pozeral tiez tak vyskusam tie. |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Ventilátor na Kraken X61 |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 571
| | Rad by som otvoril tuto temu. Taktiez sa obzeram po novych fanoch, n farbe nezalezi hlavne nech su ucinne. |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Pentium G4500 [vyriešené] |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 471
| | predane uzivatelovi citronik, peniaze prisli na ucet po odskusani |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Vodné chladenie NZXT Kraken X31, uchytenie Intel v záruke [vyriešené] |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 679
| | konence som to mohol vyskusat, funguje vyborne |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: Ventilatory 120mm |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 613
| | 2x corsair SP120 odoslane uzivatelovi Xabi |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Vodné chladenie NZXT Kraken X31, uchytenie Intel v záruke [vyriešené] |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 679
| Balik som prevzal len este neodskusal  |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Pentium G4500 [vyriešené] |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 471
| | fuu, fakt ti neviem povedat ci by sedel |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Pentium G4500 [vyriešené] |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 471
| nic v zlom ale, ale je to z tvojej strany vykoristovanie ak chces aby som ti tento procesor predal za 27-28 eur.
Odpoved: Razantne nie. |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Pentium G4500 [vyriešené] |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 471
| | 35 eur s postou bez chladica. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: Ventilatory 120mm |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 613
| | 20 eur za komplet moze byt, mozme sa aj stretnut v BA. papier nieje ziadny |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: Ventilatory 120mm |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 613
| |
Fórum: Bazár Téma: I/P: Ventilatory 120mm |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 613
| | Fuu tak nato ti fakt neviem odpovedat, ale su v dobrej kondicii |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: Ventilatory 120mm |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 613
| Corsairy po 5€/kus Noctua 8 eur.
Kto prvy zoberie aspon 2 kusy dostane ten "thermal" gratis. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: ACER E1 - 572 |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 381
| | sorac ale pod 200 naozaj neidem. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: ACER E1 - 572 |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 381
| |
Fórum: Bazár Téma: I/P: Lenovo MIIX 310 64GB |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 453
| |
Fórum: Bazár Téma: I/P: ACER E1 - 572 |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 381
| |
Fórum: Kôš Téma: pravidla bazaru |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 16
| |
Fórum: Bazár Téma: I/P: Ventilatory 120mm |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 613
| 3x : Corsair Quiet edition SP120 (k jednemu chyba 1 biely kruh) 1x : Thermaltake TT 1225 -> (tento skor pridam asi skor zadarmo ak bude mat niekto zaujem) 1x : noctua NF S12 1200 |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: ACER E1 - 572 |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 381
| Predam Acer notebook vo velkosti 15.6" v konfiguracii: CPU - i7 - 4500U (1.8 GHz - 3.0 GHz) GPU - HD 4400 RAM - 8 GB HDD - 500 GB (povodny)
Kupovany vo svajciarsku, po zaruke, v super stave.
!Nemecka klavesnica!. |
|
Fórum: Bazár Téma: P: chladič Noctua NH-C12P+corsair SP120 |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 551
| | Ak by som chcel len tie dva vetraky? (podmienka musia mat biele kruzky) |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: Lenovo MIIX 310 64GB |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 453
| Predam tabletPc kupovany 19.12.2016. Bol kupeny ako darcek na vianoce pre priatelku, no po pól roku co presiel od jeho kupy ma maximalne nevyuzitie.
Inak je to docela sikovna vec, na klavesnici sa pise fajn a je to verzia s 4GB ram. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: SP xDrive Z50, flashka pre iPhone |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 417
| mas spravu
// Spojený príspevok Str 02.08.17 10:48
peniaze odoslane na ucet |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: NVMe SSD Patriot Hellfire (240 GB) |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 623
| priebezne sme dohodnuty na kupe. 
// Spojený príspevok Str 05.07.17 21:16
Moneyyz odoslane na ucet 
// Spojený príspevok Uto 11.07.17 20:13
5.7 som poslal peniaze na ucet, je 11.7 a ja to stale nemam  |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: Mistrovství v C++ 4. aktualizované vydání |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 425
| Ano este stale je a naozaj rad by som sa toho uz zbavil  |
|
Fórum: Bazár Téma: I/K: RAZER BLACKWIDOW TOURNAMENT EDITION CHROMA |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 343
| | Kupim tuto klavesku - RAZER BLACKWIDOW TOURNAMENT EDITION CHROMA. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: Ventilatory 120 |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 341
| Ma na predaj nejake ventilatory zo svojej skrine. Noctua nf s12-1200 SilentiumPc ventilator zo skrine regnum rg1w 120mm 1100 ot./min white led, je tichy. SilentiumPc ventilator zo skrineregnum rg1w 120mm 1100 ot./min black Ventilator s chladica SilentiumPc Fera3 Thermaltake TT-1225 |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: ASUS Geforce 760 GTX |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 750
| | Ja som kupil GPU v popise za 80 eur. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: Samsung galaxy S4 mini white |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 688
| |