cherryman - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 7 z 16 [ Vyhľadávanie našlo 468 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Bazár   Téma: NZXT X31


Odpovede: 2
Zobrazenia: 461


Len asi pred mesiacom som ho kupoval tu na fore od castell-a. Ja som ho mal pouzity len chvilu spolu s NZXT G10 na mojej gpu, no ten performance nebol taky ako som ocakaval tak som sa rozhodol vratit spet na vzduch.

Cena: 39

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Ventilátor na Kraken X61


Odpovede: 5
Zobrazenia: 571


Ten 2 pack v alze tie corsairy som pozeral tiez tak vyskusam tie.

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Ventilátor na Kraken X61


Odpovede: 5
Zobrazenia: 571


Rad by som otvoril tuto temu. Taktiez sa obzeram po novych fanoch, n farbe nezalezi hlavne nech su ucinne.

 Fórum: Bazár   Téma: P: Pentium G4500 [vyriešené]


Odpovede: 6
Zobrazenia: 471


predane uzivatelovi citronik, peniaze prisli na ucet po odskusani

 Fórum: Bazár   Téma: P: Vodné chladenie NZXT Kraken X31, uchytenie Intel v záruke [vyriešené]


Odpovede: 4
Zobrazenia: 679


konence som to mohol vyskusat, funguje vyborne

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Ventilatory 120mm


Odpovede: 10
Zobrazenia: 613


2x corsair SP120 odoslane uzivatelovi Xabi

 Fórum: Bazár   Téma: P: Vodné chladenie NZXT Kraken X31, uchytenie Intel v záruke [vyriešené]


Odpovede: 4
Zobrazenia: 679


Balik som prevzal len este neodskusal :D

 Fórum: Bazár   Téma: P: Pentium G4500 [vyriešené]


Odpovede: 6
Zobrazenia: 471


fuu, fakt ti neviem povedat ci by sedel

 Fórum: Bazár   Téma: P: Pentium G4500 [vyriešené]


Odpovede: 6
Zobrazenia: 471


nic v zlom ale, ale je to z tvojej strany vykoristovanie ak chces aby som ti tento procesor predal za 27-28 eur.

Odpoved: Razantne nie.

 Fórum: Bazár   Téma: P: Pentium G4500 [vyriešené]


Odpovede: 6
Zobrazenia: 471


35 eur s postou bez chladica.

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Ventilatory 120mm


Odpovede: 10
Zobrazenia: 613


20 eur za komplet moze byt, mozme sa aj stretnut v BA. papier nieje ziadny

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Ventilatory 120mm


Odpovede: 10
Zobrazenia: 613


Cca rok

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Ventilatory 120mm


Odpovede: 10
Zobrazenia: 613


Fuu tak nato ti fakt neviem odpovedat, ale su v dobrej kondicii

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Ventilatory 120mm


Odpovede: 10
Zobrazenia: 613


Corsairy po 5€/kus
Noctua 8 eur.

Kto prvy zoberie aspon 2 kusy dostane ten "thermal" gratis.

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: ACER E1 - 572


Odpovede: 5
Zobrazenia: 381


sorac ale pod 200 naozaj neidem.

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: ACER E1 - 572


Odpovede: 5
Zobrazenia: 381


UP

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Lenovo MIIX 310 64GB


Odpovede: 1
Zobrazenia: 453


Predane mimo fora.

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: ACER E1 - 572


Odpovede: 5
Zobrazenia: 381


Cena pre forum 200e.

// Spojený príspevok Pia 18.08.17 9:37

https://pc.bazos.sk/inzerat/76199102/ACER-E1-572.php

 Fórum: Kôš   Téma: pravidla bazaru


Odpovede: 0
Zobrazenia: 16


https://pc.bazos.sk/inzerat/76199161/Lenovo-MIIX-310-64GB.php

Cena pre forum 170e.

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Ventilatory 120mm


Odpovede: 10
Zobrazenia: 613


3x : Corsair Quiet edition SP120 (k jednemu chyba 1 biely kruh)
1x : Thermaltake TT 1225 -> (tento skor pridam asi skor zadarmo ak bude mat niekto zaujem)
1x : noctua NF S12 1200

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: ACER E1 - 572


Odpovede: 5
Zobrazenia: 381


Predam Acer notebook vo velkosti 15.6" v konfiguracii:
CPU - i7 - 4500U (1.8 GHz - 3.0 GHz)
GPU - HD 4400
RAM - 8 GB
HDD - 500 GB (povodny)


Kupovany vo svajciarsku, po zaruke, v super stave.

!Nemecka klavesnica!.

 Fórum: Bazár   Téma: P: chladič Noctua NH-C12P+corsair SP120


Odpovede: 4
Zobrazenia: 551


Ak by som chcel len tie dva vetraky? (podmienka musia mat biele kruzky)

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Lenovo MIIX 310 64GB


Odpovede: 1
Zobrazenia: 453


Predam tabletPc kupovany 19.12.2016. Bol kupeny ako darcek na vianoce pre priatelku, no po pól roku co presiel od jeho kupy ma maximalne nevyuzitie.

Inak je to docela sikovna vec, na klavesnici sa pise fajn a je to verzia s 4GB ram.

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: SP xDrive Z50, flashka pre iPhone


Odpovede: 2
Zobrazenia: 417


mas spravu

// Spojený príspevok Str 02.08.17 10:48

peniaze odoslane na ucet

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: NVMe SSD Patriot Hellfire (240 GB)


Odpovede: 1
Zobrazenia: 623


priebezne sme dohodnuty na kupe. :)

// Spojený príspevok Str 05.07.17 21:16

Moneyyz odoslane na ucet :)

// Spojený príspevok Uto 11.07.17 20:13

5.7 som poslal peniaze na ucet, je 11.7 a ja to stale nemam :jaw:

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Mistrovství v C++ 4. aktualizované vydání


Odpovede: 7
Zobrazenia: 425


Ano este stale je a naozaj rad by som sa toho uz zbavil :D

 Fórum: Bazár   Téma: I/K: RAZER BLACKWIDOW TOURNAMENT EDITION CHROMA


Odpovede: 0
Zobrazenia: 343


Kupim tuto klavesku - RAZER BLACKWIDOW TOURNAMENT EDITION CHROMA.

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Ventilatory 120


Odpovede: 0
Zobrazenia: 341


Ma na predaj nejake ventilatory zo svojej skrine.
Noctua nf s12-1200
SilentiumPc ventilator zo skrine regnum rg1w 120mm 1100 ot./min white led, je tichy.
SilentiumPc ventilator zo skrineregnum rg1w 120mm 1100 ot./min black
Ventilator s chladica SilentiumPc Fera3
Thermaltake TT-1225

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: ASUS Geforce 760 GTX


Odpovede: 13
Zobrazenia: 750


Ja som kupil GPU v popise za 80 eur.

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Samsung galaxy S4 mini white


Odpovede: 3
Zobrazenia: 688


Samozrejme
Stránka: 7 z 16 [ Vyhľadávanie našlo 468 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF