Cedron - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 2 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 52 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: PC zostavy   Téma: Upgrade PC - čo je naj...


Odpovede: 33
Zobrazenia: 1677


Zdravím,
Mám tu ďalšiu úlohu upgrade PC a to CPU, MB, RAM a VGA /takže vlastne srdce PC/. Celkom slušný základ tvorí:
cladič CPU: Noctua NH-U12P
PSU: Corsair HX 520
HDD: 2x WD 6400AAKS
DVD: SAMSUNG SH-S223F
Case: Antec P182 + fany Noctua

Využitie softy 3D, video /práca/, hudba, minimum ...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Zostava do 340 EUR - komplet


Odpovede: 22
Zobrazenia: 1178


HELP!!!

Aký je Váš názor na mnou publikovanú zostavu hore teraz prosím, chcem objednávať......!

 Fórum: PC zostavy   Téma: Zostava do 340 EUR - komplet


Odpovede: 22
Zobrazenia: 1178


Takže toto som vybral, Váš názor teraz /navyšená cena do 400 EUR/: :D
CPU: http://www.alza.sk/procesor-amd-dual-co ... d84208.htm
MB: http://www.alza.sk/gigabyte-ma78g-ud3h-d111855.htm
RAM: http://www.alza.sk/pamet-2-gb-ddr2-800- ... d84423.htm
VGA: integrovaná
HDD: http://www.alza.sk/pevny-d...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Zostava do 340 EUR - komplet


Odpovede: 22
Zobrazenia: 1178


Akú zostavu ponúkaš? LCD?

 Fórum: PC zostavy   Téma: Zostava do 340 EUR - komplet


Odpovede: 22
Zobrazenia: 1178


tomaxx_199 píše:
nech kupi za 359€ z pcmanie a ma dovoz zadarmo a aj je tam lacne


Lenže pozor bez DPH, takže cena na gratis dopravu je 427,21 EUR. Ja som práve dokončil porovnávanie jednotlivých internetových shop.

 Fórum: PC zostavy   Téma: Zostava do 340 EUR - komplet


Odpovede: 22
Zobrazenia: 1178


Bazár som mu poradil aj ja, odmietol.

Shop pcmania vôbec nie je najlacnejší, keď pridaš dopravu + balné. Ale s tou voľbou AMD máš asi pravdu, na to som pozabudol.

 Fórum: PC zostavy   Téma: Zostava do 340 EUR - komplet


Odpovede: 22
Zobrazenia: 1178


Zdravím,
Práve som dokončil výber PC komplet /internet, filmy, video/ pre známeho, ale cena mi vychádza cez jeho rozpočet 340EUR. Viete mi poradiť kde ubrať, prípadne čo upraviť, tak aby to stálo za to. V tejto cenovej kategórií sa nepohybujem....

CPU: http://eshop.x-computers.sk/zbozi/cpu-p ......

 Fórum: Základné dosky   Téma: MB s čipsetom X48


Odpovede: 8
Zobrazenia: 683


Veď práve! Asus P5E je moja súčasná MB. Keď som mu ju ukázal hneď zahlásil, že to nie. On chce čipset x48 /pritom viem, že je to skoro to isté akurát drahšie/. Aj keď nie som po skúsenostiach veľký fanúšik MSI, vyzerá MSI X48C Platinum s možnosťou doplniť DDR2 aj DDR3 lepšie. S tým OC som si taktiež...

 Fórum: Základné dosky   Téma: MB s čipsetom X48


Odpovede: 8
Zobrazenia: 683


Zostava nie je pre mňa! Chlapec chce všetko najnovšie veci, otec zaplatí a tvrdošine ide po MB s x48. Keď na to má.... Ešte su tu potom brutal MB od Asusu, high rada, ale to je pre chlapca asi nezvladateľné, myslím....

 Fórum: Základné dosky   Téma: MB s čipsetom X48


Odpovede: 8
Zobrazenia: 683


Zdravím,

Chcem vedieť Váš názor na môj výber týchto MB:

http://www.alza.cz/gigabyte-x48-dq6-d88996.htm

alebo

http://www.alza.cz/zakladni-deska-msi-x ... d86593.htm


V zostave to bude s Core 2 Quad Q9300 /s OC/. Použitie práca s videom, fotografie, minimum hry.

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: cladic na cipset


Odpovede: 3
Zobrazenia: 579


Na mojej starej zostave som mal tento
http://tuning-pc.alza.sk/pasivni-chladi ... d67893.htm a maximálna spokojnosť.
Mal som ho na doske MSI K8N Neo4-FI pasiv a teploty okolo 30 C.

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Case na OC


Odpovede: 4
Zobrazenia: 499


Mám som nedávno podobný problém s výberom a mne vyšlo toto - cena/ výkon:

1, Antec P182
http://www.pixmania.sk/sk/sk/553820/art ... ierna.html

2, CoolerMaster Cosmos 1000
http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/4 ... oje-black/

Aj keď ta druhá je za tvoj rozsah...

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Vyber case


Odpovede: 13
Zobrazenia: 1218


Vladio píše:
Nj, aj ja mám tú P182


Nepochopím prečo si vymenil Antec P182 za toto:
http://skrine.alza.sk/pocitacova-skrin- ... d87243.htm

Zohnal som Antec P182 a musím povedať, že stojí za to! Pri cene 4000,- Sk aj s dopravou sa mu vyrovnajú case s cenou okolo 7000-8000Sk.

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Vyber case


Odpovede: 13
Zobrazenia: 1218


zabudas uviest co mas za take ukrutne problemy. ja mam totiz dominatora za nakych 2600 Sk ci kolko, a splna vsetky moje poziadavky, a to mozes vziat jed ze nejsom bezny uzivatel

Takže k problémom:
1, Hluk - v mojej súčasnej skrini TT Soprano VB1000 som bol nútený vymeniť oba fany - 1x po mesia...

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Vyber case


Odpovede: 13
Zobrazenia: 1218


Nj, aj ja mám tú P182 ale dať za ňu 6500SK...
Ja som ju bral z pixmania.sk za nejakých 4600Sk aj s poštou.. ale teraz ju tú majú za 3700SK, a ešte pošta (píše, že najlacnejšia 352SK) ťa výjde tieš o doosť lacnejšie...
http://www.pixmania.sk/sk/sk/553820/art ... ierna.html

Ten link je len pre uk...

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Vyber case


Odpovede: 13
Zobrazenia: 1218


Ešte raz!
Hľadám kvalitnú case, aj za viacej bubákov. Za 2 litre to asi nebude....
Recenzie som samozrejme čítal, išlo mi o osobné skúsenosti a rady. Môj favorit je zatiaľ ten Antec P182

A keby si sa fakt nenechal prehovorit, popripade
kód:
http://skrine.alza.sk/pocitacova-skrin- ... d82458.h...

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Vyber case


Odpovede: 13
Zobrazenia: 1218


Zdravím,

Ku svojej zostave vyberám kvalitnú case, potrebujem poradiť, tu je výber:
Antec P182
http://www.tichepc.sk/produkt/Antec-P182-1791.html
alebo
CoolerMaster Stacker 831
http://skrine.alza.sk/pocitacova-skrin- ... d69084.htm

Prípadne ďalšie návrhy v tejto cenovej hľadine!

 Fórum: Grafické karty   Téma: ATI HD 3850 a CPU Athlon64 3200+


Odpovede: 1
Zobrazenia: 440


Nedávno som predal svoju zostavu s CPU Athlon64 3200+ /viď popis nižšie/. Po 10 dňoch sa mi ozval kupec, že VGA bola slabá preto si kúpil SAPPHIRE HD 3850, 512MB DDR3 /poradil mu to predavač/. Teraz chce aby som mu to tam nainštaloval.... Je to vôbec reálne, aspoň na bežné použitie?


PS: Neskôr...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Tiché a výkonné PC


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1765


Ešte k tým ventilátorom:
1, Chcem sa pokúsiť poskladať zostatu s max. 2 ventilátormi. Jeden - zdroj a druhý vzadu na bedni - to je minimum, s tým nepohnem
2, Noctua NHu-12P je tiež riešenie, ale chcem sa pokúsiť použiť chladič bez fanu a toto by na ten procák nezvládol - myslím
3, Ako som videl t...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Tiché a výkonné PC


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1765


CElkom pekné len keby si si odpustil ten chladič a hodil tam o 1000sk lacnejsi Scythe ktorý to mozno uchladi pasivne tak yb si tam mohol hodit Nvidia 9600GT alebo Radeon HD 3870.....

Takže:
1, Priznávam s tým chladičom mám problém - asi si myslel takéto dačo:
CPU chladič: SCYTHE SCINF-1000 ...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Tiché a výkonné PC


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1765


Zdravím,

Mam záujem poskladať výkonne PC čo najtichšie /video - strih,prevod, 3D soft, hry/. T.j. s 1-2 ventilátormi v case -celkovo! Rozmýšlal som nad týmto:
CPU: Core 2 Duo E8400 6 826,00 SKK
MB: ASUS P5KC 3 501,00 SKK
RAM: 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition Vites...

 Fórum: Grafické karty   Téma: poradte mi s vyberom


Odpovede: 27
Zobrazenia: 1350


Poradťe, ktorú grafiku k zostave dole:

1, http://www.alza.sk/graficka-karta-ati-s ... d79995.htm

alebo

2, http://www.alza.sk/graficka-karta-asus- ... d74838.htm

Bude stačiť procesor?
Stránka: 2 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 52 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF