| Autor | Správa |
|---|
Fórum: PC zostavy Téma: Upgrade PC - čo je naj... |
Odpovede: 33 Zobrazenia: 1677
| Zdravím,
Mám tu ďalšiu úlohu upgrade PC a to CPU, MB, RAM a VGA /takže vlastne srdce PC/. Celkom slušný základ tvorí:
cladič CPU: Noctua NH-U12P
PSU: Corsair HX 520
HDD: 2x WD 6400AAKS
DVD: SAMSUNG SH-S223F
Case: Antec P182 + fany Noctua
Využitie softy 3D, video /práca/, hudba, minimum ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Zostava do 340 EUR - komplet |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1178
| HELP!!!
Aký je Váš názor na mnou publikovanú zostavu hore teraz prosím, chcem objednávať......! |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Zostava do 340 EUR - komplet |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1178
| Takže toto som vybral, Váš názor teraz /navyšená cena do 400 EUR/: :D
CPU: http://www.alza.sk/procesor-amd-dual-co ... d84208.htm
MB: http://www.alza.sk/gigabyte-ma78g-ud3h-d111855.htm
RAM: http://www.alza.sk/pamet-2-gb-ddr2-800- ... d84423.htm
VGA: integrovaná
HDD: http://www.alza.sk/pevny-d... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Zostava do 340 EUR - komplet |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1178
| | Akú zostavu ponúkaš? LCD? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Zostava do 340 EUR - komplet |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1178
| tomaxx_199 píše: nech kupi za 359€ z pcmanie a ma dovoz zadarmo a aj je tam lacne
Lenže pozor bez DPH, takže cena na gratis dopravu je 427,21 EUR. Ja som práve dokončil porovnávanie jednotlivých internetových shop. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Zostava do 340 EUR - komplet |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1178
| Bazár som mu poradil aj ja, odmietol.
Shop pcmania vôbec nie je najlacnejší, keď pridaš dopravu + balné. Ale s tou voľbou AMD máš asi pravdu, na to som pozabudol. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Zostava do 340 EUR - komplet |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1178
| Zdravím,
Práve som dokončil výber PC komplet /internet, filmy, video/ pre známeho, ale cena mi vychádza cez jeho rozpočet 340EUR. Viete mi poradiť kde ubrať, prípadne čo upraviť, tak aby to stálo za to. V tejto cenovej kategórií sa nepohybujem....
CPU: http://eshop.x-computers.sk/zbozi/cpu-p ...... |
|
Fórum: Základné dosky Téma: MB s čipsetom X48 |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 683
| | Veď práve! Asus P5E je moja súčasná MB. Keď som mu ju ukázal hneď zahlásil, že to nie. On chce čipset x48 /pritom viem, že je to skoro to isté akurát drahšie/. Aj keď nie som po skúsenostiach veľký fanúšik MSI, vyzerá MSI X48C Platinum s možnosťou doplniť DDR2 aj DDR3 lepšie. S tým OC som si taktiež... |
|
Fórum: Základné dosky Téma: MB s čipsetom X48 |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 683
| | Zostava nie je pre mňa! Chlapec chce všetko najnovšie veci, otec zaplatí a tvrdošine ide po MB s x48. Keď na to má.... Ešte su tu potom brutal MB od Asusu, high rada, ale to je pre chlapca asi nezvladateľné, myslím.... |
|
Fórum: Základné dosky Téma: MB s čipsetom X48 |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 683
| |
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: cladic na cipset |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 579
| |
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Case na OC |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 499
| |
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Vyber case |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 1218
| Vladio píše: Nj, aj ja mám tú P182
Nepochopím prečo si vymenil Antec P182 za toto:
http://skrine.alza.sk/pocitacova-skrin- ... d87243.htm
Zohnal som Antec P182 a musím povedať, že stojí za to! Pri cene 4000,- Sk aj s dopravou sa mu vyrovnajú case s cenou okolo 7000-8000Sk. |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Vyber case |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 1218
| zabudas uviest co mas za take ukrutne problemy. ja mam totiz dominatora za nakych 2600 Sk ci kolko, a splna vsetky moje poziadavky, a to mozes vziat jed ze nejsom bezny uzivatel
Takže k problémom:
1, Hluk - v mojej súčasnej skrini TT Soprano VB1000 som bol nútený vymeniť oba fany - 1x po mesia... |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Vyber case |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 1218
| Nj, aj ja mám tú P182 ale dať za ňu 6500SK... Ja som ju bral z pixmania.sk za nejakých 4600Sk aj s poštou.. ale teraz ju tú majú za 3700SK, a ešte pošta (píše, že najlacnejšia 352SK) ťa výjde tieš o doosť lacnejšie... http://www.pixmania.sk/sk/sk/553820/art ... ierna.html
Ten link je len pre uk... |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Vyber case |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 1218
| Ešte raz!
Hľadám kvalitnú case, aj za viacej bubákov. Za 2 litre to asi nebude....
Recenzie som samozrejme čítal, išlo mi o osobné skúsenosti a rady. Môj favorit je zatiaľ ten Antec P182
A keby si sa fakt nenechal prehovorit, popripade kód: http://skrine.alza.sk/pocitacova-skrin- ... d82458.h... |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Vyber case |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 1218
| |
Fórum: Grafické karty Téma: ATI HD 3850 a CPU Athlon64 3200+ |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 440
| Nedávno som predal svoju zostavu s CPU Athlon64 3200+ /viď popis nižšie/. Po 10 dňoch sa mi ozval kupec, že VGA bola slabá preto si kúpil SAPPHIRE HD 3850, 512MB DDR3 /poradil mu to predavač/. Teraz chce aby som mu to tam nainštaloval.... Je to vôbec reálne, aspoň na bežné použitie?
PS: Neskôr... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Tiché a výkonné PC |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1765
| Ešte k tým ventilátorom:
1, Chcem sa pokúsiť poskladať zostatu s max. 2 ventilátormi. Jeden - zdroj a druhý vzadu na bedni - to je minimum, s tým nepohnem
2, Noctua NHu-12P je tiež riešenie, ale chcem sa pokúsiť použiť chladič bez fanu a toto by na ten procák nezvládol - myslím
3, Ako som videl t... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Tiché a výkonné PC |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1765
| CElkom pekné len keby si si odpustil ten chladič a hodil tam o 1000sk lacnejsi Scythe ktorý to mozno uchladi pasivne tak yb si tam mohol hodit Nvidia 9600GT alebo Radeon HD 3870.....
Takže:
1, Priznávam s tým chladičom mám problém - asi si myslel takéto dačo:
CPU chladič: SCYTHE SCINF-1000
... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Tiché a výkonné PC |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1765
| Zdravím,
Mam záujem poskladať výkonne PC čo najtichšie /video - strih,prevod, 3D soft, hry/. T.j. s 1-2 ventilátormi v case -celkovo! Rozmýšlal som nad týmto:
CPU: Core 2 Duo E8400 6 826,00 SKK
MB: ASUS P5KC 3 501,00 SKK
RAM: 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition Vites... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: poradte mi s vyberom |
Odpovede: 27 Zobrazenia: 1350
| |