| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: SSD za 87 EUR BEZ DPH |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 529
| | Dakujem zatial pockam este na nazory ostatnych. |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: SSD za 87 EUR BEZ DPH |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 529
| Vyuzivany hlavne na OS, zakladne programy a nejaku tu hru. Ide mi len o to aby bol rychly, spolahlivy a s takym cenovym stropom asi aby nemal viac ako 60GB pamate.
Zvysok zostavy:
http://datacomp.sk/mb-msi-p67a-c45-b3-1155-_d92688.html
http://datacomp.sk/intel-core-i5-2500k- ... 87892.html
... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pocitac do 800 EUR vyuzivany hlavne na AutoCAD. |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1360
| | ok to je super, mne ide hlavne o to, aby pri praci zamestnancov nerusil hluk s pocitaca takze keby ze nejaky komponent velmi huci tak prosim poradte mi nieco ine. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pocitac do 800 EUR vyuzivany hlavne na AutoCAD. |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1360
| | Dakujem. Chcem sa spytat aky je rozdiel medzi mATX a ATX a tiez preco je ta graficka taka draha/dobre vybavena ja sa do toho nevyznam preto sa pytam. A neviete ci vlastne bude potrebna H67 vlastne ci vyuzijem integrovanu graficku kartu (len na ACAD a Revit) lebo ak nie tak by som zobral dosku s P67 ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pocitac do 800 EUR vyuzivany hlavne na AutoCAD. |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1360
| Rozhodol som sa cenovy vrchol zvysujem na 1000 moze byt aj viac ale nie o vela. AutoCAD 2012 a rozhodol som sa ze beriem aj Revit Architecture 2012. Tym padom potrebujem graficku aj na 3D aj 2D a tiez ten render.
Dakujem |
|
Fórum: Bazár Téma: P/I: Casti pocitaca. 150 EUR |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1590
| | Potvrdzujem uzivatelovi skorp9 predam maticnu dosku MSi P43T-C51 22 EUR na dobierku. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Graficka karta+zdroj do 250 EUR BEZ DPH |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 734
| mino_85 píše:
Dakujem za super clanok. Tie teploty ani hluk mi nevadia ked to porovnavam s tou co mam teraz tak to je podstatny rozdiel (myslim k lepsiemu). Asi ju zoberem len este radsej pockam netreba mi to nejak rychlo. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pocitac do 800 EUR vyuzivany hlavne na AutoCAD. |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1360
| | A nestacil by BOXovy chladic na procesore aky je rozdiel medzi tym co si poradil a boxovym. Ak to zvysi zivotnost alebo chod procesora tak zoberiem aj ten. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pocitac do 800 EUR vyuzivany hlavne na AutoCAD. |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1360
| KocuR píše: Pre acad by som skôr hodne ubral na grafike (GTS450 by imho s prehľadom stačila) a pridal na procesore
A aku grafiku a procesor by si potom odporucil? Ano ma to byt vyuzivane hlavne na AutoCAD + klasicke prehliadanie na webe.
Zatial dakujem Killerovi. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Graficka karta+zdroj do 250 EUR BEZ DPH |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 734
| Wow vyzera to byt na dobry kus. Ten zdroj asi zoberiem ale este by som chcel aj ine reakcie, nie ze by si sa mi ty nejak nepozdaval ale je lepsie ked viaceri povedia svoj nazor aby som nahodou nekupil nieco slabsie za rovnaku cenu.
Btw: ked das do googlu hladat corsair CX600 tak v obrazkoch na pr... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pocitac do 800 EUR vyuzivany hlavne na AutoCAD. |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1360
| | Ono to nie je pre mna ale zamestnancom do prace. A myslim ze on OC nevyuziju. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Graficka karta+zdroj do 250 EUR BEZ DPH |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 734
| Myslel som to tak ze teraz ho mam aj tu vga. Len jedna vec mi vadi na tom zdroji to ze ma len 4pin connector (neviem ci to nejak ovplyvni chod a overclock procesora) a nie 4+4 alebo rovno 8 ako podporuje moja doska. Totizto ja ten zdroj mam z minuleho pc ktory podporoval len 4pin).
A este co si m... |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: i5 2500K otazka |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 669
| Dakujem velmi pekne som necakal ze to urobis. Inac som si to video uz stiahol pre pripad ze by si ho chcel zmazat. Fakt dakujem velmi mi to pomohlo.
Btw: Skype  |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Graficka karta+zdroj do 250 EUR BEZ DPH |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 734
| Dobry vecer
Chcem sa opytat aka graficka karta a popripade zdroj by sa hodili do tejto zostavy. (Preto to davam do jednej temy lebo na obe veci mam spolu vydelenych 250 EUR BEZ DPH).
http://datacomp.sk/mb-msi-p67a-c45-b3-1155-_d92688.html
http://datacomp.sk/intel-core-i5-2500k- ... 87892.htm... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pocitac do 800 EUR vyuzivany hlavne na AutoCAD. |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1360
| | Nie zle som sa vyjadril s tou cd romkou a hdd som myslel tak aby si vedel ze chcem aj cd rom aj 1TB HDD.(Inac nedostatok HDD je kvoli zaplavam v thajsku?). Nie chcem len samotny PC s Windows 7 64 bit SK. |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: i5 2500K otazka |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 669
| | No ano bolo by to od teba super. Predtym nez som zacal tuto temu som si precital tvoju temu aby som nerobil zbytocne duplicity. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Pocitac do 800 EUR vyuzivany hlavne na AutoCAD. |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1360
| | Dobry vecer potreboval by som poradit nejaku zostavu ktora bude pouzivana zvacsa na auto cad a podobne programy do 800 EUR. Ide mi hlavne o rychost a stabilitu aby sa nestavalo ze pocitac spadne. S CD ROM a 1TB HDD mam len taketo poziadavky ostatne necham na vas. |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: i5 2500K otazka |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 669
| | Raz som to skusal ale este so starym pc a dostal som sa k modrej obrazovke. Ani ma nenabootovalo do windowsu musel som dat recovery. Preto sa toho bojim. |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: i5 2500K otazka |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 669
| Ano to viem ze je lepsie cez bios lenze sa toho bojim lebo neviem ake mam dat napatie nasobic a bus speed...
A este jedna vec co je to Dram Voltage lebo v tom MSi Control Center mi to pise cervenym 1.6533V |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: i5 2500K otazka |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 669
| Ahojte
http://datacomp.sk/mb-msi-p67a-c45-b3-1155-_d92688.html
http://datacomp.sk/intel-core-i5-2500k- ... 87892.html
http://datacomp.sk/ddram3-2x4gb-kingsto ... 98358.html
http://datacomp.sk/scythe-scmg-3000-mugen-3_d99759.html
Fortron Blue Storm II 500W
ATI Sapphire 4850
Chcem sa op... |
|
Fórum: Bazár Téma: P/I: Casti pocitaca. 150 EUR |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1590
| |
Fórum: Intel platformy Téma: Nefunguje mi pocitac |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 693
| | JJ aj ja som si myslel ze sa neda. A MSi dava taku moynost ye sa moyes royhodnut ci chces tam dat 4pin alebo 8 pin totizto ked som dostal tu dosku tak na tom 8pine boli 4 zakryte plastom. |
|
Fórum: Intel platformy Téma: Nefunguje mi pocitac |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 693
| Ok dakujem ale nefungovalo to nema mi kto pozicat zdroj takze cely pc davam do opravy nech ho oni poskladaju popripade vymenia zdroj.
// pridané po 10 hodinách 36 minútach od posledného príspevku
Ok podarilo sa mi. Zrobil som jedu chuybu yapajal som PCI-E kabel do procesora ale potom som si pre... |
|
Fórum: Intel platformy Téma: Nefunguje mi pocitac |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 693
| | myslim ze to bude zdrojom opravte ma ak je to hlupost. Ked nemam napojeny procesor do elektriky tak bezi len tie dve sekundy. Ale ak ho napojim tak pocujem take piskanie myslim take skabsie (ked sa zapocuvam) a ked stlacim tlacidlo na zapnutie tak sa to piskanie zosili (takze s tlacidlom problem neb... |
|
Fórum: Intel platformy Téma: Nefunguje mi pocitac |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 693
| | http://techreport.com/articles.x/14967 to je graficka presnu stranku som nenasiel. Zdroj ma vykon 500W. A ten kabel som zapajal ked bol pc odpojeny od napajania vlastne nic v nom nebolo zapojene. |
|
Fórum: Intel platformy Téma: Nefunguje mi pocitac |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 693
| Tak som vsetko pozapajal ale po zapnuti bezal asi 2 sekundy ale zabudol som na kabel ktory vedie elektinu do procesoru. Zapojil som ho a teraz sa ani po stleceni tlacidla nezapne.
http://datacomp.sk/mb-msi-p67a-c45-b3-1155-_d92688.html
http://datacomp.sk/intel-core-i5-2500k- ... 87892.html
ht... |
|
Fórum: Bazár Téma: P/I: Casti pocitaca. 150 EUR |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1590
| UP
Procesor - PREDANY (dixi)
Pamat RAM - PREDANA (mirof)
VGA - ZRUSENA
Zakladna doska - stale na predaj (aj backplate k tomu)
CENA: 29 EUR
pridavam originalny ventilator Intel na socket 775 bez pasty, ziadna zaruka, tiez pouzivany dva roky
CENA: 4 EUR
pridavam dalsi ventilator Intel na so... |
|
Fórum: Bazár Téma: P/I: Casti pocitaca. 150 EUR |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1590
| | Potvrdzujem. Uzivatelovi mirof predam RAM Kingston DDR2-SDRAM PC2-6400 (399MHz) za 9 EUR 14.10.2011 osobne v Kosiciach. |
|
Fórum: Bazár Téma: P/I: Casti pocitaca. 150 EUR |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1590
| | Ziadny problem mirof poslal som SS. |
|
Fórum: Bazár Téma: P/I: Casti pocitaca. 150 EUR |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 1590
| | Potvrdzujem uzivatelovi dixi predam CPU Intel Core 2 Duo E8400 bez chladica 55 EUR na dobierku. |
|