[ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09.08
Prihlásený: 12.09.09
Príspevky: 61
Témy: 12 | 12
NapísalOffline : 28.03.2009 18:44 | Boot

Zdar borci
Slubil som ze kamaratke preinstalujem WIN.
No ked vlozim do mechaniky CD a naskoci mi tabulka aby som stlacil klavesu pre bootovanie z CD klavesnica nereaguje a nemozem pustit instalaciu.....vie mi niekto poradit ako by som s tym pohol??
jedna sa o Bios Award a dostala k tomu aj CD s Akrosing(neviem uz ako sa to pise) to mi nabootuje mno ked na nico kliknem....najst image atd vyhodi chybu E000101F4(alebo tak podobne).
Pricom do Bios sa dostanem no ako nahle pride "press any key" klavesnica nereaguje :oops: :shock: :(

Dufam ze som to nedal do zlej temy ak ano tak sa ospravedlnujem. :oops:


Online

Užívateľ
Užívateľ
Boot

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOnline : 28.03.2009 18:47 | Boot

je to usb klavesnica? ak hej zapni v biose usb legacy (ci jak sa to vola)


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Boot

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 04.07.25
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 28.03.2009 19:57 | Boot

presne to robilo aj mne zozen si klavesnicu na PS2 port, a pojde to ;) pretoze je to nieco ako ochrana aby si USB porti zaplo az po nabootovani OS z HDD ...


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09.08
Prihlásený: 12.09.09
Príspevky: 61
Témy: 12 | 12
Napísal autor témyOffline : 28.03.2009 20:45 | Boot

fuuu dik shiro........uz to ide.....musel som povolit USB klavesnicu
este raz ti velmi pekne dakujem ;) :rolleyes:


 [ Príspevkov: 4 ] 


Boot



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problém so zapnutim PC, windows boot manager boot failed

v Notebooky a netbooky

21

2552

17.03.2013 13:39

lukac

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Boot Vista, napalenie boot DVD

v Windows

3

1234

21.09.2010 23:38

prandof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

boot

v Windows

2

586

10.12.2010 19:32

radoDM

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Boot

v Windows

14

586

24.10.2011 22:18

TPT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

BOOT

v Biosy a ladenie výkonu

5

966

22.06.2008 7:32

Glu2m

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

boot

v Windows

5

647

23.11.2008 19:21

prandof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

boot

v Windows

7

1097

19.10.2011 14:10

brudz

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

boot

v Unix-like systémy

2

650

27.09.2009 17:14

johny3212

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

dual boot

v Windows

1

597

28.02.2009 16:41

Vladio

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Invalide boot

v Windows

5

362

01.09.2008 20:59

dsljohn

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Boot manager

v Windows

1

732

10.03.2007 9:29

quatermain

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Boot manager

v Windows

2

1168

11.03.2010 22:10

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

boot cd

v Windows

6

482

10.03.2012 11:33

kompi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

BOOT Menu

v Windows

2

886

20.03.2007 13:25

mistr85

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

boot OS

v Windows

6

608

08.02.2009 11:49

Mettiu

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

boot screen

v Grafické programy

16

1633

17.08.2011 0:10

marian_sk



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF