| Autor | Správa |
|---|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Sekanie hier |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 578
| | Ale v záťáži? A grafika má koľko v záťaži? |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 670 4GB |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 826
| | Tak tiež pozri nejaký kvalitnejší(pre istotu) aspoň s certifikáciou 80+ a lepšou |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Sekanie hier |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 578
| | Fuuuha, aj tak si stiahni linx a odmeraj teploty cpu v záťaži napr. Real temp-om |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 670 4GB |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 826
| | Kvalitný 550 w by mal stačiť napr. Nejaký odin, forton a pod. |
|
Fórum: Smartfóny a tablety Téma: VIRUS HTC |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 268
| | Ak dáš komletný reset tak hej |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Sekanie hier |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 578
| | To vypisoval bios veci, to robí každý pc, dôležité je to s tym cpu, čo písalo, napr. Overheat cpu alebo failure |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Sekanie hier |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 578
| | Priamo zo stránky nVidie ich stiahni, ale keď ti písalo v BIOSE(!) že je problem s CPU tak by som si to ešte raz pozrel a presne sem napísal, čo tam bolo |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: taktovanie CPU |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 520
| | Ja mam 3200, a idem v pohode s box chladičom na 2500mhz(pôvodne 2ghz) |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Sekanie hier |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 578
| |
Fórum: nVidia grafické karty Téma: NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 670 4GB |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 826
| | Hoď tam ešte ssd, ak máš money,inak, grafika by aj ušla |
|
Fórum: AMD platformy Téma: AM3/AM3+ |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 757
| | Aha, tak popozeraj po nete dosku, ktora pojde s tym alebo inym cpu ktory mas, ides amt pojde |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Rozbyty externy HDD |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 562
| | Ja osobne by som ho vybral z rámiku, pripojil do PC cez klasicke SATA, ak by nešiel, tak tata von oknom, prípadne tie firmy. Držím palce |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: taktovanie |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 582
| | Poprípade skontroluj, či tu hru neťahá integráč |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: Airflow v bedni |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 600
| | náno, tak to bude najlepšie |
|
Fórum: AMD platformy Téma: AM3/AM3+ |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 757
| | Jooo,jooo, najprv si niečo naštuduj, kým niečo zapotíš ;-D |
|
Fórum: AMD platformy Téma: AM3/AM3+ |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 757
| | Ak tú dosku, alebo CPU už nemáš doma, tak by som menil |
|
Fórum: AMD platformy Téma: AM3/AM3+ |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 757
| |
Fórum: AMD platformy Téma: AM3/AM3+ |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 757
| |
Fórum: Ostatné grafické karty Téma: Rada na kúpu lepšej grafickej karty |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 493
| | Ja si myslím, že do tejto zostavy napasuješ aj GTS450, ale to už bude to najvýkonnejšie v tvojom PC:http://m.alza.sk/gainward-gts450-1gb-ddr5-d193338.htm ,alebo niečo menej výkonnejšie: http://m.alza.sk/gigabyte-n210d3-1gi-d249256.htm ,ale to už je lowend |
|
Fórum: AMD platformy Téma: AM3/AM3+ |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 757
| | Áno, pasovať to bude, dokonca aj fungovať, keďže je AM3+ spätne kompatibilná s AM3 |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: zaujímavý core unlock |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 721
| | Keď máš v BIOSE ten core unlock, skús ten, aj keď pochybujem,že pomôže |
|
Fórum: AMD platformy Téma: Problem LAN |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 553
| |
Fórum: AMD platformy Téma: Problem LAN |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 553
| | Máš nastavený dátum a čas? |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Intregrovana |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 499
| | Môžeš mať 8GB RAM,ale musia byť aj rýchle |
|
Fórum: Intel Téma: Intel core i3-zrýchlenie |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 738
| | Obrem pretaktovania už neexistuje nič iné |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Intregrovana |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 499
| | Nie,najvýkonnejšia je 4250, ospravedlňujem sa, že som to blbo napísal. Ale nezabúdaj, že tieto igpu si berú pamäť zo systémovej ram, takže by som volil nejaké kvalitnejšie |
|
Fórum: AMD platformy Téma: otazka |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 494
| | Určite, ale nezabudni vymazať starý |
|
Fórum: AMD platformy Téma: otazka |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 494
| | Ked si vymenil celý PC s úplne inými parametrami, tak nečakaj že ti starý win pôjde. Nainštaluj nový |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Intregrovana |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 499
| | Ge force, HD 3000, HD4250 |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: Intel Pentium 4 630 HT (socket 775) |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 438
| | Je mi ľúto, ale našiel som iny CPU |
|