BOBO415 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 32 z 35 [ Vyhľadávanie našlo 1031 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Sekanie hier


Odpovede: 14
Zobrazenia: 578


Ale v záťáži? A grafika má koľko v záťaži?

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 670 4GB


Odpovede: 18
Zobrazenia: 826


Tak tiež pozri nejaký kvalitnejší(pre istotu) aspoň s certifikáciou 80+ a lepšou

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Sekanie hier


Odpovede: 14
Zobrazenia: 578


Fuuuha, aj tak si stiahni linx a odmeraj teploty cpu v záťaži napr. Real temp-om

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 670 4GB


Odpovede: 18
Zobrazenia: 826


Kvalitný 550 w by mal stačiť napr. Nejaký odin, forton a pod.

 Fórum: Smartfóny a tablety   Téma: VIRUS HTC


Odpovede: 1
Zobrazenia: 268


Ak dáš komletný reset tak hej

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Sekanie hier


Odpovede: 14
Zobrazenia: 578


To vypisoval bios veci, to robí každý pc, dôležité je to s tym cpu, čo písalo, napr. Overheat cpu alebo failure

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Sekanie hier


Odpovede: 14
Zobrazenia: 578


Priamo zo stránky nVidie ich stiahni, ale keď ti písalo v BIOSE(!) že je problem s CPU tak by som si to ešte raz pozrel a presne sem napísal, čo tam bolo

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: taktovanie CPU


Odpovede: 4
Zobrazenia: 520


Ja mam 3200, a idem v pohode s box chladičom na 2500mhz(pôvodne 2ghz)

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Sekanie hier


Odpovede: 14
Zobrazenia: 578


V idle?

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 670 4GB


Odpovede: 18
Zobrazenia: 826


Hoď tam ešte ssd, ak máš money,inak, grafika by aj ušla

 Fórum: AMD platformy   Téma: AM3/AM3+


Odpovede: 22
Zobrazenia: 757


Aha, tak popozeraj po nete dosku, ktora pojde s tym alebo inym cpu ktory mas, ides amt pojde

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: Rozbyty externy HDD


Odpovede: 17
Zobrazenia: 562


Ja osobne by som ho vybral z rámiku, pripojil do PC cez klasicke SATA, ak by nešiel, tak tata von oknom, prípadne tie firmy. Držím palce

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: taktovanie


Odpovede: 8
Zobrazenia: 582


Poprípade skontroluj, či tu hru neťahá integráč

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: Airflow v bedni


Odpovede: 6
Zobrazenia: 600


náno, tak to bude najlepšie

 Fórum: AMD platformy   Téma: AM3/AM3+


Odpovede: 22
Zobrazenia: 757


Jooo,jooo, najprv si niečo naštuduj, kým niečo zapotíš ;-D

 Fórum: AMD platformy   Téma: AM3/AM3+


Odpovede: 22
Zobrazenia: 757


Ak tú dosku, alebo CPU už nemáš doma, tak by som menil

 Fórum: AMD platformy   Téma: AM3/AM3+


Odpovede: 22
Zobrazenia: 757


Pôjde ti

 Fórum: AMD platformy   Téma: AM3/AM3+


Odpovede: 22
Zobrazenia: 757


A CPU?

 Fórum: Ostatné grafické karty   Téma: Rada na kúpu lepšej grafickej karty


Odpovede: 8
Zobrazenia: 493


Ja si myslím, že do tejto zostavy napasuješ aj GTS450, ale to už bude to najvýkonnejšie v tvojom PC:http://m.alza.sk/gainward-gts450-1gb-ddr5-d193338.htm ,alebo niečo menej výkonnejšie: http://m.alza.sk/gigabyte-n210d3-1gi-d249256.htm ,ale to už je lowend

 Fórum: AMD platformy   Téma: AM3/AM3+


Odpovede: 22
Zobrazenia: 757


Áno, pasovať to bude, dokonca aj fungovať, keďže je AM3+ spätne kompatibilná s AM3

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: zaujímavý core unlock


Odpovede: 16
Zobrazenia: 721


Keď máš v BIOSE ten core unlock, skús ten, aj keď pochybujem,že pomôže

 Fórum: AMD platformy   Téma: Problem LAN


Odpovede: 6
Zobrazenia: 553


Niet za čo

 Fórum: AMD platformy   Téma: Problem LAN


Odpovede: 6
Zobrazenia: 553


Máš nastavený dátum a čas?

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Intregrovana


Odpovede: 36
Zobrazenia: 499


Môžeš mať 8GB RAM,ale musia byť aj rýchle

 Fórum: Intel   Téma: Intel core i3-zrýchlenie


Odpovede: 7
Zobrazenia: 738


Obrem pretaktovania už neexistuje nič iné

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Intregrovana


Odpovede: 36
Zobrazenia: 499


Nie,najvýkonnejšia je 4250, ospravedlňujem sa, že som to blbo napísal. Ale nezabúdaj, že tieto igpu si berú pamäť zo systémovej ram, takže by som volil nejaké kvalitnejšie

 Fórum: AMD platformy   Téma: otazka


Odpovede: 3
Zobrazenia: 494


Určite, ale nezabudni vymazať starý

 Fórum: AMD platformy   Téma: otazka


Odpovede: 3
Zobrazenia: 494


Ked si vymenil celý PC s úplne inými parametrami, tak nečakaj že ti starý win pôjde. Nainštaluj nový

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Intregrovana


Odpovede: 36
Zobrazenia: 499


Ge force, HD 3000, HD4250

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Intel Pentium 4 630 HT (socket 775)


Odpovede: 5
Zobrazenia: 438


Je mi ľúto, ale našiel som iny CPU
Stránka: 32 z 35 [ Vyhľadávanie našlo 1031 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF