Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 11 ] 
AutorSpráva
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Blondýna na podpatcích si popletla pedály, zabila chodce

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2013 13:33

Dokaz toho, ze vodicak v tejto dobe dostane uz kazdy a je jedno ci vie jazdit ci nie. Pani policajti davaju pokuty za to, ze si niekto telefonuje, ze nie je priputany, ze konzumuje nieco, za blbosti ako su folie na oknach bez nejakeho certifikatu ci coho, za plno dalsich blbosti z ktorych niektore ani nemaju nejaky velky vplyv na cestnu premavku, dalsi ich napad by mohol byt aby vodic mal stanovenu obuv pri soferovani a podla mna by sa mohli robit aj nejake iq testy, myslim si ze by to bolo uplne postacujuce pri vydani vodicskeho opravnenia na prefiltrovanie takychto vodicov.

http://tn.nova.cz/masakr-blondyna-v-obr ... dkyni.html

Nad tou zenou v bielom kabate stali asi vsetci svety, co sa ale o tej druhej neda veruze povedat...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2013 15:43

JanoF píše:
dalsi ich napad by mohol byt aby vodic mal stanovenu obuv pri soferovani a podla mna by sa mohli robit aj nejake iq testy, myslim si ze by to bolo uplne postacujuce pri vydani vodicskeho opravnenia na prefiltrovanie takychto vodicov.

100% súhlas, to som hovoril už viac krát, jednoznačne by mala byť stanovená maximálna výška opätku topánok, s ktorými by bolo dovolené šoférovať, v resp. by mali šoférovanie v opätkoch zakázať úplne.


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Blondýna na podpatcích si popletla pedály, zabila chodce

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.11.2013 15:50

Nech si soferuju, ale policajt by zenu skontroloval, ma opetky = pokuta, tak ako pas, nemas pas = pokuta, lenze rozdiel medzi tymi dvoma vecami je ta, ze ako vidno na videu tak opetky dokazu cudzi zivot znicit, to ze si ja nedam pas znici tak maximalne moj zivot a to je uz moj problem a moje rozhodnutie, takze sa pytam, preco su pokuty za taketo nezmyselne veci, ale pokuty za takuto prvotriednu tupost nie, mne sa zle soferuje uz v nejaky kanadach ci nejakej tvrdej pracovnej obuvy, nie to v opetkoch.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Blondýna na podpatcích si popletla pedály, zabila chodce

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2013 23:42

No a na zaklade coho si myslite, ze za to mozu prave tie podpatky? Podla mna si pedale domylila, pretoze je blba, nie kvoli obuvi. Poznam kocky, ktorym sa v podpatkoch soferuje dobre.
Ad IQ testy, existuju bohuzial ludia aj "jednoduchsi," ktori by asi mali velky problem prejst, ale to neznamena, ze nemozu byt skveli vodici. Ono nejde len o taketo bloncky, bezny vodic kamionu asi tiez doktorat nema.
A Jano, zakaz telefonovat a jest ma racionalny zaklad v tom, ze vodic by mal mat pouzivat k soferovaniu obe ruky. K pokutovaniu za nepriputanie sa sa asi vyjadrovat ani nebudem. ; )


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2013 7:13

Zakaz jest je len na motorkach, nie?


Online

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 18723
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOnline : 30.11.2013 8:59

Ja som minule čakal na červenej s telefonom v ruke, zrazu auto zo zadu na mňa trúbi a až potom som si všimol že premávku riadi policajtka, ktorá mi gestami jasne davala najavo že čo som za zmätka že telefonujem :lol: ... takže na telefonovaní predsalen niečo bude, nejde o riadenie oboma rukami ale človek nieje sústredený na jazdu... veľmi nerád telefonujem za volantom, našťastie mám bluetooth v aute ale aj to telefonujem len zopár sekúnd.. čo sa týka podpätkov.. áno dá sa v nich šoférovať, avšak nie každá žena to vie a niektoré s tým majú problém a aj to priznávajú, a čudujem sa že si nezoberú do auta obuv na prezutie, tie sekundy čo stratia sú nič oproti tomu keď niečo spôsobia... a zas na druhej strane tie podpátky čo mala tá pipka na Cayene.. to je už extrém veď tam nemohla mať absolútne žiaden cit...







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2013 21:52

Vodicak dostane kazdy, instruktori pomahaju ziakom pri skuskach aby presli a podobne. Par dni dozadu som na krizovatke stretol tetku co jej auto skapalo asi 7 krat (a to ked som prisiel tam uz stala a ked som odchadzal tak tam tiez este stale stala takze kto vie kolko krat jej skapalo dohromady) a nemohla sa za nic rozbehnut. Nepoviem, ze jej to scipne raz-dva krat ale tolko krat po sebe?
Niektori ludia nemaju za volantom co hladat.
Aj ked pedal sa pomylit da, raz sa mi to stalo pri startovani cudzieho auta (teda nezvyk na polohu pedalov), bol to automat a pri vacsine automatov treba mat pri startovani stlacenu brzdu, nechapem, ze tento naskocil so stlacenym plynom ale stalo sa, samozrejme sa auto ani nepohlo lebo tolo v rezime P ale aj tak, pomylit sa da.
Kazdopadne od vtedy si uz dam vzdy pozor a tiez je to ine v premavke ked uz clovek nejaku vzdialenost na tom aute presiel + naviac ked tam stala tak musela mat nohu na brzde lebo to porsche je 100% automat a keby nemala nohu na brzde tak sa hybe preto nechapem ako mohla tak pridat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Blondýna na podpatcích si popletla pedály, zabila chodce

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 7:55

Mne sa pacia vsetci soferi su podla seba najlepsi :)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Blondýna na podpatcích si popletla pedály, zabila chodce

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 16:14

a to si zoberte, že mala určite automat... :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 19:52

Keby mala manual tak sa toto nestane lebo by bud mala vyradene alebo by stala na spojke.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 20:01

Ja zas moc nemôžem kritizovať, keď si pamňtáte tiež som raz dal D namiesto R, ale to som akurát oškrel kárazník, aby som spanikáril a rozbil bránu a pol domu tak to nie.... stane sa, ale tamto bola proste blondína ako sa patrí, absolútne spanikárila, nevedela čo sa deje, nezareágovala, zareágovala najhoršie, ako mohla, tak sa stalo, čo sa stalo. Kvalita vodiča sa posudzuje v krízových situáciách a ona sa v takejto netradičnej krízovej situácii proste zachovala najhoršie ako bolo v danej situácii možné.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 11 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Žena zabila svojho virtuálneho manžela

v Novinky

9

723

28.10.2008 7:24

rido Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra