| Autor | Správa |
|---|
Fórum: PC zostavy Téma: nové pc na hry do max. 530€ |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1303
| |
Fórum: Základné dosky Téma: Výber základnej dosky |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 736
| |
Fórum: Základné dosky Téma: Výber základnej dosky |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 736
| | takže to nie je až take doležite? ked tam bude dedikovana karta? |
|
Fórum: Základné dosky Téma: Výber základnej dosky |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 736
| | čaute. nechcem zakladať novu temu. tak sa spytam tu. čo pri MB znamena maximalna zdielana pamať VGA? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: nové pc na hry do max. 530€ |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1303
| |
Fórum: PC zostavy Téma: Skladanie PC |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 440
| hlavne ten zdroj ta skrinka by sa ešte dala. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Skladanie PC |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 440
| | v hentej gembird skrinke nie su žiadne ventilátory. takže aspon 1 alebo 2 ešte musiš kupiť. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herný PC aj s monitorom do 700€ |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 536
| |
Fórum: PC zostavy Téma: nové pc na hry do max. 530€ |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1303
| | ani nie ušetriť, ale kupiť 4gb ram aby som mal 8gb a lepšiu dosku. takže ten rozdiel medzi i5 a i3 by išiel do ram a MB. či može to ostať tak jak to je na tom screene? budu tie 4gb ram stačiť na hranie? lebo neviem kedy našetrim na dalšich 35-40€ na ram. kedže chodim do školy. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: nové pc na hry do max. 530€ |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1303
| | a nebrzdila by ta i3ka tu r9 280ku? lebo keby som kupil tu i3ku tak možem kupiť lepšiu dosku a ramku. tak neviem čo by bolo lepšie riešenie. či h81 + i5+ r9 280 + 4gb ram alebo b85 + i3 + r9 280 + 8gb ram. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: nové pc na hry do max. 530€ |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1303
| http://s30.postimg.org/s3zq0vfvh/aaaaaaaaaa.jpg
dobre. chcem sa uistiť či to tak poskladane bude dobre šlapať. lebo dam do toho všetky peniaze :D a neskor ked by som znova niečo zarobil by som ešte dokupil 4gb ram. keby som tam dal i3 4160 tak by som to vyrazne pocitil na vykone čo? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: nové pc na hry do max. 530€ |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1303
| bude tam stačiť ten 500W seasonic zdroj na tu r9 280tku a i5ku? a ked tam budem mať tu H81 zakladovku bude to problem? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: nové pc na hry do max. 530€ |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1303
| tak teda si vezmem tu coolermaster k280. a neskor ked budem mať nejake peniaze ešte dokupim 4gb ram a nejaky ventilator. ešte sa chcem uistiť. ozaj nebudem mať nejaky problem s tou zostavou? chcel by som do tej sumy ako je na tom obrazku cca 550€ zostavu, ktora mi potiahne nove hry na vysoke detai... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: nové pc na hry do max. 530€ |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1303
| a zvyšok zostavy je v pohode? prečo ten coolermaster? v nom je len 1 ventilator a hentam su 4. bude ten jeden stačiť na chladenie komponentov? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: nové pc na hry do max. 530€ |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1303
| mohla by vyzerať aj takto ta zostava?
 žeby som nejak našetril tych 25€. lebo chcel by som ten komp mať aspon 3-4 roky bez zmien. neskor by som ešte dokupil 4gb ram. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: nové pc na hry do max. 530€ |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1303
| čaute. poradili by ste mi komponenty, ktoré budu mať dobry pomer vykon/cena? a aby case bez os a všetkeho ostatneho vyšiel najviac 530€? ja som si vybral toto, ale neviem či je to spravne.
 |
|