BenderRodriguez - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 2 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 46 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: PC zostavy   Téma: nové pc na hry do max. 530€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1303


nemate skusenosti s tymito ramkami? 8gb s cl9 a stoja 63€? bude to velky šmejd?
http://www.gigastore.sk/8-gb-2x-4-gb-se ... 33mhz-cl9/

 Fórum: Základné dosky   Téma: Výber základnej dosky


Odpovede: 9
Zobrazenia: 736


oks. diki za odpoved.

 Fórum: Základné dosky   Téma: Výber základnej dosky


Odpovede: 9
Zobrazenia: 736


takže to nie je až take doležite? ked tam bude dedikovana karta?

 Fórum: Základné dosky   Téma: Výber základnej dosky


Odpovede: 9
Zobrazenia: 736


čaute. nechcem zakladať novu temu. tak sa spytam tu. čo pri MB znamena maximalna zdielana pamať VGA?

 Fórum: PC zostavy   Téma: nové pc na hry do max. 530€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1303


čaute čo hovorite na tuto skrinku?

http://www.alza.sk/zalman-r1-d2261960.htm

mne sa pačí a viac ako cm k280. bude o moc horšia od k280?

 Fórum: PC zostavy   Téma: Skladanie PC


Odpovede: 7
Zobrazenia: 440


hlavne ten zdroj :D ta skrinka by sa ešte dala.

 Fórum: PC zostavy   Téma: Skladanie PC


Odpovede: 7
Zobrazenia: 440


v hentej gembird skrinke nie su žiadne ventilátory. takže aspon 1 alebo 2 ešte musiš kupiť.

 Fórum: PC zostavy   Téma: Herný PC aj s monitorom do 700€


Odpovede: 15
Zobrazenia: 536


http://www.alza.sk/24-benq-rl2455hm-d414291.htm

 Fórum: PC zostavy   Téma: nové pc na hry do max. 530€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1303


ani nie ušetriť, ale kupiť 4gb ram aby som mal 8gb a lepšiu dosku. takže ten rozdiel medzi i5 a i3 by išiel do ram a MB. či može to ostať tak jak to je na tom screene? budu tie 4gb ram stačiť na hranie? lebo neviem kedy našetrim na dalšich 35-40€ na ram. kedže chodim do školy.

 Fórum: PC zostavy   Téma: nové pc na hry do max. 530€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1303


a nebrzdila by ta i3ka tu r9 280ku? lebo keby som kupil tu i3ku tak možem kupiť lepšiu dosku a ramku. tak neviem čo by bolo lepšie riešenie. či h81 + i5+ r9 280 + 4gb ram alebo b85 + i3 + r9 280 + 8gb ram.

 Fórum: PC zostavy   Téma: nové pc na hry do max. 530€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1303


http://s30.postimg.org/s3zq0vfvh/aaaaaaaaaa.jpg

dobre. chcem sa uistiť či to tak poskladane bude dobre šlapať. lebo dam do toho všetky peniaze :D
a neskor ked by som znova niečo zarobil by som ešte dokupil 4gb ram.
keby som tam dal i3 4160 tak by som to vyrazne pocitil na vykone čo?

 Fórum: PC zostavy   Téma: nové pc na hry do max. 530€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1303


bude tam stačiť ten 500W seasonic zdroj na tu r9 280tku a i5ku?
a ked tam budem mať tu H81 zakladovku bude to problem?

 Fórum: PC zostavy   Téma: nové pc na hry do max. 530€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1303


tak teda si vezmem tu coolermaster k280. a neskor ked budem mať nejake peniaze ešte dokupim 4gb ram a nejaky ventilator.
ešte sa chcem uistiť. ozaj nebudem mať nejaky problem s tou zostavou?
chcel by som do tej sumy ako je na tom obrazku cca 550€ zostavu, ktora mi potiahne nove hry na vysoke detai...

 Fórum: PC zostavy   Téma: nové pc na hry do max. 530€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1303


a zvyšok zostavy je v pohode?
prečo ten coolermaster? v nom je len 1 ventilator a hentam su 4. bude ten jeden stačiť na chladenie komponentov?

 Fórum: PC zostavy   Téma: nové pc na hry do max. 530€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1303


mohla by vyzerať aj takto ta zostava?

žeby som nejak našetril tych 25€. lebo chcel by som ten komp mať aspon 3-4 roky bez zmien.
neskor by som ešte dokupil 4gb ram.

 Fórum: PC zostavy   Téma: nové pc na hry do max. 530€


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1303


čaute. poradili by ste mi komponenty, ktoré budu mať dobry pomer vykon/cena? a aby case bez os a všetkeho ostatneho vyšiel najviac 530€?
ja som si vybral toto, ale neviem či je to spravne.
Stránka: 2 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 46 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF